Windows 10

Деякі функції перегляду індексу продуктивності в Windows 10

Деякі функції перегляду індексу продуктивності в Windows 10

Якщо ви пам’ятаєте, в Windows 7 був такий інструмент, який називається "Індекс продуктивності", представляючи щось на зразок альтернативного орієнтиру. Оскільки для більшості користувачів він не представляв великого інтересу, розробники вирішили зняти його, але обмежилися своїм прихованим. Починаючи з Windows 8.1 Ви можете переглянути індекс продуктивності лише шляхом обходу.

Існує кілька способів доступу до цього інструменту. Найпростіше і очевидно - перейти до папки "Ігри", Завершивши команду в адресному рядку провідника Shell: Ігри. У цьому випадку дані індексу відображатимуться в правій частині вікна.

Якщо вони не з’явилися, виконайте офіційну команду Winsat в адміністраторі, що працює від імені адміністратора, а потім натиснувши кнопку Оновіть вікно F5 "Ігри".

Метод швидкий, зручний, але неінформативний. Щоб отримати більше інформації, ви повинні вручну проаналізувати файл Формальний.Оцінка (початкова).Winsat.XML в папці C: \ Windows \ Performance \ Winsat \ DataStore або використовувати спеціальні утиліти, щоб прочитати, наприклад, Інструмент Вей, Що набагато зручніше.

Після запуску утиліта відобразить дані для процесора, графічної картки, оперативної пам’яті та жорсткого диска, все є у візуальній, вибраній формі. І вона також знає, як зробити скріншоти власного вікна, які можна зберегти на диск або опублікувати в Інтернеті.

А тепер увага. Деякі користувачі повідомляють, що під час виконання команди WINSAT формальний Вони отримують помилку. Це трапляється, якщо пристрій працює від акумулятора. Переконайтесь, що ваш ПК підключений до постійного джерела живлення. Якщо помилки продовжують з’являтися і при підключенні пристрою до мережі виконайте скидання Winsat. Для цього перейдіть до каталогу за адресою C:/Windows/Performance/Winsat і вийміть звідти папку Даних І файл Winsat.журнал, Потім виконайте команду WINSAT формальний Повторний.

Інструмент Вей: Winaero.Com/Завантажити.PHP?Огляд.79

Як перенести контакти в андроїд-самогубство
Експерти підрахували, що росіяни змінюють мобільні телефони в середньому 1,5 - 2 роки. Одні роблять це необхідним, інші в пошуках виходів нових моделе...
Операційні можливості архіву Windows 7, 8.1 і 10
Персонал Windows - Це функціональність повного часу, який дозволяє їй версії 7, 8.один і 10 створювати резервна коп, Він архів, він - зображення Windo...
Як буде працювати Starlink - Space Internet від Ilon Mask
Переважна більшість людей у ​​цьому світі є споживачами переваг, тоді як їх створення - кілька. Відомий американський інженер та підприємець Елон Маск...