Оптимізація

Налаштування зовнішності меню «Пуск» у Windows 10

Налаштування зовнішності меню «Пуск» у Windows 10

Зміст

Нарешті, Microsoft пішла назустріч своїм користувачам і повернула класичне меню операційної системи Windows 10. Нове меню Початок Більш налаштовано, ніж будь -коли раніше, тому будь -який користувач зможе налаштувати його для себе.

Секрет нового меню «Пуск» полягає в його розділенні між робочим столом та планшетним ПК. Наприклад, щоб вимкнути режим планшета або робочого столу, потрібно лише натиснути Одна кнопка У центрі сповіщень. У цьому матеріалі ми опишемо основні налаштування та властивості меню «Пуск», які тепер доступні. Для огляду ми взяли найдавнішу версію Windows 10 Pro OS.

Зміна розміру вікна початкового екрану

Зміна розміру запуску для Windows 10 дуже проста. Змінити це достатньо Перемістіть курсор на верхній або правий край початкового екрана, Потягнувши за нього. Наприклад, коли верхній край зменшиться, початковий екран стане таким.

І якщо ви зменшите його на правому краю, це буде виглядати так.

Приклад показує, що збільшення або зменшення розміру меню починають для потреб користувача, ви можете швидко і дуже просто.

Вкладення та перевстановлення плитки

Щоб відключити плитку на екрані запуску, просто натисніть праву кнопку на ній та натисніть на елемент у списку, який з’явиться "ВикластиЩо.

Щоб виправити плитку зі списку встановлених та стандартних утиліт на екрані запуску, потрібно перейти до елемента "Усі програми", вибравши в ній програму та натисніть на неї за допомогою правої кнопки миші. Потім буде список, в якому натисніть на точку "Почніть на початковому екраніЩо.

Крім того, якщо замість цього виберіть "Щоб виправити завдання", тоді ми побачимо нашу корисність на панелі завдань. Наприклад, на зображенні нижче показано фіксацію програми "Калькулятор"На панелі завдань.

Щоб відключити цю програму на панелі завдань, просто натисніть на мітку на панелі завдань та виберіть у списку "ВикластиЩо.

Окрім списку встановлених та стандартних програм для операційної системи Windows 10 Pro, ви також можете встановити на початковому екрані Посилання на різні ресурси. Наприклад, щоб виправити екран запуску посилання на певний каталог у системі, просто натисніть на цей каталог та виберіть елемент у списку, який з’явиться "Почніть на початковому екраніЩо.

Посилання на Інтернет -ресурси на початковому екрані все ще дуже корисні. Процедура їх фіксації максимально прозора. Щоб виправити посилання в Інтернеті на певний ресурс, просто перейдіть на певну сторінку в браузері Microsoft Edge. У нашому випадку сторінка www буде інтернет -ресурсом.Microsoft.Com/ru-ru microsoft російською мовою.

Після відкриття сторінки перейдемо до налаштувань браузера та виберемо "Зафіксуйте цю сторінку на початковому екраніЩо.

Якщо вам потрібно виправити будь -який розділ налаштувань для початкового екрану, то вам просто потрібно перейти до необхідного Розділ налаштувань і натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Почніть на початковому екраніЩо. Наприклад, розділ налаштувань "ТемиЩо.

Аналогічним чином ви можете виправити записку з початкового екрана з Оненат або важливі контакти з метрополітену "ЛюдиЩо.

Відключення живої плитки на екрані запуску

Якщо вам не подобається жива плитка, то їх можна легко вимкнути. Для цього просто натисніть на живу плитку з правою кнопкою миші та виберіть елемент у списку "Додатково/вимкніть живі плиткиЩо. На зображенні нижче показано відключення живих плиток у додатку "НовиниЩо.

Таким чином, ви можете відключити будь -яку живу плитку на початковому екрані. Якщо вам потрібно їх увімкнути, то це робиться аналогічним чином.

Змініть розмір плитки і перетягніть їх

Наприклад, візьміть програму "Новини"І давайте перейдемо до контекстного меню цієї плитки. У ньому ми виберемо бали "Змінити розмір/малийЩо.

Після цього розмір посилання на програму "Новини"буде виглядати так.

Щоб змінити розташування плитки, достатньо перетягнути її в будь -яку область початкового екрану. В останній версії Windows 10 Pro всі плитки поділяються на групи, які можна назвати певною назвою. Ми перенесмо посилання на браузер Microsoft Edge з однієї групи. Зараз вона в групі "Події та спілкуванняЩо.

Після перетягування в групу "Розваги та відпочинок", наші плитки будуть виглядати так.

Як видно з прикладу, розмір початкового екрану після перетягування плитки Microsoft Edge стала більшою, і утворилася нова група. Поки група не має імені, але ви все одно можете встановити. Я також хочу це зазначити Усі посилання можна перетягнути всередину вашої групи, а також змінити своє місцезнаходження місцями.

Налаштування налаштувань сортування та кольору

Щоб вибрати певний метод сортування в меню «Пуск», ви повинні перейти на вкладку »Варіанти"У меню" Пуск ". Після цього давайте перейдемо до розділу "Система"На вкладку"Заявки та можливостіЩо.

У цьому розділі є три методи сортування, які будуть використані в меню «Пуск» після їх вибору.

Щоб змінити колір плитки, перейдіть на ту саму вкладку "Варіанти"І перейдіть до розділу"Персоналізація/колірЩо.

Після вибору кольору, наприклад, червоної плитки, вони будуть виглядати так.

Щоб зробити колір меню запуску також червоним, потрібно увімкнути перемикач "Покажіть колір у меню "Почати", на панелі завдань, у центрі сповіщень та у заголовку вікнаЩо.

Зображення показує, що стартове вікно значно змінилося, тому, змінюючи колір, ми його налаштували, враховуючи наші уподобання в дизайні ОС.

Включення додаткових папок

Щоб включити додаткові параметри каталогу, ви повинні перейти до властивостей меню «Пуск». Для цього перейдіть на вкладку "Варіанти"Потім перейдіть до розділу"Персоналізація/стартЩо.

У цьому розділі потрібно перейти за посиланням "Виберіть, які папки будуть відображатися в меню «Пуск»Що. Тоді вікно відкриється там, де ви можете вибрати потрібні папки.

Як видно з зображення, вже вибрано два комутатори. Виберіть усі вимикачі та подивіться на результат.

Як видно на зображенні, усі вибрані елементи потрапили в меню «Пуск».

Ми підсумуємо

Цього разу розробникам з Microsoft вдалося зробити справді унікальне меню запуску, яке будь -який користувач ПК може налаштувати для себе. Також для закоханих меню, де немає плиток, розробники забезпечили повне відключення плиток, що зробить її як подібне до стандартного меню операційних систем Windows 7 або XP. На зображенні нижче показано меню в Windows 10, і в ньому плитки немає.

За словами розробника, система Windows 10 буде вдосконалюватися щороку, тому майбутні функціональні можливості та властивості меню «Пуск». Крім того, залишається не чекати тривалого часу, оскільки влітку 2016 року буде випущено велике оновлення для Windows 10. В обох оновленнях обіцяє Microsoft Нова функціональність ОС та вдосконалення в інтерфейсі користувача.

Ми сподіваємось, що наша стаття допоможе вам налаштувати властивості меню «Пуск» в операційній системі Windows 10 та її використання спростить доступ до ресурсів, програм та параметрів ОС.

Відео на тему

Хороший розголос

Як змінити меню «Пуск» у Windows 10

У Windows 10 ви можете налаштувати меню «Пуск» двома способами:

Ми будемо використовувати всі доступні інструменти, щоб побачити, як налаштувати меню «Пуск» у Windows 10 для індивідуальних вимог кожного користувача.

Зміна розміру та кольору

Якщо вам здається, що стартове меню занадто мало або навпаки, воно займає багато місця на екрані, то ви можете легко змінити його розмір. Піднесіть курсор до краю меню та за допомогою миші розтягування або зменшіть його розміри, як це робиться з Windows Projector.

Якщо вам не подобається дизайн кольору, то змініть його також:

 1. Клацніть на робочому столі з правою кнопкою та відкрийте розділ "Персоналізація".
 2. Перейдіть на вкладку "Колір".
 3. Позначте відтінок, який вам подобається, і активуйте функцію "Покажіть колір у меню" Пуск ".

 Вони з'ясували зовнішню продуктивність, тепер ви можете перейти до функціонального компонента.

Робота з плитками

Всередині меню «Пуск» є плитки, які мігрували до «десятки топ -десятки» з інтерфейсу метро вісім. Їх також можна контролювати:

Якщо вам набридло постійно змінювати (живу) плитку, вимкніть їх оновлення. Це також робиться через контекстне меню, що називається клацанням правою кнопкою відповідно до будь -якого елемента інтерфейсу метро.

Інші параметри

У розділі "Персоналізація" є ще кілька параметрів меню "Починають". Наприклад, ви можете вимкнути дисплей часто використовуваних та нещодавно доданих програм.

Порада! Натиснувши на посилання в самому нижній частині налаштувань, ви можете самостійно вибрати, які папки будуть виправлені на початку. Встановлюються "провідник" та "параметри" за замовчуванням, але ви можете додати до них "документи", "зображення", "завантаження" тощо.D.

Включення повного екранного режиму

Якщо вам подобається інтерфейс плитки "Вісім", і ви хочете зробити меню "Пуск" у Windows 10 подібним, то для цього вам потрібно ввімкнути повний екранний режим:

 1. Клацніть на робочому столі з правою кнопкою та перейдіть до розділу "Персоналізація".
 2. Відкрийте вкладку "Пуск".
 3. Знайдіть параметр "відкрити в режимі повноекрану" та перенесіть його у положення "включно".

Після активації цього параметра, коли ви натискаєте клавішу Win, з’явиться плитка, знайомий користувачам Windows 8.

Інструкція з відео допоможе детально визначити налаштування меню.

Висновок

Налаштування кнопки запуску у Windows 10 - захоплюючі та корисні. Як зовнішнє виконання, так і функціональне заповнення меню змінюються, що дозволяє швидко отримати доступ до правильних файлів та програм, тому не ігноруйте можливості, надані розробниками.

У початковому меню концепція пошуку інформації та розділу з налаштуваннями системи докорінно змінилася. Відтепер вони поділяються на два окремі блоки. Крім того, додавали новини плитки, рекламу. Ієрархічні списки залишалися з семи, а структура плитки з восьми. Однак не всі користувачі в захваті від цих та іншими ідеями щодо зміни звичної та зручної кнопки запуску. Початкове меню стало складнішим, стало більш різноманітною інформацією. У той же час, раніше опукла кнопка запуску перетворилася на Windows 10 на недизначну плоску плитку, яка не викликає спеціальних емоцій. Не випадково користувачі одразу почали шукати способи змінити меню «Пуск» у Windows 10. Або, принаймні, поверніть час випробуваного часу з семи.

Поміркуйте, як змінити меню «Пуск» у вбудованих інструментах Windows 10 та використання третьогопартійного програмного забезпечення. Ми також опишемо деякі хитрощі в налаштуваннях. Наприклад, як змінити тип та колір меню «Пуск» у Windows 10 та інші точки.

Зміст:

У першій десятці є набір вбудованих інструментів для налаштування початкового меню. Вони не дуже хороші для вимогливого користувача, але за допомогою їхньої допомоги ви можете легко змінити зовнішній вигляд та налаштувати інші варіанти. Процедури проводяться в режимі "персоналізації".

 1. Зателефонуйте в меню, натиснувши мишу та виберіть "персоналізацію", а потім відкрийте запуск. Тут ви можете змінити колір, процедуру запуску додатків, змінити фон, екран блокування та теми.
 2. Щоб заробити вибрані налаштування, вам просто потрібно перемістити відповідний повзунок.

Важливий! Коли автоматичний вибір увімкнено, ОС незалежно вибирає змінні кольори.

 1. На додаток до цих варіантів, ви можете негайно змінити прозорість піктограм, посилення додатків, розмір плитки, групи форми одного типу елементів.

Звичайно, цих можливостей недостатньо, щоб змінити повний вигляд меню "запустити" у Windows 10. Для цього є спеціалізовані програми, які враховують нижче.

На ринку є багато невеликих комунальних послуг, які допомагають змінити наше меню. Серед них ми згадуємо start10, меню запуску iobit тощо. Принцип експлуатації цих програм практично однаковий, їх різниця полягає у функціональності. Якщо Start10 є надзвичайно простою утилітою, то програми, обговорені нижче, мають інтерфейс з розширеними налаштуваннями. Поміркуйте, як це працює на прикладі трьох популярних комунальних послуг.

Startisback++

На тлі безсумнівних зручностей цієї програми є невеликий недолік - це виплачено. Але пропонує щомісячний безкоштовний режим з повною функціональністю. Особливість утиліти полягає в тому, що робочий стіл відкривається без кількох заплутаних інтерфейсу метро.

Важливий! Оскільки важливі налаштування можуть змінюватися за допомогою програми, ми радимо вам створити точку відновлення Windows перед початком

Під час встановлення та запуску Startisback ++ доцільно закрити всі Windows, програми, оскільки програма негайно відкриває новий робочий стіл. Початкове меню містить лише одну вкладку з налаштуваннями, запустіть.

Вікно відкриється за допомогою параметрів списку початкового екрану.

Не соромтеся експериментувати! Окрім зовнішнього відображення самої кнопки запуску, тут дозволені деякі налаштування попередньої ОС, наприклад, Windows XP, 7. Використовуючи цю програму, легко змінити тип меню "запустити" у Windows 10 на звичайний стиль Windows 7.

Меню «Пуск» X

Як і попередня, ця програма виплачується з розширенням Pro, але безкоштовна версія також розповсюджується. Коротко опишіть оплачувану різноманітність цієї програми. Після встановлення значок відображається в лотку. Клацніть на нього, виберіть "Покажіть меню", а потім інтерфейс з чорним фоном відкривається.

Щоб ввести параметри змінної, у контекстному меню виберіть другу вкладку "Налаштування". Діалогове вікно відкривається, як у попередній програмі. Почніть з персоналізації, натиснувши на вкладку підкладку. Інтерфейс росифікований, інформація подається чітко та логічно.

Платна версія містить таке зручне нововведення, як віртуальні групи та запуск виконуваного файлу, не входячи в папку. Віртуальні групи - це союз програм на будь -якому знаку: бізнес, розваги, будинок, гра тощо.D.  У той же час, фізично, програми залишаються там, де вони встановлені, і лише їх віртуальне розташування в емульованому робочому столі змінюється.

Починаючи, не входячи в папку, дозволяє призначити виконуваний файл для вибраної папки, який запускається одним клацанням. Це оцінить геймери, дизайнери, веб -майстер, які працюють з багатьма папками.

Класична оболонка

Перевага цієї утиліти перед конкурентами - всі налаштування містяться в одному меню, розділеному на 4 вкладки. Під час запуску програми користувач негайно потрапляє на екран налаштувань.

Тут він змінює відображення кнопки запуску, панель запуску провідника та панелі інструментів IE. Важлива деталь: програма безкоштовна.

За допомогою Windows 10 те саме відбувається з часом, як і з попередньою ОС: вона сповільнюється, а кнопки меню не відкриваються. Ця проблема не обійшлася і починалася. Оскільки важко знайти причину, чому це відбувається, ми пропонуємо ефективний загальний спосіб вирішити проблему.

 1. Почніть з перезавантаження провідника. Він є основним джерелом підвісних програм та меню, оскільки це з'єднувальний центр між ними. Файл експлуатації дослідника.Екзе. Використовуючи диспетчер завдань або пошук, ми знаходимо файл, зателефонуємо до контекстного меню правою кнопкою миші, натисніть "Перевантаження.

Увага! Усі відкриті програми, текстові та графічні редактори, ігри тощо. повинні бути закриті, щоб не втратити дані. Може знадобитися перезавантажити ПК

 1. Запуск автоматичної перевірки PowerShell. Програма розташована за адресою Windows-> System32-> WindowsPowerShell-> V1.0. Запустіть права адміністратора та призначіть складну команду, надану на скріншоті. Почнеться сканування, чекайте повного кінця.

Ми радимо вам перевантажувати комп'ютер та перевірити роботу меню «Пуск».

 1. Відновлення роботи меню, починаючи з утиліти від Mycrosoft. Він завантажується з офіційного сайту MS. Користувачу потрібно лише запустити та натиснути "далі", програма зробить все автоматично, підготуючи остаточний звіт.

Питання на цю тему.

 1. Я хочу видалити меню «Пуск», скажіть нам, як.

Це неможливо, оскільки меню вбудовано в системній оболонці десятків. Те саме стосується краю браузера та магазину Microsoft.

 1. Як додати/видалити плитки на кнопці запуску?

Відкрийте "всі програми" та виберіть вам подобається зі списку. Перетягніть мишу до кнопки запуску. Додаток видаляється так само, як і будь -яка інша програма. Нам потрібно натиснути на значок програми та вибрати елемент "Видалити".

 1. Як виправити та відмовитись від програми в початковому меню.

Клацніть на значок програми та натисніть "Виправити ...". Ми робимо те саме, щоб відкрутити, натиснувши відповідну команду.

Важливий! Якщо ви перейдете в цей режим з розділу персоналізації, ви можете насильно виправити вибрані програми

 1. Як вимкнути зміну плитки?

У контекстному меню відключіть функцію оновлення.

 1. Я хочу перейти в режим повного екрану.

У персоналізації відкрийте вкладку «Пуск», виберіть та увімкніть нахил режиму повного екрану. Якщо в майбутньому відкрийте інтерфейс за кнопкою Win, дисплей папки буде в класичному стилі Windows 8.

У статті розповідається, як змінити тип меню, починаючи з Windows 10 за допомогою персоналу та додаткових програм. Деякі складні випадки описуються, коли початок починає "помилка", і як його виправити. Відповіді на загальні запитання, пов’язані з початковим десятком меню.

Що робити, якщо MacBook не бачить жорсткого диска
Ми говоримо про досить поширену проблему, коли Mac не бачить жорсткого диска і певним чином не дозволяє отримувати файли з нього або завантажувати нав...
Як дізнатися швидкість Інтернету по телефону
Ми розповідаємо, як перевірити швидкість Інтернету по телефону та, безумовно, визначити реальну ефективність Інтернет -провайдера. Ми говоримо про най...
Яка різниця між хмарними голосами від звичайного браузера Edge Chromium
В останніх зборах КРЕМНИЙ ХРОМ Розробники розширили інтеграцію в браузер хмарних технологій, впроваджуючи спільне використання з функцією читання вгол...