Оптимізація

Налаштування Ecvalailering у Windows 10 Full -Time Funds та третій партії утиліти

Налаштування Ecvalailering у Windows 10 Full -Time Funds та третій партії утиліти

Зміст

Звук під час відтворення музичних композицій та фільмів може бути низькою якістю - відсутність басів, втручання тощо. У цьому випадку користувачі запускають еквалайзер і налаштовують звук частоти для виправлення ситуації. Що еквалайзер є? Чи має Windows подібний стандартний інструмент? Які третьої партії додатків для озвучення пропозицій розробників?

Що таке еквалайзер і чому він потрібен

Якість відтворення звуку залежить від приміщень, акустичних систем (динаміків, навушників тощо), умов для запису композицій (звук може бути частково спотворений через використання низькоякісного обладнання) та інших факторів.

Звук пісень може змінюватися залежно від кімнати, якості стовпців та запису аудіофайлу для цілого

У зв'язку з цим принаймні простий еквалайзер включається у функціональність майже будь -якого музичного плеєра. Його також називають царбоблок. Він розроблений для покращення якості звуку під час відтворення певних аудіо чи відео.

Існують також індивідуальні утиліти, які відповідають лише за встановлення частот без функції відтворення музики (вбудований -в глечиці). Плюс з них полягає в тому, що вони обробляють звуки на рівні всієї системи Windows (навіть системні підпадають під коригування), а не для конкретного гравця.

Кожен гравець оснащений еквалайзером, принаймні найпростішим, щоб користувач міг безпосередньо налаштувати звук композиції в програвачі

Кожен музичний інструмент має свій діапазон частот. Вирівнювач включає, як правило, 10 або більше смуг - діапазони даних частотних діапазонів. Вони дозволяють вам вибірково налаштувати амплітуду для кожного інструменту - збільшити або зменшити об'єм його звуку в загальній суміші композиції за рахунок руху бігунів, розташованих на смугах. Таким чином, загальна амплітудна частота, характерна для звукового сигналу для комфортного сприйняття композиції за вухом.

Звучить регулярними засобами "десятки"

Windows має повноцінні рівномірники, які налаштовують звук для всієї системи в цілому. Їх недоліком є ​​мізерна функціональність і лише 10 смуг. Тим не менш, навіть цього буде достатньо для початківця користувача, щоб налаштувати звук.

Встановлення динаміків у вікні "Властивості"

Один із стандартних рівномірників можна знайти в налаштуваннях ваших динаміків. Дотримуйтесь інструкцій:

 1. На правій частині "конкретної панелі" (Windows Trey) ми знаходимо значок у вигляді гучномовця зліва від часу та дати. Його назва "динаміки". Клацніть на нього за допомогою правої клавіші миші. У невеликій меню на темному тлі виберіть другу опцію "Параметри відкриття звуку".
  Виберіть у пункті меню "Відкрийте параметри звуку"
 2. У новому великому вікні "Параметри" ми негайно натискаємо за посиланням "Властивості пристрою".
  Клацніть на посилання "Властивості пристрою", щоб відкрити додаткове вікно
 3. Ще один відкриється поверх головного вікна - "Властивості: Динаміка". Ми переходимо до нього на третю вкладку "вдосконалення".
  Перейдіть на третю вкладку "вдосконалення"
 4. Ми дивимось, чи встановлено прапорець у списку зліва від елемента еквалайзера. Якщо це не так, ми встановлюємо.
  У списку перевірте точку "ecvalaer" з кліком
 5. Клацніть ліву клавішу на одній точці, щоб виділити її. У меню Drop -Thown з'явиться музичні стилі - обладнані налаштування еквалайзера, найбільш підходящі для певного жанру. Якщо ви не знаєте, як налаштувати еквалайзер самостійно, стилі - це вихід із ситуації.
  У списку стилів виберіть відповідний напрямок для своїх аудіозаписів
 6. Щоб відкрити сам еквалайзер для ручного налаштування, натисніть кнопку з трьома точками, розташованими праворуч від меню Drop -Down. Тут ви можете опустити або підняти бігунів на вертикальних смугах, щоб відрегулювати звук. Перед налаштуванням запустіть аудіофайл.
  Перемістіть повзунки, щоб регулювати якість звуку аудіофайлу
 7. Трохи перемістіть повзунки і ретельно спостерігайте за змінами звуку. Не одразу піднімайте до максимуму або опустіть його до мінімуму. Якщо ви хочете зробити звук басових інструментів більш потужним, підніміть частоту 80 Herz. Щоб більш чітко розрізняти слова в пісні, підніміть повзунки на гуртах 2000 - 4000 Герц. Якщо ви піднімаєтесь з 60 до 100, барабани в композиціях будуть звучати голосніше.
 8. У цьому вікні ми можемо включити однакові налаштування для певного музичного жанру. Коли ви виберете стиль, бігуни негайно займуть потрібну позицію.
  У невеликому вікні той самий список музичних жанрів доступний для швидкого налаштування вирівнювача до певного стилю
 9. Після внесення всіх змін ми натискаємо на "Зберегти", а потім "Застосувати" і добре у "Властивості".
 10. Якщо внесені зміни не підходять, натисніть кнопку "скидання".

Відео: Встановіть еквалайзер у властивості динаміків

Використання драйвера Realtek

Аналогічний еквалайзер, який ви знайдете у стандартній утиліті "Dispatcher" Realtek ". Він встановлюється з драйверами однієї звукової картки. Якщо ви не можете знайти диспетчера на своєму ПК, оновіть драйвери звукової картки у вікні диспетчера пристроїв або завантажте оновлення з офіційного сайту виробника вашого пристрою. Щоб запустити диспетчер Realtek, використовуйте інструкції:

 1. Клацніть на значок у вигляді лупи на "конкретній панелі", яка повинна розташовуватися праворуч від кнопки "запустити". У рядку нижче ми вводимо запит "Диспетчер Realtek". Він повинен негайно з’явитися результати. Щоб запустити вікно, натисніть один раз відповідно до елемента.
  У "Пошук Windows" Напишіть диспетчер Realtek та відкрийте вікно одним натисканням на елемент
 2. Ще один метод запуску диспетчера - через вікно "Панель управління". Це складніше, але він підійде вам, якщо немає значка у вигляді лупи або пошуку на "завдань". Щоб запустити вказане вікно, прищипуйте на клавіатурі комбінацію, що складається з двох клавіш виграшів та R
 3. У невеликій вікні "Виконайте" Запишіть короткий код управління та натисніть кнопку ОК для його виконання. Ви також можете натиснути на Enter.
  У полі "Відкрити" введіть команду управління та натисніть кнопку ОК
 4. У вікні панелі встановіть значення праворуч "маленькі піктограми". У першому стовпці ви негайно побачите диспетчера "Realtek HD". Клацніть на нього.
  У вікні "Панель керування" Знайдіть "Диспетчер Realtek HD"
 5. У диспетчері ми негайно переходимо на вкладку "Звуковий ефект", де розташований стандартний еквалайзер Windows.
  У вікні Dyspecher перейдіть на вкладку "Звуковий ефект"
 6. У відповідному розділі те саме меню краплі доступне зі списком музичних жанрів, як у вікні "Властивості". При необхідності виберіть стиль. Попередньо запустити деякий аудіофайл, щоб почути зміни.
  Щоб швидко налаштувати еквалайзер, виберіть музичний стиль у меню Drop -Down
 7. Найпопулярніші жанри відображаються у вигляді плиток для меню. Для незалежної настройки натисніть кнопку праворуч ". Графічний еквалайзер ".
  Клацніть на "v. Графічний еквалайзер "
 8. Налаштуйте звук за допомогою бігунів. У верхньому меню ми налаштували навколишнє середовище на запит.
  Встановіть еквалайзер самостійно, переміщуючи повзунки вгору або вниз, а потім натисніть "Зберегти"
 9. Після налаштування натисніть на "Зберегти". Закрийте вікно, натиснувши OK або Krestrika у верхньому правому куті.

ВІДЕО: Як використовувати еквалайзер

Огляд найкращих третій сторонніх екранізаторів

По -третє -партійні програми, як правило, пропонують більш широкий спектр можливостей. У вікнах ви можете не лише тонко налаштувати частоти (зазвичай існує більше 10 смуг), але й додати ефекти, видалити спотворення, зробити мовлення та вокал більш зрозумілим і багато іншого.

APO Equalizer: Безкоштовне застосування з достатньою кількістю функцій

Еквалайзер APO - справжня знахідка для звичайних користувачів та музикантів, які хочуть використовувати безкоштовне, але цілком функціональне програмне забезпечення. Це дозволяє тонко налаштувати звук як в "операційній залі" загалом, так і в окремих аудіофайлах. Однак він не завантажує процесор.

Є багато фільтрів і 31 налаштованих смуг у еквалайзері apo

Додаток має такі переваги:

 1. Відображення налаштувань частоти на графіках.
 2. Можливість збереження налаштувань в окремому файлі, якою згодом ви можете поділитися з кимось. Він також може бути змінений, модифікований та застосований до інших аудіозаписів у майбутньому.
 3. Велика кількість індивідуальних смуг: 15 або 31 залежно від версії програми.
 4. Підтримка всіх аудіо форматів.
 5. Велика бібліотека фільтрів та звукових ефектів, а також здатність створювати свої фільтри.
 6. Інтеграція з іншими програмами, наприклад, з голосовим рівнем.
 7. Робота з мікрофонами та іншим обладнанням для запису.

Додаток підходить для версій Windows, таких як 7, 8, 8.1, 10. Існує ще одна вимога: утиліта, яка згодом відтворить аудіофайл після налаштування еквалайзера, не повинна обійти системні ефекти обробки звуку (як ексклюзивний, ASIO).

Ви можете завантажити інсталятор програми з офіційної сторінки розробника на цьому сайті.

ВІДЕО: Як використовувати apo Equalizer

Viper4Windows: окреме звучання музики та фільмів

VIPER4WINDOWS - безкоштовний продукт з Audio Viper для повноцінного налаштування звуку, де еквалайзер - лише одна з функцій. Його недолік полягає в тому, що він не підходить для обробки та збереження окремих аудіофайлів. Додаток регулює звук лише в цілому в операційній системі.

Viper4Windows може регулювати звук лише для системи в цілому, але не для окремих файлів

Плюси програми достатньо:

 1. Пульсова обробка.
 2. Достатній об'єм частотних смуг - 16.
 3. Створення об'ємного звуку 3D.
 4. Величезна кількість ефектів. Наприклад, Viperxbass - це значною мірою посилює низькі частоти. Ще один ефект ViperxClarity може придушити шум і видалити деякі спотворення.
 5. Налаштування для різних жанрів - так звані пресети (рок, джаз, блюз, бас тощо.
 6. Діапазон частот для конфігурації - від 65 до 20 000 Herz.
 7. Функція реверберації: у відповідному розділі ви можете налаштувати розмір кімнати, демпфірування, попередню затримку та щільність.
 8. Компресор і обмежувач.
 9. Здатність підтримувати змінені параметри, щоб пізніше їх можна було легко та швидко активувати.
 10. Швидке звучання в навколишніх умовах (зона кімнати).

Усі параметри встановлюються окремо для трьох окремих режимів: "музика", "відео" та "фрістайл".

Додаток підходить для всіх версій Windows: 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista. Він вільно доступний на офіційному веб -сайті розробника.

Відео: Як встановити Viper4Windows

Graphic Equalizer Studio: безкоштовний інструмент з візуалізацією цетах

Студія графічної еквалайзера з PAS-продуктів також поєднує в собі зручний інтерфейс та багато функціональності. Він здатний редагувати та відтворювати окремі файли (є вбудований програвач). Додаток підходить лише для 64-бітних систем. Еквалайзер має 31 налаштовану смужку. Для зручності ви можете використовувати екран візуалізації. Крім того, розробники додавали професійні інструменти обробки звуку до свого продукту: змішувач, обмежувач, підсилювач тощо.

Graphic Equalizer Studio має професійні інструменти обробки звуку та 31 налаштовану смужку

Програма також має такі переваги:

 1. Редактори тегів музичних файлів.
 2. Кореляція метра.
 3. Автоматичне вирівнювання живого аудіо в режимі реального часу для видалення спотворень.
 4. Програмований вибір частоти з діапазоном діапазону діапазону.
 5. Прослуховування онлайн-радіостанцій з високоякісним звуком та багато іншого.

Утиліта працює в таких версіях Windows як 2000, XP, 2003, Vista, Server 2008, 7, 8, 10. У той же час він безкоштовний і не займає багато місця на ПК. Інсталятор важить лише 10 Мб. Для завантаження програми краще з офіційного веб -сайту.

Слухайте: багато ефектів і об'ємного звуку

Слух - це компактний, зручний та функціональний інструмент від розробника Prosoft Engineering, де еквалайзер - не єдина функція. Тут, до речі, він дозволяє дуже тонко налаштувати звук (256 регульованих смуг). Опція працює у двох режимах - стандартні повзунки у вигляді вертикальних смуг і кривої (крива). У нижній частині вікна є смуга для попереднього помешкання звуку (підсилювача).

У почутті ви можете змінити положення бігуна на 256 смугах

Утиліта має багато готових наборів налаштувань для найпопулярніших музичних жанрів, виступів, ігор, фільмів. Окремо для кожної групи були створені її ефекти: з S - для стовпців та з Н - для навушників. Ви маєте право самостійно редагувати пресети, а також створювати власні та зберігати їх у бібліотеці.

Програма підготувалася до спеціальних налаштувань користувачів для певних випадків (граючи в додатках, перегляд фільмів, прослуховування музики та багато іншого)

Після встановлення програми система створює віртуальний аудіозапис. Весь звук в ОС буде оброблений програмою, а потім передається в реальне обладнання - навушники або динаміки.

Слух також пропонує такі можливості:

Вікно утиліти розділено на 13 вкладок - окремі групи з параметрами. Мінус, однак, полягає в тому, що програма не має підтримки російської мови, тому користувачеві, який не розмовляє англійською мовою.

Ще один недолік - програма лише умовно безкоштовна. Повний набір функцій доступний лише протягом місяця. Додаток також може почати вживати багато системних ресурсів, тому для слабких ПК це не підходить. Програма підтримує лише вікна вище "Сім".

Кожен користувач може завантажити утиліту на офіційний ресурс розробника. Інсталятор важить лише 7 Мб.

Бідний ясний запис можна обробити за допомогою еквалайзера. Звичайно, при сильних перешкодах ідеального звуку неможливо досягти, але слухати комфорт - це більш ніж можливо. Ви маєте право використовувати в якості повного часу екранізаторів у диспетчері Realtek або у вікні "Властивості: динаміка", як третій партії утиліти. Останні мають більш широку функціональність порівняно зі стандартними - додавання різних ефектів та усунення очевидних звукових перешкод.

У цьому огляді ми розглянемо рівномірники для Windows 10 (32/64-бітний), які дозволяють налаштувати звук у високій якості детально. Нижче є лише функціональні та корисні програми, а не віджети чи шпалери, в яких частоти просто відображаються під час відтворення.

Зміст

Viper4windows

Наші найкращі рівномірники починають Viper4Windows. Це найкращий варіант для тих, хто ніколи цього не користувався. Російська мова та зручний інтерфейс сприяють швидкому розвитку функціональності. Ви можете завантажити інсталятор за посиланням. Щоб зробити російську мову, вам потрібно завантажити відповідний файл на одній сторінці на веб -сайті 4PDA або через торрент.

Глобальний еквалайзер Viper4Window. Існує побудований компресор, інструменти для зміцнення басу, контролю над відлунням тощо. До речі, програма має мобільну версію для Android Viper4android.

Переваги:

Недоліки:

Платформа: ПК (Windows 7, 8, 10)
Розробник: Euphy wong (viper520)
Ліцензія: Безкоштовно

Equalizer apo

Цей графічний еквалайзер по праву можна вважати одним з найкращих рішень для комп'ютера. Його можна завантажити безкоштовно з офіційного сайту за посиланням. Розробники запевняють, що APO Equalizer має низькі вимоги до ресурсів системи, що дозволяє комфортно використовувати його на ноутбуці або слабкому ПК із мінімальними затримками звуку.

Додаток працює з майже всіма відомими форматами, має крутий набір фільтрів та заготовки, може обробити звук з мікрофона та інших пристроїв захоплення. Програма працює з покриттям усієї операційної системи, автоматично визначає активне обладнання, зберігає налаштування для окремих додатків та багато іншого.

Еквалайзер APO - професійний інструмент, який доведеться розібратися, якщо у вас немає досвіду.

Переваги:

Недоліки:

До речі, це також дуже цікаво: shareit для комп’ютера російською мовою

Платформа: ПК (Windows 7, 8, 8.1, 10)
Розробник: Sourceforge
Безкоштовно: Безкоштовно

Еквалайзер на ПК

Можна сказати, що ця програма є найпростішим і найбільш зрозумілим для звичайного користувача. Його можна використовувати в поєднанні з apo equalizer - вони від одного розробника і можуть синхронізуватися один з одним. Завантажте програму на посилання на офіційний веб -сайт.

Еквалайзер може похвалитися супер відповідними налаштуваннями, здатність створювати власні ефекти та редагувати стандарт. Ви можете включити еквалайзер ПК у завантаження комп'ютера та запустити роботу з налаштованим звуком.

Переваги:

Недоліки:

Платформа: ПК (Windows 7, 8, 10)
Розробник: Sourceforge
Ліцензія: Безкоштовно

Чути

Програма дозволяє покращити звук під час прослуховування музики, перегляду фільму, передаючи комп'ютерні ігри тощо. Має програмний набір інструментів, які дозволяють детально змінювати частоти або вибрати заготовку для окремих ситуацій.

Якщо ви не з’ясували всі функції та зруйнували якість, то ви можете повернутися до налаштувань системи з простим відключенням віртуального драйвера. Завантажте програму за виконаною посиланням.

Переваги:

Недоліки:

Платформа: ПК (Windows 7, 8, 8.1, 10)
Розробник: Прософт Інженерія
Ліцензія: Плата (6-денна пробна версія)

Км гравець

Цей програвач має розширення функціональності і може легко обійти стандартний медіаплеєр Windows. Крім того, у нього є щось, що нас цікавить - простий еквалайзер. Ви можете завантажити та встановити його з офіційного веб -сайту. Сам інструмент знаходиться в наступному розділі:

 1. Відкрийте програвач і натисніть на позначену кнопку.
 1. Ми переходимо на другу вкладку та натиснувши на "EQ". Audiopleier дозволяє налаштувати індивідуальні частоти або вибирати попередні встановлення ("тиски").

Плюс цього еквалайзера полягає в тому, що його можна використовувати як віджет робочого столу. Вікно рухається куди завгодно і не заважає перегляду відео/прослуховування аудіо.

На даний момент функціональність недоступна у бета -версії для Win x64.

Переваги:

До речі, це також дуже цікаво: iroot rus завантажити для ПК для безкоштовної російської версії

Недоліки:

Платформа: ПК (Windows 7, 8, 10)
Розробник: Телевізор Pandora
Ліцензія: Безкоштовно

Підсилювач FXSound

Програма підвищення рівня FXSUND здатна обробляти окремі елементи - живі потоки з пристроїв запису, гравців, запуску ігор або загального виходу з усього комп'ютера до зовнішніх динаміків/навушників. Ви можете завантажити інсталятор за посиланням.

Додаток має 3 розділи про функціональність: спектр, ефекти та еквалайзер. У кожному з них є анімована екрана, яка активується при відтворенні звуків - ви можете відстежувати частоти в режимі реального часу. Smart-Exvalizer створює окремий віртуальний порт і автоматично регулює звук на основі поточних джерел відтворення.

Переваги:

Недоліки:

Платформа: ПК (Windows XP, 7, 8, 10)
Розробник: FXSound
Ліцензія: Оплачений

Музична канавка

Додаток був створений виключно для "десятків". Утиліта дозволяє редагувати звуковий побудований еквалайзер. Для цього потрібно:

 1. Відкрийте програму через пошук у меню "Почати".
 1. Перейдіть до налаштувань із передачею.
 1. Перейдіть у позначений розділ.
 1. З'явиться смуга налаштувань частоти та меню з вибором попередніхетів.

Стандартні Windows 10

Стандартний набір утиліт операційної системи включає простий еквалайзер, який дозволяє налаштувати звук зовнішніх динаміків, вбудованих динаміків або бездротових навушників через драйвер звукової картки. Щоб отримати доступ до нього, ви повинні зробити наступне:

 1. На панелі завдань натисніть значок звуку правою кнопкою миші, а в меню виберіть "Параметри відкрити звук".
 1. У вікні, яке відкриється, ви побачите назву пристрою, під яким потрібно натиснути на "Властивості пристрою".
 1. Ми переходимо на вкладку "вдосконалення" і прокручуємо список до точки "Equardiesizer". Покладіть біля нього галочку.
 1. Ми звертаємо увагу на найнижчу точку "Налаштування". У ньому ви можете вибрати підготовлені параметри для кращого басового звуку, поп -музики, рок тощо.
 1. Якщо натиснути наступну кнопку, то графічний EQ відкриється з налаштуваннями для частот. Програма дозволяє встановлювати окремі налаштування та зберігати їх для кожного виводу пристрою окремо.

До речі, це також дуже цікаво: Завантажте Microsoft Visual C ++ 2017 для Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Модель звукової картки та драйвер не впливають на функціональність системи. Вбудований еквалайзер занадто простий для тих, хто потребує ідеального звуку музики. Майже будь -яке третє програмне забезпечення буде перевищувати утиліту Windows 10 для всіх балів.

Диспетчер Realtek

Наступна програма залежить від моделі вашої аудіограми. Більшість ПК побудували -в аудіо Realtek, для якого він передбачений для підписання програмного забезпечення для налаштування звуку. Якщо у вас є драйвер звуку Audio Audio Audio Audio (HD), то ви можете використовувати цей інструмент. Якщо значок чомусь зникає з панелі завдань, то ви можете відкрити програму наступним чином:

 1. Відкрийте "Панель управління" будь -яким чином. Ви можете через пошук у меню "Почати".
 1. Далі вам потрібно знайти предмет "Dispatcher Realtek HD".
 1. Ми переходимо на вкладку "Звуковий ефект". Тут ви побачите заготовки та еквалайзер провулок.

Зовнішній вигляд та контроль у утиліті Realtek можуть змінюватись залежно від версії вбудованої звукової дошки та водія. Інші виробники мають подібну фірмову програму, наприклад, через аудіо колоду HD.

Ноутбук фірмовий

Багато виробників постачають портативні комп’ютери спеціальними програмами. Сюди входять налаштування звуку. Наприклад, ноутбуки HP пропонують користувачеві зручне аудіо додатка HP, пристрої Lenovo можуть бути оснащені попередньо встановленим Домашнім кінотеатром тощо. Ви можете завантажити опцію для свого ноутбука на веб -сайті виробника.

Якщо текстовий опис еквалайзерів на комп’ютері з Windows було недостатньо, то прочитайте їх функціональність та інтерфейс особисто на представленому відео.

Висновок

У мізерному виборі еквалайзерів платформу Windows не можна звинувачувати. Кожен користувач може вибрати програму відповідно до його смаку та потреб. Хочете зробити "базостедний бас" або смішні спотворення звуку таких частот, як у Tiktok, тоді простий варіант без професійних налаштувань вам підійде. Утиліта з прекрасним візуальним інтерфейсом, аматорськими налаштуваннями або потужним музичним інструментом для професіоналів - всі зможуть вибрати варіант для себе, прочитавши нашу статтю.

Якщо у вас є досвід роботи з будь -яким із представлених еквалайзерів, то напишіть про них у коментарях. Ми будемо раді відповісти на кожного відвідувача та допомогти за порадою!

Neonvisual - безкоштовна програма для візуалізації звуків на робочій таблиці ноутбука ∕ комп'ютер + еквалайзер. У сучасному світі програмного забезпечення є велика кількість утиліт, які можуть виконувати різні функції. Завдяки таким інноваціям, користувачі мають набагато більше унікальних можливостей. Подібне програмне забезпечення може мати прекрасний інтерфейс, але простота використання дозволяє скоротити час для вивчення інструкцій та безпосередньо працювати.

Один із таких вимаганих утиліт, що, безумовно, варто мати кожного користувача під рукою, є Суневіс (друге ім'я програмного забезпечення). Ми говоримо про нього, тому що це допомагає прикрасити пристрій на робочому столі неймовірні ефекти. Плюс відображає різноманітні аналізатори спектру. Ви також можете працювати з ним із будь -яким звуком із стовпців або мікрофона.

Як налаштувати Neonvisual для Windows

Перш ніж говорити про конфігурацію послуги, ми поговоримо про її функціональність. У меню є кілька типів приголомшливої ​​спектральної візуалізації з найрізноманітнішими налаштуваннями: дозволяється змінювати його розмір, покласти будь -яку кількість частинок і каналів, вибрати будь -який колір, можна обертати візуалізацію в об'єм 3D. Тут все продумано найменше деталей. Такі цікаві варіанти, як "дзеркало" та "перевантаження", приємно радуватимуть користувачам. Серед додаткових зручних функцій варто відзначити автоматичне розподіл діапазону при активізації тривимірного режиму та здатності експортувати маску та шпалери з .NVT.

Тут також доступна досить тонка звукова установка, яка ідеально вибирає басові та інші аудіо ефекти.

А тепер про головне:

 1. Після завантаження файлу інсталяції ми розпакуємо архів, запустіть програмне забезпечення.

 2. Виберіть тип візуалізації - у відповідній вкладці натисніть "+". Категорії розташовані зліва в головному вікні, але щоб подивитися на те, що воно виявляється, ви можете в правому боці. Тип, який вам сподобався, може бути перенесений на ту частину екрана, де ви хочете.

 3. У вікні налаштувань доступні додаткові параметри, адже насправді можна змінити ∕ замінити: кольорова гама інтерфейсу, його фон, тип звуку, розміри у висоті та ширина. Ви можете зберегти вибране, натиснувши на "Зберегти NVS".

 4. Якщо цього недостатньо, ви можете використовувати вкладку Modules (встановлення годин, контроль гравця тощо.).

Важливий! Додаток складається в лоток, якщо необхідно, ви можете встановити його автопост.

Завантажте неонівісу російською

Так, з таким унікальним ресурсом ви можете перетворити дисплей до розпізнавання. Він працює ефективно і без відмов, швидко завантажується і не сповільнює систему, звукова карта з нею функціонує набагато краще. 

Будь -хто може безкоштовно завантажити Neonvisual російською мовою на нашому веб -сайті. Для цього просто перемістіть пряме посилання нижче! Використовуйте його для задоволення!

Як увімкнути оновлення Windows 10
Оновлені файли операційної системи Windows надходять до користувача за допомогою спеціальної програми, вбудованої в систему - "Центр оновлення". Вона ...
Гаджети для Windows 10
Гаджети для Windows були винайдені на початку 2007 року. У той час перше оновлення було опубліковано за останні 6 років під назвою Windows Vista, в як...
Як використовувати WSL 2 у Windows 10
У другій версії WSL Microsoft Вдосконалена сумісність Лінійка- і Вікна-Платформи, тим самим відображаючи продуктивність файлової системи на новий ріве...