Офіс 365

Не вдалося перевірити підписку Office 365 (Microsoft 365)

Не вдалося перевірити підписку Office 365 (Microsoft 365)

Ця стаття містить основні причини, оскільки, при запуску програм (Word/Excel/Outlook), з пакету Office 365 з’являється помилка (Microsoft 365) Не вдалося перевірити підписку Що. Стаття збирається на основі нашої внутрішньої Віки Спорідня.

Отже, при запуску програми Office 365 з’являється помилка:

Ми могли встановити підписку на ваш Office 365, тому більшість функцій Word/Excel/Outlook вимкнено. Будь ласка, переконайтеся, що ви підключені до Інтернету та перезапустіть свою програму.

Перш за все, виконайте найпростіші кроки:

  1. Перевірте, чи має ваш комп'ютер доступ до Інтернету;
  2. Вийде з поточного рахунку в офісі (офісні рахунки -> підписання);
  3. Очистіть усі збережені облікові записи, пов’язані з офісом у паролях Windows (авторитетний менеджер): панель управління -> Облікові записи користувачів -> Диспетчер Reconient -> облікові дані Windows);
  4. Запустіть будь -яку заявку Office 365 та виконайте вхід до правильного облікового запису. Якщо біля входу в офісну програму ви бачите порожнє вхідне вікно, дотримуйтесь порад з цієї статті.

Дуже часто проблема з неможливістю перевірити підписку, якщо на вашому комп’ютері встановлені різні версії офісу. Наприклад, Visio з пакету MSI Office 2016 (з активацією за допомогою ключа або на сервері KMS) та деяка програма клацання (C2R) з Office 365 (Microsoft 365 для Enterprise). Хоча Microsoft каже, що така конфігурація може працювати нормально, найчастіше виникають проблеми.

Ви можете перевірити список активованих офісних ліцензій на вашому комп’ютері за допомогою утиліти OSPP.VBS. Цей сценарій VBS встановлений на комп’ютері з офісом (ми говорили про OSPP.VBS у статті про активацію KMS Microsoft Office).

Запустіть командний рядок з правами адміністратора та перейдіть до каталогу з встановленим офісом:

CD "C: \ Program Files \ Microsoft Office \ Office16"

Для версії x86 офісу перейдіть до каталогу “C: \ Програмні файли (x86) \ Microsoft Office \ Office16"

Дотримуйтесь наступної команди, щоб відобразити список встановлених офісних ліцензій:

CScript OSPP.Vbs /dstatus

На скріншоті нижче показано, що наступні Microsoft Office: O365HomePrem_Subscription та Office16Proplus встановлюються та активуються на комп’ютері. Ви можете видалити ліцензію, яка вам не потрібна. Для цього потрібно скопіювати останні 5 символів ключа інсталяції (з поля Останні 5 символів встановленого ключа продукту ).

Якщо ви видалите версію MSI Office, яка встановлюється не підпискою, а за допомогою ключа, переконайтеся, що у вас є ключ продукту (вам знадобиться, якщо ви хочете перевстановити офіс).

Щоб видалити ліцензію, вкажіть 5 символів ключа продукту в команді:

CScript OSPP.VBS /ONKEY: xxxxx

Написи з’являться ;.

Запустіть програму Office, введіть підлогу користувачем і перевірте, чи виконується продукт.

Якщо проблема не вирішена, спробуйте:

Телевізійне оновлення на прикладі Samsung
Ви можете оновити телевізійну програму двома способами - через Інтернет або за допомогою USB. Перший метод працює лише на пристроях, які мають доступ ...
Як налаштувати ущільнення документа з телефону
Друк з телефону - це дуже зручна можливість для людей швидко отримувати необхідні документи чи фотографії не в цифрових, а у фізичній формі. без викор...
Що робити, якщо листи Outlook 2016 не відображаються зображеннями
Відомо, що листи, надіслані електронною поштою, можуть містити не тільки текст, але й зображення, вкладені безпосередньо в тіло. На жаль, не всі клієн...