Історія

Неймовірне посмертне життя національного домену. - Останній бастіон СРСР

Неймовірне посмертне життя національного домену. - Останній бастіон СРСР

Дивовижна радянська реліквія кінця холодної війни набула нового життя Xxi століття. 19 вересня 1990 року - Неперервна дата в історії людства, коли офіс для привласнення номерів Інтернету, встановлених для Радянського Союзу Національний домен .Су. Можливо, ця подія може ще більше призвести до найнеймовірніших наслідків, якщо через 15 місяців Радянський Союз не зник з карти світу.

Однак домен .Су Я не зник з його країною. Він буде жити донині, крім того, він цілком здатний здивувати здивуючи свою заяву.

Почнемо в порядку: Національні домени вищого рівня (CCTLD) такі ж, як і коди країн для міжнародної телефонії. На відміну від таких доменів верхнього рівня, як .Com (для комерційного використання) або .Org (для громадських організацій), Cctld, Як правило, використовуються користувачі або група користувачів, які працюють у певному стані. Зі зростаючою популярністю та значенням Інтернету різні країни почали реєструвати власні національні домени. В 1985 Отримали США нас., Об'єднане Королівство - Великобританія., Та Ізраїль - Іл. Через рік Австралія приєдналася до них (.Au), Німеччина (.де), Франція (.Он), Японія (.JP) та інші. СРСР, як очікується, зареєстрував свій національний домен набагато пізніше. Це зрозуміло, адже в той час у країні було більше нагальних проблем: реструктуризація, реклама, гудіння економіки та все більша суспільно-політична криза.

Після ряду країн комуністичного блоку (Польща (.PL), Югославія (.Ю), Східна Німеччина (.Dd)) зареєстровано власним Cctld, СРСР також вирішив на цьому кроці. У той час в Інтернеті було кілька веб -сегментів, більшість з яких використовували радянські вчені зі своїми колегами.

Коли в грудні 1991 року держава нарешті обвалювалася, його доменне ім’я повинно було зникнути з ним, як це було у Східній Німеччині .Дд і Югославський . Але не все так просто: до 1994 року його не існувало .ru, через що весь цей час російські сайти повинні були використовувати домен .Су. Коли керівництво асигнувань номерів Інтернету сьогодні включено до організації ICANN ("Корпорація для доменних імен та IP -радів"), Він був готовий нарешті покласти край радянському минулому в Інтернеті, російські чиновники та користувачі не погодилися і попросили продовжити життя цього доменного імені.

Більше того, у 2001 році Російський інститут громадських мереж (Організація, відповідальна за домен -СУ) відкрив домен для нових реєстрацій, незважаючи на бажання Ікан Усуньте це Cctld. На сьогоднішній день цей національний домен має 120 000 майданчик. Абсолютно будь -який користувач може забронювати собі місце в цьому національному домені для всього для 30 доларів на рік. Все, що вам потрібно, - це піти Реєстрація.Су і надати необхідну інформацію. І через день ви отримаєте реєстрацію.

Завдяки такій простоті реєстрації, домен .Су привертає увагу багатьох кіберзлочинців, які шукають безпечну гавань для своїх незаконних операцій. Адміністрація домену .ru почав посилювати правила наприкінці 2011 року, змушуючи мережевих злочинців мігрувати до .Су. Починаючи з 2012 року, кіберзлочинці використовують ці сайти для надсилання спаму та ініціації DDOS-Напади, зловживання комп’ютерами для доступу до банківських рахунків користувачів. Загалом, ласкаво просимо до .Су-Сайти, на яких приховані найнесподіваніші явища сучасного Інтернету.

Форматуйте жорсткий диск через командний рядок
Форматування через командний рядок може бути корисним, якщо стандартні системи системи не можуть виконувати цю процедуру. Існує кілька способів формат...
Як відкрити порти в Windows 10
Що таке програмний порт Застосування та мета портів Список основних портів та їх функціональність Переглянути активні сполуки Відкриття порту за допо...
Ми вбиваємо процеси в Linux
Ми розповідаємо, як виконати роботу одного або декількох процесів у різних розподілах Linux. Сигнали завершення процесу в Linux Як завершити процес ...