Помилки та проблеми

Налаштування брандмауера Windows 10

Налаштування брандмауера Windows 10

Зміст

Brandmauer -це міжгридний екран, вбудований у Windows (брандмауер), призначений для підвищення безпеки системи під час роботи в мережі. У цій статті ми проаналізуємо основні функції цього компонента та навчимося його налаштувати.

Налаштування брандмауера

Багато користувачів зневажають вбудований брандмауер, вважаючи це неефективним. У той же час цей інструмент може значно підвищити рівень безпеки ПК за допомогою простих інструментів. На відміну від третьої партії (особливо безкоштовних) програм, брандмауер досить простий в управлінні, має дружній інтерфейс та зрозумілі налаштування. Ви можете дістатися до розділу варіантів з класичного "Панелі управління" Вікна.

 1. Зателефонуйте в меню "Виконати" Поєднання ключів Windows+R І ввести команду

  КОНТРОЛЬ

  Клацати "ДОБРЕ".

 2. Перейдіть на режим перегляду "Маленькі значки" І знайти аплет "Brandmauer of Windows Defender".

Типи мереж

Існує два типи мереж: приватні та публічні. Перший, який розглянув довірені зв’язки з пристроями, наприклад, вдома або в офісі, коли всі вузли відомі та безпечні. Другі - з'єднання із зовнішніми джерелами через дротові або бездротові адаптери. За замовчуванням загальнодоступні мережі вважаються небезпечними, і до них застосовуються більш жорсткі правила.

Вмикання та вимкнення, блокування, сповіщення

Ви можете активувати брандмауер або вимкнути його, натиснувши відповідне посилання в розділі Налаштування:

Досить поставити перемикач у потрібному положенні тут і натиснути добре.

Блокування передбачає заборону на всі вхідні з'єднання, тобто будь -які програми, включаючи браузер, не зможуть завантажувати дані з мережі.

Повідомлення - це спеціальні вікна, що виникають із спроб підозрілих програм входити в Інтернет чи локальну мережу.

Функція відключається шляхом видалення прапорів у цих прапорцях.

Скидання налаштувань

Ця процедура видаляє всі правила користувача та веде параметри до значень за замовчуванням.

Скидання зазвичай проводиться під час невдач у роботі брандмауера з різних причин, а також після невдалих експериментів із налаштуваннями безпеки. Слід розуміти, що "правильні" параметри також будуть скинути, що може призвести до непідомова додатків, які потребують підключення до мережі.

Взаємодія з програмами

Ця функція дозволяє дозволити певним програмам підключитися до мережі для обміну даними.

Цей список також називається "виняток". Як працювати з ним, давайте поговоримо в практичній частині статті.

правила

Правила є основним інструментом брандмауера для забезпечення безпеки. За допомогою їхньої допомоги ви можете заборонити або вирішити мережеві з'єднання. Ці параметри розташовані в розділі додаткових параметрів.

Включаючи правила, що містять умови отримання даних ззовні, тобто завантаження інформації з мережі (завантаження). Позиції можуть бути створені для будь -яких програм, компонентів системи та портів. Налаштування вихідних правил передбачає заборону або роздільну здатність надсилання запитів на сервер та управління процесом "Backload" (завантаження).

Правила безпеки дозволяють здійснювати з'єднання за допомогою IPSEC - набору спеціальних протоколів, згідно з якими автентифікація, отримання та перевірка цілісності отриманих та шифрування даних, а також захищена передача ключів через глобальну мережу здійснюється.

У гілці "Спостереження", У розділі порівняння ви можете переглянути інформацію про ті з'єднання, для яких налаштовані правила безпеки.

Профілі

Профілі - це набір параметрів для різних типів з'єднань. Їх три типи: "Загальний", "Приватний" і "Профіль домену". Ми розмістили їх у зменшенні порядку "тяжкості", тобто рівень захисту.

Під час звичайної роботи ці набори активуються автоматично при підключенні до певного типу мережі (вибрано під час створення нового з'єднання або з'єднання мережевої картки адаптера).

Практикувати

Ми демонтували основні функції брандмауера, тепер ми перейдемо до практичної частини, в якій ми дізнаємось, як створювати правила, відкрити порти та працювати за винятками.

Створення правил для програм

Як ми вже знаємо, правила є вхідними та вихідними. За допомогою першого налаштовані умови для отримання трафіку з програм, і останні визначають, чи можуть вони передавати дані в мережу.

 1. У вікні "Монітор" ("Додаткові параметри") Клацніть на елемент "Правила вхідних з'єднань" І в правильному блоці ми обираємо "Створіть правило".
 2. Залиште перемикач у положенні "Для програми" І натисніть "Далі".
 3. Ми переходимо на "Шлях програми" І натисніть кнопку "Огляд".

  За допомогою "Диригент" Ми шукаємо виконуваний файл цільової програми, натисніть на нього та натисніть кнопку "ВІДЧИНЕНО".

  Ми йдемо далі.

 4. У наступному вікні ми бачимо параметри дії. Тут ви можете дозволити або заборонити з'єднання, а також забезпечити доступ через IPSEC. Вибираємо третю точку.
 5. Ми визначаємо, для яких профілів буде працювати наше нове правило. Ми зробимо програму не тільки може бути підключена до громадських мереж (безпосередньо до Інтернету), а в домашньому середовищі я б працював як звичайний режим.
 6. Ми даємо ім’я Правило, під яким воно відображатиметься у списку, і, за бажанням, створюємо опис. Після натискання кнопки "Готовий" Правило буде створено та негайно застосовано.

Правила вихідних створюються аналогічно на відповідній вкладці.

Робота з винятками

Додавання програми до винятку брандмауера дозволяє швидко створити правило резолюції. Ви також можете налаштувати деякі параметри в цьому списку - увімкнути або вимкнути положення та вибрати тип мережі, в якій вона працює.

Детальніше: Додайте програму до винятків до брандмауера Windows 10

Правила портів

Такі правила створюються так само, як і вхідні та вихідні позиції для програм з єдиною різницею, що точка вибирається на етапі визначення типу "Для порту".

Найпоширенішим варіантом програми є взаємодія з ігровими серверами, клієнтами пошти та миттєвими месендантами.

Детальніше: Як відкрити порти у брандмауері Windows 10

Висновок

Сьогодні ми зустріли брандмауер Windows і навчилися використовувати його основні функції. При налаштуванні слід пам’ятати, що зміни в існуючих (встановлених за замовчуванням) правила) можуть призвести до зниження рівня безпеки системи та надмірних обмежень - до збоїв у роботі деяких додатків та компонентів, які не функціонують без Доступ до мережі. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

14 вересня 2017 року Нікіта Фартов

Брандмауер Windows (Ony Firewall) відповідає за безпеку операційної системи та захищає його від зовнішніх шкідливих атак. Для ефективного захисту свого комп’ютера кожен користувач повинен знати, як працювати з брандмауером та якими альтернативами він може бути використаний.

Вам потрібен брандмауер Windows 10

Звичайно, вам це потрібно. Ось найпростіший приклад: в останніх версіях Windows (починаючи з 7) спільне управління пристроями в одній локальній мережі стало доступним. Саме завдяки цьому кілька комп’ютерів можуть мати доступ до того ж принтера або будь -якого іншого пристрою в офісах. Коли ви вимикаєте ПК з мережі, ви навіть не думаєте про те, яка небезпека може нести "небезпечне відключення". Справа в тому, що зловмисники можуть легко підключитися до комп’ютера, щоб реалізувати свої брудні наміри. Варто зробити бронювання, яке вони не можуть, але вони могли б. Могло б, якби брандмауер не був вбудований у систему. Брандмауер не пропускає "небезпечного" вхідного та вихідного руху та блокує підозрілу активність, що допомагає захистити вас та ваш пристрій.

Чому це блокує програми

Брандмауер блокує програми через те, що він вже має побудований "моральний код" - набір правил, порушення яких не дозволяє пакету даних завантажувати на комп'ютер. Ці правила можна змінити на ваш розсуд. Якщо ви хочете - забороняйте всі з'єднання на ваш пристрій, якщо хочете - заблокуйте доступ до Інтернету для певної програми, якщо вона викликає недовіру. Блокування різних ресурсів допомагає зробити перебування в мережі безпечнішою.

Наскільки надійний вікна брандмауера 10

Вбудований брандмауер виконує ті самі функції, що і завантажувані антивіруси. На відміну від цього, він надсилає сповіщення набагато рідше, не має реклами і не потребує платної активації. Брандмауер працює на задньому плані постійно і не може відключитися без вашої команди. Тому ви можете покластися на це, а не вдатися до допомоги додаткового програмного забезпечення. Якщо програма вимагає доступу до певних параметрів вашого комп’ютера, прийде запит від брандмауера, який вам доведеться підтвердити.

Брандмауер просить протектора користувача продовжувати працювати

Як налаштувати брандмауер

Налаштування Firemocer знаходиться в декількох напрямках.

Як відкрити порт у брандмауері Windows 10

 1. Ми переходимо до меню "Почати", там нам знадобиться панель управління.

  Відкрийте панель управління

 2. Клацніть на "Систему та безпеку" та натисніть на "Брандмауер".

  Відкрийте брандмауер Windows

 3. У меню брандмауера ми знаходимо додаткові параметри.

  Виберіть додаткові параметри

 4. Виберіть правило для вхідного з'єднання та додайте необхідні порти.

  Ми створюємо нове правило для вхідного з'єднання

 5. Натисніть "Далі" та введіть рядок "Тип" SQL Server.

  Виберіть тип правила

 6. Вкажіть порт TCP та потрібні нам порти.

  Ми вказуємо необхідну інформацію. У нашому випадку це буде порт 433

 7. Виберіть потрібну дію. Ми "дозволимо з'єднати" це.

  Виберіть "Дозволити з'єднання"

 8. У рядку "Ім'я" ми вводимо номер нашого порту.

  В кінці налаштування ми називаємо наш порт за його номером

ВІДЕО: Як відкрити порти у брандмауері Windows 10

Як додати винятку брандмауера

 1. У розділі "Запуск Windows Brandmower" ми переходимо до розділу "Дозволити Windows" "Дозволити запуск програми або компонента.
 2. У самому брандмауері ми дозволяємо запустити програму або компонент.

  Якщо бажана програма не знаходиться в списку, натисніть "Дозвольте іншу програму"

 3. Клацніть "Дозволити іншу програму" у правому нижньому куті.
 4. У вікні, яке відкриється, ми знаходимо потрібну нам програму та натиснувши на "Додати". Таким чином, ми активуємо виняток.

ВІДЕО: Налаштування Brandmower та Disclines у Windows 10

Як блокувати додаток/гру в Firevol

Щоб заблокувати програму в Windows Branmower або, іншими словами, заборонити його в Інтернеті, вам потрібно виконати такі дії:

 1. Вибираємо розділ "Додаткові параметри" у меню Brandmauer.
 2. Клацніть на "Правила вихідних з'єднань" та натисніть "Створіть правило"

  Ми створюємо нове правило для програми

 3. Далі виберіть тип правила "для програми".

  Оскільки нам потрібно виключити програму, виберіть відповідний тип правила

 4. Далі система пропонує вибрати шлях програми. Натисніть кнопку "огляд" та знайдіть потрібний файл програми.

  Найчастіше для блокування програми потрібен файл у розширенні "EXE"

 5. Потім натисніть "Далі", залиште точку "з'єднання блоку" на місці

  Ми блокуємо програму доступу до Інтернету

  .

 6. Як і в коригуванні доступу до порту, ми залишаємо всі чекові роботи на типах профілів.

  Залиште всі контрольні марки на місці

 7. І наприкінці ми позначаємо назву заблокованої програми зручно і натисніть "готові". З цього моменту доступ до Інтернету буде заблокований.

Відео: Блокування доступу до Інтернету для окремих програм

Оновлення Brand -Mower

Оновлення Brand -Mower - це неоднозначна річ і, скоріше, негативна. Справа в тому, що він не має жодних важливих функцій, але це часто займає значну кількість часу. Тому деякі люди вважають за краще відключити автоматичне оновлення брандмауера.

 1. Ми затискаємо одночасно, виграючи, і R, у вікні "виконати", введіть команду служб.MSC та натисніть клавішу Enter. З'являється вікно "послуга".

  Нам знадобиться центр оновлення Windows

 2. Вибір "Центр оновлення Windows".
 3. Далі натисніть на вибрану точку за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Зупинити" у контекстному меню. Тепер брандмауер не буде оновлюватися самостійно.

Контроль брандмауера

Програма управління брандмауером є однією з допоміжних програм і відповідає за безпеку даних та захищає від витоку цих даних до мережі. Програма керує роботою портів і дозволяє вибрати, які умови програми підключаться до мережі.

Програмний інтерфейс простий і стислий

Відгуки про цю програму в Інтернеті позитивні.

Функціональність та інтерфейс високо оцінюються користувачами за їх простоту, корисність та надійність. Єдиний мінус контроль брандмауера полягає в тому, що заявка ще не була офіційно рубсифікована, але ви можете знайти неофіційні руса в Інтернеті.

Чому брандмауер Windows 10 відключений

Брандмауер Windows відключений в основному завдяки встановленню стороннього програмного забезпечення, наприклад, антивіруси. Оскільки у них є власний брандмауер, вони намагаються блокувати стандарт. Але утримання комп'ютера без включеного вбудованого брандмауера небезпечно для даних. Тому, вимикаючи брандмауер з третім сторонніми програмами, його потрібно відновити.

Як відновити брандмауер Windows 10

Увімкнути брандмауер дуже просто. Для цього нам потрібно лише 2 дії:

 1. Клацаємо "запустити", а потім переходити до розділу "Система та безпека", після чого вибираємо предмет із брандмауером.
 2. Клацніть на точку "Повернення та відключення вікон брандмауера"

  Виберіть "Увімкнення та відключення ..."

 3. Виберіть мережу, придатну для нас - домашній та (або) публічний - і увімкніть її.

  Доцільно закохатись у брандмауер для всіх доступних мереж

Помилки Brandmauer

Найпоширеніша помилка у роботі брандмауера має код 0x80070422 і відображається як вікно з попередженням користувача.

Помилка при запуску

Це відбувається у випадках, коли брандмауер просто не працює через відключення користувача. Щоб виправити помилку, ми наступні:

 1. Ми йдемо все однаково "почати". Там ми вибираємо "панель управління". Перейдіть до розділу "Система та безпека". Через "адміністрацію" ми переходимо до "послуг".
 2. У списку, який з’являється, ми шукаємо елемент "Windows Brandmower". Клацніть двічі і таким чином зателефонуйте "Властивості".
 3. У новому вікні відбудеться лінія "тип запуску". Там ми вибираємо із запропонованого "автоматично".

  На вкладці "Тип запуску" виберіть "автоматично"

 4. Натисніть "запустити".

Інші брандмауери для Windows 10

Альтернативні параметри для вашого комп'ютера та набору даних. З них кілька найкращих. Ці програми вражають, крім того, вони популярні у всіх "комп'ютерних" колах. Якщо ви хочете захистити себе сто відсотків, використовуйте антивіруси, такі як:

Фотогалерея: варіанти антивірусних програм для Windows 10

AVAST ANTIVIRUS - відносно недорога антивірусна програма
Антивірус ESET NOD32 вважається одним із найбільш "розумних" та "інтелектуальних" рішень безпеки
Антивірус Касперського - один з лідерів на ринку російських антивірусних програм
Антивірус McAffee - це продукт, який викликає суперечки протягом усього свого існування, але він також впорається з основним захистом
Нортон антивірус - це простий і зручний антивірус для домашнього комп'ютера

Ці фірми завжди чують. Вони несуть відповідальність не лише за контроль даних, але й за оперативну та ефективну боротьбу з вірусними програмами, які ви можете зловити в Інтернеті. У випадку, якщо ви все -таки завантажили зловмисну ​​програму, з ймовірністю 99%, один із цих антивірусів зможе нейтралізувати його. Найдорожчим програмним забезпеченням із вищезазначеного програмного забезпечення буде антивірус Касперського, але його ціна пов'язана з перевіреною якістю. Як правило, вартість антивірусних застосувань безпосередньо залежить від широти їх функціональності та ефективності.

Якщо ви завжди можете використовувати вільно розподілені (тобто безкоштовні) програмні продукти на таких дрібницях, як антивіруси, не витрачайте гроші. Наприклад, 360 загальної безпеки. Ця програма допоможе захистити себе від різних загроз, таких як фішинг (крадіжка даних), келогінг (віруси, які передають дані всіх входів та паролів, введених зловмисниками) та від різних видів черв’яків. Крім того, це програмне забезпечення показує незахищене з'єднання в Інтернеті та дає поради, чи варто довіряти певному сайту чи ні. Існує багато вільних антивірусів, серед них 360 загальна безпека вважається одним з найкращих відповідно до користувачів ПК. Однак спробуйте себе!

Брандмауер Windows краще завжди продовжувати, щоб уникнути проникнення шкідливих програм на комп’ютер. Якщо ви все ще вимкнете його, переконайтеся, що на даний момент не загрожує безпеці, і лише тоді діяти!

Початок ›Налаштування брандмауера Windows 10 Windows 10

За замовчуванням Windows 10 завжди має спеціальний комплекс для захисту вашого комп’ютера від шкідливих проникнення - брандмауера. Він встає від невидимої "стіни" між усією інформацією, яка надходить з Інтернету, та ПК. Блокування небажаних файлів та додатків, брандмауер Windows 10 пропускає те, що не в змозі завдати шкоди пристрою.

Однак дуже часто цей інструмент піднімає помилкову тривогу, блокуючи нешкідливі клієнти в Інтернеті або інші файли, в яких користувач впевнений. Або це працює добре, але просто іноді заважає додаванням необхідних файлів до блоку. І з цих причин налаштування є життєво важливим.

Від'єднання захисту

Часто трапляється, що цей інструмент взагалі не потрібен - у користувача є власна, зручніша для нього брандмауера третьої компанії -партій або він, як правило, вважає за краще не використовувати подібні програми. У цьому випадку налаштування буде простим.

Знадобиться лише кілька дій. Спочатку потрібно зробити правою кнопкою миші на кнопці "запустити" та вибрати командний рядок там. Потрібно з правами адміністратора. З'явиться чорне вікно. Потрібно ввести таку команду:

Netsh advfirewall виділяє державу AllProfiles

А потім просто клатіть на Enter. Як результат, напис "ОК з’явиться під представленим рядком.", а сам інструмент буде відключений.

Якщо це потрібно ввімкнути, вам потрібно зробити ті самі маніпуляції. Тільки замість останнього слова, що входить не, а ввімкнено. І "стіна" знову увімкнеться.

Виняток програми

І що робити, якщо все в роботі брандмауера задоволене, за винятком блокування декількох додатків? У цьому випадку ви можете просто додати їх до винятків. Цей параметр здатний вбити двох птахів одним каменем відразу - не позбавляти пристрою такого необхідного захисту та працювати з необхідними файлами без проблем.

Дивіться також: Налаштування Outlook Windows 10

Отже, спочатку слід відкрити панель управління. Це робиться так само, як і доступ до командного рядка - банальне право - натисніть кнопку "запустити" та вибрати відповідний рядок.

Після цього відкриється нова панель управління. Тут потрібно відкрити всі елементи, а потім знайти там брандмауер Windows.

Це відкриє для нас вікно налаштувань інструменту. Ми зацікавлені виключно на лівій панелі бічної лівої панелі, а саме - вибраного пункту меню.

Після натискання на нього з’явиться наступний крок. Буде величезний перелік програм, але найчастіше це не виявляється там. Тому налаштування вимагатиме його додати там. Тобто спочатку натисніть на "Змінити параметри" (права адміністратора знадобляться для дії), а потім на нижній кнопці "Дозвольте іншій програмі".

А після цього ми знайдемо необхідний файл запуску і просто додаємо його, а потім поставимо чеки у стовпці "приватні" та "публічні" спеціально для цього файлу. Після підтримки змін додатка більше не буде заблоковано.

Як виключити будь -яку програму настільних ПК з функції блокування непридатних шрифтів у Windows 10
Оскільки шрифт, завантажений з третіх партій, може становити загрозу для безпеки, розробники реалізували розширену функцію блокування безпринципних шр...
Як встановити звичайну роздільну здатність екрана в завантажувальному середовищі Winpe 10-8 Sergei Strelec
Щоб усунути ряд проблем у Windows, найкраще використовувати SO -зведені рятувальні диски, які мають повний набір інструментів адміністрування на борту...
Як включити зашифровані файли в Windows 10
Пошук файлів та папки у Windows 10 буде виконано набагато швидше, якщо в налаштуваннях системи, щоб увімкнути функцію індексації. Методи та алгоритми ...