Windows Server 2016

Налаштування політики політики політики

Налаштування політики політики політики

Налаштування Windows заборонені запуском сценаріїв PowerShell. Це необхідно для запобігання запуску шкідливого коду на PowerShell. Налаштування сценаріїв старту PowerShell визначаються в політиці виконання. У цій статті ми розглянемо доступну політику сценаріїв PS, як змінити політику виконання та налаштувати PowerShell Powerchell Popershell Powers у доменах.

Зміст:

Сценарії PowerShell заборонені для цієї системи

При спробі виконати сценарій PowerShell (файл з розширенням PS1) на чистій Windows 10, з’являється помилка:

Файл C: \ ps \.PS1 не може бути завантажений, оскільки запуск сценаріїв вимкнено в цій системі. Для отримання додаткової інформації див. About_execution_pilices за адресою https:/go.Microsoft.Com/fwlink/?Linkid = 135170. + CateyInfo: SecurityUroror: (:) [], PsSecurityException + FullyQualifiedERORID: Несанкціоновані аксеси 
Не вдається завантажити файл.PS1, оскільки продуктивність сценаріїв заборонена для цієї системи.

Поточне значення Політики сценаріїв PowerShell на комп’ютері може бути отримана командою:

Get-ExecutionPolicy

Доступні такі значення політики виконання PowerShell:

Як дозволити сценарії PowerShell за допомогою політики виконання?

Щоб змінити поточну цінність Політики запуску сценарію PowerShell, командир використовується Set-ExecutionPolicy.

Наприклад, ми дозволимо запустити місцеві сценарії:

Set-ExecutionPolice reforygended

Підтвердити зміну політики сценаріїв PS1, натиснувши Y або a.

Щоб запит не з’явився, ви можете використовувати параметр Примушувати.

Встановити -executionPolicy RemoteSigned -force

Якщо ви встановите цінність політики політики виконання PowerShell у необмежених, то при запуску віддалених сценаріїв з мережевих каталогів за допомогою треків UNC, завантажених з Інтернету, все ще з’явиться попередження:

Попередження про безпеку Запустіть лише сценарії, яким ви довіряєте. Хоча сценарії з Інтернету, цей сценарій може потенційно завдати шкоди вашому комп’ютеру. Якщо ви довіряєте цьому сценарію, використовуйте командлет з розблокуванням, щоб дозволити сценарію працювати без цього попереджувального повідомлення. Ви хочете бігати? [D] не запускайте [r] запустіть один раз [s] залежно від [?] Довідка (за замовчуванням - "D") 

Як PowerShell відрізняє місцеві та віддалені сценарії? Це все про ідентифікатор ZoneID, який демонструє браузер в альтернативному потоці при завантаженні файлу (див. Стаття "Як визначає Windows, що файл завантажується з Інтернету?"). Ви можете розблокувати такий файл, встановивши DAW на "розблокування" у своїх властивостях або очистіть мітку зони за допомогою розблоку-файлу комара.

Ви також повинні розрізняти різні сфери дії Політики сценаріїв PowerShell (Сфери):

Обсяг політики може бути визначений за допомогою параметра Обсяг Команда Set-ExecutionPolicy. Наприклад:

Set -ExecutionPolicy -Cope Proces

Давайте перевіримо поточні налаштування ExectutionPolicy для всіх областей:

Get -ExecutionPolity -List

Виконання сфери застосування --------------------------------------------- Визначена користувачем Політика невизначена Процесний струм, не визначений не визначений віддаленим 

Значення політики виконання, яку ви встановите за допомогою команди Set-ExecutionPolicol для областей поточного USER та LocalMachine, зберігається в реєстрі. Наприклад, виконайте команду:

Set -ExecutionPolici -Scepe localMachine -exectionPolcy обмежений -force

Відкрийте hkey_local_machine \ програмне забезпечення \ microsoft \ powershell \ 1 \ shellids \ microsoft register.PowerShell і перевірте значення параметра Reg_SZ ExtutionPolicy. Це змінилося на обмежені (допустимі значення обмежених, всеосяжних, віддалених, обхідних, необмежених та невизначених).

Подібні налаштування для області CurrentUser розташовані в розділі реєстру користувача HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ PowerShell \ 1 \ Shellids \ Microsoft.PowerShell.

Т.Е. Ви можете розповсюдити необхідні налаштування для політики виконання сценарію через реєстр, використовуючи налаштування групової політики.

Зауважте, що найчастіше корпоративне середовище використовує ExectutionPolicy зі значенням Всебічний На рівні локальних качок. Це забезпечує максимальний баланс між безпекою та зручністю. Для особистого користування на комп’ютері ви можете використовувати віддалену програму. Що ж, під байпасом краще використовувати політику лише для запуску окремих завдань (наприклад, запустити сценарії за допомогою GPO або завдань планувальника).

Встановлення політики виконання PowerShell за допомогою групових політиків

Ви можете налаштувати політику PowerShel на серверах або доменних комп'ютерах, використовуючи групові політики.

 1. Використання редактора домену GPO (GPMC.MSC) створити новий GPO (або редагувати) існуючі та призначити його на OU з комп’ютерами, до яких потрібно застосувати політику запуску сценарію PowerShell;
 2. У редакторі політики перейдіть до розділу конфігурації комп'ютера -> Політика -> Адміністраційні шаблони -> Компоненти Windows -> Windows PowerShell та знайдіть політику Увімкніть виконання сценарію (Включити сценарії); Подібна політика проводиться в розділі gpo розділу користувача - конфігурація користувача, але комп'ютерна політика має пріоритет.
 3. Для політики доступні три значення:
  • Дозволити лише підписані сценарії (Вирішити лише підписані сценарії) - відповідає всім політиці;
  • Дозвольте локальними сценаріями та підписаними сценаріями (Дозволити місцеві та віддалені підписані сценарії) - відповідає віддаленій політиці PS;
  • Дозволити всі сценарії (Вирішіть усі сценарії) - Університетська політика.
 4. Виберіть необхідну цінність політики, збережіть GPO та оновіть політику на комп’ютері.
 5. Перевірте, що для регіону Machinepolicy тепер є нові налаштування виконання.

Після налаштування політики виконання через GPO ви не зможете змінити налаштування політики сценарію вручну. Намагаючись змінити налаштування політики виконання на комп’ютері, що застосовується до такого GPO, з’явиться помилка:

Set-ExecutionPolicy: Windows PowerShell успішно оновив вашу політику виконання, але налаштування iseridden за більш конкретною областю сфери застосування. Через переоцінку ваша оболонка збереже свою поточну ефективну політику виконання віддаленої. Введіть "Get -ExecutionPolist", щоб переглянути налаштування політики виконання.

Аналогічно, ви можете налаштувати політику виконання на окремому комп'ютері за допомогою локального редактора GPODIT - GPEDIT.MSC.

Шляхи обхід політики виконання PowerShell

Є кілька хитрощів, які можуть допомогти вам, коли вам потрібно запустити сценарій PowerShell на комп’ютері, не змінюючи налаштувань політики виконання. Наприклад, я хочу запустити простий сценарій PS1, який вважає, що він був запущений з правами адміністратора.

Ви можете використовувати Get-Content, щоб отримати вміст сценарію та перенаправити його на стандартний вхід консолі PS.

Get-content c: \ ps \ check_process_elevation.PS1 | PowerShell.Exe -noprofile -

Або ви можете розпочати новий процес PowerShell.Exe з обходу:

PowerShell.Exe -noprofile -exechecationPolicy Bypass -file c: \ ps \ check_process_elevation.PS1

Найкращі відеокарти 2021 року
Відеокарта -це особливо важливий компонент комп’ютера для всіх, але, зокрема, для тих, хто хоче грати в сучасні ігри, робити відеофайли або працювати ...
Movavi Screen Capture Studio - екран відео -рекордера та потужний редактор відео
Час від часу доводиться мати справу з необхідністю підтримувати вміст екрана у візуальній формі, щоб потім продемонструвати його іншим користувачам. З...
Чотири основні міфи про режим інкогніто в браузерах
Багато популярних браузерів мають приватну функцію перегляду або іншими словами режиму інкогніто. Основним принципом роботи цього режиму є обмеження щ...