Windows Server 2019

Мережеві адаптери в Windows не відображаються

Мережеві адаптери в Windows не відображаються

На одному з хостів Windows після міграції P2V стикався з тим, що в мережевих з'єднаннях Усі мережеві адаптери зникли на панелі управління. У той же час, у розділі Dispatcher пристрою в розділі мережевих адаптерів, зрозуміло, що мережева карта Ethernet встановлена. У моєму випадку проблему вирішили простим скиданням мережевих налаштувань за допомогою кнопки скидання мережі на панелі управління, але я вирішив піти далі. У цій статті я намагався зібрати типові кроки, які потрібно перевірити/виконати, якщо мережеві адаптери не відображаються у Windows. Інструкція є універсальною і повинна допомогти вам відновити наявність мережі як у Windows 10/11, так і в сервері Windows.

Типові причини через які мережеві адаптери не відображаються у Windows:

Відкрийте менеджер пристроїв ( Девмгмт.MSC ) і переконайтеся, що в розділі мережевих адаптерів є фізичні пристрої. Це можуть бути адаптери Wi-Fi бездротової мережі (бездротові) або адаптери дротового Ethernet (з'єднання).

Не звертайте уваги на адаптери з іменами Ван Мініпорт - Це віртуальні мережеві адаптери, що використовуються для з'єднань VPN.

Якщо в списку мережевих адаптерів немає обладнання, але в розділі Інший пристрій Є пристрої Невідомий пристрій/мережевий контролер За допомогою жовтих знаків оклику потрібно спробувати визначити тип цих пристроїв та встановити відповідний драйвер. Можливо, це ваші відсутні мережеві адаптери.

Перевірте, чи вимкнено оновлення автоматичних накопичувачів у Windows. Спробуйте автоматично шукати драйверів. Windows повинен визначати та встановлювати відповідні драйвери.

Якщо Windows не погоджується розпізнавати пристрій, вам потрібно визначити його вручну. Знайдіть невідомий пристрій VID та PID (Властивості -> Деталі -> Ідентифікатори обладнання). Скопіюйте ідентифікатор та шукайте Google. Наприклад, Pci \ ven_14e4 & dev_43a0 Це бездротові мережеві пристрої Broadcom. Тож ви можете зрозуміти, що це за пристрій, завантажте та встановіть його драйвер.

Якщо список мережевих адаптерів порожній, і на комп’ютері немає невизнаних пристроїв, шукайте пристрої в диспетчері (Дія -> Сканування апаратних змін).

 • Пошук пристроїв (дія -> сканувати зміни обладнання);
 • Windows повинен знайти та встановити найбільш підходящий драйвер для мережевого адаптера.Якщо це не допомогло, спробуйте вручну завантажити драйвер мережевого адаптера з веб -сайту виробника та встановіть його.
 • Переконайтесь, що мережевий адаптер включений у менеджер пристроїв Windows. Розкинуті пристрої відображаються з невеликою піктограмою зі стрілкою вниз. Увімкніть адаптер -> Увімкнути пристрій.

  Якщо Windows не тільки має мережеві адаптери бездротових з'єднань Wi-Fi, вам потрібно перевірити, чи послуга Wlan autoconfig Включений. Перевірте стан служби за допомогою PowerShell:

  Get Service Wlansvc

  Якщо послуга відключена, вам потрібно ввімкнути її та налаштувати його на Autostart:

  Встановити -Service Wlansvc -startuptype автоматичний -passthru
  Старт -service wlansvc -passthru

  У Windows Server потрібно вручну увімкнути компонент, який надає підтримку мережі Wi-Fi на сервері Windows (за замовчуванням компонент бездротової мережі вимкнено).

  Скиньте параметри мережі та параметри мережевого стека в Windows за допомогою команд (в CMD.Exe з правами адміністратора):

  Каталог скидання Netsh Winsock
  Скидання Netsh Winsock
  Netsh int ip reset

  Відкрийте мережеві параметри на панелі сучасних налаштувань (виконайте команду для швидкого доступу МС: Мережа ) і натисніть кнопку Скидання мережі.

  Перезавантажити комп’ютер.

  Якщо нічого не допомогло:

  Який навігатор для Android краще, ніж 12 програм
  Сучасний ритм життя швидкоплинний і вимагає від нас багато: наприклад, кожен з нас повинен не раз їхати в невідому район міста з важливих питань. І що...
  Які системні вимоги Windows 11
  Ми говоримо про те, як дізнатися, чи підходить комп'ютер для вимог Windows 11. Ми з’ясовуємо, чому це, як правило, необхідно і як правильно виправити ...
  Ігровий резервний монітор - менеджер гри Sivov
  Більшість популярних комп'ютерних ігор, особливо списку ігор на платформі Пара або Кістка Підтримує збереження файлів прогресу в хмарному сховищі, але...