Підказки

Навушники не працюють на передній панелі системного блоку в Windows 10

Навушники не працюють на передній панелі системного блоку в Windows 10

Зміст

Передня панель із звуковими роз'ємами та портами USB є невід'ємною частиною будь -якого сучасного комп'ютера. Це дуже зручна річ, яка дозволяє з'єднати знімне середовище, навушники або мікрофон без зайвих рухів тіла. Однак часто виникають проблеми з передньою панеллю, в результаті чого звук перестає працювати, і ви більше не можете використовувати комп'ютер у звичайному режимі. У цій статті ми спробуємо зрозуміти можливі причини таких несправностей.

Перш ніж почати усунути проблеми з передніми навушниками та мікрофоном та мікрофоном, ви повинні переконатися, що всі драйвери правильно встановлені, а звук нормально працює на задній панелі комп'ютера. Якщо при підключенні навушників немає звуку з задньої частини системного блоку, то несправність є більш глобальною, а це означає, що вона вимагає іншого підходу до рішення та окремої розмови. Ми присвятимо ту саму статтю всій передній панелі тієї ж статті.

Чому звук на передній панелі не працює

Ми починаємо діагностику, пам’ятаючи, в який момент входи перестали функціонувати. Наприклад, якщо комп'ютер нещодавно був зібраний, і ніколи не використовувався навушниками з мікрофоном, то, можливо, збірка була неправильно підключена (або взагалі не підключена) до материнської плати, t.Е. Передня панель просто не підключена належним чином. Якщо панель використовувалася для належної роботи, спробуйте встановити дію, після чого проблеми, ймовірно, почалися. Можливо, деякі налаштування були зроблені на панелі управління або BIOS. Якщо нічого не спадає на думку, дотримуйтесь нижче рекомендацій.

Перевірка входів на навушники та входи мікрофона

Цей товар буде актуальним для тих випадків, коли комп'ютер був проаналізований/зібраний, і після цього звук на передній панелі перестав працювати. Необхідно переконатися, що панель дійсно підключена - роз'єм підключений до необхідних контактів на материнській платі, і цілісність проводів живлення не порушується. Для підключення передньої панелі можна використовувати і суцільний блок з двох типів - AC'97 та HD Audio, а також окремі роз'єми з маркуванням.

Формат AC'97 застарілий і в даний час рідкісний. У той же час, аудіо стандартний HD (аудіо високої чіткості) використовується зараз скрізь. На материнській платі, з'єднувач підключення HD -аудіо передньої панелі зазвичай має позначення букви, наприклад, F_Audio.

Якщо ви все ще не впевнені, де підключити блок, використовуйте путівник на материнську плату. Нижче ми даємо розп'яття AC'97 та HD Audio.

Діаграма підключення окремих роз'ємів до AC'97:

Конфігурація передньої панелі в BIOS

Іноді трапляється, що передня панель працює відповідно до старого стандарту AC'97, а материнська плата забезпечує нову специфікацію аудіо високої чіткості. До речі, обидва роз'єми схожі, і користувач може не звертати уваги на цю невідповідність. У той же час, жодних проблем при підключенні панелі з AC'97 до материнської плати з аудіо високою визначенням не повинно виникати. Правда, в деяких випадках вам доведеться змінити спосіб роботи через BIOS.

Ми переходимо до BIOS, натиснувши клавішу F2 або DEL при завантаженні комп'ютера. Далі перейдіть до розділу "Додатково" та шукайте елемент "Конфігурація бортових пристроїв". Параметр типу передньої панелі трохи нижче (його також можна назвати аудіо або застарілим аудіо передньої панелі високої чіткості). Перемикаємо його з аудіо -положення HD у положення AC97. Якщо на передній панелі використовується аудіо стандартний HD, а значення AC97 встановлюється в BIOS, то зробіть зворотний перемикач.

Деякі материнські дошки не передбачають можливості змінити режим роботи передньої панелі, але дозволяють лише вимкнути або включити звуковий контролер. Ця функція відповідає за параметр онлайн -аудіо функції (може мати інше ім'я), що забезпечує лише значення "увімкнено" та "вимкнено". У такій ситуації вам не потрібно щось переналаштувати до BIOS, і звук повинен працювати без додаткових маніпуляцій.

Звучення звукових пристроїв на панелі управління Windows 7/10

Якщо ви на сто відсотків впевнені, що передні входи для навушників та мікрофона підключені правильно, і все відображається правильно в BIOS, настав час перейти до налаштувань звуку в самому середовищі Windows 7/10. Перш за все, перейдіть на панель управління, а потім до розділу "Звук". На вкладках "відтворення" та "запис" ми перевіряємо, чи пристрої встановлюються за замовчуванням.

Щоб відобразити всі пристрої, натисніть будь -де у вікні за допомогою правої кнопки миші та встановіть контрольні точки "Показати пристрої відключених" та "Показати відключені пристрої".

На вкладці "відтворення" натисніть з тією ж правою кнопкою на активному пристрої та виберіть елемент "Властивості". У розділі "Загальний" ми розглянемо список роз'ємів - елемент "Роз'єм передньої панелі 3 повинен бути присутній.5 мм ".

Таким же чином перевірте властивості мікрофона на вкладці "запис".

Налаштування передньої панелі за допомогою диспетчера HD Realtek

Якщо всі виконані дії не дали результату, а передня панель навушників, а мікрофон все ще не працює, ми намагаємось грати з налаштуваннями Realtek HD. При правильній установці драйверів цей конфігуратор звуку повинен бути присутнім на вашому комп’ютері. Ми запускаємо його з значком на панелі завдань або, якщо немає нікого, йде по дорозі панелі управління - Dispatcher Realtek HD.

У вікні програми виберіть розділ "Динаміка" та натисніть на жовту папку у верхньому правому куті.

Ми переконані, що поблизу елемента є прапорець "Вимкніть визначення гнізд передньої панелі", якщо це не так, ми повинні його поставити.

Ми зберігаємо налаштування та перевіряємо, чи звук на передній панелі зараз працює. У більшості випадків проблему слід вирішити.

Тут, у диспетчері HD Realtek, ви можете зробити додаткові налаштування пристрою. Ми перетинаємо відповідне посилання у верхньому правому куті вікна.

За допомогою комутаторів ми досягаємо необхідної конфігурації звуку.

Ми намагалися якомога повністю поговорити про те, як діяти в ситуації, коли мікрофон та навушники на передній панелі не працюють на комп’ютері. Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, спробуйте перевстановити або оновити звукові драйвери. У крайніх випадках зверніться за допомогою до фахівців.

Часто користувачі нової операційної системи скаржаться, що передня панель навушників не працює в Windows 10, а ноутбук не бачить підключеного пристрою. Така проблема може бути програмною та фізичною. І якщо в першому випадку, щоб повернути продуктивність навушників для навушників на передній панелі, це можливо, то з фізичним зривом вам доведеться зв’язатися з сервісним центром.

Прочитайте на Softikbox: Чому не працюють навушники в Windows 10 та як їх налаштувати?

Для того, щоб передня панель підключила навушники та мікрофон для нормальної роботи, диспетчер Realtek повинен бути встановлений на Windows 10. Його піктограму можна побачити на панелі завдань або по дорозі "запуск", "панель управління", "диспетчер Realtek".

Якщо на ноутбуці немає навушників, а диспетчера немає, варто перемістити адресу "C: програми Filesrealtekaudiohda" і перевірити наявність "rthdvcpl.Exe ". Якщо ви запустите його, відкриється нове вікно з налаштуваннями аудіо пристроїв.

Для того, щоб навушники на ноутбуці з Windows 10 працювали правильно, варто перейти на вкладку "Динаміка" та натисніть "Додаткові налаштування пристроїв".

Невелике вікно відкриється. Тут потрібно поставити два позначки: "розділити всі вихідні гнізда як незалежні вхідні пристрої" та "Вимкніть визначення гнізда на передній панелі".

Після цих налаштувань навушники в Windows 10 працюватимуть правильно. Однак, якщо звук все ще відсутній, це може вказувати на відсутність водіїв або фізичні пошкодження роз'ємів. У цьому випадку варто оновити аудіододертер або розгорнути його до ранньої версії. Якщо це не спрацює, і роз'єм на передній панелі все ще не буде розпізнаний системою, вам доведеться відкрити ноутбук або відкрити бічну кришку системного блоку (не рекомендуйте недосвідчених користувачів) та виконувати наступні дії:

Варто зазначити, що все ще є спосіб увімкнути передні з'єднувачі через налаштування BIOS. Для цього слід виконати такі дії:

Важливий! Якщо у вас є біографія "AC97", то перейдіть на "HD".

Якщо навіть після вищезазначених маніпуляцій, навушники чомусь не працюють, варто виконати ще кілька налаштувань через "Панель управління".

Після внесення змін до системних налаштувань перегляньте гарнітуру на ПК.

Якщо способи, як підключити навушники до ноутбука з Windows 10, не допомогли вирішити проблеми, варто перевірити гніздо на справність. Для цього слід звернутися до господаря.

Поширена проблема серед користувачів ОС Windows - після перевстановлення системи немає звуку, навіть якщо вона функціонувала перед перевстановленням. Можуть бути випадки, коли виробники просто забувають підключити роз'єми. Основні причини також включають відсутність або неправильно вибрані драйвери, поломки.

Чому не передавати звук через передню панель

Є кілька причин, з яких у навушниках немає звуку.

Немає зв'язку

Для активації потрібно підключити з'єднувачі до матчу дошки. Можливо усунути несправність, придбавши подовжувач для навушників. Кабель підключений позаду. Будь -які аудіопристрої з відповідним роз'ємом підключені до подовжувача. Рекомендується розмістити вихід за монітором, щоб спростити використання. Не думати про проблему роботи фронтальних аудіопристроїв дозволить придбати бездротові навушники.

Відсутні або неправильні драйвери

Для функціонування аудіопристроїв як у Windows 10, так і на Windows 7 необхідна установка диспетчера Realtek.

Якщо значок не відображається, її можна виявити в головному меню. За його відсутності вам потрібно запустити файл rthdvcpl.Exe через панель пошуку.

Як підключити передню панель до матчу дошки

Для підключення використовується подібна форма з USB -вилкою. Перед підключенням рекомендується вивчати інструкції, в яких існує схема всіх з'єднувачів. Два роз'єми позначені наступними написами:

Якщо справа стара, то вам потрібно підключити роз'єм з іменем AC97, за умови, що роз'єм HD_Audio відсутній. Зв’яжіться з новою справою з маркуванням маркування HD_Audio. Потрібно приклеїти його до з'єднувачів дошки з відповідним позначенням та контактами. Це не буде працювати неправильно. Якщо після належного з'єднання навушники не працюють, повинні подвоїти перевірку параметрів пристроїв та наявність драйвера.

Як перевірити роботу водія, відновити звук

Cogdan зvuka pripr. pravylnomp.

Читайте також Як перевірити мікрофон на навушниках у Windows та Skype

Windows 7

Звук повинен мати Realtek. Після початку потрібно вибрати розділ "Динаміка". Далі вам потрібно відкрити значок жовтої папки, розташовану у верхньому правому куті. У "Параметрах роз'єму" Перевірте визначення пристроїв. Якщо він не функціонує необхідним чином, слід встановити, щоб вимкнути визначення пристроїв. Виступ слід відновити. Ви також можете усунути проблему в додаткових налаштуваннях. Це вікно відрегулюйте навушники, гарнітуру та інші аудіопристрої.

Звукова панель працює відповідно до застарілого стандарту AC97, введеного світом, Intel ще в 1997 році, а звукова підсистема материнської плати працює відповідно до нового стандарту HD. Тому передня аудіопродуктивна продуктивність на комп’ютері може не працювати. Щоб усунути несправність, вам потрібно перейти до BIOS та дотримуватися алгоритму балів:

Після включення ПК з’явиться звук. Cogdap pкеdnее aodyoustroйstryо ouщiestvlet.

Windows 10

Поширений спосіб включити передню панель навушників на Windows 10 - через Realte.

Для функціонування навушників слід натиснути на вкладку "Dynamics", перейти до додаткових налаштувань. Вікно, яке відображається, показує розділення вихідних гнізд та відключення автоматичного визначення гнізда.

Після вищезазначених маніпуляцій навушники будуть працювати. Ще одна причина, чому комп'ютер не бачить навушників - це відсутність драйвера. Потрібно запустити диспетчер пристроїв. Переконайтесь, що є аудіо.

Читайте також Як видалити шипіння, шум та перешкоди в навушниках на комп’ютері.

Як виправити проблеми з відображенням російських листів у Windows 10
Працюючи з Windows 10, у користувачів іноді виникають проблеми з правильним відображенням символів. Замість звичайних букв та цифр у тексті ми можемо ...
Як ініціалізувати жорсткий диск
Якщо ви купили новий жорсткий диск і підключили його лише до системи, то спочатку вам доведеться ініціалізувати його. Тобто запуску. Відкрийте утиліт...
Як повернути зниклі входи та паролі у Firefox
Лише днями багато користувачів популярного браузера Фефокс став жертвою дивної помилки, в результаті яких паролі на сайтах перестали працювати у спост...