Драйвери та плагіни

Масштаб на екрані комп'ютера, піктограми, шрифт

Масштаб на екрані комп'ютера, піктограми, шрифт

Зміст

Операційна система "уроки" та статті "

Трапляється, що ми не задоволені тим чи іншим розміром шрифту, піктограм або шкалою екрану. Але не всі знають, як змінити це для більш зручного використання Windows або веб -сайтів. У цій статті ми детально поговоримо про масштабування на комп’ютері.

Ви дізнаєтесь про те, як змінити шкалу екрану в Windows 10, як зменшити або збільшити шрифт на комп'ютері та в браузері, а також як змінити розмір значків у папках та розмір ярликів на настільний.

Як змінити масштаб екрана Windows 10

Спочатку ви дізнаєтесь, як збільшуватись або Як зменшити скріншот на комп’ютері. Ця функція буде корисною для власників екранів незвичайних розмірів, невеликих або дуже великих. Також знання про це, як збільшити шкалу в Windows 10 бажано для власників проектів. У деяких випадках це може бути дуже корисно. 

Щоб змінити масштаб екрана комп'ютера, дотримуйтесь наведених нижче дій:

один. Відкрийте вікно "Параметри", для цього натисніть Win+I або меню "Пуск" та натисніть на піктограму передач.

2. Після клацання "Система" та виберіть "Екран".

Вікно, яке нам потрібно, також можна відкрити, натиснувши на праву кнопку з подряпини на робочому столі та вибравши "Параметри екрана".

3. У правій частині вікна ви побачите повзунки, щоб змінити шкалу екрану. Значення за замовчуванням становить 100%, а шкала може бути збільшена до 125% та 150%.

Як змінити розмір шрифту Windows 10

У операційній системі Windows 10 ви також можете зменшити або збільшити розмір шрифту деяких елементів. Іноді це хороша заміна для повного скріншота екрана, описаного вище. Ви можете змінити розмір шрифту:

Стандартний розмір шрифту "9", розмір можна встановити від 6 до 24. Ви також можете встановити набір шрифтів на половину.

Як відкрити налаштування розміру тексту Windows 10:

один. Ці налаштування знаходяться на панелі управління в розділі екрана. Один із способів відкрити їх, щоб натиснути Win+X, виберіть "Панель управління".

2. У вікні, яке відкриється, виберіть "Обладнання та звук/екран". Або введіть слово "екран" у пошук (верхній прямий кут вікна), а потім виберіть "екран".

3. Далі виберіть для них необхідні елементи та розмір шрифту, а потім натисніть кнопку "Застосувати".

Крім усього іншого, у цьому вікні є налаштування "встановити настроюваний рівень масштабування", де ви можете збільшити шкалу екрана до 500%, але цей метод не рекомендується сам Windows, оскільки це може призвести до непередбаченої поведінки Деякі екрани.

За допомогою повного масштабу екрану та способів зменшення або збільшення розміру шрифту ми з’ясували. Йдемо далі.

Як змінити розмір піктограм та мітків Windows

Збільшити або зменшити розмір піктограм (папки, файли та ярлики) у провіднику та на робочому столі ще простіше. Ось два зручні способи:

один. Тримаючи клавішу CTRL, прокрутіть колесо миші.

2. Другий метод - це вибір одного зі стандартних розмірів піктограм. Просто натисніть на праву частину робочого столу або папки, а в меню з’являється "Перегляд", а потім до потрібного розміру піктограм. Наприклад:

Як зменшити панель завдань Windows 10

У Windows 10 є налаштування, яке дозволяє зменшити Розмір панелі завдань, а саме розмір її ікон.

один. Натисніть праву кнопку миші на панелі завдань у нижній частині меню, виберіть "Параметри".

2. Клацніть ліву кнопку миші за перемикачем під елементом "Використовуйте невеликі кнопки панелі завдань".

Тепер ваша панель завдань зменшиться. Для того, щоб повернути свій вигляд до оригіналу, просто натисніть на цей перемикач ще раз.

Масштаб у браузері

Часто при перегляді різних сайтів текст на деяких занадто малий або занадто великий для нормального сприйняття. Вбудована функція масштабування в браузері допомагає боротися з цим. Це також корисно при використанні дуже великих моніторів.

У всіх сучасних браузерах ви можете змінити масштаб сайтів наступним чином:

Ви можете використовувати як звичайні клавіші Plus, мінус, нуль, так і клавіатура клавіатури клавіатури.

Висновок

У цій статті ми пройшли всі основні методи зміни масштабу на комп’ютері. І хоча ми писали на прикладі Windows 10, багато порад підходять для попередніх версій Windows.

Дата: 22.06.2017 Автор/перекладач: Лінчак

Головна "Windows 10" Як змінити шрифт шрифту 10 шрифт

Змініть розмір шрифтів Windows 10

Перший крок повинен бути введений у налаштуваннях екрана, для цього натисніть на робочий стіл за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Параметри екранаЩо

У вікні, яке з’являється, ми переходимо "Додаткові параметри екрануЩо

Далі нам потрібно знизитися трохи нижче, у розділі супутні параметри натискають на вкладку "Додаткові зміни розміру тексту та інших елементівЩо

Отже, якщо ви хочете змінити розмір піктограм у меню з типу відкриття елементів, виберіть розділ "Меню:"Далі встановіть оптимальні параметри розміру шрифту, у прикладі я демонструватиму значення"12"І я натискаю"Застосовувати"І ось що сталося: раніше

Після

Як ви можете помітити, розмір шрифту в меню збільшився, цей параметр також змінює розмір меню Word, Excel та T.D

Окрім налаштування меню, ви також можете збільшити піктограми на робочому столі, для цього у списку відкриття виберіть "Ікони"І поставте для вас формат зручним для вас, як приклад, я також демонструватиму значення"12"І ось результат: раніше

Після

Налаштування, як ви бачите, не складні, і будь -який користувач Windows 10 зможе налаштувати шрифт для себе

->

Користувачам часто доводиться використовувати можливість збільшення розміру шрифту на комп’ютері, оскільки використання операційної системи Windows 10 на моніторах з великим розширенням не дуже зручно. Аналогічно, необхідно зменшити розмір шрифту при використанні екрана телевізора з великою діагональною та невеликою роздільною здатністю.

У цій статті ми розглянемо, як збільшити шрифт на комп’ютері або ноутбуці з Windows 10. А також подумайте, як збільшити шрифт сторінки браузера за допомогою клавіатури та миші комп'ютера.

Як збільшити розмір шрифту на екрані комп'ютера або ноутбука

Щоб змінити розмір шрифту на операційну систему Windows 10, варто використовувати оновлені параметри, які тепер майже повністю замінили стандартну панель управління, щоб полегшити використання операційної системи Windows 10 на пристроях із сенсорними екранами.

  1. ВІДЧИНЕНО Запуск> Параметри> Система> Відображення І ми знаходимо предмет Масштаб і маркування.
  2. Далі виберіть Зміна розміру тексту, додатків та інших елементів у відсотковому співвідношенні (Якщо 100% - це стандартне та рекомендоване значення, можна вибрати 125, 150 та 175%).
  3. Якщо запропоноване значення не підходить для вас, натисніть кнопку під ними Настроюване масштабування, Введіть розмір у діапазоні від 100% до 500% і натисніть Застосовувати(У операційній системі Windows 10, починаючи з версії 1803, ця кнопка називається Додаткові параметри масштабування).

Для використання результатів потрібно буде вийти з системи. А також будьте обережні, адже якщо ви встановите максимальне значення, то повернетесь до нормального, за умови, що у вас є невеликий монітор, це буде дуже важко. Сама система навіть не рекомендує це робити.

У жовтні оновлення Windows 10 стало можливим налаштувати розмір тексту в спеціальних можливостях. Для цього просто перейдіть до Початок> Параметри> Спеціальні можливості> Дисплей і потягніть повзунок, поки зразок тексту не стане легко прочитати, а потім натисніть кнопку Застосовувати.

Як збільшити шрифт на сторінці в браузері

Якщо вам потрібно збільшити розмір шрифту на сторінках браузера, то це можна зробити дуже швидко за допомогою клавіатури та миші. Оскільки кожен браузер підтримує можливість збільшення вмісту сайтів, це просто буде зроблено в будь -якому з браузерів.

  1. Відкрийте потрібну сторінку в браузері.
  2. Тримаючи кнопку Ctrl На клавіатурі натисніть кнопку + збільшити і - Щоб зменшити або скрутити мишу колесом або дном, щоб збільшити та зменшити сторінку браузера.

Зміна розміру шрифту системи

Як і в більшості випадків, існує багато третій партійних програм, які дозволяють внести зміни до реєстру та змінювати параметри системи з зручного інтерфейсу. Системний шрифт Changer - одна з цих утиліт, з якою можна збільшити шрифт усіх елементів інтерфейсу. Для цього вам просто потрібно завантажити програму.

  1. З кожним запуском програми користувачеві запрошують зробити копію поточних параметрів, щоб завжди мати можливість відновити змінені параметри. Ми рекомендуємо це зробити!
  2. Далі в інтерфейсі програми ми вибираємо те, що ми змінимо, у розпал списку доступних елементів (Текст назви вікна, меню, повідомлення повідомлень, підписи на піктограми, спливаючі підказки).
  3. Останній крок буде затягувати розмір розміру розміру, а натискання кнопки Застосувати зміни Застосовувати(Після виконаних дій система вийде, тому ми рекомендуємо вам зберегти все, що було відкрито під час виходу).

Якщо ви хочете повернути всі параметри для стандартного, використовуйте файл WindowMetrics.рег. Для цього ми відкриваємо його і робимо додавання стандартних параметрів до реєстру.

Безумовно, ви можете використовувати більш складний спосіб збільшити шрифти на комп’ютері, а саме за допомогою редактора реєстру. Ви можете дотримуватися шляху: hkey_current_usercontrol paneldesktopwindowmetrics і налаштувати параметри вручну, але чому, якщо є зручна програма, яку вам навіть не потрібно встановлювати.

висновки

Збільшення шрифту - це дійсно корисна функція у Windows. Може бути корисним у багатьох ситуаціях, але не всі знають, як це зробити швидко. Тому ми написали інструкції, як збільшити шрифт на комп'ютері Windows 10 і окремо, як збільшити шрифт на сторінці в браузері, що буде багато корисно.

Форматуйте жорсткий диск через командний рядок
Форматування через командний рядок може бути корисним, якщо стандартні системи системи не можуть виконувати цю процедуру. Існує кілька способів формат...
Відключіть Google Assistant на пристрої Android
Google Assistant - чудовий голосовий помічник, але навіть не всі йому подобаються. Багато хто просто дратується присутністю ШІ, хтось перейшов на дома...
Відключіть голосовий помічник Сірі на iPhone та навушники
Ми розповідаємо, як відключити Siri на iPhone та в навушниках. Навіщо вимикати Сірі Від'єднайте Сірі від постійного прослуховування користувача Відкл...