Групові політики

Оновлення/встановлення адміністративних шаблонів групової політики (ADMX)

Оновлення/встановлення адміністративних шаблонів групової політики (ADMX)

У цій статті ми розглянемо функції процесу оновлення (встановлення) нових адміністративних шаблонів GPO (ADMX) в активному домені під час оновлення Windows 10 або Windows Server 2016/2019 на пристроях на пристроях.

Адміністративні шаблони (Адміністративні шаблони) - це АдміністраторADML ) Файли, які використовуються в редакторі групової політики для зміни параметрів комп'ютера чи користувача. Насправді адміністративні шаблони описують зміни, які необхідно внести в реєстр, щоб використовувати різні налаштування.

Зміст:

Оновлення GPO ADMX на оновленні Windows 10 для клієнтів

Через те, що Microsoft постійно оновлює свої операційні системи та додає їм різні функціональні можливості, в той же час вона виробляє нові адміністративні шаблони. Для того, щоб адміністратор був централізований для управління новими функціями Windows через GPO, йому потрібно регулярно оновлювати адміністративні шаблони в домені AD.

Наприклад, у вас є домен, заснований на Windows Server 2016 та комп'ютерах у домені, які були оновлені для створення Windows 10 2004. Наприклад, у цій збірці з'явився новий опція оптимізації доставки для управління оновленням Windows для бізнесу (WUFB). Тепер ви можете вказати максимальну пропускну здатність, яку технологія оптимізації доставки може використовувати для завантаження фонового оновлення.

Опція Максимальна завантаження переднього плану (в кб/с) Доступ до наступного розділу Політики місцевої групи редакторів (GPEDIT.MSC) На комп’ютерах з Windows 10 2004 (20h2): Конфігурація комп'ютера -> Політика -> Шаблони адміністрування -> Компоненти Windows -> Оптимізація доставки.

Але ви не зможете налаштувати цей параметр на всіх комп'ютерах за допомогою політики доменної групи, t.до. У консолі GPO редактора ( GPMC.MSC ) цей параметр політики відсутній, t.до. У зберігання шаблонів на постійному струмі немає нових параметрів (вони можуть використовуватися лише у місцевих політиках або MLGPO на комп’ютері з новою збіркою Windows 10).

Якщо ви встановили консолі управління RSAT на комп’ютері з новою збіркою Windows 10, то в редакторі будуть доступні нові параметри політиків GPMC.MSC .

У цьому випадку вам потрібно оновити адміністративні шаблони GPO на контролерах домену. Подумайте, як це зробити:

 1. Перейдіть на сторінку завантаження адміністративних шаблонів для максимальної будівлі Windows 10, яка використовується у вашому домені. У нашому випадку це Windows 10 2004. Найпростіший спосіб пошуку Google за ключовою фразою "Адміністративні шаблони (.ADMX) для Windows 10 2004"; Офіційний список прямих посилань для завантаження адміністративних шаблонів для різних версій та складання Windows доступний тут: https: // docs.Microsoft.Com/en-sus/trubleshoot/windows-client/group-policy/create-and-manage-central Store .
 2. Завантажте та встановіть архів MSI ( Адміністративні шаблони (.ADMX) для оновлення Windows 10 травня 2020.MSI );
 3. Тепер вам потрібно скопіювати вміст файлів програм C: \ (x86) \ Microsoft Group Policy \ Windows 10 травня 2020 р \\ winitpro.ru \ sysvol \ winitpro.Ru \ політики \ policydefinitions) із заміною (!) Файли. Кілька важливих порад!
  • Не забудьте створити резервну копію каталогу Політичні визначення На контролері домену до Заміна файлів (це повернеться до попередньої версії шаблонів ADMX);
  • Копіювати каталоги з файлами ADML не потрібно. Скопіюйте лише каталоги для тих мов, які використовуються у вашому редакторі GPO. Це зменшить розмір каталогу Sysvol на постійному струмі та зменшить трафік реплікації;
  • Якщо у вас вже є комп'ютер з новою збіркою Windows 10, то ви можете скопіювати адміністративні шаблони з каталогу %WINTIR%\ Політичні визначення без встановлення файлу MSI.

 4. Тепер запустіть консоль управління політикою групи редакторів (GPMC.MSC), створіть новий GPO та перевірте, чи налаштування політика з нової збірки Windows 10 тепер доступні в ньому; Якщо ви хочете, щоб певний GPO з новими параметрами використовуватися лише для певних конструкцій Windows 10, можуть використовуватися фільтри GPO.
 5. Налаштуйте політику, призначте її клієнтам, оновіть на них налаштування GPO та переконайтесь, що використовуються нові налаштування.

Встановлення нового адміністративного шаблону в домені Active Directory

Так само встановлюються нові адміністративні шаблони. Наприклад, ви плануєте використовувати групову політику для управління параметрами браузера КРЕМНИЙ ХРОМ На комп’ютерах користувачів. Адміністративні шаблони для краю хрому відсутні як у Windows 10 2004, так і в 20h2. Вам доведеться вручну завантажити файли Edge Chromium та скопіювати файли ADMX у каталог PolicyDefinitions на контролері домену.

 1. Перейдіть на сторінку Microsoft Edge для бізнесу (https: // www.Microsoft.Com/en-su/Edge/Business/Завантажити);
 2. Виберіть версію, збірку та платформу Edge, яку ви хочете використовувати. Натисніть кнопку Отримати файли політики;
 3. Накрутити файл Microsoftedgepolacytemplates.ТАКСІ ;
 4. Перейдіть до каталогу \ Microsoftedgepolacytemplates \ windows \ admx . Говоріть файли MSEDGE.Адміністратор, Msedgeupdate.Адміністратор та каталоги з мовними пакетами (наприклад, RU-RU та EN-SUS) у центральному політиці зберігання на контролері домену (\\ Winitpro.ru \ sysvol \ winitpro.RU \ Політика \ Політичні визначення);
 5. Переконайтесь, що в редакторі домену GPO з'явилися нові розділи, щоб налаштувати налаштування Microsoft Edge з’явилися в редакції GPO Domain.
Раніше ми показали, як встановити адміністративні шаблони GPO для програм з Microsoft Office (Word, Excel. Прогноз тощо.D.).

Якщо ваша компанія використовує кілька версій програмного забезпечення, яке ви хочете керувати через GPO, завантажте та встановіть усі ADMX для всіх версій на постійному струмі, починаючи зі старого (шаблони ADMX для поточної версії програмного забезпечення повинні бути встановлені останнім).

Як очистити зберігання ICLOD
Після першої реєстрації в службі iCloud ви отримуєте 5 ГБ місця безкоштовно. Використовуючи цю послугу, ви можете безпечно зберігати свої фотографії ч...
Ми встановлюємо Bluetooth в Linux
Технологія Bluetooth тепер стала широко розповсюдженою. В основному, він використовується для підключення будь-яких гаджетів до смартфона для прикладу...
5 способів швидко повернути вікна на робочому столі Windows
Вікна намотування та відновлення вікон - здавалося б, тема цілком для початківців. Всі знають, як це робиться за допомогою кнопки "Скорочення" У верхн...