Програми

Notiny - універсальний додаток для створення нотаток, списків та нагадувань

Notiny - універсальний додаток для створення нотаток, списків та нагадувань

Для того, щоб все зберегти, всі речі повинні бути заплановані заздалегідь, якщо це можливо, і щоб не забувати про заплановані події, вам потрібно записати їх в особистий журнал чи зошит, звичайний папір чи електронний. Якщо ви віддаєте перевагу програмним засобам, радимо вам звернути увагу Непокірний - Універсальний додаток для створення текстових та голосових нотаток, нагадувань, а також списки.

Непокірний - Простий, але в той же час досить функціональний додаток для Windows 10, що характеризується приємним інтерфейсом, підтримуючи російську мову та автоматичне розпізнавання тексту на зображеннях.

Переваги програми також повинні включати синхронізацію нагадувань між двома пристроями, що працюють на Windows 10, голосове зчитування тексту, використовуючи кольорові схеми при розробці нотаток, створення копії нот та захисту паролів.

Існує простий пошук заголовка, вміст тексту, дати та часу створення ноти.

Створені нотатки можна виправити на стартовому або початковому екрані, експортувати та імпортувати, підтримувати редагування тексту, змінювати гарнітуру, розмір та щільність шрифту, вибираючи довільний колір плитки "живої" плитки нагадування плитки.

Інші можливості форматування ще не є. Для обмеження доступу до примітків до нотаток пропонує використовувати пароль, який можна створити саме там у програмі.

Ви можете вибрати тему дизайну в Notiny (Доступні темні, легкі, довільні фон)), голос (чоловік та жінка), орієнтація (Пейзаж та портрет), Увімкніть прозорість для плитки.

Додаток розповсюджується безкоштовно, але в той же час вона побудувала -в рекламі, яку ви можете позбутися від символічної кількості 59 рублів.

Нот у магазині: www.Microsoft.Com/ru-ru/store/apps/notiny/9nblgh1zvwd

Операційні можливості архіву Windows 7, 8.1 і 10
Персонал Windows - Це функціональність повного часу, який дозволяє їй версії 7, 8.один і 10 створювати резервна коп, Він архів, він - зображення Windo...
Як створити повнорозмірний скріншот веб-сторінки за допомогою браузера в Mozilla Firefox
В інструментах для розробників браузерів Гугл хром Є варіант, який дозволяє створювати повнорозмірний, тобто з прокручуванням скріншоти веб-сторінок б...
Віртуалізація комп'ютера Windows Computer Disk2VHD
Як швидко зробити комп'ютерний клон - системи Windows і, якщо необхідно, секції несистемних дисків? Але клон не в резервному копії, вимагаючи додатков...