Windows Server 2019

Оновлення версії PowerShell у Windows

Оновлення версії PowerShell у Windows

У цій статті ми розглянемо, як оновити версію Windows PowerShell До фактичних 5.1 та встановити (оновлення) Core PowerShell 7.1. У попередній статті ми сказали, що на даний момент є дві гілки PowerShell: стара версія Windows PowerShell (максимальна версія 5.1, що більше не розвивається) та нова основна платформа PowerShell (версія 7 тепер доступна.1). Незважаючи на те, що нумерація версій PowerShell триває з 5.шістнадцять.0, 6.1, 7.0 і t.D.), це дві різні платформи. Відповідно, ми розглянемо окремо, як оновити ядро ​​Windows PowerShell та PowerShell.

В PowerShell Core 7.0 Розробники додали максимальну сумісність з Windows PowerShell. Т.Е. Ви можете легко запустити свої старі сценарії, командири в ядрі PowerShell.

Зміст:

Оновлення Windows PowerShell до 5.1

Спробуємо оновити версію Windows PowerShell у Windows Server 2012 R2 до версії 5.1.

Windows Server 2012 R2 (Windows 8.1) Встановлено з версією 4.0.

По -перше, перевірте поточну версію PowerShell (скріншот показує, що це PowerShell 4.0):

$ Psversiontable.Прізвище

Щоб оновити свою версію PowerShell до 5.1, вам потрібно встановити пакет Рамка управління Windows 5.1, що в свою чергу вимагає .Чиста рамка 4.п’ять.2 (або пізніша версія). Переконайтесь, що ваші версії встановлені .Сітка 4.п’ять.2 або вище команди:

(Get -ItemProperty 'HKLM: \ Software \ Microsoft \ Net Framework налаштування \ ndp \ v4 \ full' -name випуск).Звільнення

У моєму випадку код 378675 припускає, що версія встановлена .Сітка 4.п’ять.1. Тому мені потрібно завантажити та встановити більше нових .Чиста рамка 4.8 (посилання на офлайн -інсталятор https: // go.Microsoft.Com/fwlink/?Linkid = 2088631 - NDP48-X86-X64-ALOS-EENU.Екзе ).

Встановити .Сітка 4.8 (перезавантаження буде потрібно).

Якщо встановити WMF 5.1, але не встановити .Сітка 4.п’ять.2 (або більше нових), частина функцій PowerShell не буде працювати.

Завантажувати WMF 5.1 для Windows Server 2012 R2 - Win8.1ANDW2K12R2-KB3191564-X64.МДУ (https: // йти.Microsoft.Com/fwlink/?Linkid = 839516).

Встановіть фреймворк MSU File Windows 5.1.

Після перезавантаження сервера запустіть консоль PS та переконайтесь, що версія була оновлена ​​до PowerShell 5.1.

Якщо ви залишили підтримку для Windows Server 2008 R2 та Windows 7, ви можете оновити версію PowerShell з 2.0 до 5.1 Аналогічним чином. Вперше встановлений .Сітка Рамка чотири.п’ять.2 або вище, тоді WMF п’ять.1 (Посилання посилань буде іншим, ніж для Windows Server 2012 R2).

Встановлення/оновлення PowerShell Core 7.1

Зверніть увагу, що остання версія Windows PowerShell, встановлена ​​в Windows 10 та Windows Server 2019 - PowerShell 5.1. Замість неї Microsoft почала розробляти крос -платформу версії PowerShell Core. Наразі доступні версії PowerShell Core 6.0, 6.шістнадцять.2, 7.0 і 7.1. Насправді, Core PowerShell - це нова платформа, яка встановлена ​​в системі з Windows PowerShell. Т.Е. Не оновлюйте PowerShell 5.1 до PowerShell Core 7.1. PowerShell 7 встановлюється на комп’ютері окремо від Windows PowerShell 5.1.

Якщо ви вже встановили PowerShell Core 6.0, ви можете оновити версію PowerShell на своєму комп’ютері до останньої версії PowerShell Core 7.1 (або ви можете встановити PowerShell Core 7.1 поруч із Windows PowerShell 5.1). У цьому прикладі ми спробуємо оновити версію Core PowerShell у Windows 10 20h2. Є два способи оновлення:

Останні випуски Core PowerShell можна встановити на всіх версіях Windows, починаючи з Windows 7 SP1, Server 2008 R2 та вище.

Якщо ви хочете встановити Core PowerShell за допомогою пакету MSI, перейдіть до старого чоловіка https: // github.Com/powershell/powershell, знайдіть останній стабільний випуск (на момент написання статті є V7.1.3 Випуск PowerShell з 4 березня. Також доступні нові V7.2.0-Передовий випуск PowerShell, але краще не ставити їх перед випуском стабільної версії. Розгорніть список Активи І знайдіть пакет для вашої версії Windows (PowerShell-7.1.3-Win-X64.MSI або PowerShell-7.1.3-Win-X86.MSI).

Завантажте файл MSI та встановіть його.

Щоб встановити ядро ​​PowerShell з пакету MSI за допомогою SCCM/MDT/сценарії в тихому режимі, ви можете використовувати команду з такими параметрами:

Msiexec.Exe /Package PowerShell-7.1.3-Win-X64.Msi /тихий add_explorer_context_menu_openpowershell = 1 enable_psremoting = 1 register_manifest = 1

Ви можете оновити PowerShell безпосередньо з консолі.

Ми оновимо (встановити) останню версію Posh Core за допомогою команди:

Iex "& $ (irm https: // akaa.MS/Install-Powershell.PS1) -USEMSI "

Ця команда завантажує інсталяцію PowerShell 7 Installation MSI MSI.1 з Github і запускає установку, потім установка запускається через Installer MSI.

Ви можете використовувати додаткові параметри установки:

Після закінчення встановлення відкриється вікно ядра PowerShell (PWSH.exe), перевірте версію PowerShell і переконайтесь, що зараз це шикарна 7.1.3.

Якщо у вас є менеджер пакетів Winget, ви можете встановити або оновити версію PowerShell до поточної команди:

Установка крила -Д = Microsoft.PowerShell -e

Або ви можете встановити певну версію Core PowerShell:

Установка крила -Д = Microsoft.PowerShell -v "7.1.2 "-e

Використовуючи шоколадний менеджер пакетів, використовуйте команди (для 5.1):

Choco встановити PowerShell -y
Чоко -оновлення PowerShell -y

Для оновлення PowerShell 7.X:

Choco оновлення pwsh -y

Зверніть увагу на каталоги різних версій PowerShell:


Якщо на комп’ютері встановлено PowerShell 6.x, потім при встановленні PowerShell 7.1 каталог $ Env: ProgramFiles \ PowerShell \ 6 автоматично видалено.

Зверніть увагу, що назва виконуваного файлу середовища PowerShell змінилася. Тепер це C: \ Програмні файли \ powerShell \ 7 \ pwsh.Екзе . У меню «Пуск» у нього є власна ікона.

Т.Е. Зараз на цьому комп’ютері є дві версії: Windows PowerShell 5.1 і PowerShell Core 7.1.

Щоб дізнатися версію PowerShell на віддаленому комп'ютері, ви можете перевірити версію PWSH файлу.exe:

(Get-Comand 'C: \ Program Files \ PowerShell \ 7 \ PWSH.exe ').Версія

Таким чином, ви можете перевірити на віддаленому комп’ютері:

Elloke -Command -ComputErname Computer1 -ScriptBlock (get -Command 'C: \ Program Files \ PowerShell \ 7 \ pwsh.exe ').Версія

Для запуску попередньої версії PowerShell, наприклад 4, використовуйте команду:

C: \ Windows \ System32 \ Windowspowershell \ v1.0 \ PowerShell.Exe -version 4

Інсталяція PowerShell Core через магазин Microsoft

У Windows 10 ви можете встановити або оновити PowerShell через програми Microsoft Store. Додаток PowerShell можна знайти в магазині вручну або використовувати це посилання. Перевага цього методу встановлення - додаток Store автоматично керуватиме встановленою версією PowerShell і автоматично встановлюватиме оновлення, як це з’являється.

Але є недоліки, пов’язані з тим, що така PowerShell буде запущена в пісочниці.

Ви можете завантажити файл додатків Apps/MSIX та встановити за допомогою команди Add-AppSpackage (або відповідно до сценарію, описаного в статті про реставрацію Microsoft Store).

Оновлення Core PowerShell за допомогою GPO

У домені Active Directory ви можете в центрі встановлення та оновити ядро ​​PowerShell за допомогою групової політики. Використовуйте можливості GPO для встановлення пакетів MSI.

  1. Завантажте інсталяцію MSI MSI PowerShell та скопіюйте його в каталог Sysvol на контролері домену;
  2. Відкрийте консоль управління доменом GPO ( GPMC.MSC ), створіть новий GPO та призначте його OU за допомогою комп’ютерів та серверів;
  3. Перейдіть до розділу GPO Комп'ютер Конфігурація -> Програмне забезпечення Налаштування, Створіть новий пакет і вкажіть йому шлях до встановлення MSI Installation PowerShell у Sysvol; Для більш тонкої націлювання на політику клієнтів ви можете використовувати фільтри GPO WMI.
  4. Щоб оновити групову політику, вам потрібно перезапустити комп’ютери. Під час завантаження на всі комп’ютери буде встановлена ​​нова версія PowerShell.

Оновлення PowerShell на віддалених комп'ютерах

Щоб оновити PowerShell на віддалених комп'ютерах через командний рядок, ви можете використовувати один із наступних методів.

Перший метод дозволяє віддалено оновити PowerShell на комп’ютері за допомогою інсталятора MSI у мережевому каталозі:

Заклик -Command -ComputErname dc01 -ScriptBlock start -process msiexec.Exe -argumentlist '/пакет "\\ srv1 \ share \ powershell -7.1.3-Win-X64.Msi " /тихо add_explorer_context_menu_openpowershell = 1 enable_psremoting = 1 register_manifest = 1 '-wait

Наступний сценарій дозволить вам вибрати всі активні комп’ютери з Windows 10 з домену Active Directory та запустити завантаження та встановлення ядра PowerShell на кожному з них:

Для використання командира getAdComputer, модуль AD PowerShell повинен бути встановлений на комп'ютері.

$ Creds = $ (Get-Crediential)
$ Computers = get -dcoputer -filter 'eperationSystem -like "*Windows 10*" -і увімкнено -eq "true"' '' '' '' '' '' '' '
Foreach ($ computer in $ computers)
App -Command -ComputErname $ computer -crediential $ creds iex "$ (irm https: // akaa.MS/Install-Powershell.Ps1) -usemsi -qiet "

Будьте обережні, використовуючи команди Remoting PowerShell під час підключення до віддалених комп'ютерів (Enter-PSSession, App-Command). Якщо вам потрібно підключитися до контрольної точки PowerShell 7.1 Вам потрібно використовувати команду:

ENTER -PSSESSION -ComputErname DC01 -ConfigurationName "PowerShell.7.1.3 "

В іншому випадку ви підключитесь до PowerShell, що видалить 5 балів.1.

Оновлення PowerShell в дистрибутивах Linux, швидше за все, буде найлегше виконувати через менеджер нативного пакету.

Як увімкнути VPN в Opera GX
Огорожі: 17 червня 2021 р. Опера призупинила підтримку послуг VPN у своїх браузерах Opera and Opera GX (через блокування послуг рішенням Роскомнадзор...
Помилка Opanki в Google Chrome
Google Chrome відрізняється від інших браузерів зі стабільністю та швидкістю завантаження сторінок. Але в ньому іноді є якісь помилки, і одна з них - ...
Як видалити рахунок у VK
Соціальні мережі стали незмінним атрибутом сучасного життя майже кожної людини, незалежно від віку. Найпопулярніша вітчизняна платформа, що належить п...