Інтернет

Накладка методу - Векторний редактор в Інтернеті

Накладка методу - Векторний редактор в Інтернеті

Серед сучасних онлайн -графічних редакторів існує багато з тих, хто жодним чином не поступається функціональними можливостями для своїх аналогів настільних ПК, а іноді і перевершує їх. Однак їх переважна більшість є растровими, але ви можете зустріти хорошого редактора векторів в Інтернеті лише як виняток. Приклад може служити Накладка методу - Цікавий веб -додаток, призначений для базової роботи з векторними малюнками.

На жаль, програма підтримує роботу поки що лише з одним форматом вектора - SVG, але можна відкрити звичайні растрові зображення та створити векторні малюнки на основі них. Зовні метод НАПРАВИТИ НАДІ Adobe Illustrator.

На жаль, дуже мало сервісу, запозиченого з функціонального набору останнього. І все ж бідних не можна назвати бідними. Існує повна кольорська палітра, вбудована бібліотека кліпарту, ручка, олівець, піпетка, еліпс і прямокутник, класичний інструмент для вибору об'єкта.

Масштабування, повторення та скасування дій, розмивання, вирівнювання, зміна розміру креслення, товщина олівця, додавання довільного тексту, регулювання рівня прозорості, змініть пріоритет шарів, використання лінійного і радіальні градієнти підтримуються.

Природно. З додаткових можливостей редактора можна відзначити переклад зображення в ланцюг, а також перегляд "Вихідний код" SVG.

Як було сказано вище, метод Traw підтримує імпорт растрового зображення для створення векторних ілюстрацій на основі них. На жаль, інтелектуальне автоматичне відстеження з веб -додатком не підтримується. Ви хочете чи ні, але для цього вам доведеться подумати ручкою. Готове векторне зображення можна зберегти у файлі формату SVG. Це не дивно, але в розтяжці методу просто немає зрозумілих інструментів, і для завантаження результату на комп’ютері, спочатку потрібно вибрати в меню "Зберегти зображення", А потім натиснувши клавіші CTRL + S, збережіть сторінку, відкриту на вкладці Новий браузер SVG-файл.

Ми малюємо тут: Редактор.Метод.Зміна

Як змінити гарячі клавіші в Windows 10
Багато користувачів більше знайомих для виконання різних операцій Windows 10 за допомогою миші, однак у цій ОС є багато гарячих клавіш, які можуть зна...
Як зробити резервну копію Android Phone
Сучасні смартфони давно перестали виконувати лише роль комунікаторів для голосового спілкування. Зараз мобільні пристрої містять велику кількість кори...
Як відновити дисплей HTTPS та www у адресному рядку в Chrome 76
Якщо ви вже оновили свій Гугл хром до стабільної версії 76, Тоді вони, мабуть, помітили, що звичайна частина адреси адреси - Ім'я протоколу зникла в а...