Оптимізація

Встановлення розподілу Wi-Fi у Windows 10 за допомогою програми Virtual Router Switch

Встановлення розподілу Wi-Fi у Windows 10 за допомогою програми Virtual Router Switch

Зміст

вітаю! Не так давно я говорив про встановлення розподілу Wi-Fi у Windows 10 через командний рядок. У цій статті ми розглянемо створення віртуальної мережі за допомогою спеціальної програми. Існує багато програм, безкоштовно та хорошого: віртуальний маршрутизатор плюс, перемикач віртуального маршрутизатора, mypublicwifi, maryfi та інші. У цій статті я покажу налаштування гарячої точки в Windows 10 за допомогою програми Перемикайте віртуальний маршрутизатор. Хороша, зрозуміла програма, є російська мова. Віртуальний маршрутизатор Plus все ще хороший, але це вимагає встановлення .Чиста рамка, а в деяких випадках може бути проблемою. Усі ці програми майже однакові, і вони потрібні для одного - для запуску Wi -fi розподілу з вашого ноутбука. У нашому випадку ноутбук працює на Windows 10. Я не перевіряв роботу всіх програм на десять, але переключив віртуальний маршрутизатор, а решта, я думаю, вони працюватимуть.

Важливо, щоб на вашому ноутбуці (або комп'ютер з адаптером Wi-Fi) був встановлений драйвер, який підтримує запуск вилученої мережі (віртуальна мережа Wi-Fi). Перевірте це дуже просто. Запустіть командний рядок від імені адміністратора та виконайте команду:

Сітчас Влан Показувати Водії

Ви побачите інформацію про бездротовий адаптер. Знайдіть там рядок Підтримка доступної мережі. Якщо навпаки варто того Так, Тоді все добре, ви можете продовжувати.

Якщо немає мережевої підтримки, то оновіть драйвер на Wi-Fi. Завантажте для своєї моделі ноутбука з веб -сайту виробника та встановіть. Ця стаття має додаткову інформацію, однак, на прикладі Windows 7. На "десятку першої".

Налаштування гарячої точки в Windows 10 за допомогою програми

Мені здається, що налаштування за допомогою командного рядка набагато простіше. Ви можете спробувати цю інструкцію. Ви також можете заплутатися в програмі, але, багато користувачів, можливість налаштування розповсюдження Інтернету за допомогою спеціальної програми подобається більше.

Як я вже писав, ми запустимо віртуальну мережу за допомогою програми Virtual Router Switch. Ви можете завантажити його за цим посиланням. Встановіть програму на комп’ютер. Просто запустіть файл встановлення та дотримуйтесь інструкцій. Після встановлення на робочому столі з’явиться мітка програми.

Запустіть програму Virtual Wirtual Router Switch та натисніть кнопку Gear, щоб відкрити налаштування.

Головне-встановити назву мережі Wi-Fi, яка транслюватиме ноутбук, та пароль для підключення до вашого Wi-Fi. В полі Назва маршрутизатора (SSID) Вкажіть назву бездротової мережі, що ви хочете. І в полі Пароль і Повторіть пароль - Вкажіть пароль. Ви будете використовувати його для підключення телефонів, планшетів та інших пристроїв до Wi-Fi. Пароль вказує щонайменше 8 символів. Потім ці дані можуть бути змінені.

Натисніть на кнопку Застосовувати. З’явиться невелике вікно, в якому натисніть добре. І натисніть кнопку ще раз добре У налаштуваннях програми.

Ви можете встановити інші налаштування. Наприклад, запустіть програму за допомогою запуску Windows. Або після запуску програми негайно запустіть точку доступу. Це вже за бажанням.

Отже, всі налаштували це. Тепер у головному вікні програми натисніть кнопку Почати.

Все, запускається віртуальна мережа. Ноутбук вже розповсюджує мережу Wi-Fi (з іменем та паролем, які ми встановили в налаштуваннях), до яких ви можете підключити свій телефон або інший пристрій. До речі, усі підключені пристрої відображатимуться у вікні програми.

Але зв’язок з Wi-Fi, тобто, і Інтернет, швидше за все, не працює. Здогаданий? Тепер ми це виправимо. Якщо ваші пристрої не хочуть підключатися до створеної мережі, то дивіться цю статтю нижче, я розповім вам, як вирішити цю проблему.

Отже, ми підключилися до створеної мережі, але Інтернет не працює. Потреба у властивостях вашого підключення до Інтернету відкрийте загальний доступ до мережі, яку ми просунули. Тепер я покажу як.

Зверніть увагу, що Інтернет повинен працювати на вашому комп’ютері. Якщо це не працює, то вам потрібно це виправити. Якщо все працює, то вам потрібно відкрити загальний доступ.

Натисніть кнопкою правої миші на значок підключення до Інтернету (на панелі сповіщень) та виберіть Центр управління мережами .. У новому вікні натисніть на елемент Зміна параметрів адаптера.

Важливий! Клацніть правою кнопкою для з'єднання, за допомогою якого у вас підключено Інтернет, та виберіть елемент Властивості. Якщо Інтернет є кабелем, то це, швидше за все, є Ethernet, або якесь швидкісне з'єднання з іменем вашого постачальника.

У новому вікні перейдіть на вкладку Доступ, і встановіть прапорець біля елемента Дозвольте іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету цього комп'ютера. Нижче, зі списку, виберіть адаптер, для якого ми дозволяємо. У мене Локальне мережеве з'єднання* 1. Ваша фігура може бути різною. Щоб зберегти, натисніть кнопку добре.

Після цих дій доцільно перезапустити комп'ютер, знову запустити програму перемикання віртуальної маршрутизатора та Запустіть мережу, натиснувши кнопку «Пуск». Підключіться до створеної мережі, Інтернет вже повинен працювати.

Давайте розглянемо кілька популярних проблем.

Що робити, якщо пристрої не підключені до створеної мережі Wi-Fi?

Це трапляється дуже часто. Ви запустили мережу на пристроях, у списку доступних мереж, які вона відображається, але, намагаючись підключитися, ми бачимо помилки: "Неможливо підключитися до цієї мережі", існує постійне отримання IP адреса, або просто нескінченне з'єднання.

Практично у 100% таких випадків, Винний антивірус або встановлений брандмауер. Просто вимкніть їх на деякий час і перевірте. У мене є антивірус д -р.Веб завжди блокує такі сполуки. Я вимикаю брандмауер, вбудований в антивірус, і пристрої негайно підключені до гарячої точки. Як правило, ви можете вимкнути захист, натиснувши піктограму антивірусу правою кнопкою миші та вибравши потрібний елемент у меню.

Ви також можете спробувати змінити назву мережі та пароля та повторно запустити мережу Wi-Fi на ноутбуці.

Все підключено, але Інтернет не працює

Тож ми підключаємось до мережі Wi-Fi, що працює на комп’ютері Wi-Fi, але немає доступу до Інтернету. Крім того, дуже популярна проблема.

Необхідно перевірити налаштування загального доступу, який я написав вище. Ви повинні відкрити загальний доступ до мережі Wi-Fi у властивості вашого підключення до Інтернету, який ноутбук розповсюджує. Дивіться уважно, можливо, ви відкрили загальний доступ для не адаптера, за допомогою якого у вас є підключення до Інтернету.

Також перевірте роботу в Інтернеті на самому ноутбуці. Якщо нічого не допомагає, тоді перезавантажте ноутбук і запустіть мережу знову. Ви також можете спробувати вимкнути антивірус.

Я думаю, щоб готувати готель, детальні статті про найпопулярніші проблеми та їх рішення, які можна знайти в процесі запуску точки доступу на Windows 10.

Якщо ви не можете запустити мережу через програму, спробуйте використовувати командний рядок (посилання на інструкції на початку цієї статті). Напишіть у коментарях про свої успіхи та невдачі у встановленні гарячої точки.

184

Сергій Налаштування віртуальної мережі Wi-Fi

  • Категорія:Інтернет
  • Операційна система: Windows 10
  • Російська мова: є
  • Ліцензія: Безкоштовно
  • Завантаження: 7684

Завантажте віртуальний маршрутизатор безкоштовно

Завантажте віртуальний маршрутизатор для Windows 10, варто лише тих, хто має модуль Wi -Fi на комп'ютері Wi -Fi. Якщо у вас є остання модель планшета або ноутбука, то, мабуть, у вас є модуль Wi -Fi за замовчуванням. Якщо ви використовуєте звичайний персональний комп'ютер, то перед завантаженням віртуального маршрутизатора, ви повинні придбати модуль Wi -Fi, без цього утиліта буде просто безглуздою. Якщо у вас немає проблем із апаратним компонентом, ви можете використовувати віртуальний маршрутизатор, щоб перетворити комп'ютер у Wi -STOS.

Віртуальний маршрутизатор - інструмент інструментів Wi -Fi Stas на Windows 10

Spit Wi -Fi, або точка Wi -Fi - це маршрутизатор або інший пристрій, який розповсюджує Інтернет. Простіше кажучи, віртуальний маршрутизатор дозволяє розподіляти Інтернет з комп’ютера на інші пристрої. Наприклад, вам потрібно завантажити цю утиліту, якщо ви хочете розподілити Інтернет з комп’ютера на свій телефон. Ви буквально ділитесь цим Інтернетом. У вас не вистачає стандартних можливостей Windows 10, щоб поділитися Інтернетом. Але віртуальний маршрутизатор використовує стандартні можливості вашої ОС, доповнюючи їх, в результаті ви можете створити точку доступу до Інтернету. Для цього вам не потрібні спеціальні знання, просто введіть таку інформацію: ви можете встановити будь -яке ім’я своєї майбутньої мережі Wi -Fi. Це ім'я, яке побачать інші пристрої, які хочуть підключитися до вашої мережі. Ви також можете попросити пароль обмежити безкоштовне підключення до Інтернету до Інтернету. Ви також можете вибрати спосіб захисту своєї мережі. Все точно так само, як якщо б ви налаштували справжній маршрутизатор Wi -Fi, але в цьому випадку ви налаштували мережеве з'єднання через комп’ютер.Ця утиліта використовується не лише у повсякденному житті, але й професійними системними адміністраторами. Але це не спричинило, чому корисність виявилася перевантаженою, оскільки вона має надзвичайно доступний і зрозумілий інтерфейс. Цілком ймовірно, що головну роль відігравали той факт, що віртуальний маршрутизатор російською мовою. Утиліта також надає детальний сертифікат, хоча ви навряд чи зможете заплутатися без цього в налаштуваннях. І якщо ви вже організували точку доступу, то ви можете дотримуватися, скільки пристроїв підключено до нього, а також відстежувати їх діяльність. Звичайно, що все це працює, Інтернет також повинен працювати на вашому комп’ютері, і для цього вам потрібно отримати драйвери для Інтернету. А також встановіть останні драйвери для модуля TheWifi. Завантажте віртуальний маршрутизатор безкоштовно? Поділіться зі своїми друзями:

Рейтинг: (Голоси: 1)

Скріншоти програми віртуальної маршрутизатора:

Щоб поскаржитися на зламане посилання або не працюючу програму, виділіть це повідомлення та натисніть Ctrl + enterba -free!уфілерПеревірятиОфіційний розподіл віртуального маршрутизатораПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте віртуальний маршрутизаторЗавантажте віртуальний маршрутизатор безкоштовно

Уявіть цю ситуацію: у вас вдома з ноутбуком або комп'ютером під керуванням Windows 10 з Інтернетом (за кабелем або через USB -модем), а крім того, є планшет, смартфон, телевізор тощо.D., Що також було б непогано підключитися до Інтернету, звичайно, якщо є маршрутизатор Wi-Fi, це було б не складно, але що робити, коли є багато пристроїв, маршрутизатора немає, але всі хочуть інтернет.

Існує вихід, ви можете налаштувати розподіл Інтернету через Wi-Fi безпосередньо з ноутбука або від стаціонарного ПК (за умови наявності дискретного або зовнішнього адаптера Wi-Fi в ньому), t.Е. Створіть віртуальну точку доступу (гаряча пляма), насправді перетворюючи свій комп'ютер у рот Wi-Fi.

Все це, звичайно, може бути реалізовано за допомогою звичайних фондів Windows (через командний рядок), але для більшості людей це буде не так просто зрозуміти всі тонкощі такого налаштування, тому це було б набагато зручніше використовувати Безкоштовний перемикач віртуальний маршрутизатор для Інтернету через Wi-Fi. Це допоможе кожному користувачеві ПК легко створити та запустити віртуальну точку доступу.

Налаштування програми

Можливі проблеми при налаштуванні

Якщо ви все зробили відповідно до інструкцій, програма працює правильно, про що свідчить такий знак у галузі сповіщень,

Але тоді немає зв’язку з високим ступенем ймовірності, можна стверджувати, що з'єднання блокується брандмауером, встановленим у програмі антивірусу (DR.Веб, наприклад, робить це). Тому не забувайте, якщо необхідно, додайте створене підключення до Інтернету до виключення вашого антивірусу.

Читайте також:

Вирішення проблем із запуском Tlauncher
Сьогодні не так багато хороших і стабільних запусків для популярної гри Minecraft. Один з них - продукт Tlauncher, розроблений у 2013 році. Програма в...
Як заблокувати з'єднання певної Інтернет -програми в Windows 10
Бувають випадки, коли вам потрібно заборонити певну програму взаємодіяти з Інтернетом. Наприклад, ви хочете заборонити автоматичне оновлення або забло...
Як збільшити об'єм у Shrome за допомогою майстра обсягу
Якщо об'єм звуку аудіо або відео, відтвореного в браузері. Власники ноутбуків із вбудованими динаміками позбавлені цієї переваги, будь -які спроби збі...