Windows Server 2022

Слідом за рухомими профілями FSLOGIX у RDS Windows Server

Слідом за рухомими профілями FSLOGIX у RDS Windows Server

Microsoft Technology Fslogix Використовується для управління профілями користувачів і дозволяє замінити переміщені профілі (профілі роумінгу) та диски профілю користувача (UPD) у сценарії RDS, VDI та віртуального робочого столу Windows (WVD). Служба FSLOGIX дозволяє динамічно підключати контейнери з профілями користувачів із мережевих ресурсів. Можна використовувати як у розчинах, так і в Azure (файли Azure можуть використовуватися як зберігання профілю). У цій статті ми розглянемо, як використовувати FSLOGIX, переміщували профілі замість дисків профілю користувача В RDS Windows Server 2019/2022.


Зміст:

Чому необхідні контейнери FSLOGIX?

Концепція FSLOGIX схожа на звичайну технологію профілю користувачів RDS (UPD), коли профілі користувачів зберігаються у формі віртуальних дисків VHDX та підключені користувачем в системі. Однак FSLOGIX дозволяє подолати багато недоліків UPD в RDS і дозволяє:

Рішення FSLOGIX безкоштовно для використання в локальних розгортаннях RDS за умови, що ви придбали RDS CAL та встановлені на сервері Licensing RDS.

Встановлення та конфігурація FSLOGIX для профілів користувачів на RDS Windows Server 2019

Поміркуйте, як встановити та налаштувати FSLogix для Flars Terminal RDS на основі Windows Server 2019.

  1. Завантажте fslogix за цим посиланням (https: // akaa.MS/FSLOGIX/Завантажити, близько 180 Мб). Доступ до утиліти безкоштовний;
  2. Роздуття архіву та встановіть fslogic \ fslogix_pps \ x64 \ lest \ агент агентаFslogixappssetup.Екзе на сервері RDSH;
  3. Потім скопіюйте адміністративні файли FSLOGIX у центральне сховище адміністративних шаблонів GPO на контролері домену (fslogix.Адміністратор в \ polydefinitions, і fslogix.ADML V \ polyDefinitions \ en-sus). Детальніше про встановлення та оновлення шаблонів GPO ADMX.

Створіть мережеву папку на файловому сервері, на якому зберігатимуться контейнери з профілями користувачів FSLOGIC. Наприклад, \\ msk-fs \ share \ профілі.

Попросіть наступні права NTFS на доступ до мережевої папки:

Обліковий запис користувачаПапкаДозволи
КористувачіТільки ця папкаЗмінювати
Творець / власникТільки підпапки та файлиЗмінювати

Тепер ви можете створити GPO для налаштування параметрів fslogix для серверів RDS.

Відкрийте консоль управління доменом GPO ( GPMC.MSC ), створіть нову політику та призначіть її на OU зі своїми серверами RDSH. Розгорнути конфігурацію комп'ютера -> Політика -> Шаблони адміністрування -> FSLOGIX. Налаштуйте такі параметри GPO:

Перезавантажити Windows Server для використання нових параметрів GPO. Налаштування системи FSLOGIX системи зберігаються в наступній галузі реєстру профілів HKLM \ Software \ fslogix \.

Тепер, на вході RDP користувача, на екрані повинно з’явитися повідомлення:

Будь ласка, зачекайте послуг додатків FSLOGIX

Після входу ви можете запустити консоль управління дисками (Управління дисками) і переконайтеся, що профіль користувача FSLOGIX встановлений як диск VHDX. У цьому мережевому каталозі з’явився новий каталог для профілю користувача.

У каталозі C: \ Програмні файли \ fslogix \ додаток S Існує кілька додаткових комунальних послуг для адміністратора:

Розширені налаштування профілю FSLOGIX на RDS Windows Server

Під час встановлення агента fslogixapssetup на сервері в списку локальних груп з’являються кілька додаткових груп. Ви можете отримати цей список за допомогою get-localgroup:

Get -localgroup -name "*fslo*"

Ці групи дозволяють вказати користувачів або групи, для яких потрібно включити або відключити створення профілів FSLOGIX.

За замовчуванням переміщені профілі для всіх користувачів. Щоб мати можливість ввести сервер для групи адміністраторів для несправностей FSLOGIX, вам потрібно додати групу адміністраторів до місцевої групи Профіль FSLOGIX Виключення.

Proще vsегу, а -сода -сс. Налаштування -> Локальні користувачі та група -> Нова -> Локальна група -> FSLOGIX Профіль виключення).

Більш детально використання GPO для додавання користувачів до місцевих груп описано в окремій статті.

Щоб виключити певні каталоги з профілю FSLOGIX, ви можете використовувати файл Перенаправлення.XML. Каталоги з цього файлу перенаправляються на локальні папки на серверному диску.

Шлях до цього XML -файлу з налаштуваннями встановлюється в GPO FSLOGIX -> Контейнери профілю -> Додаткові ->> контейнери профілю Надати File readirxml для налаштування перенаправлення. Ви можете виключити папки Temp, каталоги Kesha IE, Chrome тощо.D.

Приклад такого файлу наведено нижче:

   AppData\LocalLow\ AppData\Local\Packages\ AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\ AppData\Local\Microsoft\Windows\Explorer\ AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache\ AppData\Local\Temp\ AppData\ Локальна \ діагностика \ appdata \ local \ comms \ appdata \ local \ google \ chrome \ user data \ за замовчуванням \ cache \   

Проаналізуйте профілі користувачів та встановлені програми та додайте до файлу нові винятки.

Додайте виконуваний файл fslogix до винятку вашого антивірусу (frxdrv.Sys, frxdrvvt.Sys, frxccd.Sys, frxccd.Exe, frxccds.Exe, frxsvc.exe).

Відключіть методи роботи Windows 10 - 5
Безпека - важлива характеристика операційної системи. Кожен хотів би відчувати себе захищеним від зловмисників під час використання комп’ютера. Чи вст...
Що таке стартер Windows 7 і де він може стати в нагоді
Більшість користувачів впевнені, що редакція Домашній Windows - наймолодший, але ні, є редакція з рангом нижче, ніж Домашній. Це Windows 7 Starter або...
Як створити розподіл у мережі P2P за допомогою клієнта FlyLinkDC ++
За невеликими винятками, завантаження вмісту з таких державних ресурсів, як Торрент -трекери або P2P-Мережа не накладає жодних зобов’язань щодо корист...