Оптимізація

Диск з багато- завантаженням -мульти -завантаження 2K10 DVD/USB/HDD V.п’ять.одинадцять

Диск з багато- завантаженням -мульти -завантаження 2K10 DVD/USB/HDD V.п’ять.одинадцять

Зміст

Boot Disk Windows 10, незважаючи на те, що зараз флеш -накопичувачі в основному використовуються для встановлення ОС, може бути дуже корисною справою. USB -накопичувачі регулярно використовуються та переписуються, тоді як розподіл ОС на DVD -диску буде брехати і чекати на крилах. Але це стане в нагоді не тільки для встановлення Windows 10, але, наприклад, для відновлення системи або скидання паролів.

У цих інструкціях існує кілька способів створити завантажувальний диск Windows 10 з зображення ISO, в тому числі у форматі відео, а також інформацію про те, де і як завантажити офіційне зображення системи та які помилки при записі диска можуть зробити новачок користувачі. См. Також: Flash Drive Windows 10.

Завантаження ISO зображення для написання на диск

Якщо у вас вже є зображення ОС, ви можете пропустити цей розділ. Якщо вам потрібно завантажити ISO з Windows 10, то ви можете це зробити повністю офіційними способами, отримавши оригінальний розподіл від Microsoft.

Все, що потрібно для цього, - перейти на офіційну сторінку https: // www.Microsoft.Com/ru-ruftware download/windows10 Після цього в нижній частині натисніть кнопку "Завантажити Mead Now". Утиліта інструменту створення медіа буде завантажена, запустіть її.

У занедбаній утиліті вам потрібно буде вказати, що ви плануєте створити накопичувач для встановлення Windows 10 на іншому комп'ютері, виберіть необхідну версію ОС, а потім вкажіть, що ви хочете завантажити файл ISO для запису на DVD -диску , вкажіть місце збереження та чекайте завантаження кінця до кінця.

Якщо з якоїсь причини цей метод не підходив вам, є додаткові варіанти, дивіться. Як завантажити ISO Windows 10 з Microsoft.

Windows 10 Windows 10 ISO Завантаження диска

Починаючи з Windows 7, ви можете записати зображення ISO на DVD -диск без використання третімпартійних програм, і спочатку я покажу цей метод. Потім - я наведу приклади запису за допомогою спеціалізованих дисків для запису дисків.

Примітка: Одна з частих помилок користувачів -початківців - вони записують зображення ISO на диск як звичайний файл, t.Е. Результат - компакт -диск, який містить якийсь файл із розширенням ISO. Це неправильно: якщо вам потрібен завантажувальний диск Windows 10, то вам потрібно записати вміст зображення диска - "розпакувати" зображення ISO на DVD Blank.

Для запису завантаженого ISO у Windows 7, 8.1 та Windows 10 вбудовані інструменти запису диска, ви можете натиснути на файл ISO за допомогою правої кнопки миші та вибрати "Написати зображення диска".

Відкриється проста утиліта, в якій ви можете вказати на диск (якщо у вас є кілька) і натисніть "Запишіть".

Після цього залишається лише чекати, поки не буде записано зображення диска. В кінці процесу ви отримаєте завантажувальний диск Windows 10, готовий до використання (простий спосіб завантаження з такого диска описаний у статті, як перейти до меню завантаження на комп'ютері або ноутбуці).

Інструкція з відео - Як зробити завантажувальний диск Windows 10

І тепер те саме зрозуміло. На додаток до методу запису за допомогою вбудованих систем системи, показано використання третійпартійних програм для цієї мети, що також описано в цій статті нижче.

Створення завантажувального диска в ультраїзі

Однією з найпопулярніших програм роботи з дисками в нашій країні є ультраїзи, і з нею ви також можете зробити завантажувальний диск для встановлення Windows 10 на комп’ютер.

Це робиться дуже просто:

  1. У головному меню програми (вгорі) виберіть "Інструменти" - "Напишіть зображення CD" (незважаючи на те, що ми записуємо DVD). 
  2. У наступному вікні вкажіть шлях до файлу із зображенням Windows 10, накопичувачем, а також швидкістю запису: вважається, що чим менше використовується швидкість, тим більше шансів на проблемне читання записаного диска на різних комп’ютерах. Решта параметрів не слід змінювати.
  3. Клацніть "Запишіть" і чекайте завершення процесу запису.

До речі, головна причина, чому третя партійна утиліти використовується для запису оптичних дисків, -це лише можливість встановлення швидкості запису та інших параметрів (які в цьому випадку не потрібні).

З іншими безкоштовними програмами

Існує багато інших дисків для запису дисків, майже всі вони (і, можливо, все) мають функції запису диска з зображення і підходять для створення розподілу Windows 10 на DVD.

Наприклад, студія Ashampoo Burning Free, одна з найкращих (на мою думку) представників такого роду програми. Також достатньо, щоб вибрати "Зображення диска" - "Напишіть в ньому зображення", після чого почнеться простий і зручний майстер запису ISO на диск. Ви можете ознайомитись з іншими прикладами таких комунальних послуг у огляді найкращі безкоштовні диски для запису дисків.

Я намагався зробити цю інструкцію максимально зрозумілою для початківця користувача, однак, якщо у вас все ще виникає запитання чи щось не виходить - напишіть коментарі з описом проблеми, і я спробую допомогти.

Привіт усім, чотири з половиною роки тому я зробив публікацію про завантажувальний флеш -накопичувач Usb реаніматор, Ось це - https: // pikabu.ru/story/_2929805 Але ця асамблея перестала підтримувати, і я нещодавно почав використовувати інший. Я хочу поділитися з вами, можливо, хтось стане в нагоді.

З функцій, які мені тут сподобалися, я можу висвітлити той факт, що всі утиліти та програми, що знаходяться на флеш -накопичувачі, не вбудовані в Вінпе з Асамблеї, натомість вони підключені до цих ОС, що він значно економить місце (Оригінал важить лише 4,33 ГБ), До речі, ви можете підключити програмне забезпечення до своєї основної ОС. Я також зазначаю, що збірку можна оновити за допомогою патчу t.Е. Необхідно накачати його з торрент щоразу!

Автор офіційної Асамблеї 2K10 - Conty9 і Korsak7, І неофіційний Віктор Кізель. Дуже дякую!

Що можна зробити за допомогою збірки (його викликається до речі 2k10 неофіційним):

- Встановіть ОС (WIN 7, 8.1, 10 або більше старих систем, якщо додати відповідні зображення);

- Навантаження в системи, де є лише підтримка UEFI;

- Додайте інші збори до складання 0_o або завантаження коліс (наприклад, ви можете кинути Kali Linux або Tails тощо.П.);

- Перерозподілити місце між секціями;

- Відновити завантажувачі різних ОС (включаючи використання MSDART);

- Відредагуйте завантаження/регістр/реєстрацію/користувачі з ОС з обмеженою кількістю;

- Кидати паролі;

- Flash BIOS;

- Тест заліза (відеокарти, оперативна пам’ять, жорсткий диск тощо.П.);

- Відновити видалені дані або логічні розділи дисків;

- Зробіть резервні системи та одужайте від них

- Список можна тривати тривалий час, але я обмежусь цим. У відео нижче я показав кілька прикладів на практиці

0. Завантажте необхідні збори та зображення за посиланнями:

Багаторазовий 2k10 неофіційний - https: // rutracker.Org/forum/viewtopic.PHP?t = 4802247

Windows 10, 8.1, 7 (від Sergei Strelec) - https: // rutracker.Org/forum/viewtopic.PHP?t = 5579621 (Ви не можете завантажити це, якщо встановлення ОС не потрібна)

Шляхи оновлення складання - https: // yadi.SK/D/9Q-AOLVJDCYXX

Додни для додавання інсталяторів Windows до складання - https: // yadi.SK/D/9Q-ALVJDCYXX/%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%87%20%.. (Ви не можете завантажити це, якщо встановлення ОС не потрібна)

1. Якщо ви вирішили додати Windos 7 x32/x63, 8 інсталяторів.1 x32/x64, 10 x32/x64, потім продовжуйте відповідно до підпунктів, якщо ні, то перейдіть до пункту 2;

1.1 Застосовуйте патч 2K10-WIN7-10 до ізоміка неофіційної збірки (зверніть увагу на версію, вона повинна відповідати!)

2. Скопіюйте всі важливі дані з флеш -накопичувача та відформатуйте їх за допомогою програми Rmprepusb (У Асамблеї вона лежить на шляху 2k10programs-2k10flash-toilitesrmprepusb) запустивши його з правами адміністратора;

2.1 Бажано форматувати Fat32 Для більшої сумісності із залізом, але якщо вам потрібно записати файли більше 4 ГБ на флеш -накопичувачі, то формат в Exfat. Як налаштувати rmprerpusb:

2.2 Після форматування фізично підключіть флешку. Це важливо!

2.3 Тепер перевірте флешку на наявність помилок за допомогою програми Chkdskgui з 2K10Programs-2K10HDD-UTILIES:

2.чотири Якщо чек не виявив проблем, то ми продовжуємо, і якщо ви його розкриєте, поверніться до кроку 2.1 і повторіть! Необхідно, щоб проблеми з файловою системою не було, інакше з Асамблеєю будуть непередбачувані проблеми;

3. Запишіть зображення на своєму USB -операторі, залежно від пункту 1, це буде або подрібнене, або нестабільне зображення. Для запису запустіть утиліту UTMake, яка лежить у папці завантаження;

чотири. Після успішного копіювання флеш -накопичувач готовий! Далі за бажанням;

п’ять. Якщо ви використовували Addon 2K10-WIN7-10, то відкрийте встановлення файлів Windows 7-10 із зображення Windows 10, 8.1, 7 (від Sergei Strelec):

У папках 7 × 32; 7 × 64; 8132; 8164 на флеш -накопичувачі по дорозі _win Завантажте файли встановлення.ESD з папки джерел (вони знаходяться на диску із зображення від Sergei Strelec).

6. Тепер киньте зображення, які ви вирішили додати до папки 2k10user.Зображення;

7. Вітаємо, тепер у вас є флеш -накопичувач, який можна оновити патчами (і не накачувати його щоразу), і який містить інсталятори більшості операцій, в яких включені оновлення, а також багато редакційних офісів встановлення.

Для тих, хто хоче побачити, як це зробити все чітко, я зняв відео (до речі, я показав, як використовувати флеш на iMac, ноутбуці та старому ПК):

269

  • Категорія: комунальні послуги
  • Операційна система: Windows 10
  • КЛЮЧ: Не потрібно
  • Російська мова є
  • Ліцензія: безкоштовно
  • Завантаження: 1 153

Завантажте Windows 10 завантажувального диска безкоштовно

Windows 10 не потрібно представляти. Ця операційна система стала справжнім проривом у легендарній лінії, незважаючи на думку скептиків. Порівняння його з "семи" лише оновленим "стартом" є невідповідним. Інтерфейс плитки дійсно викликає багато питань, але не слід відмовлятися від інших функцій завдяки новому дизайну дизайну. Крім того, ви можете використовувати утиліту startisback та відновити звичайну структуру, яка відкривається за допомогою кнопки в нижньому лівому куті інтерфейсу.Ви можете оновити систему з флеш -накопичувача або завантажити завантажувальний диск Windows 10 та записати її на знімний MEDEL CD/DVD. Іноді встановлення "десятків" проводиться безпосередньо з робочого столу, а в деяких випадках вам доведеться зайти в налаштування BIOS та встановити завантаження з диска.

Переваги Windows 10

Мінус

Існує набагато більше переваг, ніж недоліки, тому, безумовно, варто завантажити завантажувальний диск Windows 10, навіть якщо стара версія операційної системи була встановлена ​​на комп’ютері раніше. Перехід до "першої десятки" від ліцензованої "Сім" та "вісім" спочатку був безкоштовним (до кінця 2017 року), але зараз такої можливості немає. Тому використовуйте нашу пропозицію та завантажте функціональний продукт нового покоління.

Завантажте Windows 10 завантажувального диска безкоштовно

Поділіться зі своїми друзями:

Безкоштовно!уфілерПеревірятиОфіційний розподіл завантажувального диска Windows 10ПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте завантажувальний диск Windows 10Завантажте Windows 10 завантажувального диска безкоштовно

Як перевірити iPhone, перш ніж купувати з руки
Ми говоримо вам, як перевірити iPhone перед покупкою. Ми обговоримо основні аспекти, на які потрібно звернути увагу, а також розглянемо, які хитрощі в...
Як відключити використання глобальних клавіш у Windows 10
Операційна система Windows 10 має глобальну комбінацію "гарячий" клавіші, які виконують певні функції, незалежно від того, яка програма на даний момен...
Як використовувати Pics Print, створіть плакат аркушів A4
Багато рейнджерів та графічних редакторів можуть надсилати зображення для друку, а в різних форматах лише домашні та офісні принтери можуть працювати ...