Офіс

Word Store та його програми

Word Store та його програми

Сам редактор текстового тексту Microsoft Word - це досить потужний і функціональний додаток, який, однак, не заважає користувачам збільшувати його вже широкі можливості. Щодо більшості великих програмних продуктів, багато хто створений для Word Плагінов і Будівлі. Основна перевага полягає в тому, що вам не потрібно їхати далеко, щоб завантажувати та встановлювати їх, оскільки ви можете завантажувати та встановити розширення Word безпосередньо з інтерфейсу редактора.

Для цих цілей Word забезпечує окремий модуль Магазин і працювати над тим же принципом, що і Магазини Windows і Google. Заявки в ньому платять, і безкоштовно.

Усі вони сортуються за категоріями, кожен додається короткий опис. На жаль, каталог слів не надає спеціального вибору. Існує кілька безкоштовних розширень, і за підтримки російської мови навіть менше, з іншого боку, як оплачувані, так і безкоштовні програми Word не є більш суттєвими, ніж каталоги Windows та Google фіктивної програми.

Програми та керівники встановлені. Виберіть програму, яка вам подобається в каталозі, і натисніть кнопку Вікно встановлення "Довіра".

Якщо необхідно, ми підтверджуємо запит. Після цього надбудова буде завантажена та встановлена, і ви можете працювати з нею. Зовнішні програми для магазину Word - це панелі з набором відповідних інструментів, які можуть взаємодіяти зі змістом Open Document Word.

Наприклад, розширення "Вікіпедія" Дозволяє шукати інформацію про мережеву енциклопедію та вставляти текст, гіперпосилання та зображення безпосередньо в документ Word, не використовуючи браузер, але розширення "Шрифт -пошук" - Швидко змініть гарнітуру шрифту, не вдаючись до стандартних інструментів вибору шрифту на вкладці "Дім". Якщо надбудова більше не потрібна, її можна видалити.

Для цього на вкладці "Вставити" Клацати "Мої програми", Ми натискаємо на непотрібне розширення за допомогою правої кнопки та вибираємо опцію в меню "Видалити".

Топ -14 програм для паролів для ПК
Ми аналізуємо тему програм менеджерів паролів. Ми дізнаємось, які їх переваги, чи варто їх використовувати, і, звичайно, враховуйте найкраще оплачуван...
Файл -програвач SWF - Якщо браузер більше не відтворює Flash
Наприкінці 2020 року компанія Аобе повністю припинить підтримку Спалах, що, незважаючи на всі зусилля розробників, не вдалося зробити це безпечним. Ра...
Полотно веб -додатків - Ще один розважальний проект Google
Google - Серйозна компанія з не менш серйозними планами, але ця серйозність не заважає їй від часу розважати користувачів легкими та не зв'язуючими пр...