Підказки

Кнопка лівої миші не працює в Windows 10 - як її виправити

Кнопка лівої миші не працює в Windows 10 - як її виправити

Зміст

Часто у користувачів "десятки" є проблеми з відображенням курсору. Він або взагалі зникає, або поводиться неадекватно - смикається, постійно уповільнюється. Ми намагалися зібрати повну інформацію про те, що робити в цих випадках.

Зміст

Зовнішні причини

Спочатку вам потрібно перевірити та виключити зовнішні причини проблеми:

Але найчастіше причиною зниклого або неправильно робочого курсору є внутрішні несправності операційної системи.

Як увімкнути курсор миші?

Можливо, що деякі зміни на комп’ютері (оновлення, встановлення програм тощо.D.) просто вимкнув курсор. Щоб повернути його дисплей, перейдіть на панель управління (тут ми детально описали, як це зробити).

Ми проявляємо режим великих або маленьких піктограм зображень і переходимо до розділу "миші". Тут нам потрібно вибрати вкладку "Параметри poiner" та видалити маркер протилежне "Відобразити слід вказівника миші".

Часто це такий варіант, який спричиняє відсутність курсору на робочому столі або його неправильному дисплеї.

Крім того, якщо відповідна можливість, використовуйте кнопки гарячої клавіатури. Деякі клавіатури мають функцію включення або відключення будь -якого варіанту. За це відповідає ключ FN. На решті кнопок клавіатури відображаються значки підписки: Увімкнення Wi-Fi, регулювання гучності тощо. Один із варіантів - увімкнути та відключити курсор.

Ось приклад з ноутбуком Aspire S7. На клавіатурі є значок з індикатором миші. На цьому ноутбуці відключення та включення курсору відбувається, натиснувши комбінації FN+T. Комбінації можуть відрізнятися на іншому комп’ютері, але зазвичай курсор відповідає за ключ Т (на латинську).

Водії

Переконайтесь, що у вас є остання версія драйверів для USB -контролера. Часто трапляється, що після оновлення Windows 10 вони не встановлюються правильно, або встановлена ​​неправильна версія.

Перейдіть до менеджера пристроїв (детальні інструкції щодо того, як це зробити). Знайдіть розділ з USB -контролерами. Швидше за все, у списку буде багато імен. Спробуйте оновити драйвери для кожного пристрою. Клацніть правою кнопкою та виберіть у контекстному меню пункт "Оновіть драйвер".

Або використовуйте програму для автоматичного оновлення драйверів - рішення для пакету драйверів. Ви можете побачити детальний огляд цього утиліти тут. До речі, цей метод краще підходить для власників стаціонарних комп'ютерів. На ноутбуці, щоб оновити драйвери через менеджер пристроїв, ви можете використовувати тачпад. За допомогою лише клавіатури зробити таку процедуру надзвичайно незручно.

До речі, не пропустіть наші матеріали про сенсорну панель: рішення проблеми, коли вона не працює, та інструкції щодо відновлення прокрутки сенсорної панелі.

Антивірус

Спробуйте вимкнути антивірус комп'ютера. Можливо, чомусь він вирішив заблокувати інструменти управління ПК під час оновлення. Судячи з оглядів, найчастіше такі замки гріють антивірусом Касперського.

Реєстр

Давайте спробуємо скинути значення курсору миші в реєстрі. Цей метод допоміг багатьом користувачам. Робота з редактором реєстру без миші є досить незручною, але можливо. Перейдіть до редактора (як це зробити, прочитайте тут) та дотримуйтесь треку, зазначеного на скріншоті.

У папці "Система" ми знаходимо параметр під назвою EnableCursorUppression, відкриваємо її та змінюємо значення з 1 на 0.

Тоді ми обов'язково перезавантажимо комп'ютер і подивимось на зміни - чи повернувся курсор у звичайний стан.

Тестування на помилки

Часто причина відсутності покажчика миші полягає в помилках системних файлів. Ми вже написали детальні інструкції щодо перевірити цілісність файлів за допомогою утиліти вбудованого -in у Windows 10.

Часто попередній метод перевірки знаходить пошкоджені файли, але не виправляє їх. У цьому випадку ви можете використовувати утиліту DISM. Її різниця полягає в наступному: оригінальні файли завантажуються за допомогою центру оновлення.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора (тут ви можете прочитати, як це зробити) та ввести команду Розсипати.Exe /Online /Cleanup-Image /recortoreHealth. Зачекайте кінця чека, а потім перезавантажте комп'ютер.

Підводячи підсумки

Відсутній або нестабільний робочий курсор у Windows 10 можна назвати наступними причинами:

Ми детально розібрали кожен із методів, а також з’ясували, як скинути вказівник миші за допомогою редактора реєстру.

Цікаві статті:

Що робити, якщо значок принтера зникне?

Зміна не працює на клавіатурі.

Як налаштувати чутливість миші на Windows 10?

Найбільш дратівливі та невтішні проблеми з комп’ютером завжди виникають у найгірші часи. Просто збирається розпочати податкову декларацію? Проблеми з клавіатурою. Скайп своїх далеких родичів готовий? Проблеми з мікрофоном. Один з них в першу чергу: несправна миша. Без вашої миші навігація за вашою системою - це складне завдання.

На щастя, якщо у вас немає проблем з терміналом, більшість проблем миші мають рішення. Ось шість способів виправити проблеми з мишею в Windows 10.

Виправлення миші, щоб спробувати спочатку

Я кажу це в кожній статті, щоб усунути проблеми, які я пишу: Перевірте свої зв’язки. Це неймовірно проста річ. Іноді безкоштовний кабель - це єдине, що створює проблему.

Якщо жодна з цих швидких порад не вирішує проблему з мишею в Windows 10, читайте далі!

1. Несумісні водії

Одним із перших портів, які викликають проблеми з мишею в Windows 10, є системні драйвери. Windows 10 піклується про оновлення водіїв для більшості вашого обладнання. Тим не менш, він не завжди робить це правильно, а іноді не завжди знаходить оновлення водія після випуску. Це не означає, що ви не можете встановити оновлення драйвера вручну.

Введіть менеджер пристроїв у панелі пошуку в меню "Запуск", а потім виберіть відповідний параметр. Перейдіть до мишей та інших індексних пристроїв, виберіть, а потім натисніть кнопкою правої миші та виберіть "Властивості". Виберіть вкладку Драйвер, а потім "Оновіть драйвер".

Якщо у вас є правильний водій

Якщо ви завантажили правильний драйвер, вам слід шукати драйвер на своєму комп’ютері. На наступній сторінці використовуйте параметр Огляд, Щоб знайти драйвер, потім натисніть Подальший. Драйвер буде встановлений. Перезавантажте систему, коли вона закінчується.

Якщо у вас немає правильного водія

Якщо ви не завантажили драйвер безпосередньо у виробника, виберіть "Автоматичний пошук оновленого програмного забезпечення драйвера". Тепер Windows автоматично сканує ваш комп'ютер в Інтернеті на будь -які оновлення драйверів та встановить його відповідно. Windows повідомить вам, чи немає доступних оновлень.

Оновлення драйвера недоступне

Якщо оновлення драйвера недоступне, ви можете спробувати перевстановити драйвер миші вручну. Запишіть назву миші або сенсорної панелі в диспетчері пристроїв, а потім перейдіть на веб -сайт виробника. Виробник повинен забезпечити завантаження останньої версії вашого водія миші.

Якщо ви не можете знайти відповідне завантаження на веб -сайті виробника, шукайте Інтернет за запитом "[PC Model] для драйвера миші Windows 10" або "Модель ноутбука] для драйвера Windows 10 Touch Panel". Правильний водій повинен з’явитися для вашого обладнання.

Як тільки ви завантажите новий драйвер миші, поверніться до менеджера пристроїв. Потім поверніться до Властивості миші та на вкладці Пристрій. Оберіть видалити І дотримуйтесь інструкцій. Тепер встановіть драйвер миші, який ви завантажили вручну, і перезапустіть систему (див. "Якщо у вас є правильний драйвер" вгорі).

2. Курсор миші та курсор зникаючих

Поширена проблема миші в Windows 10 пов'язана з Audio Manager Realtek HD Audio Manager. На жаль, Audio Manager Realtek HD також є причиною проблем із звуковим драйвером. Клацніть на прості. Якщо ви бачите Audio Manager Realtek HD, натисніть кнопкою правої миші та виберіть "Від'єднайте". Тепер перезавантажте свою систему.

Відомо, що відключення Audio Manager Realtek HD усуває проблеми як наведення миші, так і зникнення курсору.

3. Миша відставання та звуковий сигнал

Ваша третя проблема з мишею - це ще одна проблема, пов’язана з водієм. Ваша миша відстає і робить дивний звуковий сигнал. Microsoft вперше вирішила ці проблеми ще в квітні 2016 року, використовуючи накопичувальні оновлення KB3147458 та KB3147461. Однак спроба наступної виправлення не принесе вам користі, якщо ви все ще відчуваєте затримку миші в Windows 10.

Якщо у вас ще є проблеми, зверніться до диспетчера пристрою та знайдіть пристрої пристроїв інтерфейсу людини. Якщо ви побачите список сумісних з Xinput HID, ця корекція може вам допомогти.

Спочатку вам потрібно завантажити цю версію бездротового адаптера Xbox для Windows та витягнути його в незабутнє місце. Поверніться до списку Xinput у диспетчері пристроїв. Натисніть кнопку правої миші та виберіть "Оновіть драйвер".

Виберіть "Перегляньте мій комп'ютер для пошуку драйверів", а потім "Дозвольте вибрати" зі списку пристроїв драйвери на моєму комп'ютері.

На наступному екрані виберіть Диск. Це дозволяє нам переглянути водія для нашого вибору. Знайдіть витягнуті файли за допомогою кнопки огляду. Виберіть xinputhid, а потім відкрий, а потім добре.

Тепер ви повинні повернутися на екран вибору драйвера, де "новий" драйвер Xinput буде доступний для вибору. Натисніть далі, а потім перезавантажте систему.

Якщо це не вирішує проблему, незважаючи на корекцію Microsoft,.

Примітка: Список пристроїв введення людини може відрізнятися від системи до системи. Показано, що ця корекція працює в різних системах, використовуючи різні налаштування обладнання.

чотири. Заморожений сенсор

Деякі користувачі Windows 10 повідомляють про випадковий штрих сенсорної панелі після використання клавіатури. Ця проблема, очевидно, пов'язана з драйверами синаптики сенсорної панелі, можливо, ознака невідповідності між налаштуваннями драйвера Tachpad Windows 10 та тими, якими ви зазвичай використовуєте.

 1. Знайдіть мишу в панелі пошуку в меню "запустити" та виберіть "Змінити налаштування миші". Або знайдіть мишу в рядку пошуку в Кортані, і виберіть Змінити налаштування миші.
 2. У нижній частині нещодавно відкритого меню "Миша та сенсорна панель" - це опція "Додаткові параметри миші".
 3. Виберіть вкладку ClistPad → Налаштування → Вкладка "Додаткова".
 4. Спайте лінію часу активації фільтра назад на 0 секунд і натисніть кнопку ОК.

п’ять. Прискорення миші

Проблема прискорення миші неймовірно засмучена, особливо для геймерів серед нас. Ви вишикувались в голові та бам! Ваша миша рухається у протилежному напрямку екрана, і ви дивитесь на екран ресурсу.

Користувачі Windows 10 повідомляють про проблеми прискорення в декількох сценаріях. Не існує єдиного вирішення проблем прискорення миші. Спробуйте деякі виправлення проблеми прискорення миші нижче та подивіться, який з них працює для вас.

Увімкніть і увімкніть

Спочатку спробуйте увімкнути та вимкнути прискорення миші в налаштуваннях системи.

 1. Перейдіть на панель управління → обладнання та звук → миша.
 2. Виберіть вкладку "Параметри пошанів".
 3. Видаліть "вдосконалити точність покажчика", щоб вимкнути прискорення.
 4. Виберіть Застосувати та ОК. Перевірте, як реагує ваша миша.

Fix Markc Mouse Fix

Якщо старий добрий "вимкнути і увімкнути" не працює, ви можете спробувати використовувати виправлення миші Markc для вирішення проблеми прискорення миші в Windows. Markc Mouse Fix - це файл реєстра.

Завантажте стислий файл Fix Markc Mouse і розпакуйте його в незабутньому місці. Потім дізнайтеся, який DPI (точки доступу) використовуєте в даний момент, ввівши "дисплей" у рядку пошуку "запуск" та вибравши "Налаштування дисплея" у меню параметрів.

Поверніться до витягнутої папки Markc Mouse Fix, знайдіть версію Windows та відкрийте папку. Виберіть файл реєстру, який відповідає ваш дисплей DPI. Відповідь Так чи добре на появі підказки. Тепер перезапустіть систему, щоб завершити виправлення.

Тепер ви повинні насолоджуватися точним контролем миші 1-K-1, без прискорення чи паузи між рухами.

Завантажити: Виправлення миші Markc для Windows (безкоштовно)

6. Драйвери Nvidia

Після оновлення творців осені Windows у жовтні 2018 року деякі користувачі повідомили про проблеми з медіа з низькою роздільною здатністю. Зокрема, кнопки мишей продовжують працювати, але рух припиняється.

Одне поширене рішення цієї проблеми пов'язане з застарілими драйверами nvidia.

Щоб оновити драйвери NVIDIA, спочатку перейдіть на сторінку драйверів NVIDIA. Виберіть свій продукт NVIDIA зі списку падіння, а потім виберіть запустити пошук. Останні версії драйверів для вашої відеокарти Nvidia з’являться в результатах нижче. Завантажте та встановіть останню версію.

Вирішення проблем з мишею в Windows 10

Я сподіваюся, що одна з виправлень усуне проблему з мишею або тачпадом у Windows 10. Система оновлення Windows завжди може щось зламати. Той факт, що Microsoft послаблює раніше суворі правила центру оновлення Windows, може лише допомогти кінцевим користувачам. Якщо оновлення з помилками не встановлюється автоматично, ви, швидше за все, уникаєте помилок, пов’язаних із мишею.

Якщо у вас немає миші, кнопки миші в Windows 10 при запуску? або після оновлення Windows 10 миша перестала працювати? Є випадки, коли права кнопка миші не працює і ліва кнопка.

Миша Windows 10 не працює, з чого почати?

Якщо ви опинилися в цій ситуації, є кілька швидких тестів, які можна виконати, щоб побачити, чи це комп'ютер, ноутбук чи сама миша спричиняють проблему.  Дотримуйтесь інструкцій для порядку і робіть повторне тестування після кожного з них.

1. Перезавантажте комп’ютер

Просте перезавантаження стало основним інструментом для усунення проблем у Windows з тих днів Windows 3.1. Він ставиться до багатьох проблем і є ковтком свіжого повітря. Є багато причин, чому він виправляє проблеми, але найголовніше - оновлює всі посилання, послуги та відкриті завдання в ядрі Windows. Величезна кількість програм, що працюють на комп’ютері, що може призвести до штор. Перезавантаження може виправити.

2. Зміна миші

Якщо ви використовуєте мишу USB, вимкніть її з комп'ютера та підключіть його до іншого USB -порту. Якщо вам потрібно вимкнути щось інше, щоб звільнити місце, зробіть це. Просто вимкніть щось, що не є життєво важливим, і намагайтеся уникати відключення USB -клавіатури, хоча це не так важливо.

Перемістіть мишу в інший USB -порт. Якщо ви переміщуєте мишу і вона працює, проблема з портом USB. Якщо миша все ще не працює, проблема - миша. Якщо проблема з мишею, спробуйте її на іншому комп’ютері. Якщо він все ще не працює, замініть мишу. Потім візьміть ще один USB -пюре і спробуйте те саме.

Використовуйте центр оновлення Windows

Ви можете використовувати центр оновлення Windows, щоб перевірити оновлення в Windows 10. Він може автоматично виявити драйвер миші. Якщо ця функція у вашому Windows 10 була налаштована для автоматичного встановлення оновлень, ви можете не звернути уваги на цей метод.

Центр оновлення Windows

Перевірте водії миші

Драйвери містять інструкції, які дозволяють Windows інтерпретувати конкретні апаратні команди для цього пристрою. Вони схожі на перекладача, який дозволяє Windows поговорити з обладнанням і навпаки. Якщо з цими водіями щось трапиться, вони не зможуть нормально спілкуватися.

Миша не працює, ми дивимось на диспетчер пристроїв

 1. Клацніть комбінацію Shift+F10 та виберіть диспетчер пристроїв.
 2. Виберіть мишей та інших вказівних пристроїв. Якщо предмет має червоне коло або жовтий трикутник, це проблема.
 3. Двічі натисніть на інші вказівки пристроїв та виберіть мишу.
 4. Натисніть кнопку правої миші та виберіть "Оновіть драйвер".
 5. Виберіть "Знайдіть диск" автоматично, і нехай Windows знайде найбільш підходящим.

Найкращі розширення для Opera GX
Завдяки розширенню ви можете зробити Opera GX ще більш функціональною та зручною для використання браузера. Доповнення встановлюються безкоштовно, і ї...
Безпечний режим у Windows 11 Як увімкнути
Після переходу до одинадцятої версії Windows, крім необхідності освоїти новий інтерфейс, користувачі мають ряд інших питань. Один з них - як включити ...
Як змінити назву служби в Windows 10
Операційна система Windows має близько двохсот послуг, з яких принаймні третина з них зазвичай розташована в активному стані. Кожна служба має власний...