Налаштування

Налаштування з'єднання VPN та сервер у Windows 10 8 7 XP

Налаштування з'єднання VPN та сервер у Windows 10 8 7 XP

Зміст

Багато підприємств використовують мережу VPN для передачі даних між комп'ютерами. Для налаштування VPN Windows 7, XP, 8 і 10 він має вбудоване програмне забезпечення, яке дозволяє створювати приватну віртуальну мережу за кілька хвилин та використовувати її для захисту приватної інформації.

Встановлення через панель управління

У Windows XP можна побудувати VISTA та пізніші версії ОС для створення та підключення до мережі VPN -in. Розгляньте поетапно наступне з'єднання:

 1. Спочатку вам потрібно піти "Центр управління мережами та загальний доступЩо. Використовуйте пошук програми або пройдіть значок мережі. Ви також можете використовувати комбінацію клавіш + і ввести в рядок Управління /ім'я Microsoft.NetworkandSharingCenter
 2. Клацніть на елемент "Налаштування нового з'єднання або мережіЩо.
 3. Клацніть на третю точку "Підключення до робочого місцяЩо.
 4. Тепер перед користувачем з’явиться вікно з вибором того, як підключитися до сервера. Якщо в майбутньому планується використовувати VPN -з'єднання для Windows 7 з віддаленого місця, наприклад, з будинку чи кафе, тоді вам потрібно створити захищену мережу, що проходить через Інтернет. Якщо комп'ютер використовується лише на робочому місці в локальній мережі, тоді виберіть другу точку без Інтернету. Для з'єднання вам потрібно буде підключити всі пристрої через локальні кабелі (волоконно-оптичні або телефон). Краще створити приватну захищену мережу (VPN) на Windows 7 та інших OSS з підключенням через Інтернет, це зручніше та практичніше використовувати.
 5. Тепер Windows XP, 7 і T. П. знадобиться дані від користувача для підключення до сервера. Для цього вам потрібно дізнатися IP або сервер у постачальника послуг. Вони вводяться в перший рядок. Другий графік - це назва цього з'єднання, ви можете вибрати будь -яке значення.
 6. Остання дія повинна бути вказана для доступу до мережі. Ім'я користувача та пароль також видаються постачальником послуг.
 7. Далі з'єднання здійснюється відповідно до введених даних. На цьому етапі можуть виникнути ряд проблем та помилок, спричинених неправильною роботою або конфігурацією Windows. Їх виправлення буде описано пізніше.

Якщо віддалений сервер VPN отримає правильні дані, то протягом декількох хвилин комп'ютер підключиться до нової приватної мережі. Надалі вам не потрібно щоразу налаштувати з'єднання, воно буде в розділі швидкого вибору з'єднання.

Додаткові властивості з'єднання

Для того, щоб з'єднання з належним чином працювала, рекомендується трохи змінити свої параметри. Для цього, натиснувши кнопку в меню, що з’явиться, виберіть кнопку . Також ці властивості можна відкрити через розділ "Зміна параметрів адаптера"З панелі управління.

Дотримуйтесь інструкцій:

 1. Перейдіть до розділу "Є загальними", Вийміть поле за допомогою"Перший набір номер для цього з'єднанняЩо.
 2. На "Параметри"Від'єднайте предмет"Увімкніть домен входу в WindowsЩо.
 3. В розділі "Безпека"Нам потрібно встановити"Тунельний протокол точки (rrtre)Що. З контрольних ознак ми святкуємо "Протокол перевірки пароля (глава)"І поруч з ним"Протокол Microsoft Chap версія 2 (MS-Chap V2)Що.
 4. В розділі "Мережа"Ми відзначаємо лише другу галочку (TCP/IPv4). IPv6 також можна використовувати.

Налаштування VPN на Windows XP, 7, 8, 10 через панель управління однакове в алгоритмі виконання. Виняток - це трохи модифікована конструкція залежно від версії операційної системи.

Після встановлення з'єднання закінчиться, вам потрібно розібратися, як видалити VPN. Для цього просто перейдіть до розділу "Зміна параметрів адаптера"З панелі управління. Далі ми вказуємо непотрібний елемент з правою кнопкою та виберемо "У меню"видалитиЩо.

Налаштування підключення Windows XP

Процес встановлення з'єднання майже нічим не відрізняється від версії у Windows 7.

 1. Спочатку вам потрібно перейти до розділу мережевого з'єднання, для цього потрібно виконати наступну послідовність: ""Панель управління" -"Мережа" -"підключення до інтернету" -"Мережеві підключенняЩо.
 2. У цьому розділі потрібно почати "Майстер нових зв’язківЩо. У його вікні слід зазначити предмет "Підключіться до мережі на робочому місці"Після цього натисніть"ПодальшийЩо.
 3. У новому вікні позначте елемент C "Підключення до віртуальної приватної мережі" через Інтернет.
 4. Тепер вам потрібно ввести ім’я для віртуальної мережі, ви можете ввести будь -яке ім’я тут.
 5. Windows XP підтримував попереднє з'єднання через номер телефону. Тут слід відзначити контрольне місце з чудовим попереднім з'єднанням.
 6. Передостанній точка повинна бути введена адресою сервера VPN та згоди на створення з'єднання.

Тепер з'єднання можна здійснити через мережеве меню. Вам просто потрібно ввести користувача та пароль для введення.

На закінчення рекомендується до тих же властивостей з'єднання, як у Windows 7.

Створення VPN -сервера

Ця інструкція діє на версії від XP і вище. На жаль, завдяки стандартному інструменту для створення віртуальних приватних мереж лише один користувач може бути підключений до сеансу.

 1. ВІДЧИНЕНО "Командний рядок"Через ключове поєднання  + .
 2. Увійти NCPA.CPL і дотримуйтесь команди.
 3. У вікні, що відкривається, натисніть у верхньому лівому куті, виберіть файл "Нове вхідне з'єднання .. Що.
 4. Тепер вам потрібно додати користувача, якому дозволено підключитися до VPN. У маленькому вікні вам потрібно придумати вхід та пароль для введення. Після створення нового облікового запису натисніть "Подальший", Зверніть увагу на підключення через Інтернет.
 5. Тепер вам потрібно налаштувати протокол IPv4, виберіть його у списку та перейдіть до .
 6. У цьому меню ви можете видалити позначки з усіх інших функцій. Ви також можете налаштувати діапазон IP -адрес, який може підключитися до сервера. За замовчуванням є налаштування на DHSP.
 7. Тепер вам потрібно налаштувати маршрутизатор, за допомогою якого Інтернет розподіляється на комп'ютер. Залежно від виробника меню налаштувань буде відрізнятися. Ви можете дізнатися більше про налаштування певного маршрутизатора від виробника.
 8. Необхідно перенаправити всі з'єднання з порту 1723 на створений VPN -сервер, йому також потрібно встановити постійний IP або створити доменне ім’я через безкоштовні послуги (Dyndns, безкоштовний DNS тощо. П.).

Якщо ви не створюєте постійного IP або доменного імені, то для підключення користувача кожного разу вам доведеться змінити адресу сервера.

Тут закінчується сервер, тепер один користувач може бути підключений до нього. Для входу використовується вхід та пароль з раніше створеного облікового запису.

VPN -сервер у Windows XP

Ця інструкція є актуальною для налаштування Windows 7, 8 та 10. XP використовує майстер налаштувань для налаштувань.

 1. Вибравши нову вхідну точку з'єднання, перед користувачем відкриється майстер налаштувань. У ньому потрібно вибрати останній предмет "Встановіть пряме з'єднання на інший комп'ютер"А потім дотримуйтесь інструкцій господаря.
 2. У вікні "Додаткові параметри з'єднання"Необхідно вибрати роздільну здатність підключення до сервера.
 3. На етапі вибору пристрою для вхідних з'єднань ви можете пропустити вибір пристрою, якщо використовується модем або LPT (паралельний порт).
 4. У наступному вікні виберіть "Дозволити віртуальні приватні з'єднання (VPN)Що.
 5. Далі перейдіть до налаштування користувача.

В майбутньому здійснюються налаштування користувача та протоколу IPv4, як і в інших версіях Windows.

Налаштування підключення через Windows 8 та 10

Зміна VPN на Windows 8 стала простим у використанні та здійснюється через невелику програму. Він розташований у розділі "Мережа" -"З'єднання" -"VPNЩо.

Зміна VPN на Windows 10 і 8 налаштована не лише через "Панель управління", але також через побудовану програму. У ньому потрібно вказати назву з'єднання, адресу сервера та дані для введення системи.

Після введення даних мережа може бути запущена в меню «З'єднання». Це питання, як створити VPN -з'єднання, можна вважати розібраним.

Як створити VPN -сервер, помилки

Якщо користувач має якісь несправності при підключенні до VPN, то про це повідомляє вікно, що охоплює з числом та опис проблеми.

809

Помилка 809 Це найпоширеніше, це відбувається при підключенні через шлюз Mikkrotik до протоколу L2TP.

Щоб виправити це, вам потрібно виконати 3 етапи налаштувань:

 1. Спочатку вам потрібно перевірити модем, який використовується для підключення комп'ютерів. Як правило, вони є маршрутизатором Wi-Fi, який розповсюджує Інтернет у кімнаті. Для роботи з протоколами L2TP пристрій повинен мати можливість його обробити. Якщо цього не відбудеться, то з’явиться помилка 809.
 2. Другий етап VPN у Windows 10 для усунення 809 помилок повинен бути дозволений передавати дані через порти 500, 1701, 4500 у брандмауері. Вони використовуються для передачі зашифрованих даних. Без додаткового правила Windows блокує ці сполуки, сприймаючи їх для зловмисних. Перейдіть до брандмауера до розділу "Правила вхідного з'єднанняЩо.
 3. Далі виберіть розділ "Для порту"І в властивостях встановіть значення, як на фотографії нижче. Далі повторіть ці налаштування, але для вихідних з'єднань.

Якщо після цих налаштувань помилка 809 не буде усунена, вам потрібно змінити реєстр. Для цього використовуйте ключову комбінацію + та введіть Регедіт  Далі перейдіть до розділу Hkey_local_machineСистема CurrentControlsetПослугиРасманПараметри. Далі створіть параметр dword з назвою prohibitipsec та значення 1.

Після цього перезавантажте ПК.

806

Після налаштування VPN Windows 8 може з’явитися Помилка 806. Це відбувається, коли мережа неправильно налаштована або підключіть мережевий кабель.

Розгляньте рішення цих проблем:

 1. Перейдіть до налаштувань змін параметрів адаптера.
 2. Далі створіть нове вхідне з'єднання та додайте користувача для підключення через Інтернет в ньому.
 3. У властивостях з'єднання потрібно вибрати протокол версії 4.
 4. Тепер вам потрібно перейти до додаткових налаштувань протоколу TCP/IPv4 та видалити прапорець "Використовуйте головний шлюз у віддаленій мережіЩо.
 5. Тепер вам потрібно дозволити вхідні з'єднання через порт TCP 1723 з роздільною здатністю протоколу GRE.
 6. Вам також потрібно встановити на сервері постійний IP -адресу та налаштувати передачу даних на порт 1723.

Таким чином, видалений сервер передасть усе через цей порт, і з'єднання не буде розірвано.

619

Помилка 619 У Windows 7 відбувається з неправильною конфігурацією безпеки підключення VPN.

У більшості випадків це відбувається при неправильному впровадженні імені та пароля користувача, але він також може з’явитися при блоку з'єднання брандмауера або з неправильною точкою доступу. Якщо всі введені дані є правильними, то помилка є неправильною конфігурацією безпеки. Їх потрібно скинути:

 1. У властивостях з'єднання VPN перейдіть на вкладку Security та використовуйте рекомендовані параметри.
 2. Необхідно також призначити предмет "Потрібне шифрування даних (інакше відключено)Що. Після цього потрібно зберегти зміни та вимкнути комп'ютер для перезавантаження.

Підключення VPN дозволяє надійно захищати всі передані дані. Завдяки додатковим протоколам шифрування, небажані особи не зможуть переглянути інформацію, що надсилається між користувачами та серверами. Головне - правильно налаштувати підключення до сервера.

Відео на тему

Хороший розголос

У сучасному світі, використовуючи всі доступні Інтернет -ресурси, Інтернет не завжди можливий. Сервер VPN для Windows 10 дозволить обходити сайти, які з’являються завдяки політиці окремих держав або пошуку піратського вмісту на цих ресурсах. Продукт також дозволить відвідувати ті сайти, призначені для громадян певних країн.

Вибір

Багато користувачів не хочуть встановлювати платні програми, вважаючи можливим використання безкоштовних продуктів VPN, вбудованих у браузери або розповсюджені під відкритим ліцензією. Це рішення не завжди буде оптимальним. Безкоштовний VPN -сервер у Windows 10 має такі недоліки:

 

Але для вирішення приватних проблем, наприклад, для отримання вмісту від торрентських трекерів, безкоштовна VPN для Windows 10 є досить підходяща. Для вирішення більш складних проблем, наприклад, для створення системи корпоративної безпеки або для відвідування американських ресурсів із потоковими відеороликами, краще придбати недостатній, але ліцензований та високоякісний продукт.  Серед найбільш рекомендованих програм:

 

Усі вони, купуючи ліцензію на 1-2 роки, коштуватимуть не дорожче для користувача, ніж 3-5 доларів на місяць.

Служби VPN для Windows 10 забезпечують шифрування військового рівня, висока швидкість передачі даних. Велика кількість додаткових варіантів змушує працювати з ними комфортно та комфортно. 

Додатковою перевагою буде можливість безпечного та захищеного та протікання підключення до корпоративної мережі під час роботи в будинку або у відрядженні.

Встановлення та налаштування

Встановлення програм VPN для Windows 10 зазвичай не викликає труднощів серед користувачів. Після сплати ліцензії необхідно вибрати версію, призначену для певної операційної системи, завантажити її на комп'ютер, а потім дотримуватися інструкцій самої програми. У деяких випадках, після оплати для користувача, ключі додатково надсилаються для активації продукту VPN.

Для всіх програм, крім Vanish, складна налаштування VPN для Windows 10 не потрібна, вона також запропонує вручну вибрати ті сервери, з якими зручно працювати як користувач і налаштувати свої списки сайтів, які повинні відвідувати за допомогою використання IP -адреса, що належить до сервера, розташованого в іншому стані.

Як правило, налаштування свого профілю на робочому пристрої для будь -якого VPN для Windows 10 включає вибір країни, в якій IP потрібно отримати. Оптимальний сервер, який забезпечує максимально можливу швидкість передачі даних. Усі вбудовані варіанти -найчастіше активуються незалежно, але якщо програма використовує кілька протоколів передачі даних, користувач може запропонований для вибору найбільш зручних.

Будь -яка програма VPN для Windows 10 надасть користувачеві комфортне та безпечне з'єднання з необхідними серверами, але, вибираючи його, ви повинні додатково звернути увагу на політику конфіденційності щодо зберігання журналів.

Чи була ця стаття корисною для вас?

9 з 13 позначили це корисно для себе

Віртуальна приватна мережа (VPN) - один з найпопулярніших методів, який дозволяє зв’язатися з файлами та ресурсами, такими як додатки, веб -сайт Intracity та принтери, використовуючи зашифроване з'єднання з віддаленого місця та через Інтернет.

Часто компанії використовують VPN для розширення своєї приватної мережі, щоб дозволити працівникам отримувати доступ до ресурсів через публічну мережу, як ніби вони були безпосередньо підключені до мережі компанії.

Windows 10, як і інші версії операційної системи, має функцію "вхідне з'єднання", яка дозволяє налаштувати сервер VPN для віддаленого підключення до домашньої мережі для доступу до файлів та периферійних пристроїв комп'ютера та навіть інших комп'ютерів на мережа.

У цьому посібнику ви дізнаєтесь, як налаштувати сервер VPN на своєму комп’ютері, що працює на Windows 10 без необхідності додаткового програмного забезпечення в домашній або професійній версії операційної системи.

Як знайти інформацію про IP -адреси

Перш ніж зануритися в інструкції, перше, що вам потрібно знати, - це ваша публічна IP -адреса, призначена вашим Інтернет -провайдером (ISP). Вам знадобиться ця інформація, щоб віддалено звернутися до вашого сервера VPN.

Щоб дізнатись свою поточну публічну IP -адресу, відкрийте веб -браузер та скористайтеся будь -якою пошуковою системою, шукайте "Як дізнатися мою IP -адресу", а необхідну інформацію слід вказати в першому результату. Також ви можете зайти на сайт 2ip.ru і подивіться свій ip.

Якщо ви налаштували вхідне з'єднання на домашньому комп’ютері, у вас, ймовірно, є динамічна публічна IP -адреса, яка може змінитися в будь -який час. Якщо так, то вам потрібно взяти напрокат у вашого постачальника спеціалізовану IP -адресу, яка завжди буде однаковою.

Як налаштувати перенаправлення портів на маршрутизаторі

Щоб мати можливість підключитися через публічну мережу, наприклад, Інтернет, до домашнього сервера VPN, вам потрібно перенаправити порт 1723 (протокол тунелювання до точки (PPTP)) для вирішення VPN -з'єднання.

Одна з наших статей допоможе вам налаштувати переадресацію портів на вашому маршрутизаторі. Пам'ятайте, що ви можете відвідати веб -сайт виробника для отримання додаткової допомоги у встановленні переадресації портів.

Як налаштувати сервер VPN у Windows 10

Після того, як ви вирішили IP -адресу та перенаправляли порт 1723, тепер ви готові налаштувати сервер VPN на своєму ПК за допомогою Windows 10. Використовуйте комбінацію клавіатури Windows + X, щоб відкрити меню "Power" та "Network Connection".

Відкрийте меню "Файл", натиснувши клавішу "ALT" та виберіть "Нове вхідне з'єднання".

Перевірте користувачів, кому ви хочете отримати доступ до VPN на своєму комп’ютері, та натисніть "Далі".

Крім того, ви можете натиснути кнопку "Додати когось", щоб створити нового користувача VPN

Перевірте параметр "через Інтернет" та натисніть "Далі".

На сторінці мережевого програмного забезпечення виберіть "Інтерпол версії 4" (TCP / IPv4) та натисніть "Властивості" ".

Встановіть прапор, що дозволяє недійсним передплатникам отримати доступ до моєї локальної мережі.

У розділі "Мета IP -адреси" Виберіть "Вкажіть IP -адресу та вкажіть кількість клієнтів, яким дозволено отримати доступ за допомогою VPN -з'єднання. Ви зробите це, вказавши діапазон IP -адрес.

Рекомендується використовувати діапазон IP-адрес високого рівня, щоб уникнути конфліктів у мережі з IP-адресами, розподіленими вашим маршрутизатором.

Клацніть ОК.... дозволити доступ .. . "Закрий", щоб завершити регулювання сервера VPN у Windows 10.

Як дозволити зміну VPN через між мережевим екраном

Під час налаштування вхідного з'єднання у Windows 10 потрібно автоматично відкрити необхідні порти брандмауера Windows, щоб переконатися, що брандмауер правильно налаштований.

Як налаштувати з'єднання VPN у Windows 10

Після завершення налаштувань Windows 10 як сервер VPN, потрібно налаштувати пристрої, які віддалено отримають доступ до вашої локальної мережі. Ви можете налаштувати будь -який пристрій, включаючи настільний ПК, ноутбук, планшет і навіть телефон (наприклад, Windows Phone, Android та iPhone).

Інструкції щодо налаштування з'єднання VPN у Windows 10

Після налаштування зсуву VPN на вашому комп’ютері потрібно налаштувати параметри:

На вкладці General, переконайтеся, що ви використовуєте правильний домен, який ви створили під час налаштування DDN, або принаймні використовуєте правильну публічну IP -адресу.

Перейдіть на вкладку «Безпека» і переконайтеся, що параметр типу типу типу типу типу типу типу »(PPTP) встановлено. У розділі шифрування даних, обов'язково виберіть максимальне шифрування (вимкніть, якщо сервер відхиляється).

Натисніть "додатково".

Видаліть прапор за допомогою шлюзу за замовчуванням для віддаленої мережі.

Клацніть ОК ... Клацніть ОК ще раз ... і натисніть кнопку ОК ще раз.

Використовуйте комбінацію клавіатури клавіатури Windows + I, щоб відкрити програму налаштувань.

Хоча існує багато рішень, які дозволяють користувачам віддалено підключатися до приватної мережі за допомогою VPN -з'єднання, ви можете налаштувати власний сервер за допомогою інструментів, вбудованих у Windows 10, без необхідності додаткового програмного забезпечення.

Крім того, однією з найкращих переваг налаштування VPN -сервера на своєму ПК з Windows 10 є те, що він не тільки безпечний та надійний, але також є чудовою альтернативою користувачам, які все ще скептично ставляться до хмарних служб для зберігання своїх даних. Більше того, через віртуальну приватну мережу ви навіть можете отримати доступ до свого пристрою за допомогою віддаленого робочого столу.

Ми створимо тему дизайну в Opera GX
Opera GX пропонує вдосконалені налаштування дизайну - користувач може вибрати кольори з палітри та додавати фонові зображення, створюючи індивідуальни...
FersSystemWatch - спостереження за змінами на дисках та в реєстрі
Не секрет, що навіть під час видимої бездіяльності операційна система може виконувати певні операції, створювати та видаляти файли, переписувати ключі...
Розфарбувати.CC, або як намалювати чорно -білу фотографію за допомогою штучного інтелекту
Багато хто з нас мають старі чорно -білі фотографії з тих часів, коли вони ще не чули про цифрову техніку. Враховуючи їх сьогодні, іноді ви відчуваєте...