Windows 10

Новий формат журналу «Оновлення» у Windows 10 та як з ним працювати

Новий формат журналу «Оновлення» у Windows 10 та як з ним працювати

Прагнучи оптимізувати систему для запису журналів служби оновлень у Windows 10, розробники Microsoft вирішили відмовитися від стандартного текстового формату журналу, замінивши його більш досконалим форматом Etw або Простеження подій для Windows. Окрім збільшення швидкості, перехід до ETW також заощадить на диску, зайнятий звичайним текстовим журналом.

Правда, файл WindowsUpdate.журнал Він все ще присутній у кореневій папці Windows, але якщо ви відкриєте її, ви побачите, що замість записів журналу оновлення, це лише вказує на те, що відтепер формат використовується для збору журналів Etw.

Переваги інновацій були сказані вище, тепер дозвольте сказати кілька слів про його мінуси. Основним недоліком нового методу журналіста є неможливість безпосередньо вивчення файлів журналів, до яких досвідчені користувачі іноді вдаються.

Тепер, якщо у вас раптом виникне необхідність проаналізувати журнал служби оновлення, спочатку вам доведеться налаштувати його до формату, доступного для перегляду в текстовому редакторі. Для цього у Windows 10 надається спеціальна мембранна команда PowerShell Get-windowsupdateLog. Так як Etw-Файли зберігаються в каталозі C:/Windows/журнали/WindowsUpdate, Команда буде виглядати так:

Get -windowsupdatelog -logpath c:/windowsupdate.журнал

Після виконання команди буде встановлено сервер символів Microsoft (Вам потрібно дати підтвердження, натиснувши "Так").

Після чого він буде прочитаний та перетворений з даних з Etw-Файли спочатку у тимчасовому форматі CSV, а потім у стандартному форматі Журнал. Готовий звіт буде збережений відповідно до шляху, зазначеного в команді, в нашому прикладі - в корені системи системи. Вся операція займає менше хвилини.

Примітка: Shell PowerShell повинен бути запущений від імені адміністратора, інакше ви отримаєте помилку.

Створений файл звіту є статичним, тобто після отримання нових оновлень Windows він не перезаписаний автоматично, і для отримання відповідних даних потрібно переобладнати команду get-windowsupdateLog.

Як виправити синхронізацію, недоступний для вашого облікового запису в Windows 10
Коли ввімкнено параметри OPS OPS, Windows синхронізує налаштування, обрані на всіх пристроях Windows 10, якщо вони вводяться за допомогою вашого облік...
Як виправити помилку 0x80073701 у Windows 10
Під час встановлення накопичувального оновлення KB4497935 у Windows 10 версіях 1903, деякі користувачі стикаються з помилкою з кодом 0x80073701. У цій...
Відключіть голосовий помічник Сірі на iPhone та навушники
Ми розповідаємо, як відключити Siri на iPhone та в навушниках. Навіщо вимикати Сірі Від'єднайте Сірі від постійного прослуховування користувача Відкл...