Налаштування

Налаштування локальної мережі в Windows 10. Домашня мережа через маршрутизатор Wi-Fi між Windows 10 та Windows 7

Налаштування локальної мережі в Windows 10. Домашня мережа через маршрутизатор Wi-Fi між Windows 10 та Windows 7

Зміст

У цьому посібнику ми детально розглянемо, як створити локальну мережу між комп’ютерами з будь -якою з останніх ОС Windows, включаючи Windows 10 та 8, а також відкрити доступ до файлів та папки в локальній мережі.

Зауважте, що сьогодні, коли майже в кожній квартирі є маршрутизатор Wi-Fi (бездротовий маршрутизатор), створення локальної мережі не потребує додаткового обладнання (оскільки всі пристрої вже підключені через кабель або маршрутизатор Wi-Fi) та не тільки дозволить передавати вам файли між комп’ютерами, але, наприклад, переглянути відео та слухати музику, що зберігається на жорсткому диску комп'ютера на планшеті або сумісному телевізорі, не кидаючи його спочатку на флеш -накопичувачі USB (це є лише одним прикладом).

Якщо ви хочете створити локальну мережу між двома комп'ютерами за допомогою дротового з'єднання, але без маршрутизатора вам не знадобиться звичайний кабель Ethernet, але поперечний кабель (подивіться в Інтернеті), за винятком випадків, коли обидва комп'ютери мають сучасний Gigabit Ethernet Адаптери від підтримки MDI-X, потім підходить звичайний кабель

Примітка. Якщо вам потрібно створити локальну мережу між двома комп'ютерами Windows 10 або 8 за допомогою Wi-Fi за допомогою комп'ютера бездротового з'єднання (без маршрутизатора та проводів), тоді використовуйте інструкції: Налаштування комп'ютера Wi-Fi (AD -HOC ) у Windows 10 та 8 для створення з'єднання, а після цього кроки нижче, щоб налаштувати локальну мережу.

Створення локальної мережі в Windows -Крок -By -step Instruction

Перш за все, встановіть однакову назву робочої групи для всіх комп'ютерів, які слід підключити до локальної мережі. Відкрийте властивості мого комп’ютера, одним із швидких способів зробити це - натиснути клавіші Win + R на клавіатурі та ввести команду SYSDM.CPL (Ця дія однакова для Windows 10, 8.1 та Windows 7).

Просто бажана вкладка відкриється, в якій ви можете побачити, до якої робочої групи належить комп'ютер, у моєму випадку - робоча група. Щоб змінити назву робочої групи, натисніть "Змінити" та встановіть нове ім'я (не використовуйте Cyrillic). Як я вже сказав, назва робочої групи на всіх комп’ютерах повинна збігатися.

Наступний крок, перейдіть до центру управління мережею та загальний доступ Windows (його можна знайти на панелі управління або за допомогою клацання правою кнопкою миші на значку з'єднання сповіщення).

Для всіх мережевих профілів увімкніть виявлення мережі, автоматичне налаштування, загальний доступ до файлів та принтерів.

Перейдіть до пункту "Додаткові загальні параметри доступу", перейдіть до розділу "All Network" та в останньому абзаці "Загальний доступ із захистом паролем" Виберіть "Отримати загальний доступ із захистом паролем та підтримуйте зміни.

Як попередній результат: на всіх комп'ютерах локальної мережі слід встановити одну назву робочої групи, а також виявлення мережі; На комп’ютерах папки, з яких повинні бути доступні в мережі, слід включити загальний доступ до файлів та принтерів та вимкнути загальний доступ із захистом пароля.

Вищезазначене достатньо, якщо всі комп’ютери у вашій домашній мережі підключені до одного маршрутизатора. За допомогою інших параметрів підключення може знадобитися встановити статичну IP -адресу в одній підмережі у властивостях LAN Connection.

Примітка. У Windows 10 та 8 назва комп'ютера в локальній мережі встановлюється автоматично при встановленні і зазвичай не виглядає найкращим і не дозволяє ідентифікувати комп'ютер. Щоб змінити ім'я комп'ютера, використовуйте інструкції, як змінити ім'я комп'ютера Windows 10 (один із способів в посібнику підходить для попередніх версій ОС).

Надання доступу до файлів та папок на комп’ютері

Щоб забезпечити загальний доступ до папки Windows у локальній мережі, натисніть на мишу на цій папці та виберіть елемент "Властивості" та перейдіть на вкладку "Доступ", натисніть на кнопку "Розширені налаштування".

Встановіть "Відкрити загальний доступ до цієї папки", а потім натисніть "дозволяє".

Позначте ті дозволи, необхідні для цієї папки. Якщо вам потрібно лише прочитати, ви можете залишити значення за замовчуванням. Застосуйте встановлені налаштування.

Після цього, у властивостях папки, відкрийте вкладку «Безпека» та натисніть кнопку «Змінити» та у наступному вікні - «Додати».

Вкажіть назву користувача (групу) "всі" (без лапок), додайте його, після чого встановіть ті самі дозволи, які встановлювали його попереднього разу. Збережіть внесені зміни.

На всякий випадок, після того, як зроблені маніпуляції, має сенс перезапустити комп’ютер.

Доступ до папок у локальній мережі з іншого комп’ютера

Налаштування завершено: Тепер з інших комп’ютерів ви можете отримати доступ до папки в локальній мережі - перейдіть до "диригента", відкрити "мережу", а потім, я думаю, все буде очевидно - відкрити і робити все з вміст папки, те, що було встановлено в дозволі. Для більш зручного доступу до мережевої папки ви можете створити його ярлик у зручному місці. Це також може бути корисним: як налаштувати сервер DLNA у Windows (наприклад, відтворювати фільми з комп'ютера на телевізорі).

Раніше Windows мала можливість створити домашню групу - поєднати кілька комп’ютерів із правом до доступу до файлів та папки. У десятці, починаючи з Асамблеї 1803 року, розробники зняли цю можливість. На їхню думку, це застарілий спосіб, і як альтернатива пропонуються нові хмарні послуги, такі як OneDrive.

Детальніше про домашню групу на Windows читайте 10 Ви можете прочитати нашу статтю. Ми також склали основні труднощі, з якими стикається користувач при створенні його.

Але загалом можливе створення домашньої мережі між двома або більше комп’ютерами. Це об'єднає пристрої, підключені через загальний маршрутизатор - для обміну та перегляду файлів, для ігор тощо.

У цих інструкціях ми будемо розглядати поетапне, як створити локальну групу між комп’ютерами однієї мережі та як налаштувати в ній загальний доступ.

Налаштування домашньої мережі на Windows 10

Перший етап - це створення назви місцевої групи. Це має бути однаковим для всіх комп’ютерів, які підключаться до мережі. Зателефонуйте властивостям системи: поєднання ключів Win+R та Team SYSDM.CPL.

За замовчуванням назва локальної мережі однакова для всіх - робоча група. Перевірте кожен комп'ютер. Щоб змінити ім’я, натисніть на відповідний значок.

Далі - Конфігурація загального доступу для файлів, папки та комп'ютерних пристроїв. Ми переходимо до параметрів Windows 10 (комбінація ключів Win+I), вибираємо розділ "Мережа та Інтернет" та на першій вкладці "Умова" Клацніть на Активне посилання "Центр управління мережами та загальний доступ".

Далі - "Змінити додаткові параметри ...".

Відкрийте приватну вкладку та встановіть маркери виявлення мережі та загальний доступ до папки, принтерів та файлів.

Далі, відкрийте вкладку "Усі мережі", і в кінцевому пункті ми поставили "Вимкніть загальний доступ із захистом від пароля".

Отже, для всіх комп’ютерів, які будуть включені в локальну мережу, нам потрібно зробити:

Усі вищезазначені кроки будуть ефективними, якщо кожен комп'ютер домашньої мережі підключений через один і той же маршрутизатор. В іншому випадку необхідно додатково призначити статичну IP -адресу у властивостях з'єднання LAN.

Часта проблема підключення в локальній мережі - це неможливість ідентифікації ПК. Назва комп'ютера не відображається - і ви не можете зайти в домашню мережу. Корпус у назві комп'ютера: він встановлюється системою автоматично при встановленні Windows і зазвичай має досить незграбне ім’я.

Ми рекомендуємо вам ознайомитись із нашою детальною статтею про те, як змінити ім’я комп'ютера.

Встановлення загального доступу до файлів та папки

Наступним кроком у створенні домашньої мережі є зміна загальних параметрів доступу. Нам потрібно "струсити" файли, папки та пристрої, щоб вони були доступні для кожного члена місцевої групи.

Прочитайте нашу статтю, де ми детально проаналізували, як налаштувати загальний доступ до Windows 10.

В принципі, усі. Подальші дії - перейдіть до диригента, відкрийте вкладку "Мережа" - і підключіться до домашньої мережі. Можливо, наступні статті стане в нагоді, де вона детально описана про мережеві папки та працює з ними:

 • Як створити мережеву папку?
 • Детально про проблеми з виявленням мережевих папок.

Якщо ви не можете створити локальну групу в Windows 10 (особливо про збірку 1803 і вище), спробуйте використовувати інші засоби поєднання комп'ютерів. Вже згадана послуга Cloud OneDrive - хороша альтернатива для загальної роботи з файлами та папками.

Простий та зручний спосіб передачі інформації з персонального комп'ютера на інші пристрої - це створення та обмін даними в локальній мережі (ПМ). Це дозволяє ПК, ноутбукам, планшетам, телефонам створювати пару для обміну файлами, документами, фотографіями, відео та аудіофайлами, поєднуючи мобільні гаджети між собою. Ця стаття розгляне, як локальна мережа налаштована в Windows 10 через маршрутизатор, а також як створити мережу між двома комп’ютерами через Wi-Fi Windows 10, можливі причини проблем та як їх усунути.

Основні поняття

Для підключення наркотиків нам потрібен маршрутизатор, який також називається маршрутизатором. Це потрібно для того, щоб поєднати всі пристрої домашньої мережі в один препарат, що дозволяє обмінюватися даними та файлами між ними.

Щоб відрегулювати препарати, потрібно підключити необхідні пристрої до маршрутизатора або поєднати їх у бездротову мережу. У сучасних маршрутизаторах надається бездротове та дротове з'єднання, а також взаємозв'язок між кількома мережами одночасно. Тому маршрутизатор може бути з кабельним з'єднанням або мобільним. Якщо ви використовуєте кабельне з'єднання, то маршрутизатор повинен бути вибраний за допомогою роз'єму WAN, якщо телефонна лінія, то з роз'ємом ADSL. Мобільний маршрутизатор відрізняється тим, що він має антену.

Важливий! Windows OS 10 має правильний засіб для успішного регулювання та вживання наркотиків, але процес утворення локальної мережі непростий.

Існує два способи створення наркотиків з використанням:

Створення наркотиків за допомогою кабелю

Якщо є Wi-Fi і правильне з'єднання всього обладнання додаткового обладнання та дій не потрібно. Підключені гаджети будуть в мережі один раз і постійно контактувати один з одним. Якщо з'єднання немає, вам потрібно зробити "шафку". Для цього знадобиться Інтернет -кабель та правильні налаштування.

Підключення та налаштування ротера Zyxel Keenetic Lite II моделі

Спочатку потрібно переконатися, що "робоча група" на всіх пристроях має однакову назву:

 1. Натиснувши клавіші "Win та X", виберіть меню "Система".
 2. Клацніть на "додаткові параметри системи".
 3. Потім виберіть "Ім'я комп'ютера".
 4. Назва робочої групи вказується в папці, вона встановлюється за замовчуванням. Для його зміни вам потрібно вибрати "змінити" та вказати потрібне ім'я (воно повинно бути однаковим на всіх підключених пристроях).
 5. Підтвердити виконані дії.

Зверніть увагу! Після перевірки імені вам потрібно налаштувати виявлення мережі, що дозволить функціонувати з ПК у домашній мережі з занедбаною та блокуючим, коли робоче положення вимкнено.

Вмикання та вимкнення виконується для безпеки локальної мережі:

 1. За допомогою правої кнопки миша виберіть розділ "Підключення до мережі в чай", яка розташована праворуч від робочого столу.
 2. У розділі "Центр управління мережами та загальний доступ" Виберіть "Зміна додаткових параметрів" (зліва).
 3. У вікні вкажіть необхідні налаштування: доступ до всіх параметрів, за винятком загального доступу із захистом пароля.
 4. Підтвердьте та збережіть створені налаштування.

Зверніть увагу! Якщо персональний комп'ютер та інші пристрої підключені мережевим проводом через маршрутизатор, то наведені вище дії достатньо.

Але якщо пристрої підключені без використання маршрутизатора, то вам потрібно встановити параметри:

 1. Натиснувши "Win + X", натисніть на "Мережеві з'єднання".
 2. Виберіть мережеве з'єднання через робочий пристрій.
 3. Виберіть "Властивості" та відкрийте властивості компонентів TCP/ IPC4.
 4. Встановіть налаштування, що запитують систему.
 5. зберегти зміни.

Зверніть увагу! Остання фігура IP-адреси повинна бути різною для кожного ПК у локальній мережі.

Після правильних виконаних дій усі системні пристрої матимуть загальний файловий підхід.

Як створити та налаштувати бездротову мережу за допомогою Wi-Fi-з'єднання

Багато власників початківців зацікавлені в питаннях, як налаштувати локальну мережу за допомогою маршрутизатора Wi-Fi на Windows 10. Для цього потрібно:

 1. Перевірте налаштування маршрутизатора (принцип роботи однаковий, лише інтерфейс може відрізнятися);
 2. Зробіть текстовий файл, в якому вводяться команди: "Netsh WLAN SET HOSTEDNETWORK MODE = Дозволити ssid =" name network "Key =" Divorce "→" Netsh Wlan запуск хостів. ".
 3. Збережіть файл, змінивши формат .Txt on .Кажан.

Маршрутизатор Zyxel Keenetic Giga Generation III: Нові можливості домашнього центру

На початку пристрою потрібно запустити цей файл. Якщо мережа активна, можливо підключити інші пристрої. Для введення препаратів вам доведеться використовувати вказане ім'я та пароль мережі.

Зверніть увагу! Бездротове з'єднання вважається більш зручним для користувачів, але якість спілкування тут може бути не стабільною. Більше того, зазначена команда повинна бути введена з кожним запуском системи.

Встановлення "Доступ до папок" у створеній мережі

Коли з'єднання між комп’ютерами налаштовано, вам потрібно відкрити доступ до документів, файлів та папки. Загальний доступ може бути налаштований на певну папку або на диск (все залежить від цілей). Для цього потрібно:

 1. Виберіть необхідну папку.
 2. Клацніть на нього за допомогою правої кнопки миші та виберіть розділ "Властивості".
 3. Для вдосконалених налаштувань доступу Відкрийте вікно "Доступ".
 4. Активуйте доступ до вибраної папки.
 5. У "Дозвіл" вказати користувача або кілька та тип доступу (повна, зміна, читання).
 6. Виконайте налаштування безпеки: Змініть кількість груп та користувачів, підтвердьте всі бали.
 7. Збережіть налаштування та перезапустіть комп'ютер або ноутбук.

Зверніть увагу! Кількість користувачів та доступні папки на одному пристрої не обмежена.

Крок -By -step Створення місцевого простору

Домашня мережа потрібна не лише для періодичного доступу в Інтернеті, але й для обміну файлами між пристроями. Для того, щоб не копіювати на флеш -накопичувачі USB або не використовувати Bluetooth, простіший та зручніший для вживання наркотиків.

Маршрутизатор Zyxel Keenetic Lite III: Встановлення, з'єднання, Налаштування

Робоча група

Перш за все, необхідно забезпечити той факт, що всі ПК, які потрібно підключити до препаратів, мають ідентичну назві робочої групи. Ім'я користувач вигадує та встановлює будь -кого, кого він хоче.

Як зробити робочу групу в Windows 10:

 1. Потрібно натиснути на "Start", а потім зробити перехід на "Програми обслуговування".
 2. Відкрийте "Панель управління", виберіть "Система та безпека".
 3. Клацніть на меню "Система".
 4. Клацніть на "додаткові параметри системи".
 5. На екрані відобразиться вкладка, вам потрібно знайти та натиснути "ім'я комп'ютера" та натисніть кнопку "Змінити".
 6. Знайдіть елемент "Комп'ютер - це учасник ...", виберіть "Робоча група", а потім напишіть ім'я комп'ютера.
 7. Натисніть OK і перезапустіть ПК.

Важливий! Вам потрібно встановити налаштування для всіх пристроїв, які користувач підключить до мережі.

Видимість комп’ютерів у мережі

Щоб комп’ютери в одній робочій групі могли «бачити» один одного, вам потрібні спеціальні налаштування. Варто ввімкнути видимість на всіх ПК:

 1. Запустіть "Панель управління", де вибрати "Мережі та Інтернет" та перейдіть до меню "Центр управління мережами та загальний доступ".
 2. Клацніть на вкладці "Змініть додаткові параметри ...".
 3. Увімкнути "Загальний доступ до файлів та принтерів та виявлення мережі".
 4. Щоб зробити ці кроки у всіх профілях, вам потрібно активувати "загальний доступ", щоб користувачі мережі мали можливість читати та записувати файли у загальних папках.
 5. Виберіть "Вимкнути доступ із захистом від пароля".
 6. Зберегти все.

Затримка папки

Після відкриття загального доступу до папки процедура налаштування Windows закінчується 10. Щоб завершити, вам слід зробити останні чотири кроки:

Крок 1. Натиснувши поєднання ключа "Win та E", відкрийте провідника, знайдіть необхідну папку.

Крок 2. Відкрийте властивості папки, натиснувши її правою клавішею миші.

Крок 3. Перейдіть до меню "Access", а потім до "Розширені налаштування", де слід відзначити елемент "Відкрити загальний доступ" та натисніть на "Резолюції".

Крок 4. Позначте на вкладці "Роздільна здатність" "Зміни", "Повний доступ", "Читання".Якщо необхідно обмежити можливості користувачів ПК, не слід позначати деякі моменти "кліщами".

Крок 5. Біля меню "Доступ" потрібно знайти папку безпеки, в якій натиснути на елемент "зміна", а потім "додати". Далі у порожньому вікні напишіть слово "всі". Після цього виберіть групу "All", а потім позначте точки для повного доступу.

Крок 6. Потрібно зберегти всі зроблені зміни та перезапустити комп'ютер.

Проблеми з підключенням у Windows 10

Якщо користувач все правильно створив і встановив наркотики, то не повинно бути труднощів. Вам потрібно переконатися, що:

Якщо, наприклад, всі описані вище точки перевіряються, і проблема підключення до пристрою залишається, вам потрібно:

 1. Клацніть на "Win та X" та виберіть "Управління комп'ютером".
 2. Після цього зробіть перехід до меню "Служба", знайдіть там "менеджер друку" та вимкніть послугу.
 3. Знову перезапустіть ПК та послугу.

Зверніть увагу! Після виконаних дій питання з проблемою налаштування слід вирішити.

Що робити далі і як користуватися локальною мережею

Все буде визначено з метою якого створено єдиний препарат, і ПК були об'єднані. Якщо мережа була створена для ігор, то після встановлених налаштувань там не повинно бути.

Зверніть увагу! Трапляється, що антивірусні програми можуть блокувати такі сполуки. Для звичайної гри рекомендується на деякий час вимкнути антивірус.

Але мережа створена не лише для ігор, але і для обміну та передачі файлів. Користувач може використовувати для цього папки загального доступу. Необхідно скопіювати необхідні файли у папку, до якої відкритий загальний доступ, і всі учасники домашнього препарату зможуть їх побачити.

Ви також можете налаштувати загальний доступ до принтера.

Видалення в Windows 10

Щоб видалити існуючий препарат, який не потрібен, потрібно зробити кілька кроків:

 1. Ви повинні відкрити командний рядок, одночасно натиснувши клавіші "Win та R", а потім ввести "regedit".
 2. Продовжуйте по дорозі: hkey_local_machinesoftwaremyrosoftwindows ntcurrentversionnetworklistprofiles.

Зверніть увагу! Виконуючи всі дії, користувач зможе знайти список усіх мережевих з'єднань. Йому доведеться вибрати ті мережеві з'єднання, які він вирішив видалити.

Як відключити виявлення мережі

Якщо користувач не хоче, щоб його комп'ютер був видно в домашній мережі, вам слід просто відключити виявлення мережі. Для цього потрібно:

 1. Запустіть "Панель управління" від імені адміністратора, відкрийте папку "Центр управління мережами".
 2. Перейдіть до потрібного вікна. Для кожного типу мережі (приватна, гостя, всі мережі) увімкніть або вимкніть "виявлення мережі".
 3. Зберегти все.

Важливий! Для підтримки змін не потрібно перезапустити пристрій, t. до. Відключення "виявлення мережі" відбудеться після натискання "збереження".

Домашня мережа не працює: причини та діагностика

Досить часто є ситуації, коли домашня мережа не працює. Чому це відбувається і що потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему.

Намалюйте роботу маршрутизатора

Невдача функціонування маршрутизатора може виникнути через перегрівання деталей пристрою. Через це він сповільнюється і замерзає, тому те саме відбувається з домашньою мережею. Ви можете зрозуміти це, виявивши, що неможливо підключитися до мережевих ресурсів та Інтернету.

Щоб знову працювати в звичайному режимі, вам потрібно вимкнути маршрутизатор з мережі та залишити його на деякий час, щоб охолонути. Ви також можете зробити кілька отворів у маршрутизаторі, щоб говорити вентиляцію, і поставити вентилятор для нього для дме поруч.

Пошкодження мережевого кабелю

Якщо мережевий кабель був пошкоджений, варто вимкнути маршрутизатор з мережі та видалити всі дроти. Якщо пробка RJ-45 була зіпсована, то його можна вирізати і повторно пережити, а у випадку механічного пошкодження кабелю його можна повністю замінити.

Зверніть увагу! Це не рекомендується припаяти і скрутити кабель і вилки, t. до. Ці маніпуляції призведуть до того, що відбуться помилки в мережі, і швидкість значно впаде.

Пошкодження антени Wi-Fi

Ви можете визначити несправність антени vi-fi наступним чином:

Ця ситуація потребує ремонту. Потрібно відкрити пристрій та припалювати пошкоджені зони.

Отже, щоб швидко та легко налаштувати наркотики в Windows 10, рекомендується ретельно вивчити цю статтю. Якщо користувач не має навичок налаштувати все в цій області і не може виконувати завдання самостійно, вам потрібно звернутися за допомогою до фахівця, щоб не завдати шкоди комп’ютеру.

Відключіть автоматичне оновлення в браузері Opera
У налаштуваннях браузера оперних браузерів немає перемикача, який дозволить активувати або деактивувати автоматичне оновлення програми. Але є два спос...
Як виправити BIOS за допомогою програміста правильно
У цьому матеріалі ми проаналізуємо програмне забезпечення BIOS на прикладі материнської плати Asrock. Діагностика показала, що материнська плата успіш...
Як витягнути зображення з файлу профілю-маси Accountpicture у Windows 10
Ви можете встановити будь -яке зображення популярного формату як шпалери, контакту або профілю користувача, але зворотна процедура може бути проблемат...