Помилки та проблеми

Новий креативний драйвер X-Fi усуває проблеми Windows 10 1903 для багатьох карт X-Fi

Новий креативний драйвер X-Fi усуває проблеми Windows 10 1903 для багатьох карт X-Fi

Зміст

1) Коротко про Sound Blaster2) ІСТОРІЯ CREATION SB3) Інтерфейс4) функціональність4) Якщо немає звуку5) Завантажити драйвери

Історія творчий звук бластер

Звук фрази в минулому столітті став синонімом цифрового звуку комп'ютера і насправді звучить стандарт. Щоб оновити драйвери картки водія, не слід чекати, поки звук зникне або артефакти в іграх. Ми рекомендуємо драйвери для звукових карт Creative Sound Blaster Завантажити російською мовою, щоб підвищити сумісність, підвищити продуктивність та покращити якість.

Історія творчих звуків починається з творчої музичної системи, створеної в 1987 році, та її модифікаційної гри Blaster. Перший звуковий бластер був випущений у 1989 році. і був модифікованим ігровим бластером з DSP OPL2. У 1991 році. SB Pro на шинах ISA стала 16-бітною і працювала в стерео режимі, використовуючи два ланцюги OPL2 (OPL3 в SB Pro 2). SB 16 був вироблений з 1992 року. У версії ISA пізніше з'явилася версія PCI. У 1995 році з'явився SB32, а в 1996 році - SB AWE64 з S/PDIF.

Після того, як Creative Technology Ltd придбала Ensoniq та E-MU з усіма їх патентами та створила відділ E-MU/Ensoniq, Creative SB Cards досяг професійного рівня. У 1998 році. SB PCI64, PCI128, Audiopci, Vibra PCI, SB 16 PCI та SB Live з'явилися! SB Live! п’ять.1 Працював з багатоканальним звуком, включаючи сабвуфер. Новий інтерфейс APS APS на SB Live з чіпом EMU10K1 працював на частоті напівлізації 8 - 48 кГц. Студія аудіо виробництва складалася з оплати PCI, подібного до Sblive! та додатковий модуль електронного приводу Audio Access Bay.

У 2001 році. Audigy з'явився на новому процесорі EMU10K2, підтримуючи 5.1-канали на грапто-частоті 48 кГц для ігрового режиму та стерео запису. 7 з'явився в Audigy 2.1-канали / 96 кГц. Поступово покращили ЦАП, АДФ та операції, коефіцієнт сигналу/шуму збільшилися до 113 DBA (SB Audigy 4 Pro). SB X-Fi прославився бездоганною точністю звуку з ідеальним позиціонуванням у 3D. Якщо аудіо -пристрій не працює на тестуваному часом комп'ютері, можливо, причина не є доцільною, застебаною або застарілою. Щоб усунути несправність, вам потрібно буде завантажити безкоштовні драйвери Creative Sound Blaster Live! п’ять.1, Audigy 1 і 2, X-Fi 5.1 і Pro (USB, PCI або PCI-X) для Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.

У 2012 році, на основі RECOR3D, SB Z, ZX та ZXR з максимальним співвідношенням сигналу/шумом 123 DBA, а також співвідношенням сигналу TPA6120 були створені для з'єднання професійних та аудіофілів навушників із опором 600 Ом. Audigy RX та FX у 2013 році отримали подібні інновації. Безкоштовно завантажити драйвери Creative Sound Blaster Z, ZX та ZXR, Audigy RX та FX можливі на сторінці https: // drajvey.RU/Audio/Creative Безпечно за прямим посиланням на сторінку завантаження офіційного сайту.

Творчий інтерфейс звуку Blaster

Звук налаштування Creative Sound Blaster максимально простий, незважаючи на багато функціональних можливостей. Інтерфейс панелі управління будь -якої креативної картки SB виглядає круто, зручно та інтуїтивно. Скріншоти https: // drajvey.RU може використовувати готові музичні або ігрові профілі, розроблені з урахуванням акустичних ефектів ігор, наприклад, для Call of Duty, Dota 2, Counter-Strike, League of Legends, автомобілями проектів, Rocket League та іншими. Перетворення звуку для кожного профілю налаштовано за допомогою звукових технологій оточення, кристалізатора, розумного обсягу та збільшення низьких частот з можливістю змінювати частоту поділу для динаміків низької частоти. Кому буде мало басових або високих частот, зможе використовувати еквалайзер на десять із набором пресетів та регуляторів для селективної установки. Функція розвідника допомагає почути тихі викрадені кроки, шепіт і шелести навіть під час битви здалеку. Вкладка VoiceFX дозволяє змінювати звук у режимі реального часу, вибравши профіль SBX. У вдосконалених налаштуваннях конфігурація динаміків, об'єм та зміна балансу.

Функціональність творчого звуку Blaster

Розглянемо функціональність прикладу звукового blasterx g5. Карта підтримує 24-бітний/192 кГц для стерео режиму та 24-бітного/96 кГц для перекладу звуку на багатоканальну акустику з широким діапазоном частот та високим співвідношенням/шумом сигналу в 120 дБ. Висока якість досягається завдяки використанню компонентів високої якості в основі компонентів. Вбудований підсилювач навушників дозволяє підключити найпотужніші професійні навушники. Є вибір 32-150 Ом або 150-600 Ом.

Для закоханих прослуховування музики в без втрат без втрат (FLAC, APE, ALAC та інших форматів без втрат) є можливість прослухати розірвані аудіо -доріжки у високій якості без використання програмного або апаратного ефектів та обробки за допомогою ASIO. Однак G5 - ігрова карта, а не музична картка. Він використовує сучасні ігрові багатоканальні технології. Серед найважливіших функціональних переваг G5 ми зазначимо наступне:

Усі сучасні звукові рішення креативні звукові бластер мають подібні характеристики. Дискретні звукові дошки, будь то стандартні чи низькопрофільні, як з роз'ємом PCI-Express, так і з PCI, вони можуть показувати більш високу якість звуку в багатоканальних конфігураціях.

Увімкніть дзен у браузері Yandex
Ми говоримо про те, що таке Яндекс Дзен і як включити його в браузер Yandex. Що таке стрічка Yandex.Дзен Яндекс.Дзен - агрегатор новин. Він особисто в...
Splitter файлів KFK - Поділіться та склеюйте великі файли
На світанку комп'ютерної епохи, через невеликі обсяги дисків та низьких швидкостей Інтернету та великих файлів, важко було працювати з великими файлам...
Як перейменувати завантаження Windows Boot Завантаження в BioS UEFI, якщо на різних жорстких дисках є кілька
Багато хто з тих, хто має два і більше Efi-Системи Windows на різних жорстких дисках, і всі вони зі своїми автономними навантажувачами, ймовірно, зітк...