Оптимізація

Вам потрібен антивірус, коли є захисник Windows 10

Вам потрібен антивірус, коли є захисник Windows 10

Зміст

Операційна система Windows має вбудований антивірус під назвою "Windows Defender". Серед безсумнівних переваг цієї програми можна назвати, що вона не вимагає практично жодної участі користувачів у роботі та навіть встановлення.

Відразу після встановлення Windows "Windows Defender" вже встановлений, належним чином налаштований та запущений. У той же час, як і під час роботи з іншими антивірусними програмами, ви можете вручну перевірити комп'ютер на наявність вірусів або, скажімо, тимчасово вимкнути антивірус, якщо він помилково визначає очевидно безпечне застосування як зловмисне. Щоб вручну виконати перевірку комп'ютера на наявність вірусів, дотримуйтесь наступних дій.

  1. На панелі управління натисніть на значок Windows Defender. Відкриється антивірусне вікно.
  2. У правій частині вікна виберіть параметри перевірки, встановивши перемикач в одному з положень швидкого, повного або спеціального. Останнє дозволяє налаштувати параметри перевірки, вибравши необхідні об'єкти.
  3. Натисніть кнопку Перевірка зараз, щоб почати сканування.

Щоб тимчасово вимкнути антивірус, перейдіть на вкладку Параметри. Зніміть прапор Увімкніть захист у режимі реального часу. Антивірусна робота буде призупинена. Не забудьте пізніше ввімкнути захист пізніше. Детальніше див. Стаття: Windows 10 Defender та боротьба з вірусами. Як увімкнути, відключити Windows 10 Defender

Зауважте, що "захисник Windows" повністю справляється зі своїми завданнями. Але якщо ви хочете встановити антивірус третього розробника, то вам не потрібно турбуватися про його відключення, він буде вимкнено автоматично.

Центр безпеки Windows Defender

Накладно відключити центриву. Це дозволяється розвиватися, нагороди анти -препарату -праймізм програмного забезпечення обсягу -бем.

Після оновлення, починаючи з Windows 10 (1709), воно називається - Центр безпеки захисника Windows 10

Пов’язані матеріали:

Оновлено: 2018-05-19 / автор:

Windows 10 не потребує користувачів інсталяції антивірусної інсталяції, оскільки починаючи з Windows 8, операційна система має вбудовану систему безпеки. Але це найкраще рішення для забезпечення надійного захисту комп'ютера? Давайте розберемося, чи достатньо захисника Windows 10 чи потрібен інший антивірус.

Захисник Windows - Це сучасна версія програми Microsoft Security Essentials, яка є безкоштовним продуктом Microsoft. Спочатку він існував як окремий компонент, але тепер він вбудований в ОС і гарантує всі ПК з операційною системою Windows 10 Хороший рівень захисту від різних загроз.

Особливості захисника

Як ми говорили раніше, він включений у систему за замовчуванням. Утиліта автоматично перевіряє запущені програми, оновлює бази даних через "Центр оновлення" та має інтерфейс для повної перевірки системи.

Але наскільки ефективний захисник Windows 10, чи зможе він забезпечити належний рівень захисту чи все -таки необхідно встановити антивірус? Потрібно визнати, що цей розвиток, хоча і не дуже, стоїть за своїми конкурентами, оскільки про це говорять порівняльні тести. У той же час він споживає мінімальну кількість системних ресурсів, не надто дратує і не вимагає грошових ін'єкцій, що не можна сказати про інші комунальні послуги. Також не збирає дані користувачів і не використовує їх на користь, як це роблять деякі безкоштовні утиліти.

Не вдалося усунути проблему?Шукати допомоги фахівця!

Вирішити мою проблему

Загалом, корисність надійно захищає систему ПК. З регулярним оновленням (що робиться автоматично), використовуючи сучасний браузер та уникати небезпечних плагінів - це чудовий спосіб захисту, і ваш комп'ютер буде безпечним. У цьому випадку питання полягає в тому, чи потрібно створювати інший антивірус чи ні, втрачає свою актуальність. Більше того, спостереження за стандартними рекомендаціями та правилами безпеки, які завжди повинні дотримуватися, захисник повністю впорається зі своїм основним завданням.

Результати тестів на рівні виявлення загроз

Відповідно до результатів спеціалізованого тесту, AV-тест, захисник отримав надзвичайно низький м'яч, але він визнав 88% ядерного дня (реальний залежність) та 99.8% переважаючих та широко поширених загроз (довідковий набір), тоді як Касперський має показники на 100% та 100% відповідно. Однак захисник все ще справляється і працює на високому рівні.

Вирішуючи, що краще для Windows 10, захисника, авасту чи будь -якого іншого антивірусу враховуйте той факт, що ця операційна система має додаткове захисне обладнання. Наприклад, фільтр SmartScreen, який запобігає завантаженню та запуску шкідливих компонентів. Більше того, у сучасних браузерах існує унікальна функція безпечного перегляду Google, яка блокує активність більшості зловмисних комунальних послуг.

Для більшості користувачів, за умови здорового глузду та мінімальних знань безпеки, захисника Windows буде достатньо. Але якщо ви проводите ризиковану діяльність, вирішувати програму піратів для надання, то краще використовувати якусь іншу програму, яка буде найбільш ефективно впоратися з усіма наявними загрозами.

Переваги і недоліки

Якщо ви все ще не знаєте, яку програму зробити вибір, то слід врахувати основні властивості захисника.

Не вдалося усунути проблему?Шукати допомоги фахівця!

Вирішити мою проблему

Його переваги включають:

Що стосується недоліків, вони доступні, як і будь -яка інша програма:

Як бачите, мінусів мало, вони дуже незначні і не такі важливі на тлі ряду переваг.

Malwarebytes анти-експлуатація

Крім того, ми рекомендуємо використовувати безкоштовну програму проти експлуатації для захисту від подвигів. Завдяки їй, ви захистите свій браузер та плагіни, на які надзвичайно часто атакують. Ця утиліта надзвичайно схожа на Microsoft Emet, але вважається більш зручною і має набагато корисніші функції. Це дозволяє блокувати будь -які подвиги, включаючи нуль -дні, раніше невідомі. І завдяки вимогам низької залози це не сповільнить комп’ютер.

Захисник Windows та анти -пояснення -найкраща і абсолютно вільна комбінація, щоб забезпечити максимальну безпеку середнього комп'ютера. Ці програми доповнюють один одного, знаходять будь -які потенційні загрози та інше сміття, яке часто пропускає стандартне захисне обладнання. Тому, якщо ви запитаєте, чи потрібен захисник Windows, якщо у вас вже є інший антивірус, ви повинні подумати, оскільки це може бути більш ефективним.

Не вдалося усунути проблему?Шукати допомоги фахівця!

Вирішити мою проблему

HC "za" та "

Ретельно проаналізувавши всю інформацію про захисника, ми можемо впевнено сказати, що він забезпечує гідний рівень безпеки. Враховуючи постійне оновлення баз даних та використання виключно надійних браузерів - програма легко впорається з встановленими перед собою завданнями.

Незважаючи на низький бал, отриманий під час тестів, як ми говорили вище, цей антивірус легко визнає будь -які загрози та віруси. Це те, що вказує на його високу надійність. За словами розробників, їхні зусилля були спрямовані насамперед на створення програми, яка швидко та ефективно реагує на найпоширеніші загрози в Інтернеті, і їм вдалося це зробити.

Виходячи з того, що в Windows 10, крім стандартного антивірусу, є додаткові засоби захисту, відповідаючи на питання "чи може захисник Windows замінити антивірус?", ми можемо впевнено сказати, що так. Це найкращий варіант для переважної маси користувачів. Не завантажуйте небезпечне та шкідливе програмне забезпечення, не кажіть ризиковану діяльність, і ви можете переконатися, що ваш ПК в повній безпеці.

Однак якщо ви виберете захисника лише тому, що він безкоштовний і менш вимогливий до системних вимог, ми рекомендуємо вам ознайомитись із навіть легшими комунальними послугами, які можуть вам більше відповідати і працюватимуть навіть на найслабших пристроях.

Як це увімкнути

Якщо ви вирішили використовувати Windows Defender, то варто його активувати. Є багато способів включити, але ми проаналізуємо найпростіші: 1. Ми переходимо до меню "Почати", а потім до "параметрів". 2. У вікні, яке відкриється, переходимо до розділу "Оновлення та безпеки". 3. На лівій стороні вікна виберіть відповідний розділ та натисніть кнопку "Увімкнути". чотири. У цьому ж вікні ми включаємо додаткові параметри "Захист у режимі реального часу" та "Автономний захисник ...".

Тепер інформація на вашому комп’ютері чи ноутбуці буде надійно захищена від різних загроз та хакерських атак.

Незважаючи на встановлений вами антивірус, завжди проводьте додаткову перевірку за допомогою спеціальних сканерів та дотримуйтесь простих правил безпеки в мережі.

Якщо ви все -таки вирішили встановити складний антивірус, то подивіться на ці варіанти, вони отримали більше голосів користувачів, що заслужило певний рівень довіри.

Детальне відео про можливості та конфігурацію

Youtu.Be/w1zzm5bhfe8

Професійна допомога

Наш фахівець допоможе вам у цьому.

Залиште запит та отримайте безкоштовну консультацію та діагностику фахівця!

Оцініть статтю:

Про автора Трунова

Це спеціаліст з 10 -річним досвідом роботи. Я професійно займаюся ремонтом, налаштуванням комп’ютерів та ноутбуків. У вільний час з роботи мій блог "onouts.ru "і допоможіть читачам вирішити проблеми з комп'ютером.

Побудований -in антивірус у Windows 10 Захисник Windows - Це оновлена ​​антивірусна версія Microsoft Security Essentials, це безкоштовний продукт і є обов'язковим елементом Windows 10, вбудованою в операційній системі. Microsoft гарантує користувачам високий ступінь захисту від більшості загроз у мережі та в локальному використанні. А також, Windows Defender автоматично та регулярно оновлюється без команди користувача.

Порівняльний аналіз та результати тестів показують, що вбудований антивірус Windows 10 забезпечує захист у таких показниках:

Основна перевага вбудованого антивірусу, що він не займається додатковими ресурсами вашого ПК, коли він просто працює як фон, що не можна сказати про популярних "гігантів" антивірусів, які можуть споживати 1-2 Гб оперативної пам’яті Наступне сканування файлів.

Звичайно, врешті -решт ви вирішуєте, якому антивірусом ви більше довіряєте. Ми можемо дати вам лише кілька рекомендацій щодо того, як уникнути троянців та вірусів у вашому ПК у будь -якій ситуації, незалежно від того, наскільки антивірус ви користуєтесь.

Якщо ви дотримуєтесь запобіжних заходів, то ваш комп’ютер буде в безпеці, незалежно від того, яким антивірусом ви використовуєте.

І якщо ви ще не встановили Windows 10, то ви можете завантажити дистрибутив з офіційного веб -сайту Microsoft або з нашого сервера. А також в нашому інтернет -магазині ви можете придбати ліцензовані ключі активації для будь -якого редакційного офісу Windows 10 за найнижчою ціною. Миттєва доставка ключа до вашого електронного листа відразу після оплати, обробка -годинник технічної підтримки та гарантії від нашого магазину. Детальніше читайте у нашому каталозі Windows 10.

Кожен може дозволити собі використовувати ліцензоване програмне забезпечення разом з інтернет -магазином ShoftComputers.

Як виправити 0x000007d1 у Windows 10
Причиною помилки з номером 0x000007d1 є неправильна робота драйвера принтера. Це можна усунути двома способами: вручну перевстановлення програмного за...
Як виправити проблеми з відображенням російських листів у Windows 10
Працюючи з Windows 10, у користувачів іноді виникають проблеми з правильним відображенням символів. Замість звичайних букв та цифр у тексті ми можемо ...
Встановіть Linux поруч із Windows 10
Припустимо, що у мене на комп’ютері є операційна система Windows 10 (однак, вона є), і я хочу встановити паралельно інший - Linux. І чому поблизу? Нас...