Програмне забезпечення

Найкращі клієнти Torrent для MacOS

Найкращі клієнти Torrent для MacOS

Вибір найкращого торренту для Mac OS X. Ми вважаємо найпопулярнішими, функціональними та зручними клієнтами Torrent для операційної системи Apple.

Що таке торрент -клієнт і чому він потрібен?

Клієнт BitTorrent - це програма для передачі даних з одного або декількох комп'ютерів (Siders) до одного або декількох інших комп'ютерів (рядків). Без використання посередників у вигляді інших людей серверів.

Простіше кажучи, сервер - це той, хто має потрібний файл на жорсткому диску. Поки його ПК та торрент -клієнт включені, ви можете завантажити. Якщо він виявиться єдиним власником файлу і вимикає свій комп’ютер, то ніхто не отримає файл.

Зазвичай клієнти торенту використовуються для завантаження великих файлів гучності. Шукаю їх на спеціальних сайтах - торрент -трекери. Існують збережені описи файлів та компактні посилання на них, що дозволяє нам отримати доступ до даних, якими хоче поділитися користувачем-сервер.

Чи юридично використовувати торрент -клієнт?

Не зовсім, і не скрізь. Часто "пірат" вміст розповсюджується на торрент -трекери. Тобто викрадені фільми, зламані відеоігри, файли з книгами тощо.П. Багато інформації, за яку зазвичай потрібно платити. І торрент -трекери, а точніше їхні користувачі, розповсюджують все безкоштовно. І це незаконно. 

У багатьох країнах, включаючи Росію, торрент -трекери заборонені. Вони заблоковані, вони караються за їх використання. Але незважаючи на те, що найпопулярніша служба Rutracker в країні.Орг був заблокований, майже миттєво були способи обійти замок і продовжувати його використовувати.

Правда, вам потрібно зрозуміти, що якщо ви завантажите щось із торрент -трекера, ви можете страждати за це покарання. Ймовірність невелика, але вона є, тому робіть усе на власний ризик. 

Вам потрібен торрент -клієнт на комп'ютерах Apple

Це розумне питання виникає серед багатьох шанувальників торрентних мереж, оскільки вони часто використовують торрент -трекери та клієнтів для завантаження просто "піратського" вмісту. Тобто вони завантажують щось, щоб не платити за це.

З MacOS у цьому плані все є трохи складніше, ніж з Windows, оскільки програми для операційної системи Microsoft зламаються набагато частіше. Наприклад, професійне програмне забезпечення для роботи з аудіо часто доступне у зламаній версії для Windows, але не доступне для MACOS. Те саме стосується ігор. 

Тому, якщо необхідно, клієнт торенту для MACOS, а потім завантажити якийсь медіа -контент, а не програми та відеоігри.

Дивіться також: Найкращі клієнти Torrent для Windows. 

Як вибрати клієнта торрента?

Існує ряд простих критеріїв оцінки якості клієнта торрента та доцільності його використання в цілому:

Найкращі клієнти Torrent для MacOS

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до найважливішого - програм, які можна використовувати для завантаження з торрентських трекерів. 

Фолкс

Мабуть, найкращий клієнт з усіх доступних для операційної системи Apple. Він буквально відповідає всім описаним вище критеріям.

Можна планувати завантажити та контролювати швидкість кожного файлу. Можна шукати найпопулярніші торрент -трекери та безпосередньо через програму почати завантажувати потрібний вміст.

Інтерфейс досить приємний, простий. Для браузера є розширення, з яким ви можете почати завантажувати навіть звичайні файли з Інтернету. Так, Folx - це також менеджер завантаження.

Крім того, через Folx ви можете створити свої торрентні файли та у величезній кількості. Клієнт легко копіюється з сотнями сидерів та вошей. 

Програма розподіляється безкоштовно. Але є професійна версія з додатковими функціями. Серед них, до речі, пошук торрентських трекерів, що трохи засмучує.

Завантажити фолк

Спосіб передавання

Досить старий, надзвичайно компактний та універсальний клієнт торрент. Він прекрасний саме своїм мінімалізмом та відсутністю хитрощів (майже). Це відкритий проект, який розповсюджується безкоштовно. Ніяких провідників чи обмежень. 

Це працює швидко. Це зрозуміло в русі, оскільки інтерфейс не має зайвих елементів. Реклама, звичайно, також не є.

Правда, за простоту та безкоштовно, вам все одно доведеться платити не гроші, а обмежена функціональність. Жоден пошук чи інтеграція з браузером навіть не пахне. Тому передача підходить лише для найбільш невибагливих користувачів.

Завантажити передачу

Qbittorrent 

Клієнт торрент, який справді заслуговує на те, щоб бути у трьох лідерів. Принадність Qbittorrent полягає в тому, що це повноцінна програма для завантаження файлів без реклами та купу сміття, часто зустрічається в таких комунальних послугах.

Більше того, коли я пишу "повноцінний", це означає, що тут є більшість необхідних функцій:

І багато іншого.

Єдиним недоліком програми є рідкісні "креслення" продуктивності. Тобто швидкість завантаження файлу може різко знизитися без причини майже до нуля. Не довго, але все -таки. Це неприємно.

Завантажте Qbittorrent

Уподобний

Ця програма, швидше за все, відома всім, хто хоча б одного разу мав справу з торрент -трекерами. Це буквально пов'язане з відповідними послугами. Принаймні користувачі Windows.

Аналогічний клієнт для MacOS також існує. У нього є плюси і мінуси його так само, як у версії для ОС від Microsoft.

З переваг варто виділити наявність інструментів для автоматизації роботи з завантаженням файлів. Ви можете написати власні сценарії, які будуть відповідати за коригування швидкості та t.П. Сам клієнт досить легкий і швидкий (навіть швидше, ніж у варіанті Windows).

З недоліків я б назвав відсутність вбудованої пошукової системи для трекерів та гігантського рекламного банера, який дратує щоразу, коли ви намагаєтесь завантажити щось через utorrent.

Завантажити utorrent

Вугрі

Досить конкретний клієнт, який пропонує багато корисних функцій своїм користувачам. Існує вбудований пошук торрентних трекерів, зручний веб-інтерфейс для віддаленого управління завантаженням. Побудований гравець для завантажених фільмів та музичних альбомів. Функція підписки Tracker для пошуку подібних файлів для завантаження тощо.П.

Загалом, існує повний набір усіх необхідних функцій. Єдине, що може засмутити - це не особливо привабливий інтерфейс. Розробники повинні працювати над цим краще. Але в іншому випадку це дійсно надзвичайно потужно в.

Завантажте Vuze

Проливати 

Це безкоштовна програма для завантаження файлів через мережу Torrent з відкритим кодом. Він був створений як універсальний інструмент, доступний для всіх для роботи з торрент -трекерами, який можна запустити в будь -якій операційній системі.

Ви можете керувати потоком, як через програму для MacOS, Linux та Windows, через веб -клієнт та використання утиліти командного рядка. Усі три методи досить зручні, хоч і обмежені у своїх можливостях.

Однією з головних переваг потопів є підтримка третім -партійних розширень. Це означає, що якщо програмі не вистачає якоїсь функції, то хтось, мабуть, зробив плагін, який додає цю функцію. Тож не негайно боятися мінімалізму потоку та відсутності знайомих можливостей.

Завантажити потоп

Бітлорд

Ще один клієнт Torrent, який за замовчуванням оснащений медіаплеєром. Ви можете негайно увімкнути завантажений фільм і насолодитися ним, не залишаючи додаток відразу після завантаження. Для багатьох це важлива карта козира. Але що цікавіше. Відтворення може бути запущено до кінця навантаження. Це як онлайн-стенд у дусі Netflix. Тільки для торрентських трекерів. І це набагато більш значна перевага.

У той же час сама програма залишається досить мінімалістичною, не сильно завантажує процесор і не "їсть" занадто велику кількість оперативної пам’яті. 

Єдине, що мені особисто не подобається, - це дуже несимпатичний інтерфейс. Дизайнери були запрошені десь у 2008 році, і поки що вони не планують виходити звідти.

Завантажте Bitlord

Морозиво

Старий клієнт Torrent з відкритим кодом, що я б не порадив, якщо у нього не було досить великої фан -бази. Багато людей дуже люблять його, і багато хто все ще використовує. Включаючи MACOS.

Йому легко освоїти, легко налаштуватись на свої потреби, безкоштовно і, як правило, добре справляються зі своїми завданнями. Є навіть пошук трекерів, що дуже, дуже гідно. 

Але є дві значні недоліки. По -перше, жахливий дизайн. По -друге, дивна поведінка під час встановлення. Програма намагається завантажити жорсткий диск вашого комп’ютера з якоюсь сумнівною якістю.

Завантажте Frostwire

Безкоштовно завантажити менеджер

Це не зовсім торрент -клієнт. Раніше такі програми називали "завантаження прискорювачів". Вони використовувались замість менеджера завантаження, який був вбудований у браузер для досягнення більшої швидкості та більш надійного з'єднання. У безкоштовному менеджері завантаження, крім цих двох функцій, також є можливість підключитися до трекерів.

Це безпечна, проста програма з гарним інтерфейсом, повною інтеграцією у популярні браузери, з відкритим кодом та десяток інших переваг. Майже фолкс, але абсолютно безкоштовно.

Я можу порекомендувати всім, хто потребує простий інструмент для завантаження файлів з торрент -трекерів і не хоче платити за це.

Завантажити безкоштовно завантажити менеджер

WebTorrent Desktop 

Шикарний клієнт торрент для тих, хто не хоче чекати кінця завантаження. З ним ви можете дивитись фільми та кліпи від трекерів, навіть не завантажуючи нічого. 

Програма має відкритий код і розповсюджується безкоштовно. Він все ще знаходиться на етапі тестування, але він працює досить стабільно і підтримує багато класних функцій.

WebTorrent Desktop написаний у програмуванні JavaScript, але все ще досить легкий і швидкий. Не було проблем з продуктивністю під час тестування.

Немає нічого скаржитися. Програма справляється зі своїм завданням з ударом. Я надзвичайно рекомендую всім, хто хоче прагнути фільмів від торрренту. 

Завантажте WebTorrent Desktop

Замість висновку

Тут завершено наш вибір. Усі вони підтримуються останньою версією MACOS і ідеально показали в цій галузі. Ви можете їм довіряти, це точно. Якщо ви використовуєте якогось іншого клієнта торенту і думаєте, що ми не говорили про це даремно, то обов'язково повідомте про це в коментарях. І не забувайте, що вам потрібно завантажити щось із торрент -трекерів, не порушуючи закон.

Перегляди допису: 1 044
Найкращі менеджери файлів для Windows 10
Робота з документами, створення фотоальбомів, просте перегляд дисків, як і будь -яка інша обробка інформації, передбачає закриття взаємодії з файловою...
Utility Nirsoft SearchMyFiles - Тепер з функцією пошуку всередині файлів
Розробники компанії Nirsoft Є чому навчитися: їхні утиліти не мають нічого зайвого, вони прості, зручні та ефективні. Також приємно, що їхні творці не...
Direct Connect Networks та клієнти DC ++ - у пошуку рідкісного вмісту
На початку 2000 -ті роки У руці обмін вмістом між користувачами здійснювався переважно через послуги, що скорочують файли. Деякі з них були своєрідним...