Оптимізація

Mafia 2 на Windows 10 Як запустити та виправити рейси

Mafia 2 на Windows 10 Як запустити та виправити рейси

Зміст

Mafia II - це досить популярна акція від третьої особи, випущена 2K чеською студією. Незважаючи на те, що думки шанувальників першої частини розділені щодо цього проекту - Mafia II - це відмінна гра, в якій час від часу кожен коханець такого жанру повторюється.

Однак давайте наблизимось до справи: деякі користувачі зазначають, що Mafia 2 на своєму комп’ютері працює. Так чи інакше, цього слід очікувати, оскільки Mafia II все ще вийшла аж вісім років тому. У цій статті ми розглянемо з вами деякі рішення, які дозволять вам запустити Mafia II на Windows 10, а також зменшити кількість вильотів.

Відмовити Mafia 2 для користувачів Windows 10

Mafia II не починається з Windows 10

Отже, давайте спершу спробуємо допомогти тим користувачам, у яких ця гра навіть не хоче починати з своїх систем. Насправді в Windows 10 немає нічого складного. Вам просто потрібно трохи експериментувати з режимами сумісності та застосувати права облікового запису адміністратора.

Для цього потрібно зробити наступне:

Спробуйте запустити гру з вибраними параметрами. Як правило, користувачі працюють після цього, легко вводять Mafia II без проблем. Якщо це вийшло, насолоджуйтесь. Тим не менш, вам може знадобитися експериментувати з режимами сумісності трохи довше.

Mafia II вилітає на Windows 10

Давайте спробуємо допомогти тим гравцям, чиї гра постійно збивається без причини. Отже, можливо, це буде не найприємніша новина, але корінь проблеми, найчастіше, є Physx. Так, емуляція фізики в Мафії II - це досить гарне доповнення до гри, але ми рекомендуємо вимкнути Physx і трохи грати без неї.

Швидше за все, гра більше не вилетітиме. Крім усього іншого, після відключення Physx частота кадрів може значно збільшуватися, що надзвичайно приємно, якщо проблеми раніше спостерігалися в цьому напрямку. Крім того, якщо ви не хочете вимикати Physx, як варіант, ви можете спробувати видалити Physx, встановлений на вашому комп’ютері, та встановити версію, яка додається до копії гри (як правило, інсталятор знаходиться в Папка гри або на диску).

Ще одна причина через яку може вилетіти Mafia II, - це переважна функція, вбудована в паровий клієнт. Спробуйте вимкнути накладки і подивитися, як функціонуватиме гра після цього. Багато гравців кажуть, що відключення надмірно допомогло їм позбутися рейсів. Відключення накладок надзвичайно просто:

Як тільки ви це зробите, запустіть гру і спробуйте грати без накладання. Варто зазначити, що у багатьох іграх у бібліотеці Steam є всілякі проблеми через наклад. Тож якщо у вас є якась гра з бібліотеки, ви можете сміливо спробувати вимкнути переважну функцію.

Знайшов друкарську помилку? Виберіть текст і натисніть Ctrl + Enter

Mafia 2 на Windows 10 не запускається - рішення

Головна> Статті та Гайда> Мафія 2 на Windows 10 не запускається - рішення

З випуском Windows 10 у багатьох гравців є проблеми з запуском Mafia 2. У цій статті описані основні рекомендації, які допоможуть запустити Mafia 2 на Windows 10. Якщо вас цікавить відповідь на питання, як запустити Mafia 2 на Windows 10, то ця стаття для вас.

Upd: Якщо ви не почнете Мафія 3 - Йди сюди.

Перевстановити мафію 2

Якщо ви оновлювались до Windows 10, а не поставили його на чистий комп'ютер, перше, що потрібно зробити, - це перевстановити гру Mafia 2.

Якщо система була встановлена ​​на чистому комп’ютері, то слід встановити ще одну збірку гри (перепакувати).

Ми оновлюємо драйвери відеокарти

Якщо у вас є відеокарта від Nvidia, завантажте драйвери звідси, виберіть модель та версію операційної системи.

Якщо у вас є відеокарта від AMD, завантажте драйвери тут.

Встановіть NET Framework

Завантажте та встановіть мережеву рамку.

Встановіть Microsoft Visual C ++ 2010

Завантажте та встановіть Microsoft Visual C ++ 2010.

Я сподіваюся, що стаття допомогла вам зіграти нашу улюблену мафію 2. Напишіть у коментарях, чи вдалося вам запустити Mafia 2 на Windows 10. Якщо у вас є альтернативні рішення проблеми, поділіться тим самим у коментарях.

Категорії: Статті та Гайда | 14 коментарів |

Mafia 2 не запускається на Windows 10 відкрити початкове вікно - що робити в цьому випадку? Для раніше випущені ігри Нова ОС не завжди краща за стару. Скажімо, Mafia 2 погано запущена або взагалі не йде на ультра -модерні Windows 10. Геймери борються з цим, однак, згадана проблема може бути вирішена за 5 хвилин і без завантаження додатків.

Відкрийте основний каталог Mafia 2, знайдіть у ній початковий файл *exe та права кнопка миші, що встановить сумісність з Windows 7 або XP - на вибір. Гра, безумовно, спрацює, якщо немає додаткового конфлікту з Physx.

Емуляція фізичних законів

Саме таким чином, що двигун Physx очолює, що є частиною відеокарти Nvidia. Це обидва можуть бути доставлені з грою, тому вже встановлено в комп’ютері. Коротше кажучи, скасування запуску Mafia 2 відбувається з однієї з двох причин:

  1. Гра вимагає старих Physx, а Windows 10 пропонує нову, що спричиняє конфлікт;
  2. Емулятор фізики занадто потужний, як і для мафії 2, і цього недостатньо ресурсів.

Mafia 2 не запускається в Windows 10 Відкрийте початкове вікно: Кілька рішень. У першому випадку вам потрібно видалити або відключити доступні Physx у меню відеокарти, а також завантажити та встановити той, який використовувався з грою. І в другому - просто деактивуйте фізичні ефекти. Стрілець стане трохи менш вражаючим, але він перестане вимикати на початку плюс частота кадру.

Встановіть та встановіть FTP -сервер у Linux
Ми розповідаємо, як налаштувати протокол передачі файлів FTP в Linux. Що таке FTP та vsftpd Протокол передачі файлів - це мережева технологія передачі...
Встановіть камеру Google на інструкцію смартфона
Google Camera - це відмінна програма, яка може повернути вашу ідею зйомки фотографії на мобільному телефоні. Ми говоримо вам, як встановити його на св...
JustDeleteme - Легке видалення себе із соціальних мереж та інших послуг
Приклади, коли користувачі починають кілька сторінок у соціальних мережах, часті. Такі підроблені рахунки можуть бути використані для різних цілей, ос...