Помилки та проблеми

Для спирання приходів або вимкнення таймера з командного рядка

Для спирання приходів або вимкнення таймера з командного рядка

Зміст

Активація спального режиму в Windows 10

Користувач може легко зробити цю конфігурацію по -різному, а також замінити класичний режим сну відносно новий - гібридний сон.

За замовчуванням для більшості користувачів режим сну вже включений, і комп'ютер можна миттєво перенести в нього, відкриваючи "Почати", Перехід до розділу "Вимкнення" і вибір відповідного предмета.

Іноді, навіть після налаштування, бажаний варіант може не з’являтися в меню "Почати" - Ця проблема нечаста, але існуюча. У статті ми розглянемо не лише включення сну, але й проблеми, в яких його неможливо активувати.

Метод 1: Автоматичний перехід

Комп'ютер може автоматично перейти на зменшення споживання енергії, якщо ви не використовуєте його протягом певного періоду. Це змушує вас не думати про необхідність переведення вручну до режиму очікування. Досить встановити таймер у протоколі, після чого сам ПК засне і зможе ввімкнутись у момент, коли людина повернеться на робоче місце.

Поки що у Windows 10 включення та детальне коригування розглянутого режиму не поєднувались у розділ, але основні налаштування вже доступні через "Варіанти".

 1. Відкрийте меню "Варіанти", Виклик, натиснувши правою кнопкою миші в меню "Почати".

Перейдіть до розділу "Система".

На панелі зліва знайдіть елемент "Режим їжі та сну".

У блоці "Мрія" Є два налаштування. Користувачі настільних комп'ютерів відповідно потрібно налаштувати лише один - "Коли їжа з мережі ...". Виберіть час, через який ПК заснеться.

Кожен користувач самостійно вирішує, в який проміжок часу ПК повинен бути переданий спати, але краще не ставити мінімальні періоди часу, щоб не завантажувати свої ресурси таким чином. Якщо у вас є ноутбук, поставте в режим "Коли їжа з акумулятора ..." Значення менше для підтримки більше заряду акумулятора.

Метод 2: Налаштування дій при закритті обкладинки (лише для ноутбуків)

Власники ноутбуків взагалі нічого не можуть натиснути і не чекати, поки їх портативний ПК засне - достатньо налаштувати обкладинку на цій дії. Як правило, у багатьох ноутбуках перехід до сну при закритті кришки вже активується за замовчуванням, але якщо ви чи хтось інший вимкнув її раніше, ноутбук може не відповісти на закриття і продовжувати працювати.

Детальніше: Налаштування дій при закритті кришки ноутбука на Windows 10

Метод 3: Налаштування кнопок живлення

Варіант, повністю схожий на попередній, за винятком одного: ми не змінимо поведінку пристрою при закритті кришки, але при натисканні кнопки живлення та/або спати. Метод підходить як для настільних комп'ютерів, так і для ноутбуків.

Перейдіть за посиланням вище та дотримуйтесь усіх інструкцій. Єдина відмінність полягає в тому, що замість параметра "При закритті обкладинки" Ви налаштуєте один із них (або обидва): "Дія при натисканні кнопки живлення", "При натисканні кнопки сну". Перший відповідає за кнопку "Сила" (VCL/OFF ПК), другий - для комбінації клавіш на деякій клавіатурі, перетворюючи пристрій у режим очікування. Не кожен має наявність таких клавіш, тому не має сенсу налаштувати відповідну точку.

Метод 4: Використання гібридного режиму сну

Цей режим вважається відносно новим, але він має відношення більшої міри для настільних комп'ютерів, ніж для ноутбуків. По -перше, ми коротко проаналізуємо їх різницю та мету, а потім розповімо, як це включити.

Отже, гібридний режим поєднує в собі режим притулку та сну. Це означає, що ваш останній сеанс зберігається в оперативній пам’яті (як у режимі сну) і додатково викидається на жорсткому диску (як у Gibbernation). Чому це марно для ноутбуків?

Справа в тому, що метою цього режиму є відновлення сеансу без втрати інформації навіть при раптовому відключенні електроенергії. Як відомо, настільні ПК дуже бояться цього, не захищені навіть від змін енергії. Власники ноутбука застраховані акумулятором, до потужності, з якої сам пристрій миттєво перемикається і засне, коли він буде виписаний. Однак, якщо в ноутбуці немає акумулятора через його зношування, а ноутбук не застрахований від раптового відключення електроенергії, гібридний режим також буде актуальним.

Гібридний режим сну небажаний для тих комп’ютерів та ноутбуків, де встановлюється SSD - запис сеансу на привід, коли перехід очікування негативно впливає на його термін служби.

 1. Щоб використовувати гібридну версію, вам знадобиться похила сплячка. Тому ми відкриваємо "Командний рядок" або "PowerShell" від імені адміністратора через "Почати".
 2. Ми входимо в команду Powercfg -h на І натисніть Увійти.

До речі, після цього кроку в меню сам режим сплячки не з’явиться "Почати". Якщо ви хочете використовувати його в майбутньому, перегляньте цей матеріал: Детальніше: Включення та конфігурація Gibbernation на комп’ютері з Windows 10Тепер "Почати" ВІДЧИНЕНО "Панель управління".

Змініть тип перегляду, знайдіть та перейдіть до "Сила".

Навпроти вибраної схеми, натисніть на посилання "Поселення ланцюга живлення".Оберіть "Змініть додаткові параметри харчування".Розгорніть параметр "Мрія" І ви побачите підпункт "Дозволити гібридний режим сну". Розгорніть його також, щоб налаштувати час переходу до нього з акумулятора та з мережі. Не забудьте зберегти налаштування.

Проблеми, пов'язані з переходом до режиму сну

Часто спроба використовувати режим сну закінчується невдачею, і він може складатися за його відсутності в "Почати", У нависах ПК при спробі увімкнути чи інші прояви.

Комп'ютер вмикається самостійно

Різні сповіщення та повідомлення, які надходять у вікна, можуть збудити пристрій, і воно вийде зі сну, навіть якщо користувач взагалі нічого не натиснув. Tiemers пробудження, яке ми зараз створимо, відповідають за це.

 1. Поєднання ключів Win + r Зателефонуйте до вікна "виконати", їдьте туди Powercfg.CPL та натисніть Увійти.

Відкрийте посилання з конфігурацією ланцюга живлення.Тепер ми переходимо до редагування додаткових параметрів живлення.Поверніть параметр "Мрія" І ми бачимо налаштування "Дозвольте Тімерам пробудження". Виберіть один із правильних варіантів: "Відключити" або "Тільки важливі таймери пробудження" - на ваш погляд. Натисніть на "ДОБРЕ", Щоб зберегти зміни.

Миша або клавіатура відображають комп'ютер із режиму сну

Випадкове натискання кнопки миші або клавіш на клавіатурі зазвичай призводить до того, що ПК прокидається вгору. Це не дуже зручно для багатьох користувачів, але ситуація виправляється, встановивши зовнішні пристрої.

 1. ВІДЧИНЕНО "Командний рядок" з правами адміністратора написати своє ім'я або "CMD" в меню "Почати".
 2. Вставляємо команду Powercfg -devicequery wake_armed І натисніть Увійти. Ми дізналися список пристроїв, які мають право пробудити комп’ютер.
 3. Тепер натисніть на "Почати" PKM і йдіть до "Диспетчер пристроїв".
 4. Ми шукаємо перше з пристроїв, що прокидаються ПК та подвійне ліве клацання миші, яку ми опиняємось у її "Властивості".
 5. Перейти на вкладку "Контроль електроенергії", Видаліть галочку з елемента "Дозвольте цьому пристрою зняти комп'ютер з режиму очікування". Клацати "ДОБРЕ".
 6. Ми робимо те ж саме з рештою пристроїв, перелічених у списку "Командний рядок".

Режим сну відсутній у налаштуваннях

Поширена проблема, як правило, пов'язана з ноутбуками - кнопки "Сплячий режим" Ні "Почати", Не в налаштуваннях "Сила". У більшості випадків вся несправність не встановлюється у відстороні відео. У Win 10 встановлення власних основних версій драйверів для всіх необхідних компонентів автоматично, тому часто користувачі і не звертайте уваги на те, що водій не був встановлений у виробника.

Рішення тут досить просте - незалежно встановити драйвер для відеокарти. Якщо ви знаєте його назву і знаєте, як знайти правильне програмне забезпечення на офіційних сайтах виробника компонентів, то не потрібні додаткові інструкції. Наступна стаття стане в нагоді менш вдосконалених користувачів:

Детальніше: Встановлення драйверів на відеокарті

Після встановлення обов'язково перезавантажте комп'ютер і перейдіть до налаштувань режиму спального.

Інколи режим втрати сну може бути, навпаки, пов'язаним з встановленням нової версії драйвера. Якщо раніше кнопка переходу до сну була в Windows, але тепер оновлення відеокарти, швидше за все, винен у несправності. Рекомендується чекати випуску водія з виправленнями.

Ви також можете видалити поточну версію драйвера та встановити попередній. Якщо інсталятор не збережеться, йому доведеться шукати його за пристроями ідентифікатора, оскільки на офіційних веб -сайтах зазвичай немає версій архіву на офіційних веб -сайтах. Як це зробити, враховується в "Метод 4" Статті про встановлення драйвера для відеокарти над посиланням вище.

Дивіться також: Видалити драйвери відеокарти

Крім того, цей режим може бути відсутнім у деяких аматорських зборах ОС. Відповідно, рекомендується завантажувати та встановити Clean Windows, щоб мати можливість використовувати всі його можливості.

Комп'ютер не виходить з режиму сну

Негайно є ряд причин, чому ПК не залишає режим сну, і не намагається негайно вимкнути його після несправності. Краще зробити ряд налаштувань, які повинні допомогти усунути проблему.

Детальніше: Усунення проблем з виходом Windows 10 з режиму сну

Ми розібрали доступні параметри включення, встановлюючи режим сну, а також перераховували проблеми, які часто супроводжують його використання. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Сплячий режим у Windows 10 дозволяє заощадити електроенергію між роботою або іграми на ПК. Усі користувачі знають, що на деякий час варто припинити активність, і комп'ютер "засинає". Натискання на будь -яку кнопку призводить до запуску всіх раніше відкритих Windows та програм.

Мрія у Windows 10 проти Gibernation

Часто ці дві концепції замінюють один одного, але є відмінності.

 1. При вимкненні ПК з мережі під час сну його стан відкидається. Відбувається повне перезавантаження.
 2. Якщо ПК знаходиться в режимі сплячки, то навіть при повному відключенні потужності всі дані зберігаються. У цьому випадку, завантажуючи, ви відкриєте всі вікна та програми, які використовувались до того, як він буде вимкнено.

Опускання - це те, що спальний режим комп'ютера Windows 10. Процесор, жорсткий диск та інші компоненти перестають споживати електроенергію, лише оперативна пам’ять залишається активною. З сплячкою всі пристрої "сплять".

Як налаштувати режим сну на Windows 10

Для того, щоб перехід до режиму спального до Windows 10 виконується автоматично або натиснувши кнопку, слід змінити його налаштування. Перш за все, давайте перевіримо, які параметри доступні на ПК в принципі. Справа в тому, що апаратне забезпечення та BIOS не завжди підтримують гібернацію чи сну.

Очікування - це синонім сну.

Ви переживаєте, що спеціальні шпигунські утиліти, встановлені в першій десятці, мають доступ до ваших файлів? Ми поспішаємо запевнити вас, на нашому сайті є спеціальна стаття про те, як захистити свій комп’ютер від цього, тому перейдіть за посиланням та прочитайте статтю про DWS знищити шпигунство Windows 10.

Тепер давайте підказаємо, як налаштувати режим сну в Windows 10. Щоб потрапити у вікно налаштувань, ви можете використовувати різні способи.

Панель управління

У пошуку введіть ім'я та відкрийте панель управління.

У вікні натисніть на опцію "живлення".

Варіанти

У головному меню зателефонуйте до вікна за допомогою параметрів комп'ютера.

Відкрийте систему. У розділі "їжа та спляча" ви знайдете швидкі налаштування. Ви можете вказати час для операційної системи, під час якої не вжито жодної дії. ОС автоматично виконуватиме процедуру сну.

Коли вам потрібні більш тонкі налаштування, натисніть "Додаткові параметри живлення".

Вікно "виконувати"

Клацніть комбінацію клавіш Win+R та введіть лінію управління PowerCFG.CPL.

У будь -якому випадку відкриється вікно. У ньому ви можете вибрати тип заощаджень та налаштувати схему.

Клацніть на відповідне посилання призведе до появи вікна.

І ви можете вибрати тонкі налаштування сплячого режиму Windows 10, змінюючи додаткові параметри.

Він показує, як збільшити час сплячого режиму Windows 10 окремо для різних компонентів.

Ми також радимо вам прочитати статті про те, як увімкнути точку відновлення Windows 10 на своєму пристрої та як скинути Windows 10 до заводських налаштувань.

Далі ми розберемося, як відправити Windows 10 спати за допомогою кнопок.

Ви можете використовувати недоступні параметри, просто натиснувши на посилання.

Вони стануть активними.

Встановлюючи галочку, ви додаєте до меню запустіть потрібний елемент. Наприклад, сплячка.

Таким чином, зрозуміло, як увімкнути спальний режим у Windows 10: просто використовуйте меню «Пуск» або клавішу клавіатуру. Якщо це не (стара або спрощена модель), то ви можете встановити цю функцію на кнопку живлення ПК.

Для зручності, коли ви знаєте, як встановити режим сну в Windows 10, але його час змінюється залежно від різних параметрів, ви можете створити власну схему.

Потім введіть ім'я та натисніть "Далі".

Налаштувати та створити.

Тепер ви легко переходите на потрібний варіант.

Цей варіант можна використовувати з різною інтенсивністю роботи. Наприклад, при завантаженні файлів надсилають великі обсяги даних (щоквартально, річний звіт тощо.д) може бути скасована мрія або можна встановити великий проміжок часу. Це зручно для адміністраторів - залишаючи систему вночі, вони обов'язково будуть впевнені, що ПК не піде в сон. І виберіть потрібну схему швидше, ніж зміна налаштувань.

Ці інструкції докладно про те, як налаштувати або вимкнути режим спального в Windows 10 як в новому інтерфейсі налаштувань, так і на звичайній панелі управління. Крім того, в кінці статті розглядаються основні проблеми, пов'язані з роботою режиму спального в Windows, та способи їх вирішення. Подібна тема: Windows 10 Windows 10.

Чому можна відключити режим сну: наприклад, для когось зручніше, щоб хтось вимкнув ноутбук або комп'ютер, а не заснути, коли ви натискаєте кнопку живлення, а деякі користувачі після оновлення нової ОС є зіткнувшись з тим, що ноутбук не виходить зі сну. Так чи інакше, це не складно.

Відключення режиму сну в параметрах Windows 10

По -перше, це найпростіше - використовувати новий інтерфейс налаштувань Windows 10, до якого можна отримати доступ до "запуску" - "параметрів" або натиснувши клавіші Keys Win+I на клавіатурі.

У параметрах виберіть предмет "Система", а потім - "Режим харчування та спального" ". Тільки тут, у розділі "мрія", ви можете налаштувати роботу режиму спального або вимкнути його окремо під час живлення з мережі або акумулятора.

Тут ви також можете налаштувати параметри вимкнення екрана за бажанням.  У нижній частині налаштувань живлення та режиму сну є елемент "додаткові параметри живлення", в якому ви також можете вимкнути режим спального або закриття обкладинки (t.Е. Ви можете вимкнути мрію для цих дій). Про це - наступний розділ.

Налаштування сну на панелі управління

Якщо ви перейдете до параметрів живлення, описаних вище або через панель управління (способи відкрити панель управління Windows 10) - джерело живлення, то там ви також можете вимкнути режим спального У попередній версії.

Навпроти схеми активного джерела живлення, натисніть "Встановити схему живлення". На наступному екрані ви можете налаштувати, коли перетворюєте комп'ютер у режим сну, і, вибравши елемент "ніколи", вимкніть сон Windows 10.

Якщо натиснути на точку "Змінити додаткові параметри живлення", ви потрапите у вікно детальних налаштувань поточної схеми. Тут ви можете окремо встановити поведінку системи, пов’язаної з режимом сну в розділі "мрія":

Ще один розділ налаштувань ланцюга живлення, пов'язаний з режимом сну, - це "кнопки живлення", тут ви можете окремо встановити дії, щоб закрити кришку ноутбука, натисніть кнопку живлення (за замовчуванням для ноутбуків - сон) та дії для режиму сну кнопка (я навіть не знаю, як це виглядає, я цього не бачив).

Якщо необхідно, ви також можете встановити параметри відключення жорстких дисків простим (у розділі "жорсткий диск") та відключенням або зменшенням яскравості екрана (у розділі "екран").

Можливі проблеми з роботою режиму сну

А тепер типові проблеми з тим, як працює режим Sleeping Windows 10, а не тільки його.

 1. Режим спального вимкнено, екран також вимкнено, але екран все ще вимикається через короткий час. Я пишу цей перший пункт, тому що найчастіше до мене ставились саме з такою проблемою. У пошуку на панелі завдань починайте представляти "екрана", а потім перейдіть до параметрів екрана (екрана) та вимкніть його.  Ще одне рішення описується пізніше, після 5 -ї точки.
 2. Комп'ютер не виходить з режиму сну - або показує чорний екран, або просто не відповідає на кнопки, хоча індикатор, що він знаходиться в режимі сну (якщо такий) спалює. Найчастіше (як не дивно) Ця проблема викликана драйверами відеокарти, встановленими Windows 10. Рішення полягає в тому, щоб видалити всі драйвери відео за допомогою драйвера Display Driver, а потім встановити їх з офіційного сайту. Приклад NVIDIA, який повністю підходить для відеокарт Intel та AMD, описаний у встановленні статті драйверів Nvidia у Windows 10. Увага: Для деяких ноутбуків з графікою Intel (часто на Dell) вам доведеться взяти останнього драйвера з місця виробника самого ноутбука, іноді для 8 або 7 та встановити в режимі комбінації.
 3. Комп'ютер або ноутбук негайно вмикається після вимкнення або переходу в режим сну. Помічений на Lenovo (але його також можна знайти на інших брендах). Рішення в додаткових параметрах джерела живлення, як описано у другому розділі інструкцій, відключіть таймери пробудження. Крім того, пробудження від мережевої картки слід заборонити. На ту саму тему, але більше: Windows 10 не вимикається. 
 4. Крім того, багато проблем з експлуатацією силових ланцюгів, включаючи сон, на-про-локтопи Intel після встановлення Windows 10, пов'язані з інтерфейсом Entel Management, встановленим автоматично драйвером. Спробуйте видалити його через диспетчер пристроїв та встановіть "старий" драйвер з веб -сайту виробника вашого пристрою.
 5. На деяких ноутбуках було помічено, що автоматичне зменшення яскравості екрана до 30-50% з простим повністю вимкненим екраном. Якщо ви боретеся з таким симптомом, спробуйте додаткові параметри живлення в розділі "Екран", щоб змінити "рівень яскравості екрана в режимі яскравості червоного кольору". 

Windows 10 також містить приховану точку "очікування автоматичного переходу системи в режим сну", яка теоретично повинна працювати лише після автоматичного пробудження. Однак для деяких користувачів він працює без нього, і система засинає через 2 хвилини, незалежно від усіх налаштувань. Як це виправити:

 1. Запустіть редактор реєстру (Win+R - Regedit)
 2. Перейдіть до розділу HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCORRENTCONTCONTCONTCONTCONTCONTERSETTINGS238C9FA8-0AAD-41ED-83F4-97BE242C8F20-D8FC-4469-B07B-33EB785AACAAAAA
 3. Двічі натисніть на значення атрибутів і встановіть для нього значення 2.
 4. Збережіть налаштування, закрийте редактор реєстру.
 5. Відкрийте додаткові параметри ланцюга живлення, розділ "Сон".
 6. Попросіть потрібний час у абзаці "Чекайте, коли автоматичний перехід системи в режим сну". 

На цьому все. Здається, це сказав на таку просту тему навіть більше, ніж потрібно. Але якщо все ще виникають запитання щодо сплячого режиму Windows 10, запитайте, ми зрозуміємо.

Що таке OneDrive та як включити в Windows 10
OneDrive, що це таке? OneDrive - це хмарна послуга для зберігання файлів з Microsoft. Він доступний для всіх користувачів безкоштовно з обмеженим обся...
Помилка 0x800F0831 у Windows
Помилка з кодом 0x800F0831 з'являється при встановленні оновлення Windows і може бути викликана різними причинами. Повідомлення про помилку з кодом ...
Як визначити найменше і найчастіше використовувані клавіші
Озброєний Автохоткі або Редактор реєстру, Ви можете призначити будь -який ключ або комбінацію ключів, але перед тим, як перейти до бізнесу, буде корис...