Налаштування

USB -порти не працюють на комп’ютері або ноутбуці на Windows 10

USB -порти не працюють на комп’ютері або ноутбуці на Windows 10

Після встановлення операційної системи Windows 10 на комп’ютері або переходу на нього з попередніх версій, може статися, що периферійні пристрої, підключені через порти USB, часто вимикають або навіть припиняють працювати, видаючи значок попередження у вигляді жовтого Трикутник у диспетчері пристроїв, а також код помилки 43 в описі. Що робити в цьому випадку? Спочатку потрібно визначити винуватця. Звичайно, якщо кілька пристроїв відпадають відразу, то зрозуміло, що вони, швидше за все, не звинувачують, і причина лежить у самому комп’ютері. Якщо лише один пристрій є баггі, то для діагностики потрібно провести такі маніпуляції: - Спробуйте перейти на сусідню частину USB. Ця порада особливо актуальна, якщо системний блок стоїть десь під столом у запиленому куті та витирає лише раз на рік. А потім, до цього вам потрібно побачити, чи його засмічують пилом чи сміттям.

- Замініть підключений кабель. Це, як правило, боляче пляма- шнури лежать навколо, де вони згинають роз'єми, їх передають крісло або взуття, домашні тварини гризти.П. Як приклад, ви можете взяти смартфони iPhone, в яких фірмові кабелі розбиваються навколо штекера через пару місяців активного використання.

- Якщо зовнішній жорсткий диск виходить з ладу, то помилка, швидше за все, з’являється через те, що другий роз'єм у кабелі не підключений і не має достатньої потужності.

- Якщо є інший комп'ютер або ноутбук, тоді підключіть пристрій до нього і перегляньте його на роботі. Як варіант - ви можете перейти до друзів чи родичів. Якщо гаджет функціонує там без проблем, все негайно стане зрозумілим.

Отже, ми дійшли висновку, що причини проблеми з USB -портами приховані в комп’ютері. Давайте шукаємо їх!

Застарілі драйвери та BIOS

Зазвичай після цих несправностей повністю і безповоротно усуваються.

Я також хочу поговорити про кілька випадків, коли проблеми з USB -портами на Windows 10 з'явилися через застарілу версію BIOS. Більше того, обидва рази це було не на старих занедбаних шматочках заліза, а новими ноутбуками ASUS після оновлення попередньо встановленого "вісім" до "десятків". Це було вирішено завантаженням останньої версії BIOS з офіційного сайту та миготіння материнської плати за допомогою спеціальної утиліти, яка була включена.

Перевстановлення концентратора порту

Іноді ця хитрість допомагає виправити помилки за допомогою yusb: ми натискаємо на значок "Цей комп'ютер" за допомогою правої кнопки та виберете елемент "Управління". Ви відкриєте системне обладнання "управління комп'ютером". У ньому потрібно вибрати розділ "Диспетчер пристроїв":

Тут ми знаходимо розділ "USB -контролери" та відкриваємо його. Нам потрібен предмет "кореня USB -концентратор". Клацніть на ньому за допомогою правої кнопки миші та виберіть елемент "Вимкнути". Закрийте вікно і перезавантажте комп'ютер. Знову ми повертаємось до диспетчера і вмикаємо концентратор. Після цього всі USB -порти повинні заробляти без проблем.

Налаштування налаштування

Цей випадок особливо актуальний для власників ноутбуків, нетбуків та ультрабуків. Справа в тому, що для збереження енергії акумулятора вони активували функцію селективного відключення пристроїв і якщо в певний момент часу багато споживчих гаджетів підключені до комп'ютера (заряд телефону, зчитувач карт, портативний стовпець тощо .П.), потім Windows 10 може вибірково вимкнути один або кілька пристроїв одночасно.

Щоб відключити цю опцію, ми переходимо до менеджера пристроїв і відкриваємо властивості кореневого USB -концентратора. На вкладці управління живленням необхідно видалити контрольне місце "щоб дозволити відключення цього пристрою заощадити енергію". Після цього закрийте диспетчер і перезавантажте.

шістнадцять.08.2018 рік

USB -порти не працюють у Windows 10

USB -порти можуть припинити роботу і припинити відповідати через пошкоджених водіїв через припинення джерела живлення до портів USB та з інших причин.

На щастя, багато користувачів сказали, що проблему можна вирішити за допомогою наступних методів.

 1. Відключіть живлення і знову увімкніть комп'ютер.
 2. Перевстановити пошкоджені пристрої водіїв.
 3. Від'єднайте швидкий пробіг.
 4. Змініть параметри управління живленням.
 5. Відключіть тимчасовий параметр відключення порту USB.
 6. Перевірте оновлення.

Перш ніж спробувати ці методи, переконайтеся, що у вас є проблеми з USB -портами, а не з USB -пристроєм, який ви намагаєтесь підключитися до USB -порту.

Щоб перевірити, підключіть інший пристрій до комп'ютерного USB -порту і подивіться, чи працює він. Якщо новий пристрій також не працює, це підтверджує, що USB -порт не працює.

1 вимкніть комп'ютер і запустіть його знову

Іноді проблема непрацюючих USB-портів у Windows 10 може бути виправлена ​​найпростішим ефектом комп'ютерного живлення та повторного запуску його.

Все дуже просто, вимкніть комп'ютер і відключіть його від розетки. Зачекайте 2 хвилини, увімкніть комп'ютер у розетці і запустіть його знову.

2 перевстановити пошкоджені водії пристроїв

Помилка може бути виправлена ​​шляхом перевстановлення пошкодженого драйвера пристрою, що дозволяє Windows автоматично перевстановити драйвери на комп'ютер.

 1. Право -натисніть на кнопку «Пуск», а потім натисніть на диспетчер пристрою.
 2. На екрані диспетчера пристроїв клацніть правою кнопкою миші на USB-елементах з позначкою запитання, а потім видаліть у отриманому контекстному меню.
 3. Повторіть кроки, описані вище, для інших USB -контролерів із знаком оклику.
 4. Перезавантажити комп’ютер.

Як тільки комп'ютер перезавантажується, Windows повинен автоматично завантажувати відповідні драйвери для USB -портів на комп’ютері.

3 Від'єднайте швидкий пробіг

Параметр швидкого запуску доступний у Windows 10, але іноді може призвести до того, що Windows проходить USB -порти під час завантаження.

 1. Відкрийте панель управління на комп'ютері.
 2. На панелі управління натисніть обладнання та звук> Встановлення функцій кнопок живлення.
 3. На наступному екрані прокрутіть вниз до параметрів роботи та видаліть поле з опції Увімкнути швидкий запуск.

За допомогою відключеної швидкості швидкого запуску комп'ютер завантажиться трохи повільніше, але, можливо, ви не помітите різниці.

4 Змініть параметри управління потужністю USB -концентратора USB

За замовчуванням налаштування комп'ютера з Windows - це вимкнути потужність невикористаних USB -портів та зовнішніх пристроїв, що може призвести до нашої проблеми.

 1. Право -натисніть на кнопку «Пуск», а потім натисніть на диспетчер пристрою.
 2. На екрані диспетчер пристрою має право на кореневий USB -концентратор і натисніть на властивості.
 3. На екрані, властивості клацання на вкладці управління живленням, тоді вам потрібно видалити вікно з опції, щоб дозволити відключення цього пристрою зберегти енергію, а потім натисніть кнопку ОК. Якщо у вас більше кореневих концентраторів USB, вам доведеться повторити описані вище кроки.

5 Вимкніть тимчасовий параметр відключення порту USB

 1. Відкрийте панель управління на комп'ютері.
 2. На екрані управління екраном виберіть Перегляд категорій та натисніть на систему та безпеку.
 3. У системі екрана та безпеці натисніть на живлення.
 4. На екрані живлення натисніть на конфігурацію ланцюга живлення, розташованого поруч із поточним планом живлення.
 5. Потім натисніть на посилання Змінити додаткові параметри живлення.
 6. На наступному екрані натисніть на параметри USB> Тимчасовий параметр відключення порту USB і виберіть значення заборонено для підключення з мережі та з акумулятора, якщо у вас є ноутбук.
 7. Клацніть OK, щоб зберегти налаштування.

6 Перевірте оновлення

Перевірте, чи доступні оновлення для вашого комп’ютера. Якщо оновлення доступні, Windows також встановить останні доступні драйвери для USB -портів вашого комп'ютера.

 1. Натисніть кнопку «Пуск»> Параметри> Оновлення та безпека.
 2. На екрані оновити та безпеку натисніть на центр оновлення Windows у меню бічного меню та натисніть кнопку Перевірка наявності оновлень.
 3. Нехай Windows перевіряє доступні оновлення та встановіть їх на комп’ютер.

Якщо будуть доступні оновлення, останні доступні драйвери пристроїв також будуть встановлені на комп’ютері.

Більше статей з розділу Windows:

Повідомлення Відсутність живлення порту концентратора Він відображається під час підключення USB -пристрою або навіть одного USB -проводу. Помилка вказує на те, що пристрій споживає занадто багато напруги. Порт відключений.

Проблема може виникнути з кількох причин:

УВАГА!Коли з’являється така помилка, негайно вимкніть усі USB -пристрої, підключені до комп'ютера!

Помилка може бути спричинена закриттям контактів USB -дроту або підключеного пристрою. Коротке замикання викликає посилення споживання електроенергії, що фіксує контролер. Порт відключений з міркувань безпеки. У цьому випадку ви можете відчути, що контакти або сам пристрій нагріваються. Не включайте пристрої та кабелі в інший порт. Коротке замикання в кабелі або пристрої може відключити USB -концентратор і навіть всю материнську плату (це відбувається надзвичайно рідко).

Друга причина: пристрій вимагає більше потужності, ніж надається ваш комп'ютер. Це часто трапляється, якщо ви підключите пристрій, який потребує додаткового живлення - USB -концентратора, зовнішнього жорсткого диска тощо.П. У цьому випадку використовуйте Active Hub з додатковою потужністю. Якщо ви використовуєте подовжувач, спробуйте підключити пристрій без нього.

Після того, як відображається повідомлення "відсутність живлення портантного порту", порт перестає працювати. Для того, щоб пори знову ввімкнулися - необхідно перезапустити пристрій. Якщо після перезавантаження порту не працює однаково, велика ймовірність, що контролер пошкоджений. У цьому випадку вам потрібно звернутися до майстерні з ремонту.

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки
Поради Linuxoid, знайомий з домашніми редакторами офісу. Після того, як операційна система Astra Linux була розроблена виключно для потреб спеціальних...
Увімкніть трансмісію на екрані з iPhone по телевізору
Трансляція з iPhone до телебачення - це просто. Тепер ми поговоримо про те, як це зробити. Ми використовуємо Apple TV Ми підключаємось до телевізора ...
Як змінити колір рамки рамки у Windows 10
У Windows 10, навіть якщо ви зміните колір заголовків вікон, колір межі кадрів залишиться таким же - темно -сірим або синім. У рамках ми маємо на уваз...