Підказки

Налаштуйте OneDrive Windows 10

Налаштуйте OneDrive Windows 10

Зміст

 вітаю ! Ми продовжуємо розбирати додаток OneDrive від Microsoft ! Сьогодні ви дізнаєтесь, як налаштувати параметри OneDrive на комп'ютері Windows 10. У попередньому записі ви дізналися, як запустити OneDrive на Windows 10.

Щоб налаштувати параметри oneDrive, запустіть цю програму. У нижній частині екрана праворуч, на панелі завдань, натисніть на піктограму OneDrive. У відкритому вікні натисніть на вкладку - Параметри.

Подальший, Ваше вікно відкриється "Microsoft OneDrive". Тут ви можете налаштувати параметри oneDrive.

Варіанти:

- Ви можете автоматично запускати OneDrive біля входу в Windows.

- Ви можете дозволити використанню OneDrive витягувати всі мої (ваші) файли.

- Ви можете включити сповіщення, коли інші люди передають файли або змінювати загальні файли.

Мережа:

- Ви можете встановити швидкість надсилання файлів тут.

- Ви можете встановити швидкість завантаження файлів тут.

Обліковий запис:

- Ви можете додати обліковий запис до OneDrive.

- Ви можете видалити з'єднання OneDrive з комп'ютером.

- Ви можете вибрати папки для доступу на комп'ютер.

Офіс:

- Ви можете дати можливість офісу синхронізувати офіс з OneDrive.

- Ви можете налаштувати конфлікти синхронізації.

Автоматичне збереження:

- Ви можете вибрати місце для збереження документів та зображень.

- Ви можете автоматично зберегти фотографії та відео в OneDrive для кожного з'єднання камери, телефону чи іншого пристрою на комп'ютер.

- Ви можете автоматично зберегти екранні зображення в OneDrive.

Інтелект:

- Додаткова інформація відображається тут на OneDrive.

- Клацніть на кнопку - добре, щоб зберегти всі внесені зміни.

Все готово ! Після збереження параметрів усі зміни автоматично набудуть чинності !

Були запитання ? Напишіть коментар ! хай щастить !

Прочитайте, як використовувати функцію нових файлів на вимогу для зберігання хмарного зберігання OneDrive, Як синхронізувати весь локальний каталог OneDrive та отримати більше вільного місця на системному жорсткому диску.

Зміст:

Де знайти нові файли на вимогу?

Після оновлення "Оновлення творців осені" Для Windows 10 ви будете особливо зацікавлені в новому дивовижному варіанті хмарного сховища "Microsoft OneDrive".

Функціонування "Файли на вимогу" (Файли на запит) Відображає ярлики (посилання) для всіх файлів у каталозі програми, які фактично зберігаються у вашому обліковому записі "OneDrive" У хмарі, без їхніх місцевих копії на вашому жорсткому диску. Навіть якщо сотні гігабайт даних зберігаються у вашій хмарі, то ви також побачите їх у місцевому каталозі програми, який займе лише кілька мегабайт дискового простору. Це один з найкращих нових варіантів, які прийшли до нас із оновленням оновлення Fall Creators . Давайте розглянемо це детальніше.

Чи є функція на моєму ПК "Файли на запит"?

Для того, щоб ця функція з’явилася на вашому ПК, операційна система повинна бути оновлена ​​до версії 1703. Подивіться, яку версію ОС ви використовуєте в даний момент дуже просто, натисніть кнопку правою кнопкою "Почати", і в меню, яке з’являється, виберіть пункт "Виконати", Далі, у рядку ми вводимо назву програми "Вінвер" І натисніть "Введіть". У програмі, яка з’являється, ви можете знайти повну інформацію про версію складання операційної системи.

Якщо ви довго чекаєте, то рано чи пізно Windows 10 оновить програму самостійно "OneDrive". Але якщо ви хочете прискорити процес, тобто кілька простих кроків, щоб завантажити та встановити його самостійно.

По -перше, вам потрібно буде встановити оновлення "Оновлення творців осені" Для Windows 10, який був випущений вже 17 жовтня 2017 року. Якщо ви ще не оновлені, ви можете використовувати "Помічник оновлення OP до Windows 10" (Assistant Windows 10) та запускайте оновлення вручну. У той же час дотримуйтесь звичайних запобіжних заходів, включаючи резервне копіювання всіх важливих даних. Цей процес займає тривалий час, від 45 хвилин до години. Цю утиліту можна завантажити з офіційного веб -сайту компанії "Microsoft".

Або, якщо ви вже працюєте в Windows 10, просто використовуйте стандартну функцію операційної системи "Центр оновлення Windows 10". Натисніть на кнопку "Почати", Далі зліва натисніть кнопку "Варіанти". У вікні, яке відкриється, ми переходимо в вкладку "Оновлення та безпека".

Далі, на вкладці "Центр оновлення Windows" натисніть кнопку "Перевірте наявність оновлень", За умови, що ваш ПК підключений до Інтернету, OS Windows 10 завантажить усі можливі оновлення та встановити їх в автоматичному режимі.

Як тільки цей процес закінчиться, знайдіть значок мініатюрної програми "OneDrive" на панелі завдань (у системному лотку). Якщо ви не бачите цього значка, то, можливо, ви запустили багато різних фонових процесів. Натисніть кнопку правої миші на значок "OneDrive" І виберіть елемент "Варіанти" У меню Pop -Up.

Після цього відкриється вікно параметрів програми "OneDrive", що, швидше за все, відкриється на вкладці "Обліковий запис". Ми переходимо на вкладку "Варіанти" (Так, у вікні "Варіанти" Є окрема вкладка з назвою "Варіанти". Хто прийшов на думку такої ідеї невідомо). Якщо ви зможете знайти лінію, що називається "Файли на запит", Тоді ви все зробили правильно, і, відповідно, ви, нарешті, зможете використовувати всі привілеї цього варіанту. Переконатися "Галочка" Біля поля "Збережіть місце та завантажуйте файли, коли вони використовуються", Саме вона активує цю функцію і не завжди вмикається за замовчуванням.

Як завантажити "OneDrive" З новою функцією "Файли на вимогу"

Якщо ви не знайшли лінії "Файли на запит" у "Параметри" програми, тоді вам потрібно вжити додаткових заходів, щоб отримати їх. Для цього потрібно завантажити програму "OneDrive" У магазині Windows 10 ця функція також буде доступна для завантаження на сайті "Microsoft", або у формі автоматичного оновлення для програми. Установка надзвичайно проста: завантажте файл, запустіть його, щоб запустити установку, після чого вам потрібно буде перезапустити систему.

Коротке управління програмою

Після того, як ви встановили оновлення та перезавантажили операційну систему, відкрийте меню "Налаштування" І переконайтеся, що ця функція присутня та увімкнена (не забудьте поставити коробку, якщо вона не встановлена).

Відключіть синхронізацію файлів за допомогою хмари "OneDrive", Для того, щоб не копіювати весь вміст на вашому жорсткому диску. Натисніть кнопку правої миші на значок програми "OneDrive" І вибрати "Варіанти". Далі перейдіть на вкладку "Рахунок" І вибрати "Виберіть папки".

Встановіть прапор "Зробіть всі файли доступними". І майже миттєво, ваш каталог "OneDrive" слід заповнити ярликами для кожного файлу цих папок, які ви зберегли у хмарі "OneDrive": Документи, музика, фотографії, інвестиції в електронну пошту ... Ці етикетки займають дуже мало місця на жорсткому диску, ви можете побачити це, натиснувши праворуч -кнопка миші Whing на каталозі "OneDrive" і вибір пункту меню "Властивості", Для перегляду розміру самої папки.

У моєму випадку каталог "OneDrive" займає аж 0 байт дискового простору, тобто, як ви бачите в стовпці "Держава", Абсолютно всі файли та папки передаються в хмару, і вони будуть завантажені лише при контакті з ними. Якщо у вас помиляються, то ви можете прийняти два варіанти: перша функція "Файли на запит" Чомусь я насправді не працював, або другий, ви вже звернулися до будь -яких файлів, і вони були синхронізовані на вашому ПК, наприклад, "Документи". Тобто, працюючи з файлами у папці "Документи", каталог "OneDrive" збільшиться в розмірах.

Ви завжди можете перевірити кількість синхронізованих (завантажених із хмари), переглянувши стовпчик "Держава". Файли, які зберігаються локально в цьому стовпці, матимуть позначку у вигляді невеликої зеленої кружки з позначкою в центрі. А файли та папки, що зберігаються в хмарі, матимуть позначку у вигляді невеликої значка синьої хмари.

За замовчуванням файли або папки, які ви перетягуєте в каталог "OneDrive", буде зберігатися локально на вашому жорсткому диску, а синхронізована копія автоматично буде скопійована в хмару "OneDrive". Якщо ви хочете зберегти нові файли лише у хмарі, тобто використання функції "Файли на запит", Потрібно виконати наступні дії.

Виберіть усі файли та папки, які потрібно зберігати лише у хмарі, а потім натисніть на них за допомогою правої кнопки миші та виберіть у меню Drop -Down "Звільнити місце".

Потім навпроти кожного вибраного файлу або папки у стовпці "Держава" З'явиться значок синхронізації. КОГДА эTOT ПРОцеСс.

Природно, у вас є можливість постійно зберігати будь -які дані на своєму пристрої. Якщо в хмарі "OneDrive" Деякі дані вже зберігаються, тоді вам потрібно буде завантажити їх на диск, і лише потім зробіть усі ці кроки знову.

Що робить нова функція "Файли OneDrive за запитом" Такий привабливий? Швидше за все, це значна економія в просторі, ваші дані завжди структуровані, оскільки це зручно, завжди під рукою і, якщо необхідно, можна швидко завантажити на ваш ПК. На нашу думку, це одна з найкращих нових можливостей, яка прийшла до нас із оновленням "Оновлення творців осені" Для Windows 10.

OneDrive для Windows 10

Одне з перших, що стосується будь -якого нового ПК, підключіть його до сервісу Cloud OneDrive, яка дасть вам негайний доступ до десятків тисяч документів, фотографій та інших файлів, що зберігаються там, не кажучи вже про цифрову колекцію музики.

OneDrive - це не заміна звичайної, а надійної резервної копії, а зручної частини цього самого рутини. І якщо виникає проблема з жорстким диска, ви не можете турбуватися про ваші файли, синхронізовані з OneDrive, оскільки вони все ще в безпеці, у хмарі. Крім того, в OneDrive є кошик, тому навіть якщо ви випадково видалили файл або папку, ви можете ввести під свій обліковий запис Microsoft в OneDrive.com і відновити його.

OneDrive Cloud для бізнесу, передплата Microsoft Office 365 Enterprise, надає доступ до 1 ТБ пам’яті. До недавнього часу ці дві послуги, незважаючи на подібні назви, використовували окрему синхронізацію клієнтів. Тепер не так. Microsoft, у Windows 10, створила інструмент для наступного покоління клієнта синхронізації, що дозволило використовувати один механізм синхронізації для роботи з OneDrive та OneDrive для бізнесу.

На наступному малюнку показано, як виглядає клієнт синхронізації наступного покоління. Оскільки ця хмарна послуга та пов'язаний з ним клієнт синхронізації постійно розвиваються, можливо, ваша версія може виглядати трохи інакше.

Використовуючи клієнта синхронізації наступного покоління, ви можете налаштувати особистий рахунок OneDrive та обліковий запис OneDrive для бізнесу з однієї відправної точки.

На даний момент клієнт синхронізації дозволяє додати один особистий рахунок та кілька облікових записів для бізнесу. У будь -якому випадку, як частина початкової установки, ви можете зробити дві речі. По -перше, ви можете вибрати місце для локальної папки, в якій будуть зберігатися всі ваші синхронізовані файли. За замовчуванням ця папка зберігається у вашому профілі користувача, на системному диску. Для особистого облікового запису, ця папка просто називається OneDrive. Для запису бізнесу OneDrive назва папки також містить назву вашого бізнесу.

У будь -якому випадку ви можете побачити запропоноване місце та змінити його, натиснувши на сторінку встановлення, посилання "зміна місця". (Потягніть індекс миші до місця, щоб побачити його повний шлях).

Вибирайте ретельно! Якщо ви пізніше зміните своє рішення, просто передайте свої синхронізовані файли. Натомість вам потрібно видалити папку, перемістити локальні файли на нове місце, а потім знову налаштувати синхронізацію.

По -друге, ви можете вибрати, чи потрібно синхронізувати всі папки з хмари на локальному пристрої, чи вибрати деякі з них. Наступний малюнок показує ці параметри для облікового запису Business OneDrive, чекаючи заяви чи зміни.

За допомогою будь -якого типу облікового запису OneDrive, особистого чи бізнесу ви можете вибрати локальні комп'ютерні папки для синхронізації.

Параметри синхронізації для кожного пристрою можуть бути різними. Наприклад, на настільному комп’ютері, який має жорсткий диск на терабайті, ви можете синхронізувати одноедривні колекції в декількох сотнях гігабайт. На планшеті або ноутбуці з Windows 10, де місце для зберігання обмежене, розумне синхронізувати лише кілька основних папок. Як видно на малюнку вище, OneDrive для бізнесу в даний час містить менше 10 ГБ файлів, а це означає, що ви можете дозволити собі бути менш вибірковим у синхронізації.

Кожен агент синхронізації отримує власну піктограму на панелі завдань, білої хмари для вашого особистого облікового запису OneDrive, Blue Cloud для облікового запису OneDrive Business.

Використовуйте, в налаштуваннях програми, сторінка сповіщення, щоб показати або приховати піктограми для будь -якого з ваших облікових записів OneDrive.

Використання налаштувань програми Windows 10 для відображення або приховування піктограм для облікових записів OneDrive.

Незалежно від того, бачимо ми чи ховаємо піктограму на панелі завдань, файли, обрані вами для синхронізації, будуть синхронізовані автоматично, на задньому плані. Якщо відображається значок OneDrive, її піктограма, синхронізуючи файли, змінюється, і ви можете натиснути піктограму, щоб побачити хід операції:

Для будь -якого облікового запису ви можете натиснути на значок у полі сповіщень, а потім у контекстному меню виберіть елемент "Налаштування" та внесіть зміни. Ви не можете змінити розташування локальних синхронізованих папок, але ви можете змінити, які папки локально синхронізовані.

Тільки для особистого рахунку OneDrive у вас є можливість (на вкладці "Автозберегти" вкажіть місце руйнування для документів та фотографій у відповідних папках OneDrive.

Після прив’язки особистого облікового запису OneDrive на комп’ютері ви можете використовувати ці параметри, щоб змінити місце збереження за замовчуванням для документів та фотографій з цього комп'ютера лише у відповідних папках OnEdrive.

Зверніть увагу, що коли ви виберете будь -який із цих варіантів, папки "документи" або "зображення" не переміщуються з профілю користувача, існуючі файли з цих папок не переміщуються. Лише місце розташування за замовчуванням для консерваційних файлів у майбутньому змінюється.

Найпотужнішою особливістю OneDrive було відносно недавнє доповнення до здатності синхронізації, щоб хтось інший міг поділитися своєю папкою OneDrive з іншою папкою OneDrive (або навпаки). Коли файли додаються до загальної папки, вони (майже) миттєво синхронізують OneDrive для інших людей, з якими ви вирішили поділитися цією папкою.

Як ви можете поділитися папкою з особистого облікового запису OneDrive з кимось іншим:

Клацніть з правою кнопкою миші на папці або файлі, а потім виберіть цю опцію, щоб поділитися нею з певними людьми.

Використовуйте можливість запросити людей, щоб розділити файл з певними людьми. Використовуючи можливість отримання посилання, ви можете обміняти файли з кимось, за цим створеним посиланням.

Це все, що вам потрібно зробити. Ваш одержувач отримає електронну пошту від OneDrive, разом із наданим вами повідомленням та посиланням на обмін. Після того, як він прийме запрошення на обмін, він зможе підключити загальну папку до своєї ондрію.

(Зверніть увагу, що одержувач може підключити загальну папку до іншої адреси, а не до того, кому ви надіслали запрошення.)

Ось як виглядає процес отримання запрошення розділити папку OneDrive. Після того, як ви приймаєте запрошення, папка відображатиметься в веб -інтерфейсі OneDrive. Ліворуч від сторінки OneDrive натисніть на посилання "Спільне", щоб побачити всі загальні папки. Клацніть "Додати в OneDrive" та натисніть кнопку "Додати папку".

На цій сторінці ви можете побачити всі поширені папки OneDrive. Клацніть "Додати в OneDrive" на командному рядку, щоб увімкнути параметри синхронізації цих файлів на локальному комп'ютері.

Ця папка з’явиться у списку налаштувань OneDrive. Ви можете синхронізувати його вміст з будь -яким пристроєм у своєму записі облікового запису OneDrive. Якщо вам надаються права внести зміни до загальної папки, ви можете додати або змінити файли в цій папці. Загальні папки відображаються в провіднику під значком двох осіб:

У веб -службі OneDrive ви можете побачити, якими папками ви поділилися з іншими людьми, і змінити параметри загального доступу або зупинити обмін. Натисніть кнопку правої миші на будь -якому файлі або папці, а потім у контекстному меню виберіть команду Share, щоб відобразити діалогове вікно.

Як запустити Windows PowerShell
Windows PowerShell. Що це? Почніть з концепції Shell. Це означає певний набір утиліт, які утворюють інтерфейс для доступу до будь -яких системних функ...
Прихований режим читання в Google Chrome та як його вмикати
Гугл хром Вони люблять не тільки за хороші показники, але й регулярні оновлення, в яких щоразу з’являється щось нове. Зовсім недавно розробники випуст...
Як максимально спростити встановлення Windows та створити профіль користувача безпосередньо в розподілі
Як максимально прискорити установку Windows? Для цього необхідно встановити SSD-диск і бажано з флеш -накопичувача USB 3.0, підключений до порту USB 3...