Windows 10

Чи можна встановити винятки з Windows 10 для вбудованого захисника?

Чи можна встановити винятки з Windows 10 для вбудованого захисника?

У кожному звичайному антивірусі є функція, яка дозволяє встановлювати винятки для певних областей диска, що навіть дуже вітається. Ну, чому, замислюючись, щоразу виконуючи повне сканування, щоб перевірити папку Stogabyta з фільмами та музикою? Тільки для цього надається можливість створення винятків. Ну, з сторонніми антивірусами зрозуміло, але як щодо стандартного захисника Windows, оскільки він також антивірус, також,?

Можливість створення винятків присутня в Захисник Windows, навіть у розширеній формі. Можна виключити з сканування у захисника не тільки папки та окремі файли, але й обробляє та об'єкти з певними розширеннями.

Ви можете ввімкнути та налаштувати функцію виключення, натиснувши на ланцюг Варіанти -> Оновлення та безпека -> Захисник Windows -> Винятки -> Додайте виняток.

За допомогою папок і файлів все зрозуміло, натисніть плюсик і вказати конкретний об'єкт.

Але, роблячи винятки у списку типів файлів та процесів, ви повинні бути обережними.

Будь -які типи виконуваних файлів, бібліотек, а також завантажені інтерактивні документи з Інтернету надзвичайно небажано додати до винятків, оскільки ви залишаєте комп’ютер буквально без будь -якого захисту.

Процеси також необхідні для того, щоб зробити винятки з екстремальною обережністю, не забуваючи, що в цьому випадку захисник не буде перевіряти все, що стосується привілейований Файли та підпрограми.

Ми встановлюємо Bluetooth в Linux
Технологія Bluetooth тепер стала широко розповсюдженою. В основному, він використовується для підключення будь-яких гаджетів до смартфона для прикладу...
Як побачити способи IMEI для всіх типів смартфонів
Ми говоримо про те, як дізнатися телефон IMEI в різних моделях пристроїв та в різних операційних системах. Більше про IMEI Що ще може бути корисним д...
Як активувати попередній перегляд вкладок у браузері Google Chrome
Гугл хром Багато в чому це краще, ніж інші браузери "з коробки", т.Е. постачаються з попередньо встановленою функціональністю і не потребують додатков...