Помилки та проблеми

Налаштування обладнання

Налаштування обладнання

Зміст

Деякі користувачі ноутбуків та материнських дощок ASUS можуть знайти невідомий пристрій з невстановленим драйвером у Windows XP та Windows 7. У власності ідентифікатора обладнання код пристрою вказується -acpi ATK0110 та *ATK0110.

Невідомий пристрій ACPI ATK0110

У зв'язку з цим виникають цілком відповідні питання: що це пристрій і де взяти для нього драйвер? У цій статті ви знайдете відповіді.

Що таке ACPI ATK0110?

Цей пристрій є обладнанням розширеного інтерфейсу конфігурації живлення. Його завдання - керувати харчуванням деяких компонентів материнської плати.

На перший погляд може здатися, що комп'ютер працює чудово і без драйвера для цього пристрою. Але насправді в певних моментах це може спричинити нестабільну роботу комп'ютера, його висячого та падіння в синій "екран смерті".

Ось чому його потрібно встановити.

Де взяти водія для ACPI ATK0110?

Якщо у вас є диск від ноутбука або материнської плати ASUS, то саме там ви можете взяти драйвер для цього пристрою. Він буде називатися "драйвер ACPI ATK0110".

Він встановлений стандартно. Запущений, розпакований та дотримуючись інструкцій майстра установки, встановленого.

Якщо з драйверами немає диска, то ми перейдемо на офіційний сайт підтримки ASUS та в приводі пошукової системи точну модель нашого ноутбука чи материнської плати, якщо у вас є стаціонарний комп'ютер.

Після цього перейдіть до розділу "Підтримка" -> "Драйвери та корисність".

Ми розкриваємо розділ утиліту

Буде розкрито повний перелік драйверів та програм, доступних для вашого пристрою. Вам потрібно вибрати свою версію операційної системи та повністю відкрити розділ "Утиліти".

Уповільнюйте драйвер Atkacpi та водій, пов’язаний з гарячими клавіші

У ньому ви знайдете драйвер Atkacpi та драйвер утилітів, що з’явиться гарячою клавією, який встановить у вашій системі невідомого пристрою ACPI ATK0110 та *ATK0110.

Двигун EPU-E в іншому розділі

Якщо з якої причини ви не можете знайти цього драйвера, то завантажте програму EPU-E двигуна, яка вже інтегрована драйвером ATCACPI. Ви можете знайти його в розділі "інші".

Власники ноутбуків та материнських плат від ASUS при встановленні Windows можуть зіткнутися з тим, що в диспетчері пристрою один пристрій залишатиметься невстановленим одним пристроєм. Клацаємо на ньому за допомогою правої кнопки миші, відкриваємо "Властивості" та на вкладці "Інформація", ми розглядаємо ідентифікатор обладнання: ACPiatk01101010110, і якщо ви виберете елемент "Пристрій/пристрій" у списку, то буде там як це значення: ASUS ATK-0110 ACPI утиліта. Що це за пристрій? Це драйвер управління гарячою лінією ноутбука або комп'ютера (у випадку материнської плати) - драйвер управління гарячою клавією ACPI. Абревіатура ACPI розшифровує як: "Розширена конфігурація та інтерфейс живлення", який перекладається на російську мову як: "Розширений інтерфейс конфігурації та управління харчуванням".  Це фірмове програмне забезпечення від ASUS, і часто воно відсутнє в різних універсальних упаковках драйверів, які настільки популярні серед користувачів при встановленні операційної системи. Тому тоді вам доведеться додатково встановити. Інакше функціональні ключі або взагалі не працюватимуть, або працюватимуть, але неправильно.

Безкоштовно завантажити від ASUS ATK0110 UTILITY ACPI ТУТ - Посилання.

Якщо з будь -якої причини цей пакет не з’явився - спробуйте завантажити драйвер ACPI ATK0110 для Windows 7 (x32/x64) та Windows 8 (x32/x64) на офіційному веб -сайті ASUS, переходячи до розділу "Підтримка" та вибираючи свій Модель у списку ноутбук або материнська плата.

Примітка: Якщо ви не можете встановити програмне забезпечення через інсталятор, то в цьому випадку драйвер для невідомого пристрою повинен буде вручну ковзати операційною системою через менеджер пристроїв. Після цього не забудьте перезавантажити.

Як увімкнути VPN в Opera GX
Огорожі: 17 червня 2021 р. Опера призупинила підтримку послуг VPN у своїх браузерах Opera and Opera GX (через блокування послуг рішенням Роскомнадзор...
Windows 10 - Параметри завантаження системи управління
Використання третій утиліт для налаштування Windows давно стало традицією серед користувачів, і варто було б знати, що багато параметрів операційної с...
Хеш -інструмент - інструмент для отримання в режимі пакету
На рівні домогосподарств для перевірки цілісності файлів, тобто відповідність їх оригіналу використовує такий інструмент, як хеш або іншими словами, с...