Драйвери та плагіни

Найкраща фотографія переглядачів для Windows 10

Найкраща фотографія переглядачів для Windows 10

Зміст

->

Читайте також:16 способів звільнити диск у Windows 10.

Microsoft у нових версіях Windows 10 HID Старого доброго "засоби перегляду фотографій Windows" від користувачів, які були замінені сучасною програмою, що називається "Фотографії" (фотографії), не можна сказати, що нова програма не зручна , просто не зовсім знайомий.

Незважаючи на те, що нова програма "фотографії" має більш багату функціональність, на відміну від старої класики, але багато користувачів хочуть повернути "засіб перегляду фотографій Windows", це насправді просто.

Як повернути класичний інструмент перегляду в Windows 10?

Ми пропонуємо нашим читачам Три шляхи, З якою ви можете встановити класичний переглядач для використання в якості програми за замовчуванням для перегляду улюблених зображень та фотографій.

Microsoft, переглядач з Windows 10, не видаляв, ви не можете встановити фотографії Windows за замовчуванням у налаштуваннях, оскільки він відсутній у списку За замовчуванням програми. А на класичній панелі управління ви можете асоціювати з ним лише файли з розширенням Tiff. Давайте виправимо це обмеження в Windows 10 та увімкнемо улюблених старих, добрих "переглядів фотографій".

Перегляд фотографій Windows можна активувати, редагувавши реєстр. Необхідно додати набір значень для асоціації графічних файлів до розділу реєстру -

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAROMICROSOFTWINDES Фото Viewercapapapapapasfileassocicics].

Це можна зробити вручну або за допомогою команди PowerShell. 

Увімкніть переглядач фотографій Windows, використовуючи готовий файл Reg.

Щоб заощадити свій час, нижче, я додав готовий файл реєстру, тепер вам не потрібно робити складні поправки в реєстрі вручну, все, що вам потрібно - завантажувати архів, розпакувати та запустити файл: Windows 10 Переглядач фотографій.рег

Крок 1: Завантажте архів Windows 10 Переглядач фотографій.БлискавкаІ розпакувати.

Крок 2: У отриманій папці знайдіть і запустіть файл -"On_windows_10_photo_viewer "

Крок 3: Підтвердьте запит на записи бухгалтерського обліку та додавання інформації.

Після запуску всі необхідні розділи та значення будуть автоматично введені в реєстр, про який вам буде повідомлено про (см. Скріншот нижче).

Крок 4: Тепер відкрийте параметри Windows, натиснувши комбінації ключів Win+I або натисніть на значок передач у меню "Почати".

Крок 5: Перейдіть до групи налаштувань "За замовчуванням програми "→". На сторінці програми за замовчуванням знайдіть розділ "Переглянути фотографії", натисніть на значок програми, який використовується за замовчуванням, і виберіть "Переглянути Windows" у меню Drop -Down of Windows Views. См. Екран нижче:

Або, Ви можете натиснути на праву кнопку миші на будь -якому зображенні та вибрати в контекстному меню "Відкрити з допомогою"

У вікні, яке з’являється "як ви хочете відкрити цей файл", виберіть "Переглянути фотографії Windows".

Примітка: Якщо ви хочете повернути налаштування за замовчуванням файлу відключення, присутнього в архіві.

всі!

Метод 2 - Увімкніть класичний інструмент перегляду за допомогою PowerShell.

Цей метод відрізняється від першого, лише налаштування За замовчуванням програми, виконується для кожного типу зображення.

Крок 1: Натисніть кнопку правої миші на меню "Почати".

Крок 2: У контекстному меню, яке з’являється, виберіть Windows PowerShell (адміністратор) -це важливо!

Крок 3: Скопіюйте та вставте наступні команди:

Примітка: Скопіюйте та вставте всеКоманди за один раз, включаючи символ # і натисніть клавішу Enter.  

 If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dll ")) new -ite -path" Реєстр :: hkey_classes_rootapphotovewer.Dll "-itemtype registryKey if (-not (test -parath" Реєстр :: hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshell ")) new -ite -path" Реєстр :: hkey_classes_rootappeionsphotovewer.Dllshell "-itemtype registryky if (-not (test -path" Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotoveters.Dllshellopen ")) новий реєстр -path" :: Hkey_classes_rootappeionsphotoviewer.Dllshellopen "-itemtype registryky set -itemproperty -path" Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotoviewer.Dllshellopen "-nam" muverb "-Type" string "-value" @photoviewer.Dll, -3043 "if (-not (test-path" Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotovewer.Dllshellopencommand)) new -ite -path "Реєстр :: hkey_classes_rootappotoviewer.Dllshellopencommand "-itemtype registryky -force set -Itemproperty -path" Реєстр :: hkey_class_rootapplicationsphotoviewewer.Dllshellopencommand "-name" (за замовчуванням) "-Type" розширює "-зна.Exe '%ProgramFiles%Windows Photo Revierphotoviewer.Dll '", ImageView_fullScreen %1" if (-not (test -path "Реєстр :: HKEY_CLASSES_ROOTAPPPHOTOVIEWER.Dllshellopendroptarget ")) new -Sitem -Path" Реєстр :: Hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellopendroptarpe "-itemtype registryky -force set -itemproperty -path" Реєстр :: hkey_classes_rootappoToviewer.DLLSHELLOPENDROPTAROPTARPE "CLSID" -TYPE "String" -value "FFE2A43C-56B9-4BF5-9A79-CC6D4285608A" IF (-NOT (-NOT-PATH "Registry :: Hkey_classes_ClaotPPLICATIONSPLICTIONSPLICTIONSPLICTIONS.Dllshellprint ")) новий -ite -path" Реєстр :: HKEY_CLASSESESESTAPLIPLICATIONSPOTOVIEWER.Dllshellprine "-itemtype registryKey if (-not (test -path" Реєстр :: hkey_classes_rootplicationsphotoviewer.Dllshelllprintcomand)) new -ite -path "Реєстр :: hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellprintcommand "-itemtype registryky -force set -itemproperty -path" Реєстр :: Hkey_class_RootapplicationsPhotoviewewer.Dllshelllprintcomand "-name" (за замовчуванням) "-Type" розширює "-зна.Exe '%ProgramFiles%Windows Photo Revierphotoviewer.Dll '", ImageView_fullScreen %1" if (-not (test -path "Реєстр :: HKEY_CLASSES_ROOTAPPPHOTOVIEWER.Dllshellprintdroptarget ")) new -Sitem -Path" Реєстр :: Hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellprintdroptaroptarotarotype registryky -force set -itemproperty -path "реєстр :: hkey_classes_rootappphotoviewer.Dllshellprintdroptaroptarpe "clsid" -type "string" -value "60fd46de-f830-4894-a628-6fa81bc0190d" # # # # #

Крок 4: Після виконання команди закрийте вікно PowerShell та відкрийте папку зображеннями.

Крок 5: Натисніть праву кнопку миші на будь -якому малюнку та виберіть у контекстному меню "Відкрити з допомогою" →  "Виберіть іншу програму".

Крок 6: У вікні відкриття знайдіть і натисніть кнопку "Переглянути фотографії Windows", Для того, щоб фотографії та фотографії завжди відкривалися за допомогою "засобів перегляду фотографій Windows", не забудьте поставити галочку, як на екрані нижче:

всі! Ви впоралися, перейдіть до папки із зображеннями або фотографіями та натисніть на будь -яке зображення, зображення відкриється у "Інструмент перегляду для фотографій Windows"!

Метод 3 - Як повернути стандартний переглядач зображень за допомогою програми.

Оскільки методи вища робота за умовою, що система має файл динамічного компонування Shimgvw.DLL. Ще один спосіб повернути засоби перегляду фотографій, використовуючи окрему програму, яка вже включає правильну бібліотеку, якщо ви з будь -якої причини, пошкоджена.

Оригінальний переглядач зображень у Windows - це не дуже звичайний додаток. Він розташований у бібліотеці ShimgVW, тому неможливо запустити його безпосередньо - принаймні rundll32 потрібен.

Щоб зробити завантажувач, вам не потрібно нічого, крім невеликої кількості функцій WinAPI, це виявилося міні-застосуванням, яке не потребує встановлення, що включає дві бібліотеки ShimgVW.DLL від Windows 7 та XP SP3, розміром лише 502 кілобайт. На виході ми отримуємо незалежного глядача зображень, які можна записати на USB -флеш -накопичувачі і завжди мати під рукою.

Крок 1: Завантажте програму Mini: Інструмент перегляду зображення для Windows 10.

Крок 2: Накрутіть отриманий архів Sredstvo_prosmotra_fotografij.Блискавка У будь -якому місці я скопіюю вміст архіву в кореневому каталозі диска Від:.

Крок 3: Тепер відкрийте папку зображеннями, натисніть на одну з них правою кнопкою миші та виберіть "Відкрийте з" → "Виберіть іншу програму".

Крок 3: У вікні запиту "Як ви хочете відкрити цей файл" Прокрутіть в самому нижньому та натисніть посилання "Більше додатків".

Крок 4: У наступному вікні встановіть прапор "Завжди використовуйте цю програму для відкриття файлу JPG" І натисніть на посилання "Знайдіть на цьому комп'ютері ще одну програму".

Крок 5: Тепер перейдіть до папки, де ви розпакували завантажений архів (я розмістив вміст архіву в корені диска за допомогою: sredstvo_prosmotra_fotografij), виберіть файл "Перегляд зображення означає" І натисніть кнопку "ВІДЧИНЕНО".

всі! Глядач працює!

Повторіть цю процедуру для цих типів файлів: .JPG, .Jpeg, .PNG, .Тифф, .BMP, .Gif, .Tif cs Ви можете налаштувати асоціацію файлів у програмі "Варіанти" Перехрестя "Програми" → "Програми за замовчуванням" → "Вибір стандартних програм для всіх типів".

Для того, щоб повернути перегляд фотографій, як у XP, анімовані GIF працюють у ньому, вам доведеться виконати частину цього керівництва. Після завершення просто перейменуйте в папку "Sredstvo_prosmotra_fotografij " бібліотека Shimgvw.DLL у Win7-shimgvw.DLL,  Xp-shimgvw.DLL у Shimgvw.DLL.

всі!

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

Перейти на нову ОС Windows 10, і мені не подобалося переглядати фотографії через нову програму? Тоді повернемо старий, добрий стандартний "глядач", як у Windows 7 або 8.1.

Завантажте стандартну програму для перегляду фотографій у Windows 10 з попередніх версій не працюватиме, і чому, оскільки вона також в системі. Його потрібно лише активувати.

Стандартна програма перегляду в Windows 10 вже встановлена ​​в системі, просто потрібно її використовувати!

Де це - засіб перегляду фотографій Windows 10? І як призначити його головному для перегляду фотографії? Йти!

Як відкрити фотографії в Windows 10 за допомогою перегляду

Ми вносимо зміни до реєстру.

1) Start - Windows Service - виконати (або затискати ключ Win+R). Ми пишемо regedit - зателефонуємо до регістра Windows.

Увага! Реєстр - важливий елемент Windows. Тут не змінюйте нічого занадто. Для будь -якого пожежника ми рекомендуємо зробити точку відновлення Windows (резервне копіювання).

Для перегляду фотографій були додані лише 2 формати зображень: TIFF та TIF.

3) Клацніть правою кнопкою у вільному місці та виберіть Параметр Створення - рядка рядка. Ми підписуємо ім'я .Jpeg

Ми налаштовуємо інструмент для перегляду фотографій у Windows 10

6) Старт - Параметри (або Win+I) - Система - За замовчуванням програми - Встановіть значення за замовчуванням відповідно до програми (посилання нижче).

Якщо у списку немає програми за замовчуванням, то у вікні пошуку в лівій частині зверху (знайдіть параметр) Запишіть програми, і потрібний елемент з’явиться у списку Drop -Down.

7) Зліва у списку програм виберіть інструмент для перегляду фотографій Windows та натисніть Виберіть значення за замовчуванням для цієї програми.

Якщо у вас є дещо інше вікно (звичайний список програм), то знайдіть у ньому інструмент для перегляду фотографій, натисніть один раз та виберіть Управління. Потім виберіть потрібну програму для всіх форматів файлів.

8) Встановіть усі чекові та натисніть, щоб зберегти.

Результат. Таким простим способом за 5-10 хвилин ви можете назавжди встановити стандартний інструмент для перегляду фотографій для Windows 10, який був у Windows 7 та 8.один.

У Windows 10 стандартний додаток для показу зображень змінився. Дизайн став більш сучасним, темним та спрощеним. Але є способи повернути стару програму для перегляду фотографій з Windows 7.

Повернення стандартних фотографій перегляду

Стара програма, що працює з зображеннями та фотографіями різних форматів, була замінена, але не знята з системи. Тому, змінюючи налаштування Windows в одному з наведених нижче методів, ви отримаєте знайоме вікно. У той же час, поверніть сучасну програму "Фотографії", яка використовується за замовчуванням у Windows 10, це буде можливо в будь -який час.

У Windows 10 ви можете повернути "переглядати фотографії" з Windows 7

Внесення змін до реєстру

Перш за все, необхідно змінити параметри реєстру, щоб звичайна програма з Windows 7 стала доступною. Для цього вам потрібно завантажити файл registy_commands з набором команд автоматично змінюючи певні параметри реєстру:

 1. Запустивши його, дайте дозвіл на внесення змін.
  Ми підтверджуємо редагування реєстру
 2. Через короткий проміжок часу з'явиться повідомлення про те, що звітує про успішне завершення операції.
  Повідомлення повідомить про успішне завершення операції

Тепер додаток "Перегляд фотографій" розблокована, залишається встановити її як програму за замовчуванням одним із наведених нижче методів.

Якщо з якоїсь причини цей метод не принесло результату, тобто стара програма не стала доступною, використовуйте методи аналізу "встановлення через PowerShell" та "встановлення через Tweaker Winaero". Також будуть описані заявки від розробників третього сторонів. Вам може сподобатися більше, ніж стара або сучасна програма з Microsoft.

Використання контекстного меню

Найпростіший спосіб - використовувати можливості швидкого доступу "провідника":

 1. Пошук будь -якого зображення в "Провідник", натисніть на нього за допомогою правої клавіші миші та виберіть "Відкрити" - "Виберіть іншу програму".
  Виберіть функцію "Виберіть іншу програму"
 2. Список програм, здатних працювати з зображеннями, розгортається. Вкажіть, що ви хочете використовувати "Переглянути фотографії Windows", і встановіть поле, що підтверджує використання цієї програми для всіх інших фотографій цього формату.
  Виберіть у списку "Переглянути Windows" та поставте галочку

Готові, завдяки встановленому поля, усі зображення відкриються точно в старому додатку. Зверніть увагу, якщо ви відкрили файл формату .JPEG, програма за замовчуванням буде використовуватися лише для інших файлів цього формату, а для зображень у розширенні .PNG доведеться знову повторити вищезазначені дії.

Змінити налаштування

Якщо попередній метод чомусь не працював, виконайте наступні кроки:

 1. Розгорніть налаштування комп'ютера.
  Відкрийте додаток "Параметри"
 2. Розгорніть заявку "програми".
  Ми відкриваємо розділ "програми"
 3. Перейдіть до налаштувань програми за замовчуванням та знайдіть у списку елемент "Переглянути перегляд фотографії". Програма "Фото" була обрана в ньому, натисніть на її піктограму та виберіть додаток "Переглянути перегляд фотографій" зі списку, що розвивається.
  Встановіть програму «Перегляд фотографій» за замовчуванням

Готові, тепер усі зображення відкриються за допомогою "Перегляд фотографій", поки ви знову не встановите програму "Фото" в налаштуваннях комп'ютера.

Відео: Як повернути "Переглянути фотографії" у Windows 10

Постановка через PowerShell

 1. Використовуючи лінію пошуку системи, знайдіть за іменем та відкрийте програму PowerShell.
  Відкрийте програму PowerShell
 2. Завантажте файл PowerShell_Commands та скопіюйте всі команди з нього у вікні PowerShell. Перенесіть їх усі одночасно. Їх впровадження призведе до того, що програма "Перегляд фотографій" розблокована для всіх форматів, в яких зберігаються зображення (.PNG, .JPEG тощо. D.).
  Скопіюйте та виконуйте всі команди в PowerShell

Якщо ви хочете дозволити використовувати стару програму дисплея лише для певних форматів, тоді виберіть відповідні команди зі списку самостійно. Після завершення команд поверніться до інструкцій "за допомогою контекстного меню" та "зміна параметрів", щоб встановити програму "Переглянути фотографії" як програму за замовчуванням.

Налаштування через Tweaker Winaero

Tweaker Winaero - програма для налаштування Windows 10, яку можна безкоштовно завантажити з офіційного веб -сайту розробника. З ним ви можете змінити величезну кількість параметрів системи, натиснувши пару кнопок. Програма також знає, як повернути звичне вікно дисплея вікна:

 1. Запустивши Tweaker Winaero, перейдіть до елемента Get Classic Appl.
 2. Опинившись у ньому, натисніть кнопку Activate Windows Photo View. Готові, тепер усі фотографії відкриються в програмі "Переглянути фотографії". Якщо цього не відбудеться, змініть програму за замовчуванням самостійно, використовуючи вищезазначені методи "за допомогою контекстного меню" та "зміна параметрів".
  Натисніть кнопку Activate Windows Photo

Третя партія для перегляду фотографій

Встановлюючи програму з цього списку, ви отримаєте нову програму для перегляду фотографій. Майже всі третій партії утиліти відрізняються від стандартного найширшого спектру запропонованих налаштувань. Але їх головна відмінність полягає в дизайні, оскільки саме це основне фактор зручності для перегляду чогось.

Irfanview

Програма дозволяє виконувати всі стандартні дії за допомогою фотографії: збільшити її та зменшити, вимкнути та відрізати її. Крім того, на відкритому знімку ви можете малювати, записувати, використовувати інструменти Lastik та заливання. Можна виділити певний розділ зображення та скопіювати.

Irfanview можна редагувати фотографії

Ви можете завантажити програму з офіційного сайту. Існує версія як для 32-бітної, так і для 64-бітної системи.

Пікаса

PICASA - Додаток від Google, підтримка якої зараз припиняється (замість цього розробляється послуга "Google Photo"). Але ви все одно можете завантажити його з неофіційних сайтів і все ще можна використовувати, хоч і без підтримки синхронізації фотографій на різних пристроях. Зручність програми полягає в тому, що у вікні програми є вбудований провідник, завдяки якому ви можете знайти іншу картину, не повертаючись до стандартного "диригента" Windows.

Додаток Picasa розробив Google

Faststone переглядач зображень

Додаток схожий на попередній, оскільки він також має побудований провідник. Відкрита фотографія може бути відредагована на примітивному рівні, оскільки немає професійних інструментів для встановлення. На офіційному сайті ви можете безкоштовно завантажити файл інсталяції.

Faststone Gibeer Image має вбудований провідник

ВІДЕО: Як користуватися переглядачем Faststone Image

Carambis phototrip

Особливість програми полягає в тому, що вона дозволяє створювати папки для фотографій, розбиваючи їх на групи. Вам не доведеться переміщувати фотографії в провіднику, тому що ви можете зібрати всі необхідні фотографії прямо у фототріпі Карамбіс. Додаток також має вбудований редактор, який дозволяє змінювати колір, яскравість та інші параметри зображення. Ви також можете завантажити програму з офіційного сайту.

Додаток має вбудований редактор та розбивка в папках

Xnview

Програма XNView здатна не тільки показувати зображення, але й змінити свій формат. У нього є вбудований диригент, завдяки якому ви можете легко знайти необхідні файли. У налаштуваннях програми ви можете вказати методи сортування та відображення зображень. Ви можете завантажити програму з офіційного сайту.

Xnview має багато налаштувань, і є можливість перетворення формату

Відео: Як використовувати XNView

Acdsee

Професійна програма для перегляду фотографій. Він містить величезну кількість налаштувань, з якими ви можете змінити зовнішній вигляд, властивості програми та фотографії для себе. На офіційному веб -сайті є дві версії: оплачені (89,95 дол. США) та безкоштовно (пробна версія).

ACDSEE пропонує багато налаштувань для професійної роботи

Ви можете замінити нову програму для перегляду зображень від Microsoft на звичайний старий, редагувавши реєстр, виконання команд у PowerShell або третьої партії програми Winaero Twieker. Ви також можете завантажити утиліту третьої сторони та використовувати її замість стандартних варіантів.

Вибір найкращих клієнтів Torrent для Windows
Торрент - це спеціальний протокол для обміну файлами між користувачами. Його переваги - це гнучкість та ефективність процесу завантаження, а також збе...
Як вимкнути оновлення Windows 10 назавжди
Windows 10, як і будь -яка інша версія програмного забезпечення, у стандартному режимі перевіряє наявність оновлень в Інтернеті, відразу після встанов...
Як увімкнути контроль гучності за допомогою Media Chrome в Google Chrome
В Google Chrome 75 Розробники представили невеликий сюрприз для власників мультимедійних клавіатур - відтепер регулюйте гучність звуку, коли аудіо та ...