Підказки

MEMPLUS - Програма для очищення оперативної пам’яті в Windows 10/8/7

MEMPLUS - Програма для очищення оперативної пам’яті в Windows 10/8/7

Зміст

21 січня 2019 року

Опера є найважливішим компонентом будь -якого комп'ютера, який відповідає за його швидкість. Чим більше оперативної пам’яті, тим краще поводиться ПК під час роботи з купою програм. А іноді баран повинен бути очищений. Бажано регулярно.

Навіщо очистити баран?

Неможливо відповісти на це запитання одним реченням. Для початку оперативна пам’ять (навіть найпопулярніша) може не витримати купи запущених програм, і комп'ютер почне страшенно сповільнюватися і відставати.

Те саме може статися, якщо програми (особливо ресурси -інтенсивні) працюють постійно на задньому плані. Опера просто не витримує такого навантаження і починає насосний файл, який розташований на повільному жорсткому диску. Звідси гальма.

Тому баран потребує очищення час від часу. І ви можете зробити це декількома способами. Більше того, ви навіть не можете використовувати третього сторонні програми (хоча ми розглянемо цей варіант).

Очищення за допомогою вікон "завдання"

Операційна система Windows має такий чудовий компонент, як "менеджер завдань", що дозволяє керувати роботою ОС. Він також знає, як стежити за загальним станом пам'яті. За його показниками можна зрозуміти, що навантаження на оперативну пам’ять досягло критичної маси.

Більше того, "менеджер завдань" дозволяє очистити баран за пару клацань. І це не може не радіти. Використання цього компонента дуже просто. Щоб очистити пам’ять, вам потрібно виконати наступні дії.

1. Натисніть кнопку правої миші на значок "Почати" і в контекстному меню ми вибираємо "Диспетчер завдань".

2. У головному вікні компонента натисніть на категорію "Пам'ять". Ця дія сортуватиме процеси завантаження оперативної пам’яті комп'ютера або ноутбука.

3. Тепер ми натискаємо на найбільш інтенсивні ресурси процеси з правою кнопкою миші та виберете "Видаліть завдання". Ця дія розвантажує процеси з оперативної пам’яті.

Тож варто зробити для всіх процесів, які не є системними. Однак лише ті програми, які зараз не працюють. Якщо ви розвантажите роботу, то в кращому випадку він перестане працювати. В гіршому - система замерзне.

Очищення автоматичного завантаження

Мало хто знає, але програми в навантаженні автомобіля також впливають на безладу оперативної пам’яті. Якщо в автоматичному навантаженні занадто багато зайвих додатків, то операційна система починається дуже довго. Але це все ще половина хробака.

Ті програми, які розпочалися разом з ОС, постійно працюють на задньому плані та дуже важко завантажують оперативну пам’ять. Тому вам потрібно очистити навантаження на машину. Це можна зробити, використовуючи той самий "диспетчер завдань". In6toction це.

1. Запуск "Диспетчер завдань" нам вже відомий (або поєднання ключів "Ctrl+Shift+ESC"). У ньому ми негайно переходимо на вкладку "Автомобіль".

2. Виберіть непотрібну програму, натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Відключити".

Цю процедуру слід повторювати для всіх програм, за винятком системних. Після відключення всіх непотрібних компонентів необхідно перезавантажити комп'ютер або ноутбук, щоб операційна система могла застосовувати зміни.

Ми використовуємо третій партії програми

Немає сумнівів, що певні програми будуть розвантажувати оперативну пам’ять швидше і краще, ніж користувач. Але найефективніші результати досягаються у випадках, коли застосовуються всі вищезазначені налаштування та задіяні програми.

Ми розглянемо кілька найефективніших та популярних програм для очищення оперативної пам’яті непотрібного сміття комп'ютера. Вони абсолютно безкоштовні та прості у використанні.

Kcleaner

Не плутати з ccleaner. Це найпотужніший застосування для швидко очищаючого оперативної пам’яті. Це взагалі не впливає на системні послуги, і це головний плюс. Програма працює швидко і чітко працює в будь -якій ситуації.

Ви можете завантажити програму повністю безкоштовно з офіційного веб -сайту виробника. Встановлення відбувається за стандартним сценарієм. Єдине, що вам не потрібно змінювати шлях встановлення. Алгоритм дії дуже простий.

1. Ми запускаємо програму за допомогою ярлика на робочому столі.

2. Якщо вам потрібно звичайне очищення, то в головному вікні програми ми натискаємо на кнопку "Ясно". Процес розпочнеться автоматично. Після завершення заявка видасть відповідне повідомлення.

3. Однак найкраще використовувати кнопку "Чистий та перезапуск". Він починає глибоке очищення, під час якого комп'ютер перезавантажується.

Рекомендується виконувати цю процедуру раз на місяць. Kcleaner - одна з тих програм, яка повинна бути на комп’ютері будь -якого користувача. Це допомагає підтримувати нормальну роботу комп'ютера в будь -яких умовах.

ЗАВАНТАЖИТИ

MZ Ram Booster

Ще одна відмінна корисність для роботи з Рам. Вона не тільки знає, як очистити оперативну пам’ять, але й має багаті інструменти для своєї оптимізації. Програмний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Хоча немає адекватної російської мови.

Ви можете безкоштовно завантажити утиліту з офіційного веб -сайту розробника. Процес установки є стандартним. Навіть у новачків не буде жодних питань. І для очищення оперативної пам’яті за допомогою цієї програми потрібно зробити наступне.

1. Ми запускаємо утиліту за допомогою відповідної значки.

2. У головному вікні програми просто натисніть лише одну кнопку "Розумний оптимізація". Почнеться процес очищення та оптимізації пам'яті. Коли це закінчиться, програма дасть повідомлення. Англійською мовою.

3. Програма також має можливість оптимізувати процесор. Щоб запустити це завдання, просто натисніть кнопку "Підвищення процесора".

MZ Ram Booster також знає, як оптимізувати ОС та постійно стежити за станом оперативної пам’яті та процесора. Дуже корисна програма, яка, безумовно, повинна бути під рукою для кожного користувача.

ЗАВАНТАЖИТИ

Мудрий оптимізатор пам'яті

Невелика корисність з широкими можливостями. Він призначений виключно для роботи з Рамом і знає, як завершити повну оптимізацію. Програма абсолютно безкоштовна, має приємний інтерфейс і повністю російською мовою.

Ви можете безкоштовно завантажити утиліту на веб -сайті розробника. До речі, вона використовує код з відкритим кодом, який також непоганий. Встановлення утиліти дуже проста. І використовувати його ще простіше. Для оптимізації вам потрібно зробити наступне.

1. Запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі.

2. У головному вікні натисніть лише одну кнопку "Оптимізація".

Процес розпочнеться і закінчується автоматично. Мудрий оптимізатор пам'яті - один з найбільш мініатюрних оптимізаторів. Зважує заявку у встановленій формі лише декількох мегабайт.

ЗАВАНТАЖИТИ

Висновок

Отже, вище ми вивчили шляхи оптимізації оперативної пам’яті комп'ютера та його очищення. Звичайно, використання додатків набагато простіше, але найкращі результати досягаються при використанні ручних та автоматичних методів. Варто пам’ятати про це.

Відео: Як очистити оперативну пам’ять на комп’ютері

Як очистити оперативну пам’ять на комп’ютері

Топ-3 простий спосіб, як очистити оперативну пам’ять на комп’ютері або ноутбуці, що працює в Windows 7/10

Джерело

Деякі процеси, перебуваючи в стані "сплячого", просто зарезервують місце на оперативній пам’яті, не виконуючи жодних корисних функцій, але в той же час займають місце, яке може використовувати активні програми. Існують спеціалізовані програми для очищення оперативної пам’яті від таких елементів. Нижче ми поговоримо про найпопулярніші з них.

Оцінка баранів

Застосування Ram Cleaner був одним з найпопулярніших платних інструментів для очищення комп'ютерного оперативної пам’яті. З успіхом він заборгував свою ефективність у поєднанні з легкістю управління та мінімалізмом, що вразило багатьох користувачів.

На жаль, з 2004 року програма не підтримувалася розробниками, і в результаті немає гарантії, що вона буде працювати так само ефективно та правильно в операційних системах, виданих після зазначеного часу.

Менеджер оперативної пам’яті

Додаток Manager RAM - це не лише ПК оперативної пам’яті, але й менеджер процесів, який перевищує стандарт для деяких можливостей "Диспетчер завдань" Вікна.

На жаль, як і попередня програма, Manager Ram - це покинутий проект, який не оновлювався з 2008 року, і тому він не був оптимізований для сучасних операційних систем. Однак ця програма все ще є певною популярністю серед користувачів.

Швидка дефраг

Швидка дефрагментальна безкоштовна програма - дуже потужна програма управління додатками. Окрім функції очищення, він включає менеджер проблем, інструменти для видалення програм, управління автоматичним завантаженням, оптимізації Windows, відображення інформації про вибрану програму, а також забезпечує доступ до багатьох внутрішніх утиліт операційної системи. І він виконує своє основне завдання безпосередньо від Trei.

Але, як і дві попередні програми, Fast Defrag Freeware - це проект, закритий розробниками, який не був оновлений з 2004 року, що викликає ті самі проблеми, які вже були описані вище.

Баран Бустер

Досить ефективний інструмент для очищення оперативної пам’яті - це рамка підсилювача. Основною його додатковою функцією є можливість видалення даних із обмінного буфера. Крім того, використовуючи один із пунктів меню програми, комп'ютер перезавантажується. Але загалом це досить просто в управлінні і виконує головне завдання автоматично з корита.

Ця програма, як і попередні програми, належала до категорії закритих проектів. Зокрема, Рам Бостер не оновлювався з 2005 року. Крім того, у його інтерфейсі немає російської мови.

Рамсмаш

Ramsmash - це типова програма для очищення оперативної пам’яті. Відмітною особливістю є вхідне відображення статистичної інформації про навантаження оперативної пам’яті. Крім того, не можна не відзначити досить привабливий інтерфейс.

Починаючи з 2014 року, програма не була оновлена, оскільки розробники разом із ребрендингом власного імені почали розробляти нову галузь цього продукту, яка називається Superram.

Суперрам

Додаток Superram - це продукт, який виявився зумовлений розробкою проекту Ramsmash. На відміну від усіх програмних засобів, які ми описали вище, цей інструмент для очищення оперативної пам’яті наразі є актуальним та регулярно оновленим розробниками. Однак однакова характеристика стосуватиметься тих програм, про які буде обговорено нижче.

На жаль, на відміну від Ramsmash, більш сучасна версія цієї програми Superram ще не була ріста, і тому її інтерфейс виконується англійською мовою. Недоліки можуть також включати можливе замерзання комп'ютера під час процесу очищення оперативної пам’яті.

Оптимізатор пам'яті Winutilites

Досить простий, зручний для управління, і в той же час візуально привабливо розроблене очищення оперативної пам’яті - це оптимізатор пам'яті Winutilites. Окрім надання інформації про навантаження на оперативну пам’ять, він надає подібні дані про центральний процесор.

Як і попередня програма, оптимізатор пам'яті Winutilites характеризується заморожуванням під час процедури очищення оперативної пам’яті. Недоліки включають відсутність російського інтерфейсу.

Чистий мем

Програма Clean MEM має досить обмежений набір функцій, але вона виконує головне завдання для ручної та автоматичної оперативної пам’яті, а також для моніторингу стану оперативної пам’яті, вона ідеально виконує. Додаткова функціональність включає лише здатність керувати окремими процесами.

Основними недоліками чистого MEM є відсутність російського інтерфейсу, що наголошує на російському.

MEM відновити

Наступна популярна, сучасна програма очищення оперативної пам’яті - це редукція MEM. Цей інструмент - це простота та мінімалізм. Окрім функцій очищення оперативної пам’яті та відображення його стану в режимі реального часу, цей продукт не має більше додаткових можливостей. Однак саме така простота та залучає багатьох користувачів.

На жаль, як і багато інших подібних програм, використовуючи MEM Reduct на комп'ютерах з низькою потужністю, під час процесу очищення замерзає замерзання.

MZ Ram Booster

Досить ефективний додаток, який допомагає очистити комп'ютер оперативної пам’яті, є MZ Ram Booster. З цим ви можете оптимізувати не тільки навантаження на оперативну пам’ять, але й центральний процесор, а також отримати детальну інформацію про роботу цих двох компонентів. Неможливо не відзначити дуже відповідальний підхід розробників на візуальний дизайн програми. Навіть надається можливість змінити кілька тем.

"Недоліки" заявки включають лише відсутність росифікації. Але завдяки інтуїтивному інтерфейсу, цей недолік не є критичним.

Як бачите, існує досить великий набір додатків для очищення оперативної пам’яті комп'ютера. Кожен користувач може вибрати можливість на свій смак. Він представив обом інструментам з мінімальним набором можливостей та засобами, які мають досить широку додаткову функціональність. Крім того, деякі користувачі, які не мають звички. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Баран - це цікава річ, то це так, тоді це не так. Ну, якщо серйозно, варто сказати, що багато користувачів часто використовують багато програм, які працюють на задньому плані, і ніхто навіть не думає про те, наскільки вони споживають оперативну пам’ять.

У цій статті ми розповімо, як очистити оперативну пам’ять на будівлях операційної системи Windows 10. А також зібрано для вас найкращі програми для очищення Windows 10 Ram.

Як очистити оперативну пам’ять на Windows 10

Очищення оперативної пам'яті перезавантаження комп'ютера

Як думають багато людей, найпростіший спосіб очищення оперативної пам’яті на Windows 10 - це просте перезавантаження комп'ютера. Оскільки після перезавантаження комп'ютера оперативна пам’ять автоматично очищають.

Випуск оперативної пам’яті шляхом закриття програм

Ви також можете очистити оперативну пам’ять, закриваючи відкриті програми, які використовують найбільшу пам’ять. Для цього використовуйте менеджер проблем з Windows 10, який має досить широку функціональність.

  1. Відкрийте менеджера завдань, натиснувши Ctrl+Shift+ESC.
  2. Далі на вкладці Процеси Ми сортуємо список програм для кількості зарезервованої фізичної пам’яті.
  3. І останній крок насправді буде закриттям відкритих програм, натисніть на кнопку миші праворуч та виберіть елемент Видаліть завдання.

Детальніше ви можете побачити детальніше на вкладці, а також уважно закрити вимогливі процеси звідти.

Очищення оперативної пам’яті за допомогою простого сценарію

Це ще один спосіб очищення оперативної пам’яті за сценарієм без використання третім партійних програм. Нам просто потрібно створити невеликий сценарій для очищення оперативної пам’яті, після запуску якого очищення оперативної пам’яті відбудеться дуже швидко та ефективно.

Плюс цього методу полягає в тому, що вам не потрібно шукати та завантажувати третій партії програми. Після створення сценарію для очищення оперативної пам’яті, і ви все одно можете використовувати. Отже, щоб очистити оперативну пам’ять за допомогою простого сценарію, вам потрібно виконати наступні кроки:

  1. Створіть текстовий файл і негайно змініть розширення файлу з .TXT на .VBS.
  2. Далі відкрийте файл у режимі редагування, натиснувши його правою кнопкою миші та виберіть Зміна.
  3. Потім скопіюйте поданий текст нижче та вставте його в наш майбутній сценарій, щоб очистити оперативну пам’ять. [stextbox] msgbox "Очистіть оперативну пам'ять?", 0", сценарій для очищення оперативної пам’яті "Freemem = Space (8019200000) MSGBOX" Очищення завершено ", 0," Сценарій для очищення оперативної пам’яті "[/Stextbox] Увага! Значення "8019200000" обчислюється формулою: n*1024*10^5, де n - об'єм вашої оперативної пам’яті в гігабайтах. Наприклад, для 2 ГБ оперативної пам’яті значення становитиме 204800000, за 4 ГБ - 409600000, за 6 ГБ - 614400000, і для 8 ГБ - 819200000.
  4. Останній крок може лише запустити сценарій та очистити оперативну пам’ять.

А також є інша команда, яка також дозволяє очистити баран. Але тут вам також потрібно створити сценарій, як написано вище. І вставте команду в сценарій: [stextbox] mystring = (40000000) [/stextbox]

Програми очищення Windows 10

Зараз справді існує великий вибір програм, які дозволяють автоматичне очищення оперативної пам’яті. Деякі з них навіть мають можливість автоматично чистити оперативну пам’ять на задньому плані. Тому варто вибрати програму для очищення оперативної пам’яті на основі зручності інтерфейсу та можливостей самих програм. Усі програми нашого списку справді гідні і легко впораються з завданнями.

Рам Раш

Ram Rush має більш простий інтерфейс користувача порівняно з наступними програмами нашого списку. Утиліта працює в тихому режимі і дозволяє користувачеві спостерігати за графіком процесора та оперативної пам’яті в режимі реального часу. Можна також налаштувати його так, щоб оптимізація оперативної пам’яті Windows 10 була автоматично запущена, коли його обсяг становить менше 8% від загальної пам’яті або вручну запустіть очищення оперативної пам’яті за допомогою гарячих клавіш. 

Kcleaner

Kcleaner - це потужна корисність для очищення оперативної пам’яті. Має кілька режимів роботи, як вручну, так і автоматично. Можна завантажити портативну версію програми, що робить її ще зручнішою для використання.

MZ Ram Booster

Відмінна безкоштовна утиліта системи, створена спеціально з метою підвищення продуктивності вашого комп'ютера, автоматично очищаючи оперативну пам’ять. MZ Ram Booster використовує мінімальні ресурси, не завантажуючи систему.

Мудрий оптимізатор пам'яті

Особливістю безкоштовного оптимізатора пам'яті безкоштовного утиліти є автоматичний випуск оперативної пам’яті. Для цього вам просто потрібно завантажити та розпочати мудрий оптимізатор пам'яті. Вона звільняє фізичну пам’ять, яку споживає марні програми.

Очищати

CleanMem - це, мабуть, найменша корисна серед нашого списку для очищення оперативної пам’яті на Windows 10. Має інтерфейс, який знайомий користувачам операційної системи WINDWS 7, оскільки він виглядає як настільний віджет. Щоб очистити оперативну пам’ять, потрібно натиснути на віджет за допомогою правої кнопки миші та виберіть елемент Clean Memory Now. Це робить його зручним інструментом для початківців.

Розширена система системи

Розширена система SystemCare - це дійсно потужна програма очищення, яка має дуже широку функціональність. А саме цей набір утиліт для оптимізації комп'ютера. Завдяки хорошому інтуїтивному інтерфейсу, він підходить як для початківців, так і для більш досвідчених користувачів. Має російську мову інтерфейсу та безкоштовну версію програми.

висновки

У цій статті ми вивчили, як очистити оперативну пам’ять на Windows 10, адже це дійсно цікава тема. Ми рекомендуємо звернути увагу на список найкращих програм для очищення Windows 10 оперативної пам’яті.

Напишіть нам у коментарях, як ви випускаєте оперативну пам’ять, і які програми ви використовуєте для цього?

Оновлення конфігурації 1c управління торгівлею
Оновлення конфігурації дозволяє отримати нові можливості та позбутися старих помилок. Ви можете виконати це самостійно. Головне - дотримуватися декіль...
Як видалити обліковий запис у Telegram
Ми говоримо про те, як правильно видалити обліковий запис у телеграмі, стираючи всю інформацію про себе з пристроями або безпосередньо з серверів. Нав...
Які етикетки у Windows та як включити показ їх розширень
Усі користувачі Windows добре ознайомлені з концепцією етикетки. Етикетка - Це невеликий графічний об'єкт файлової системи, що містить посилання на фа...