Помилки та проблеми

Кнопка меню «Пуск» та панель завдань у Windows 10 не працює

Кнопка меню «Пуск» та панель завдань у Windows 10 не працює

Зміст

Були проблеми з панеллю завдань у Windows 10? Панель завдань чи деяких її ікон не працює? Що робити і як швидко вирішити цю проблему в Windows 10.

Сканування системи SFC

Після того, як так звані осінні оновлення Windows 10 (оновлення осені, оновлення листопада та поріг 2), багато користувачів зіткнулися з проблемами неправильного функціонування панелі завдань та кнопки запуску. Панель завдань у Windows 10 перестала працювати відповідно до своєї мети. Спочатку ця проблема виникла лише з піктограмою гучності - її не можна було запустити жодним чином. Потім ця сама проблема з’явилася за допомогою кнопки запуску.

Почнемо з найпростішого методу. Сканувати Windows 10 за допомогою вбудованого інструменту SFC. Для цього натисніть на піктограму запуску за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Командний рядок (адміністратор) у меню Drop -Down".

У вікні відкриття введіть таку команду:

SFC /SCANNOW

Перезапуск панелі PowerShell

Так що робити, якщо перший метод не працює. Спробуємо перезапустити його (відновити). Але перед тим, як перейти до перезапуску, вам потрібно вимкнути брандмауер Windows 10 (якщо його раніше увімкнули).

Потім запустіть програму PowerShell в режимі адміністратора. Якщо кнопка запуску не працює, додаток можна знайти за допомогою провідника. Для цього перейдіть до наступного каталогу:

C: WindowsSystem32WindowspowersHellv1.0

У вказаній папці натисніть кнопкою правої миші до файлу PowerShell.Exe та запустіть його в режимі адміністратора.

Ще один спосіб запустити PowerShell за допомогою менеджера завдань. Для цього зателефонуйте диспетчеру Windows 10, натиснувши клавіші CTRL+Shift+ESC. У меню файл відкриває елемент "Запустити нове завдання", введіть або вставте у поле "PowerShell", відзначте танк від імені адміністратора та підтвердьте, натиснувши в Enter.

У вікні PowerShell відкрили та підтвердити наступну команду. Він перезапустить панель завдань у Windows 10 та відновить її функціональність:

Після виконання цієї команди, якщо брандмауер було вимкнено, а додаток PowerShell був запущений в режимі адміністратора, відбудеться перезавантаження панелі завдань (відновлення). Цей процес може зайняти деякий час. Не потрібно навіть перезавантажувати комп'ютер. Виправлення відбудуться автоматично, і після цього вони повинні працювати належним чином.

Як увімкнути/вимкнути брандмауер Windows

Якщо ви не знаєте, як увімкнути або вимкнути брандмауер - ми пропонуємо коротку інструкцію.

Зателефонуйте у вікно, щоб виконати за допомогою клавіш Win+R та введіть наступну команду:

Послуги.MSC

У вікні служби, відкритому у списку, знайдіть елемент "Windows" Brandmower ". Клацніть на ньому за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Властивості". У розділі розділу запуску виберіть "вручну" та натисніть "Застосувати". Потім у полі "Статус" натисніть на запуск. Це все, брандмауер буде включений.

Висновок

Тепер ви знаєте, що робити у випадку проблем з його виконанням. Другий метод особливо ефективний, який перезапустить панель завдань у Windows 10 та поверне його до значок повна функціональність. Тим не менш, якщо у вас є якісь проблеми або зазначені методи не спрацюють, повідомте нам це в коментарях. Ваші повідомлення допоможуть нам покращити наданий матеріал.

Що робити, якщо панель завдань у Windows 10 перестала працювати

Найпростіший спосіб - сканувати систему через вбудовану в неї утиліту. Його називають SFC. Саме з його допомогою вирішуються проблеми, які виникають з автоматичним оновленням операційної системи. Якщо панель завдань у Windows 10 насправді не працює, то вам доведеться зробити наступні дії, щоб відновити його повну продуктивність:

  1. Ми починаємо командувати рядком від імені адміністратора. Це легко зробити просто - вам просто потрібно натиснути кнопку "запустити" миші та вибрати відповідний елемент у контекстному меню в контекстному меню. Якщо це не працює, натисніть комбінації клавіш (кнопка запуску на кластері) Win + R і введіть команду "CMD" без цитат.

  2. Відкрито вікно командного рядка. Тут вам потрібно ввести команду "SFC /Scannow" (без лапок, звичайно);

  3. Після лінії відбудеться повідомлення про те, що сканування розпочалося. Інформація постійно змінюватиметься залежно від етапу сканування. Це може зайняти певний час - приблизно з півгодини;
  4. В автоматичному режимі проблеми в реєстрі будуть знайдені та усунені та усунені. Після завершення процесу сканування необхідно перезапустити комп'ютер і перевірити продуктивність панелі панелі завдань.

Якщо це все ще не функціонує, ви не повинні відчай. Результат не буде довго приходити!

Перезавантажте панель завдань PowerShell

Готовий. Ми можемо використовувати PowerShell.Порада: Якщо ви використовуєте антивірус із вбудованим брандмауером (A/In Kaspersky, Nod32, DR. Веб та інші), відключення не потрібно. Щоб включити цю утиліту, ви можете використовувати кілька способів, але ми вирішили залишитися на командному рядку. Ми запускаємо його від імені адміністратора, вводимо команду "PowerShell" (без цитат). Готовий, тепер відповідний режим був включений у командний рядок. Тоді ми діємо так:

  1. Введіть команду з скріншота;
  2. Ми перезавантажимо комп'ютер.

Готовий! Тепер панель завдань повинен знову почати працювати правильно. Якщо проблема повернеться до наступного оновлення, ви знаєте, що робити - тому зберігайте статтю в закладках. Навіть якщо ви негайно перейшли до другого методу, ковзаючи першим, ми рекомендуємо використовувати його для очищення реєстру, комп'ютер буде працювати трохи швидше.

Панель завдань не працює в Windows 10! Що робити? Популярний

У цій статті ми розповімо, що робити, якщо панель завдань у Windows 10 перестала працювати.

Якщо ви не відповідаєте на натискання кнопки миші (а також за допомогою кнопки кнопки), то наступне допоможе вам: 1. Клацніть CTRL+LIG+ESC2 Поєднання клавіш ESC2. У вікні, що відкривається, виберіть "Файлз" нове завдання, встановіть поле, щоб запустити завдання з правами адміністратора- ми вставляємо його у поле введення PowerShell та натисніть Enter3. У блакитному вікні ми вставляємо наступне: Get -AppxPackage -Allusers | Foreach add -appxpackage -disabledelveloctmode -rigister $ ($ _.Встановлення) appxmanifest.xml ” натисніть enter4. Ми чекаємо кінця дії (лінія зникне), перезавантажте комп'ютер.п’ять. Готовий. 🙂

Метод 2

Якщо перший метод не допоміг, спробуйте наступне:

1. Натисніть комбінації клавіш Win+R та вставте наступне у вікно відкриття

Reg Додати "hkcusoftwaremyrosoftwindowscurrentversionexploreradvanced" /v enablexamlstartmenu /t redword /d 0 /f "

І натисніть Enter

Перезавантажте та перевірте роботу панелі завдань. Якщо панель завдань не працює, потім знову натисніть на Win+R і вставте наступне:

Reg Додати "hkcusoftwaremyrosoftwindowscurrentversionexploreradvanced" /v enablestartmenu /t reg_dword /d 0 /f "

І натисніть кнопку Enter

Відеоінструкція

Як дізнатися версію браузера Internet Explorer
Браузер Internet Explorer є частиною всіх версій операційної системи Windows, тому, незважаючи на те, що браузер Microsoft Edge прийшов замінити його ...
Повідомлення про iPhone не надходять - як виправити
Ми говоримо вам, чому сповіщення iPhone не приходять і як виправити це непорозуміння одним із 8 різних методів. Перезавантажити Оновіть ОС Відключенн...
Movavi Screen Capture Studio - екран відео -рекордера та потужний редактор відео
Час від часу доводиться мати справу з необхідністю підтримувати вміст екрана у візуальній формі, щоб потім продемонструвати його іншим користувачам. З...