Програми

MPOWERSAVER - утиліта для вимкнення екрана при блоці комп'ютера

MPOWERSAVER - утиліта для вимкнення екрана при блоці комп'ютера

Вбудовані інструменти для Windows мають все, необхідне для управління живленням, що, однак, не заважає розробникам третього сторонів створювати альтернативні утиліти для цих цілей. Один із цих комунальних послуг - Mpowersaver дозволяє автоматично вимикати екран при активізації Заставка і блокування комп’ютера. Крім того, утиліта може блокувати систему бездіяльністю.

MPOWERSAVER не потребує встановлення та витрачає більшу частину часу в системному сліді, не втручаючись у експлуатацію інших програм. Вікно налаштувань, що називається в меню в полі опції Відновлення Містить дві вкладки Загальний і Просуватися.

Перший включає чотири основні налаштування: Автомобілі з Windows, відключення екрана, коли активація екрана, вимкніть екран з виходом із системи з бездіяльністю через певний час та подібний варіант, але не залишаючи облікового запису облікового запису користувача.

Вкладка Просуватися Містить простий і зручний планувальник завдань, що дозволяє керувати основними функціями живлення. Підтримуване відключення, перезавантаження, занурення в режим сплячки (сон) І очікування. У цьому випадку ви можете вказати не тільки точний час виконання однієї з чотирьох дій, але й день тижня, на який він буде виконаний.

Ви можете завантажити поточну версію Mpowersaver з веб -сайту розробника Mpowersaver.у. Програма розповсюджується на безкоштовній основі, не містить реклами, сумісної з усіма популярними виданнями Windows. Мова інтерфейсу є англійською, але це не стане перешкодою для її використання.

Як вимкнути оновлення Windows 10 назавжди
Windows 10, як і будь -яка інша версія програмного забезпечення, у стандартному режимі перевіряє наявність оновлень в Інтернеті, відразу після встанов...
Як відновити пароль з iCloud до iPhone
Майже кожен власник пристрою "Apple" може забути пароль від iCloud, особливо якщо пароль ніде не записаний і не зберігається. Якщо у вас така ситуація...
FersSystemWatch - спостереження за змінами на дисках та в реєстрі
Не секрет, що навіть під час видимої бездіяльності операційна система може виконувати певні операції, створювати та видаляти файли, переписувати ключі...