Windows 10

Налаштування VPN Wireguard у Linux

Налаштування VPN Wireguard у Linux

Проводка - Це новий протокол з відкритим кодом VPN на основі останніх криптографічних концепцій. Його особливість - це простота реалізації та високої швидкості. Wireguard для роботи швидше і краще, ніж протоколи OpenVPN та IKEV2 VPN. Wireguard реалізує методи віртуальної приватної мережі для створення безпечних з'єднань у конфігураціях маршруту або мосту, включені в ядро ​​Linux, починаючи з версії 5.6.

Зміст:

Переваги Проводка:

З мінусів ви можете навести кілька прикладів:

У цій статті ми розглянемо налаштування Проводка На сервері з Centos 7 і 8, Але цей сервер VPN підтримується майже всіма розподілами Linux, а не лише.

Установка Wireguard в Linux

Перш ніж встановити необхідне програмне забезпечення на сервері, виконайте оновлення пакетів на сервері за допомогою менеджера пакетів:

# yum updent -y

Або для Centos 8:

# Оновлення DNF -y

Тепер вам потрібно підключити сховище EPEL та Wireguard, а потім встановити необхідні пакети. Для Centos 7:

# Curl -lo /etc /yum.Репозиція.D/Wireguard.Repo https: // copr.Fedorainfracloud.Org/coprs/jdoss/wireguard/repo/epel-7/jdoss-wireguard-epel-7.Репо
# Yum Встановіть epel-relase -y && yum Встановіть Wireguard-tools Wireguard-dkms qrencode

Для Centos 8:

# Dnf install epel relase && dnf install https: // завантажити1.Rpmfusion.Org/free/el/rpmfusion-free-Relase-8.видовище.RPM && DNF Встановіть Akmod-Wireguard Wireguard

Згодом налаштування Wireguadr не відрізняється в цих розповсюджувачах CentOS. Щоб перевірити, чи було встановлено та завантажено модуль Wireguard, виконайте команду:

# Modprobe wireguard && lsmod | Grep Wireguard

Основні налаштування сервера Vireguard VPN

Створити каталог для Проводка:

# mkdir /etc /wireguard && cd /etc /wireguard

Тепер ви можете почати генерувати ключі для клієнта та сервера:

# WG Genkey | Трійковий сервер-приватний.Ключ | WG PubKey> Server-Public.Ключ
# WG Genkey | Клієнт-приватний клієнт.Ключ | WG PubKey> Клієнт-Публік.Ключ
# Chmod 600 ./*-приватний.Ключ

В результаті виконання попередніх команд з’являться 4 файли з клавішами: приватні та публічні ключі для сервера, а також подібні ключі для клієнта (ми будемо використовувати їх під час налаштування клієнтського проводу).

Далі вам потрібно створити файл конфігурації для сервера:

# nano/etc/wireguard/wg0server.Конфігурація

І додайте до нього такий вміст:

[Інтерфейс] адреса = 10.0.0.1/24 privateKey = server_private_key postup = iptables -a вперед -i %i -j прийняти; iptables -a вперед -o %i -j прийняти; iptables -t nat -a postrouting -o eth0 -j masquarade postdown = iptables -d вперед -i %i -j прийняти; iptables -d вперед -o %i -j прийняти; iptables -t nat -d postrouting -o eth0 -j masquarade listenport = 39548 [peer] publickey = client_public_key дозволи = 10.0.0.2/32 

Запостити і Післядаун правила iptables При підключенні Проводка.

Блок [PEER] вказує дані для клієнтів VPN. Якщо є кілька, то вам потрібно додати блоки для нових клієнтів, з новою IP -адресою та новим ключем.

Якщо ви не використовуєте на сервері iptables, Брандмаулд, Замініть рядки у файлі конфігурації, які стосуються налаштувань inter -sequenca:

Postup = iptables -a вперед -i %i -j прийняти; iptables -a вперед -o %i -j прийняти; iptables -t nat -a postrouting -o eth0 -j masquarade postdown = iptables -d вперед -i %i -j прийняти; iptables -d вперед -o %i -j прийняти; iptables -t nat -d postrouting -o eth0 -j маскарад

Ви замінюєте:

Postup = Firewall-CMD --адд-порт $ server_port/udp & firewall-cmd-add-rich-rule = 'Правила родини = ipv4 адреса джерела = $ firewalld_iddress/24 Masquarade' & Firewall-CMD-Firewall-CM Правило = 'Сім'я правил = ipv6 джерела адреса = $ firewalld_ipv6_address/24 masquerade' postdown = firewall-cmd-remove-port $ server_port/udp && firewall-cmd-remove-rich-rule = 'straily family = ipv4 адреса = $ firewalld_ipv4_addres /24 MasqureArade '& Firewall-CMD-remove-grile =' Сім'я правила = IPv6 Адреса джерела = $ firewalld_ipv6_address/24 маскарад '

Щоб додати нового клієнта до сервера, вам потрібно створити ключі для нього, це виконується так само, як і для першого клієнта:

# WG Genkey | Tee client2-приватний.Ключ | WG PubKey> Клієнт-Публік.Ключ
# Chmod 600 ./*-приватний.Ключ

Тепер додайте блок для нового клієнта до файлу конфігурації /etc/wireguard/wg0-сервер.Конфігурація:

[Peer] publickey = client2_public_key дозволи = 10.0.0.3/32

І так далі.

Увімкніть переадресацію пакетів:

# cat /etc /sysctl.Конфігурація

Сітка.Ipv4.Ip_forward = 1

# Sysctl -p

Додайте послугу проводки до навантаження на автобус і запустіть його:

# SystemCtl Увімкнути wg-quick@wg0server
# SystemCtl запустити wg-quick@wg0server

Перевірте, чи з’явився окремий мережевий інтерфейс:

#ip шоу WG0

Тепер ви можете підключитися до свого сервера VPN від різних клієнтів. Поміркуйте, як їх налаштувати.

Підключення до Wireguard з мобільного пристрою Android

Для підключення з мобільного пристрою Андроїд, Найкраще використовувати додаток Проводка, який доступний на Play Market (Google Play):

Залишається вказати назву з'єднання, і воно буде автоматично створено на вашому мобільному телефоні (з Kive та налаштуваннями). Після підключення до сервера VPN ви переходите до Інтернету за адресою Проводка (як при підключенні до будь -якої послуги VPN):

Для пристроїв з IOS Є також клієнт Проводка. Налаштування виконуються аналогічно Android. Усі ваші кроки для підключення будуть однаковими.

Налаштування клієнтів Wireguard у Windows

Для підключення до комп'ютера VPN Вікна, Завантажте розповсюдження з офіційного веб -сайту https: // www.Проводка.Com/install/#Windows-7-8-81-10-2012-2016-2019

Встановіть клієнта Wireguard і запустіть його.

Створіть файл Клієнт.Конфігурація (генерується методом, описаним вище при генерації QR-Код), натисніть кнопку Імпорт та вкажіть цей файл:

Натисніть кнопку "Активувати", і з'єднання буде встановлено. Налаштування з'єднання міститиме відкритий ключ, порт з'єднання, призначена IP -адреса.

Від'єднатися від Проводка, Натисніть кнопку Deactivate.

Таким чином, ми налаштували сервер VPN -сервера, який не поступається OpenVPN або Ipsec, Але налаштовується набагато швидше і простіше.

Інструкції Скидання на фабричні налаштування Android
Справжня історія, яка сталася нещодавно. Абонент у громаді з наступною проблемою звернувся до мене за допомогою. На його смартфоні Honor 7 з версією A...
Помилка Excel виявила нечитабельний вміст і як з ним боротися
Пошкодження структури офісних файлів є основною причиною їх помилок для читання, однак неможливо також виключити пошкодження самих файлів встановлення...
Як відключити Google Chrome на задньому плані
Одна з найрозумніших операцій з оптимізації, якщо необхідно вивантажити непотрібні процеси з оперативної пам’яті, щоб використовувати комп'ютерні ресу...