Windows 10

Нейтральний W10 - Тема кави для Windows 10

Нейтральний W10 - Тема кави для Windows 10

Можливо, ви помітили, що в більшості тем дизайн для Windows 10 переважає або занадто темно, або занадто яскраві тони. Правда, є нейтральний сірий, але вони, як і перший і останній, не відрізняються оригінальністю, про що не можна сказати Нейтральний W10 - Дуже незвичайна тема дизайну від одного з користувачів популярного західного дизайнерського ресурсу Deviantart. З сотень інших топів нейтральний W10 характеризується не стандартними кольоровими рішеннями в кавових кольорах.

А також використання оригінальних шрифтів та кнопок управління Windows. Крім того, в той же час шкури доставляються для Фефокс, Фубар і Дощовий.

Інструкція із встановлення

Якщо цього не було зроблено раніше, зникніть систему з останньою версією з утилітою Uxthemepatcher. Усуньте вміст архіву, перейдіть до каталогу Візуальний стиль і скопіюйте звідти папку Нейтральний І файл Нейтральний.Тема у C: \ Windows \ Resources \ Теми. Далі слідкуйте за файлом реєстру Порожній.рег З папки Порожній текст підписів, Потім послідовно встановіть шрифти з папки Шрифт (якщо ви використовуєте скіни).

Щоб змінити колір панелі завдань, ви можете використовувати утиліту Класична оболонка. За бажанням за допомогою корисності Tbariconblanker 7 Ви можете вимкнути показ піктограм на панелі завдань та повернути меню ременя провідника. Застосовуйте тему з підрозділу Персоналізація.

Примітка. У деяких побудовах Нейтральний W10 Його можна встановити неправильно. Будьте обережні, не забудьте створити системну точку відновлення перед встановленням.

Сторінка розробника: Декагональний.Deviantart.Com/Art/Neutral-W10-593356856

Як дивитися FPS в іграх
Майже кожен геймер, навіть початківець, знає, що "FPS" в іграх, оскільки цей показник дає уявлення про продуктивність комп'ютера та стабільність гри. ...
Які системні вимоги Windows 11
Ми говоримо про те, як дізнатися, чи підходить комп'ютер для вимог Windows 11. Ми з’ясовуємо, чому це, як правило, необхідно і як правильно виправити ...
Як видалити обліковий запис Google
Іноді настає час розлучитися зі своїми обліковими записами. Хтось їх змінює, і хтось просто перестає використовувати через небажання асоціюватися з пе...