PowerShell

Офлайн -адресна книга (OAB) в Outlook не оновлюється

Офлайн -адресна книга (OAB) в Outlook не оновлюється

У деяких випадках ви можете помітити, що глобальна адресна книга Exchange з помилкою перестає оновлювати клієнтів Outlook “Outlook не може оновити глобальну адресну книгу 0x80200049 "Або 0x80070057 . Ви додаєте до глобального списку адрес (GAL) Нові поштові скриньки користувачів, групу розсилки, приховували користувача з адресної книги, а зміни не відображаються на комп'ютерах користувачів.

Вносячи зміни в адресу обміну, офлайн -адреси (OAB), вона оновлюється раз на 8 годин, і протягом 24 годин користувачі Outlook повинні завантажити оновлений файл (завантажуються лише зміни). Таким чином, максимальний час оновлення адресної книги - 32 години до того, як користувач побачить зміни в адресній книзі в Outlook.

Windows для завантаження офлайн -адресної книги (OAB) з сервера Exchange використовує протокол бітів. Протокол BITS дозволяє завантажувати адресну книгу з сервера на комп'ютер користувача (використовується для отримання оновлень Windows). Якщо в рядку BITS є понад 50 завдань, завдання завантаження адреси Outlook може закінчитися помилкою 0x80200049 або 0x80070057.

Завдання користувача@домен.Com повідомляється про помилку (0x80070057): "Вибачте, щось пішло не так. Ви можете спробувати ще раз '

У той же час у журналі синхронізації Outlook можуть виникнути такі помилки:

Адреса Microsoft Exchange Offline Адреса Не вниз офлайн -файли. Сервер (URL) не вдалося розташувати 0x80004005

Або:

Джерело: Ідентифікатор події Outlook: 27 Опис: Операція не вдалося.

Перевірте, чи дозволяється запускати службу BITS (за замовчуванням, тип запуску посібника). Дотримуйтесь наступної команди PowerShell, щоб отримати статус служби:

Bits Service Bits | Виберіть -prooperty Ім'я, StartType, статус

Сервіс Bits повинен бути налаштований на ручний або автоматичний запуск

Принесіть список завдань у черзі шматочків:

Bitsadmin /список

Якщо завдань завантаження більше 50, то ви можете зіткнутися з помилками отримання адресної книги в Outlook

Щоб вирішити проблему, вам потрібно очистити чергу шматочків на комп’ютері користувача за допомогою команди:

Бітсадмін.Exe /скидання

Або від імені адміністратора:

Бітсадмін.Exe /Reset /Allusers

Якщо проблема не вирішена, спробуйте закрити Outlook та очистити каталог за допомогою поточної версії адресної книги. Досить просто перейменувати папку C: \ Користувачі \%Ім'я користувача%\ AppData \ Local \ Microsoft \ Outlook \ Offline Address Books \ У профілі користувача.

Запустіть Outlook і спробуйте вручну завантажити адресну книгу:

 1. Натисніть кнопку Надіслати/отримувати в Outlook та виберіть елемент Завантажити адресну книгу;

  Якщо нічого не допомогло, зарядка профілю Outlook (ви можете використовувати мітку розсилки на панелі управління Windows). Якщо під час встановлення поля з’являється помилка: Outlook: Неможливо порівняти це ім'я з будь -яким із імен у списку адрес, Дотримуйтесь цього посібника.

  Якщо проблема завантаження адресної книги виникає у всіх клієнтів Outlook, перевірте сервер Exchange, що користувачі мають достатню кількість авторитету NTFS для доступу до файлів C: \ \ Exchange \ Exchange \ Exchange \ Exchange \ Exchange 2010).

  Перевірте, що на сервері створена принаймні одна адресна книга:

  Отримати -оффінеаддреса | Фль

  Якщо з’являється помилка при завантаженні OAB Завдання 'Ім'я користувача@домен.Com 'Повідомлена помилка (0x80190194): операція не вдалася , Перевірте, чи вазори серверів Exchange включають офлайн -адресну книгу:

  Отримати -оффінеаддреса | Назва FL, GlobalWebDistributionAbled, віртуальні

  Дозволити публікацію OAB:

  Отримати -оффінеаддреса | Set -OfflineAddressbook -virtualDirectories $ null -globalwebdistritionenenenabled $ true

  Оновіть усі адресні книги:

  Отримати -оффінеаддреса | Оновлення-офлінеаддрес Корпус

  Ви можете вручну експортувати глобальну адресну книгу (GAL) у файл CSV.
Блокнот ++ текстовий редактор усі переваги програми
Існує багато додатків для створення та редагування текстів. Йдеться про програми, в яких текстовий вміст створюється та зберігається без форматування,...
Як створити віртуальну машину WMware Workstation та встановити на ній Windows
Серед гіпервізаторів для Windows, впроваджуючи здатність працювати на фізичному комп’ютері з віртуальними машинами (Далі в тексті - vm) та їх операцій...
Як перетворити документи Word на зображення, включаючи в режимі пакету
Як перетворити документи Word у зображення? Це може знадобитися в різних ситуаціях - наприклад, коли потрібно надіслати комусь документ, щоб ознайомит...