Підказки

Панель управління NVIDIA для Windows 10 не запускається

Панель управління NVIDIA для Windows 10 не запускається

Зміст

Панель управління NVIDIA дозволяє змінювати та налаштувати параметри графічного адаптера. Він не тільки має функції управління дисплеєм, програмами та іграми, а також забезпечує найкраще загальне використання графіки. Використовуючи поточну панель управління, ви можете налаштувати кольори монітора або увімкнути вертикальну синхронізацію в іграх.

Ця стаття розповість вам, як відкрити панель управління NVIDIA на Windows 10. Ситуація часто зустрічається, коли поточний елемент зникає з контекстного меню робочого столу, і користувачі більше не знають, як його знайти. Насправді додаток управління керуючим на системному диску, і його можна знайти та відкрити безпосередньо з провідника.

Панель управління NVIDIA для Windows 10

Якщо з незрозумілої причини немає або панель управління NVIDIA відсутня, то, швидше за все, її доведеться перевстановити. Окремо завантажте програму управління без встановленого драйвера не може. Ви повинні негайно розібратися, поточні налаштування будуть доступні лише після встановлення або оновлення драйверів відеокарти на Windows 10.

Робочий стіл

Зазвичай в контекстному меню робочого столу вибрати елемент Панель управління NVIDIA. На панелі завдань з правого боку, за замовчуванням після встановлення драйверів, також відображається значок, що дозволяє відкриватися Панель управління NVIDIA.

Панель управління

Але є й інші способи запустити компонент управління відеокарками Nvidia. Лише після успішної установки у користувачів можна відкрити безпосередньо з панелі управління налаштуваннями NVIDIA.

 1. Після встановлення драйвера відкрийте класичну панель управління, завершивши команду Панель управління у вікні Win+r.
 2. Тепер встановіть сортування замість Категорії на Маленькі іконки, Щоб побачити повний список усіх елементів.
 3. Далі у списку всіх доступних елементів виберіть додаток Панель управління NVIDIA.

В принципі, одразу після запуску стандартної панелі управління, ви можете використовувати вбудований пошук. Пошук на панелі управління дозволяє знайти будь -яку програму або потрібний параметр без необхідності переглянути всі категорії. Досить представити в панелі пошуку Nvidia і вибирайте в результатах Панель управління NVIDIA.

Оновлений пошук

Ми раніше розглянули, як знайти файл або програму на комп'ютері Windows 10. Таким же чином ви можете знайти водіїв -супутників для управління відеокартою Nvidia. Користувачу достатньо ввести в панель пошуку Nvidia і вибирайте в результатах Панель управління. Зверніть увагу, що цей метод не працює над усіма версіями операційної системи. Іноді замість бажаної панелі лише додаток GeForce Experience.

Користувачі мають можливість завантажити панель управління NVIDIA безпосередньо з магазину Windows 10. Зверніть увагу, що таким чином можна буде завантажити лише додаток. Драйвер вже повинен бути встановлений, крім того, сумісний із програмою. Якщо у вас є панель управління NVIDIA, але проблем з драйвером немає, просто перейдіть до магазину та завантажте надійну програму управління NVIDIA.

Панель управління NVIDIA ContellDeveloper: Nvidia Corp.Ціна: безкоштовно

Висновок

Панель управління NVIDIA зазвичай встановлюється за допомогою драйвера адаптера Geforce Graphics. Це дозволяє налаштувати всі можливі параметри відеокарти. Незважаючи на довгий інтерфейс, деякі налаштування дійсно корисні і часто використовуються користувачами. Якщо ви зникли панель управління NVIDIA, використовуйте інші способи її запуску.

Nvidia, яка займається виробництвом відеокарт, розробила для них спеціальну панель управління. Це програмне забезпечення дозволяє налаштувати, налаштовуючи параметри праворуч на користувача. Проблема цієї панелі управління, а також інших програмних продуктів полягає в тому, що вона може вийти з ладу і працювати неправильно з деякими версіями Windows. Давайте розберемося, що робити, якщо панель управління NVIDIA не відкриється на Windows 7.8.10, і чому це може статися.

Методи вирішення проблем із запуском панелі управління NVIDIA в Windows 7 8 10

Проблеми з запуском у більшості випадків виникають через:

Ви можете вирішити проблеми за допомогою:

 1. Перевстановлення драйверів відеокарти;
 2. Правильне налаштування програми;
 3. Процес перезавантаження "Панель управління";
 4. Зміна характеристик роздільної здатності;
 5. Коригування реєстру операційної системи;
 6. Оновлення рамки;
 7. Від'єднайте швидку книгу;

Давайте розглянемо кожен бік детальніше.

Перевстановлення водіїв NVIDIA

Він виконується так:

Зверніть увагу! Експерти не рекомендують вибирати функцію автоматичного пошуку програм встановлення, оскільки часто її робота відбувається неправильно.

Драйвер дисплея NVIDIA

Відповідає за правильне завантаження програми. Налаштування складається з таких дій:

 1. Клацніть клавіші "запустити" + R;
 2. Введіть послуги.MSC;
 3. Ми шукаємо рядок із написом "драйвер дисплея";
 4. Натисніть на нього двічі;
 5. У параметрі "тип запуску" виберіть автоматичну версію;
 6. Ми починаємо це знову;

Перезапуск процесу керування NVIDIA

Він виконується через "менеджер завдань". Ми переходимо на вкладку "Процеси" і вибираємо nviplul.Екзе. Клацніть PKM та заповніть роботу програми. Ми закриваємо решту процесів, пов'язаних з роботою програми, такими як служба водія, контейнер для дисплея Nvidia та знову відкриваємо панель управління NVIDIA. Якщо причина несправності, що охоплюється невдачею програми, все повинно заробляти нормально.

Встановлення більшої роздільної здатності

Є випадки, коли причина перебоїв стала занадто низькою роздільною здатністю, встановленою вручну. Перевірка:

Запустіть панель управління NVIDIA у Windows і перевірте правильність її роботи.

Виправлення реєстру Windows.

Наступний крок у пошуках несправності буде відрегульований реєстр операційної системи. Перед використанням цього методу рекомендується зробити копію існуючого реєстру, щоб уникнути непоправних збоїв. Алгоритм дій:

 1. Встановіть поєднання Win + R;
 2. Ми прописуємо командному рядку Regedit;
 3. Ми переходимо до папки MenuHandler, яка розташована в HKEY_CLASSES_ROOT;
 4. Ми видаляємо DesktopContext;
 5. Ми переходимо до папки Shell, яку ви можете знайти у фоновому режимі;
 6. Ми створюємо в ньому новий розділ під назвою панель управління NVIDIA;
 7. У новому розділі ми створюємо іншу, що називається командою;
 8. Ми підтримуємо введені коригування та перезавантажити систему;

Оновити .Net Framework та VC ++ перерозподіл

Якщо панель управління зникла і не хоче працювати в операційній системі Windows 10 - оновити рамки та перерозподіл. Можна оновити бібліотеки програмних продуктів, щоб панель керування могла функціонувати нормально. Перевірте список оновлень операційної системи. Якщо вони доступні, завантажте їх. Це повинно допомогти усунути проблеми.

Від'єднайте швидке завантаження

У випадку, коли всі вищезазначені методи не допомогли, проблема вирішить відключення швидкого завантаження. Ця опція дозволяє ПК працювати швидше, але під час своєї роботи система може ігнорувати автоматичний запуск інших програм. Швидке завантаження в BIOS відключається. Це не важко зробити, і після перезавантаження системи панель управління повинна функціонувати, як очікувалося.

Як бачите, всі необхідні дії виконуються без проблем. Поетапні наступні рекомендації виправлять проблему та повернуть систему до попередньої продуктивності.

Головне - не поспішати і суворо дотримуватися всіх цих рекомендацій. Якщо ви не змогли вирішити проблему самостійно, проконсультуйтеся з фахівцем.

Ви також можете прочитати статті на теми: Комп'ютер не бачить відеокарти в диспетчері пристрою та додаткового джерела живлення для 6 -контактної відеокарти

Під час процесу встановлення на комп’ютері з програмним забезпеченням Windows 10 Nvidia в системі інтегрується окремий панель управління - спеціальна програма, яка дозволяє маніпулювати параметрами відеокарти, які недоступні за допомогою стандартних налаштувань Windows. Щоб запустити цей інструмент у контекстному меню робочого столу, є відповідний варіант. Однак трапляється, що панель управління NVIDIA не відкривається, а не лише через меню робочого столу, а й через класичну панель управління. Що може спричинити цю проблему, і чи є спосіб її усунути? Давайте зрозуміємо.

Проблеми з запуском утиліти управління накопичувачем відеокарти можуть бути спричинені невдачею в Windows, а також програмами NVIDIA та драйверами самої програми. Крім того, така несправність іноді виникає через застарілі версії бібліотек, відключаючи прискорення обладнання Windows 10, використовуючи деякі сторонні програми для управління монітором. Рідше, вірусна активність винна.

Тимчасовий збій в ОС

Перше, що потрібно зробити, якщо панель управління NVIDIA не відкривається - це перезапустити комп'ютер. Якщо проблема стала результатом тимчасової некритичної несправності у Windows, після перезапуску панель розпочнеться як завжди. В іншому випадку ми переходимо до конкретних дій - перевіряючи правильність роботи відповідних служб та компонентів.

Services Nvidia

Під час встановлення пакету драйверів NVIDIA третєпартійне служби інтегруються в систему. Як правило, по -перше, з назвою "служба драйвера дисплея Nvidia" завжди присутня, але другий - "контейнер Nvidia Display" - часто відсутній. Проблеми в їх роботі можуть призвести до панелі управління NVIDIA на Windows 10, перестане відкриватися. Щоб виключити цей момент, перезапустіть вказані послуги.

Відкрийте команду Послуги.MSC Обладнання управління послугами, знайдіть першу вказану послугу, натисніть на нього PKM та виберіть меню "перезапустити" до меню. Якщо послуга має статус "зупиненого", запустіть його, встановивши тип запуску "автоматично". Зробіть те ж саме з другою службою.

Видалення третім -партійних додатків

Якщо ваш комп'ютер має третій сторонні інструменти для управління параметрами монітора, видаліть їх. Деякі з цих програм, наприклад, Magictune, можуть вступити в конфлікт з панеллю управління NVIDIA.

Оновлення компонентів бібліотек

Як і багато третій партійних програм, панель управління NVIDIA використовує бібліотеки NET Framework. Переконайтесь, що ви використовуєте поточну версію цього компонента і, якщо необхідно, оновіть її. Також рекомендується зробити оновлення іншого компонента - Microsoft Visual C++.

Проблеми з драйверами

Якщо ваша панель управління NVIDIA не запускається в Windows 10, можливо, ви встановили неправильний пакет драйверів. Як правило, сам інсталятор визначає модель відеокарти і дає відповідне попередження при встановленні програмного забезпечення, але іноді виникають збої. У цьому випадку (і не тільки) потрібно повне перевстановлення графічного драйвера. Завантаживши утиліту Відображення драйвера видалення і завантаження комп'ютера в безпечному режимі (бажано) виконайте пакет NVIDIA з подальшим перезавантаженням, для якого натисніть у вікно кнопки Deflation у програмі DeLasses Delete.

Потім, визначивши серію та модель вашої відеокарти, завантажте відповідні поточні драйвери Nvidia з офіційного сайту та встановіть його. Якщо виникають сумніви у правильному виборі версії фірмової утиліти GeForce Experience - це допоможе вибрати драйвери спеціально для вашої відеокарти. Перевстановлення драйвера відео, як правило, вирішує всі проблеми, через які панель управління NVIDIA не починається.

Діяльність апаратного прискорення

Чому панель управління NVIDIA ще не відкривається? Можливо, чомусь комп'ютер виявився відключеним апаратним прискоренням. У Windows 10 ви можете перевірити його роботу на рівні ОС за допомогою інструменту спрямованого діагностики. Відкрийте утиліту за допомогою команди dxdiag, Перейдіть на вкладку "Екран" і подивіться, які значення "можливості directx" мають значення. Якщо всі вони увімкнено, активно прискорення обладнання. В іншому випадку його потрібно буде включити через реєстр, переходячи до редактора Регедіт До ключа HKCU/програмне забезпечення/Microsoft/Avalon.Графіка та налаштування для параметра DWORD Відключити значення 1.

Інші рекомендації

Якщо ви не запускаєте панель управління NVIDIA, ви можете спробувати тимчасово змінити локалізацію системи, вибравши англійську мову як основну мову. Не забувайте про віруси. Інфекція комп'ютерного зловмисного програмного забезпечення порушує роботу різних компонентів, тому повна перевірка системи з хорошим антивірусом не зашкодить. Нарешті, на комп’ютерах з BIOS UEFI слід спробувати відключити функцію швидкого завантаження, оскільки це часто запобігає нормальному запуску третім -партійних драйверів та додатків.

Оновлення конфігурації 1c управління торгівлею
Оновлення конфігурації дозволяє отримати нові можливості та позбутися старих помилок. Ви можете виконати це самостійно. Головне - дотримуватися декіль...
Заміна теплової пасти в MacBook
Інструкції щодо очищення системи охолодження та заміни теплової пасти в ноутбуці Apple MacBook. Ця процедура передбачає часткове розбирання пристрою. ...
Як відключити повідомлення про безпеку в Windows 10 неможливо перевірити видавця при запуску встановлення програм
Щоразу, коли ви запускаєте виконуваний файл програми, завантаженої з Інтернету, на екрані з'являється вікно магістра. У випадках, коли Windows не може...