Інтернет

Поняття - оригінальний текст веб -редактора з розширеними функціями форматування

Поняття - оригінальний текст веб -редактора з розширеними функціями форматування

Якщо пару років тому масова передача додатків до Інтернету все ще сприймалася як новий революційний підхід до використання програмного забезпечення, сьогодні це більше нікого не здивує. На жаль, багато веб -додатків не відрізняються за функціональністю, що особливо чітко видно в прикладі текстових редакторів. Їх єдиним плюсом є те, що ви можете отримати доступ до них з будь -якого комп’ютера.

Розробники взяли на себе виправлення ситуації Поняття - Інтернет -текстовий редактор, який знає, як працювати з блоками. Цей підхід забезпечує більш гнучке форматування даних, а також дозволяє вставляти зображення в текстові нотатки та деякі інші об'єкти. Кожен блок - це відформатований шаблон даних.

У поняттях є 22 різні заготовки, які ви можете переглянути курсор на області, що прилягає до правої межі екрана. Існують шаблони для вставки зображень, фотографій з веб -камер, пронумерованих та позначених списків, вихідного коду різних мов програмування, текстових форм і навіть файлів (інвестицій), а також різних допоміжних елементів, таких як прапорці, значки електронної пошти, дата та час та час подобається.

Усі ці елементи можна вставити, видаляти, змінювати місцями, перетягуючи, дублюючись тощо. Все залежить від того, з яким елементом ви працюєте. Якщо це зображення, то його можна відкрити на повному екрані, переглянути його на окремої вкладки браузера, замініть його на інше зображення або завантажте на жорсткий диск. Можливості довільних змін розміру вставленого зображення в редакторі обмежені, а масштабування автоматично проводиться залежно від місця розташування зображення в тексті. Для тексту та інших блоків набір доступних параметрів може відрізнятися.

Тип шаблонів у понятті також має самі нотатки. З чотирнадцяти заготовок тринадцять готові -виготовлені маркування, і лише один представлений чистим аркушем. Незважаючи на відсутність підтримки російської мови інтерфейсу (всередині кириличного алфавіту підтримується) і дещо незвичне розташування інструментів редагування, це не буде важко вирішити поняття. Вам просто потрібно звикнути до цього.

Що стосується збереження нот. Усі нотатки зберігаються в поняття пам'яті автоматично, навіть якщо користувач закриває браузер, не доводячи роботу до кінця. Ви можете повернутися до них у будь -який час. Ви також можете зберегти нотатки на локальному комп’ютері у форматі HTML. Веб -редактор абсолютно безкоштовний, але для роботи з ним вам доведеться зареєструватися, і можуть бути проблеми. Справа в тому, що це поняття зараз знаходиться під тестуванням бета -версії, і, намагаючись зареєструватися, воно може вимагати запрошення. На даний момент це обмеження можна обійти уповноваженим у понятті, використовуючи поточний обліковий запис Google. І далі. Якщо ви вирішили перевірити веб -редактор, радимо вам це зробити в Chrome, оскільки в інших браузерах це може не працювати чи працювати неправильно.

Офіційне поняття сайту: www.поняття.так

Найкращі відеоплеєри для Windows 10
Функціональність сучасних комп'ютерів вже не обмежується виключно роботою з документами, що представляє повний інструмент для певного мультимедіа "поє...
Діагностика комп’ютера за відсутності включення
Існує поширена проблема, з якою стикаються користувачі не дуже дорогих системних одиниць - після натискання кнопки для включення комп'ютера система ох...
Завантажте зображення Windows ISO за допомогою утиліти Rufus
Корисність Руфус - Один з найвідоміших засобів створення завантажувальних флеш -накопичувачів - це простий та зручний інструмент, за допомогою якого в...