Драйвери та плагіни

Юридична активація Windows 10 - це не простіше!

Юридична активація Windows 10 - це не простіше!

Зміст

Як і більшість ліцензованих програмного забезпечення, операційна система Windows 10 - це платний продукт. Але вона також має версію "умовно оплачувана". Кожен сам користувач вирішує, залишати пробну версію на комп’ютері чи все -таки проходити процес активації ОС. Ті, хто вибрав ліцензійну версію, можуть отримати заповітний ключ активації кількома способами.

Навіщо активувати Windows 10

"Умовно депозит" (неактивна) версія Windows 10 майже не обмежує функціональність ОС. Зовні він відрізняється від активованої версії лише тим, що в нижній частині робочого столу, над панеллю завдань, "водяний знак" весь час висить - нагадування про активацію Windows. Крім того, користувач неактивної версії позбавлений можливості персоналізувати систему, тобто змінити шпалери на робочому столі, піктограми, завантажувати екрани, кольорові теми тощо. У цьому немає нічого критичного для роботи, але все ж ці незначні, на перший погляд, обмеження рано чи пізно можуть почати дратувати. У цьому випадку має сенс активувати вікна в одному з описаних нижче методів.

"Водяний знак" може бути видалений за допомогою третім утилітів, але обмеження систем персоналізації системи все ще залишатимуться

Як активувати Windows 10 без ліцензійного ключа

Отже, ви вирішили активувати свою версію Windows 10. Якщо у вас є ключ активації, то в цьому немає нічого складного. Але що робити, якщо немає ключа? У цьому випадку існують також методи юридичної активації ОС. Корпорація Microsoft пропонує вибір двох перевірених та безпечних методів:

Метод цифрового права

У російському перекладі метод активації цифрового права називався "цифрова роздільна здатність". Спочатку він був призначений лише для користувачів, які беруть участь у програмі Windows Insider, створеній Microsoft Corporation для попереднього тестування та оцінки Windows. Тоді "цифрова роздільна здатність" стала доступною для всіх під час обгрунтованості акцій безкоштовного оновлення з версій 7 та 8.1 до Windows 10.

Ви можете отримати "цифрову ліцензію" на ПК, прив’язаний до встановленого облікового запису ОС Microsoft, встановивши "активацію" в параметрах "оновлення та безпека", після чого вам доведеться активувати Windows 10 назавжди. Але все -таки вам потрібно буде хоча б познайомитися з ліцензованим ключем Windows на своєму ПК.

Після створення облікового запису Microsoft в налаштуваннях активації з’явиться відповідний запис

Щоб отримати серед користувачів Windows Insider та отримати заповітну «цифрову роздільну здатність», вам потрібно:

 1. Перейдіть до меню "Пуск - Панель управління - оновлення та безпеки". Перейдіть до програми "Програма попередньої оцінки Windows" та натисніть кнопку "запустити".
  Ви також можете відкрити вікно налаштувань, знайшовши необхідний параметр через вікно пошуку Windows
 2. У вікні, яке з’являється, ви повинні ввести обліковий запис Microsoft (якщо його немає, то вам попросять його створити).
  Ви також можете створити обліковий запис Microsoft на офіційному веб -сайті корпорації
 3. Тоді користувачеві буде запропоновано вибрати один із трьох пакетів інсайдерських зондів Windows, які відрізняються вологими компонентами. Ці пакети, відповідно, дозволяють:
  • отримувати оновлення, як тільки вони з’являться (тобто користувач буде відноситись до групи початкових тестерів);
  • отримувати оновлення лише після початкової продуктивності для продуктивності;
  • Отримайте оновлення лише після профілактичного випуску для всіх користувачів Windows 10.
   Для більш стабільної роботи Windows 10 рекомендується вибрати збірку під номером 3
 4. Після вибору пакету складання, Windows Insider повинен бути перезавантажений ПК.
  Перезавантаження ПК може бути виконано пізніше
 5. Під час наступного завантаження системи потрібно ввести параметр "Оновлення та безпека", а потім відкрити центр оновлення Windows та натисніть кнопку "Перевірка наявності оновлень", щоб завантажити необхідний пакет Windows Insider.
  Іноді необхідна збірка інсайдера Windows завантажується автоматично відразу після перезавантаження ПК
 6. Готові, тепер ви володієте Windows "цифрова роздільна здатність".

Відео: Як стати учасником Windows Insider

Коли курсор буде повіслений на "водяний знак", з’явиться повідомлення з інформацією про використання вікон попередньої оцінки програми

Активація Windows 10 по телефону

Це ще один офіційний метод активації Windows 10, запропонований Microsoft. Нам потрібно зробити наступне:

 1. Поєднання Win+R виклику командного рядка Windows, введіть команду SLUI 4 та натисніть Enter.
  Ви також можете запустити командний рядок Windows, натиснувши кнопку правої миші на значок запуску та вибравши відповідне меню
 2. У "Майстер активації Windows", який з'являється, після вибору області проживання відкриється інформаційне вікно з номером телефону, на якому потрібно зателефонувати та код встановлення.
  Клацніть на кнопку "Введіть код підтвердження", необхідно лише після того, як автовідповідач підтверджує правильність введеного коду встановлення
 3. Зателефонуйте на наданий безкоштовний номер, а потім дотримуйтесь інструкцій -крок -кроку автовідповідача. Наприкінці вас попросять ввести код інсталяції на телефоні.
 4. Після введення коду інсталяції робот-фірник диктується вам кодом підтвердження активації Windows. Його потрібно буде представити у вікні підтвердження.
  Якщо код підтвердження вводиться правильно, тоді після натискання кнопки активації Windows з’явиться вікно, що підтверджує кінець процесу активації
 5. Введіть відповідний код, введіть телефон, натисніть кнопку активації Windows, а потім "готовий".
  Після завершення процесу активації Windows 10 по телефону в налаштуваннях параметра "активація" з’явиться відповідний запис
 6. Перезавантажте ПК. Тепер ваша версія Windows 10 активована.

Відео: Активація Windows 10 по телефону

Рівень безпеки активації Windows 10 по телефону

Цей метод активації Windows 10 є одним із найбезпечніших, оскільки весь процес є конфіденційним, без участі будь-яких третіх сторін (активація здійснюється роботом-вертоном). Крім того, ви не передаєте жодних персональних даних чи інформації, яка загрожує безпеці вашого ПК та операційної системи. Варто запам'ятати лише одне правило: зателефонувати лише за номерами, зазначеними в "Майстер активації Windows по телефону".

Проблеми з активацією Windows 10 по телефону

Іноді метод активації на телефоні може не працювати. Найчастіше виникають наступні проблеми:

 1. "Дані не розпізнаються". Або клавіша активації Windows неправильно запроваджена - перевірте та введіть його ще раз. Або ключ не підходить для встановленої версії Windows - тоді вам потрібно звернутися до служби технічної підтримки Microsoft).
 2. "Скидання дзвінка". Причиною може бути несправності або технічні роботи Microsoft Call Center. Найкраще зателефонувати в будні дні з 9:00 до 20:00 московського часу.
 3. "Помилка синхронізації". Це відбувається, коли час та дата налаштувань Windows. Якщо час і дата демонструються правильно, спробуйте синхронізацію за допомогою Інтернету через нижню панель управління "Дата та час".

Затримка активації Windows 10

Як відомо, неактивна версія Windows 10 доступна лише протягом 30 календарних днів. Після закінчення цього періоду система просто припинить завантаження, видаючи лише вікно з повідомленням про необхідність активації ОС. Однак насправді Windows 10 може працювати без активації до 90 днів. Для цього використовуйте корпорацію Microsoft із затримкою активації.

Потрібно наступне:

Відео: Як продовжити вступний період для Windows 10 через консоль командного рядка

Активація Windows 10 після заміни компонентів ПК

Якщо у вас є ліцензована версія Windows 10, і ви вирішили замінити компоненти на своєму комп’ютері, то це може призвести до скидання ключа активації ОС. У цьому випадку неможливо повторно використовувати поточну ліцензію. Найчастіше така проблема виникає при заміні материнської плати. Щоб знову активувати ОС, зробіть наступне:

 1. У налаштуваннях Windows введіть консоль "оновлення та безпеки" та відкрийте вікно "активація". Виберіть меню "усунення проблем".
  Коли змінюється апаратний компонент у розділі активації, з’явиться запис про те, що попередження про те, що ваша версія ОС не активується
 2. Система активації дасть повідомлення на кшталт: "Windows на цьому пристрої не вдалося". Клацніть на рядку "На цьому пристрої, апаратні компоненти нещодавно змінилися".
  Вам також буде запропоновано поїхати в магазин Windows, щоб придбати нову версію ОС
 3. Тоді вас попросять увійти через особистий обліковий запис Microsoft.
  Якщо ви вже уповноважені, то цей крок буде автоматично пропущений
 4. З'явиться вікно з вибором апаратного компонента, який був замінений вашим ПК. Встановивши поле у ​​відповідній точці, натисніть кнопку "Активувати".
  Якщо ви змінили кілька апаратних компонентів одночасно, то в необхідному списку вам потрібно вибрати їх усі
 5. Готовий. Ваша версія Windows 10 знову активується.
  Після усунення проблем у налаштуваннях з’явиться запис про успішне завершення активації Windows 10

Методи придбання ліцензійного ключа Windows 10

Існує кілька способів придбати ліцензійний ключ для активації Windows 10. Розглянемо найпопулярніші з них.

Microsoft Digital Store

Це найшвидший і найефективніший спосіб. Після завершення покупки ви отримаєте цифровий ключ для активації вашої версії Windows 10. Для придбання:

 1. Перейдіть на офіційний веб -сайт Microsoft Corporation. У розділі Windows натисніть кнопку "Купіть Windows 10".
  Для швидкої навігації на сайті ви можете скористатися лінією пошуку
 2. Вам запропонують вибрати дві версії ОС: "Дім" та Pro ("професіонал"). Різниця між ними полягає в тому, що Pro версія має розширену функціональність та вдосконалену систему захисту даних. Клацніть на кнопку "Купіть Windows 10".
  Натиснувши кнопку "Купівля", ви перейдете на сторінку з детальним описом функцій та можливостей кожної версії ОС
 3. На наступній сторінці, де переваги нової ОС будуть детально описані, потрібно натиснути кнопку "Додати в кошик", а потім на "Упорядкування замовлення".
  Податкова вартість ПДВ автоматично включається до замовлення
 4. Вибравши метод оплати, натисніть кнопку "Помістіть".
  Лише кредитна/дебетова картка доступна з платіжних фондів
 5. Готовий. Ліцензований ключ надійде на вашу пошту, яка використовується в обліку Microsoft. Цей ключ повинен бути представлений у налаштуваннях "консолі" "активація" "оновлення та безпека".

Інші способи придбання ключа

Є й інші, досить зручні, але різні ціни та ступінь надійності, методи придбання ключа активації Windows 10.

Версія Box Windows 10

Надійний, але менш дешевий спосіб придбати ліцензійну версію ОС. При використанні його користь може становити близько 1-2 тисяч рублів. Ви не можете придбати коробку на офіційному веб -сайті Microsoft, вам потрібно придбати її в магазинах цифрового обладнання.

Комплект включає:

Перш ніж купувати версію в коробці, встановіть наявність сертифікатів з ліцензії на автентичність

Купівля обладнання з встановленим Windows 10

Найдорожчий спосіб придбати ОС. У цьому випадку Windows 10 насправді буде доповнюватись лише компонентами. Найчастіше користувачі, які вирішили повністю оновити апаратну частину курорту ПК до цього методу. У цьому випадку системний блок попередньо зібраний у магазині з встановленим Windows 10, коштуватиме дешевше, ніж при покупці наборів та ОС окремо.

Зазвичай в характеристиках складання системного блоку є запис про наявність встановлених Windows

Купівля через третій сторонні торгові платформи

Найменш дорогий спосіб придбання ліцензії на Windows, але найнижчіший. Ви можете придбати цифровий ключ Windows 10 на будь -якій відомій торговій платформі, наприклад, на eBay.Com. Ризики з такою покупкою різні. Ви можете продати непрацюючий ключ або його "версію OEM" (ключ, який уже пов'язаний з конкретним обладнанням). Продавець може зробити заміну версії ОС (наприклад, замість 64-бітної продажу 32-бітну). DЯкщо на сайті (як, наприклад, на eBay) є функція повернення коштів протягом 30 днів, це все ще не гарантує безпеку транзакції.

Усі ціни на торговому платформі eBay негайно автоматично передаються на рублі за поточним обмінним курсом

Існує досить багато юридичних способів активувати Windows 10, щоб не вдатися до незаконних методів. Будь -який користувач може зареєструватися у Windows Insider від Microsoft Corporation, отримавши відповідну цифрову ліцензію або активувати ОС по телефону. Крім того, завжди існує можливість придбати як цифрову, так і фізичну (коробку) версію Windows 10 або придбати її в комплекті зі зібраним системним блоком. І якщо вам потрібно заощадити якомога більше, то ви можете придбати ключ на третьому сторонній торговій підлозі, однак, лише на власній небезпеці та ризику.

29.09.2017 12:37 Windows 10 - це нова версія операційної системи від Microsoft. Проаналізувавши свої можливості, є всі підстави припустити, що він тривалий час затримується, хоча очікуються його часті оновлення. Завдяки популярності та більш комфортному використанню, його установка є актуальною.Не потрібно звертатися до служби підтримки комп'ютера, оскільки в Інтернеті його можна активувати абсолютно безкоштовно. Вам потрібно запастися 20 хвилин вільного часу та дотримуватися наших рекомендацій. Тепер ми поговоримо про те, як активувати Windows 10 та розповісти, що робити за відсутності позитивного результату.

Чому потрібно активувати Windows 10?

Деякі користувачі цікавляться: навіщо активувати нові Windows, оскільки операційна система якось працює. Частий розряд фонового зображення робочого столу та постійно спливаюче вікно про нову версію, звичайно, не є причиною змін. Але проблеми з персоналізацією та регулярним автоматичним перезавантаженням після декількох годин роботи змушують вас думати, а може, час оновити систему. Хто знає, що робити, якщо хитрі інженери Microsoft придумують щось щось, щоб дати нам ще більше. Тому, чим раніше ви вирішите проблему з активацією, тим більше спокійна ваша робота стоїть за вашим улюбленим гаджетом.

Як активувати Windows 10?

Для того, щоб система активувала, вам потрібно буде використовувати цифрову ліцензію або ввести спеціальний 25-значний ключ.Слід зазначити, що якщо ви збираєтеся встановити ліцензовані вікна, то ключ не потрібен. Цей метод підходить для тих, хто планує безкоштовно оновити ліцензію "сім" або "вісім" або придбаний пакет "десятки" у магазині Windows Store. Активація системи є автоматичною, як тільки система створює зв’язок з Інтернетом.Також користувач доступний для придбання ключа, який потрібно буде ввести після запиту ОС. Активація відбудеться автоматично під час з'єднання з всесвітньою павутиною. Таким же чином автентичність тестується під час встановлення.Введення коду потрібно лише під час першої установки продукту. З подальшим оновленням служба Windows, запам'ятовуючи код, автоматично здійснить операцію.

Як активувати Windows 10 за допомогою дзвінка?

Трапляється, що у вас немає серверів Інтернету або Microsoft через сильні перевантаження, дають збої, ви можете активувати систему по телефону. Для цього вам знадобиться:

Купівля ключа для Windows 10

Існує ліцензований ключ до старої ОС, наприклад, XP? На жаль, він не підходить для активації Windows 10. Тому вам потрібно придбати "свіжий" 25-річний цифровий код.Методи отримання:

Слід зазначити, що для підключення Windows 10 вам доведеться заплатити не малу суму.

Параметри активації Windows 10 без ключа

Якщо у вас немає зайвих грошей на придбання ключа, ви можете скористатися шляхом старого діда, що передбачає піратство. Звичайно, ліцензійна угода не передбачає подібного варіанту для встановлення системи, і закон суворо забороняє такі маніпуляції. Тому важлива для вас інформація - ви будете діяти на власну небезпеку та ризик.Вам потрібно буде використовувати програму Activator, що досить просто для пошуку. Будьте дуже обережні, адже часто завантаження на неперевірений ресурс може заразити ваш пристрій шкідливим вірусом, що призведе до втрати даних та паролів. Були випадки, коли користувачі представили свої банківські картки та втратили заощадження.

Які програми підходять для активації Windows 10?

Якщо ви завантажите гарну програму для активації десятої версії Windows, ви можете легко обійти захисний механізм Microsoft і зробити свою ОС гладкою та слухняною. Правильно вибрана програма не сповільнить роботу в системі та несе постійно спливаючу рекламу.Ми можемо порекомендувати дійсно потужну програму KMSUTO NET, який регулярно вдосконалюється розробниками, захоплюючись частими оновленнями. Крім того, вона пропонує справжній спосіб активізації Windows 10 - надійно, безкоштовно і назавжди (або принаймні, поки виробник продукту не навчиться його блокувати). Творець активатора Ratiborus регулярно веде на форумі RU-BOARD.Com Спеціальна тема, яка допоможе пояснити відвідувачам різні функції програми та розповісти про її нові розробки.

KMS Activator для Windows 10

Цю програму активатора можна легко назвати найкращим інструментом для оновлення ОС.Переваги:

Проведіть активацію "десятків" за допомогою програми Kmsauto, може бути грайливим. Іноді для нормальної роботи їй знадобляться чисті рамки, але вона вже існує на багатьох комп’ютерах.Особливості програми:

Крок -By -step Інструкції щодо використання KMSAUTO NET:

 1. Клацнувши "інформацію", ви можете ще раз переконатися у своїх вікнах та офісі.
 2. Тепер вам потрібно буде відвідати вкладку Система.
 3. Натисніть кнопку "Встановіть KMS-Service". Кнопка стане активною і змінить значок на "виконати". Після цього програма повідомляє, що установка була успішною: "Готові і t.D.Що.
 4. З цією метою слідкуйте за вкладкою системи та виберіть розділ "Планувальник". Клацніть на опцію "Створіть завдання". Активатор попередить, що він підготує завдання у папці "Програма" - ви повинні погодитися.

Кілька слів про вдосконалений режим

Під час переходу на вкладку "У програмі" та вибір "професійного режиму", стане доступно кілька вкладок для спеціальних налаштувань. Вони стосуються тих, хто важливий для окремих нюансів для налаштувань IP. Використовуючи вкладку "Додатково", можна буде зберегти інформацію про активацію та спробувати зробити регулярне налаштування. Вкладка "Утиліта" дозволяє використовувати інші інструменти в рамках активації.

Інші активатори

Окрім КМ, в Інтернеті є й інші комунальні послуги. Наприклад, активатор RELOADER, який здатний активувати офіс. Програма також проста у використанні. Але переклад на російську мову не дуже хороший.

Що робити, якщо Windows 10 не активовано?

Трапляється, що система спочатку спрацювала, а потім чомусь злетів. Якщо є ліцензійна копія, зверніться до служби підтримки Microsoft або прочитайте список можливих помилок.Якщо встановити активатор, тоді заповніть завдання. Блокуючи антивірус, додайте активатор та послугу до винятку або просто вимкніть антивірус під час встановлення. Показати / приховати textdssdssdsdssdgswindows 10Вивчіть англійську прекрасно для 20 класів. Експрес -курс. Лектор з Каліфорнії. Напишіть у Watsap 8 (950) 637-01-86

Windows 10 - остання версія, випущена у 2015 році. Це вважається найбезпечнішою та найзручнішою версією операційної системи (ОС). Windows зарекомендував себе на ринку як стабільний продукт, який слухає коментарі користувача.

Немає неактивованих версій Windows. Після активації можлива функціональність значно зростає. Тому важливо знати, як активувати Windows 10 Pro назавжди. Навіть людина, яка нічого не розуміє в комп’ютерах, буде впоратися з процедурою активації.

Що таке активація Windows 10 для

Обмеження на незавершеній операційній системі можуть дратувати користувача. Наприклад, перед активацією неможливо змінити фонове зображення робочого столу. Встановлена ​​картина буде скинута та замінена чорним фоном. Для користувачів, які люблять красиву та атмосферну «оболонку», такий недолік буде головним.

Окрім чорного робочого столу, з правого боку в кутку буде великий напис, що встановлена ​​неліцензована ОС, що також трохи дратівливі користувачі.

Найбільш суттєвим недоліком є ​​відмова до доступу до налаштувань користувачів. Власник операційної системи не зможе «редагувати» систему для себе. Наприклад, регулярне перезавантаження комп'ютера та встановлення оновлень. Це можна відключити лише після активації системи.

Крім того, користувачеві періодичні віки можуть порушитись із нагадуванням про відсутність ліцензії Windows.

Як активувати

Активація можлива декількома способами. Тип активації вибирається користувачами відповідно до її можливостей та бажання.

Активація по телефону

Аналогічний метод вибирає користувачі, які не мають доступу до Інтернету. Є одним із найзручніших способів з мінімальними витратами та часом. Для того, щоб активувати Windows таким чином, вам потрібно:

 1. Натисніть клавіатуру на клавіатурі та клавіатурі R. WIN - Ключ, розташований між FN та ALT. Це прапор ОС Windows. При натисканні на комбінації клавіш відкривається вікно "виконати".
 2. Введіть вікно активації SLUI Open Windows.
 3. Далі вам потрібно вибрати країну. Програма видасть номери телефонів, за допомогою яких ви можете зателефонувати, та код установки Windows.
 4. Зателефонуйте одному з номерів, зазначених на екрані. Доцільно підготувати ручку та листя заздалегідь. Користувачу буде запропоновано диктувати код установки та дати йому ліцензійний код.
 5. Введіть отриманий код ліцензії у відповідне вікно. Windows активовані.

Опція оптимальна для користувачів, які не мають доступу до Інтернету.

Як придбати ключ для Windows 10

Ви можете придбати Кілька способів:

Microsoft поступово відображає клавіші активації, замінюючи їх цифровою ліцензією, яка додається до певного користувача.

Як активувати без ключа

Багато хто цікавить питання: "Як активувати Windows 10 Pro назавжди?Що. Для цього вам знадобляться спеціальні активатори. За допомогою процедури придбання ліцензії можна буде уникнути. Цей метод вважається незаконним ("пірат"), але все ще популярний серед користувачів.

Програми активації Windows 10

Хороший активатор - це, по -перше, безпека та ефективність. Користувачеві не доведеться страждати від не закінчення реклами. Активатор за короткий час надає користувачеві ліцензію. Безкоштовно і назавжди.

KMS Activator

Активатор ідеально справляється з завданням. Він вважається актуальним, оскільки постійно оновлюється. Після оновлення Microsoft операційна система Windows через короткий час оновлюється оновленням KMS Activator.

Він має такі переваги:

Для того, щоб активувати Windows за допомогою активатора KMS необхідно:

 1. Завантажте файл інсталяції програми або її портативну версію.
 2. Встановіть та запустіть програму.
 3. Після запуску програми у вікні Pop -Up ви можете помітити дві вкладки "активація", "інформація". Інформація містить параметри встановленої в даний час Windows 10 Pro.
 4. Щоб активувати ОС, потрібно натиснути "активацію" і зачекати, поки програма завершить цей процес.

Щоб автоматично встановити оновлення та їх активацію, ви повинні перейти на вкладку сусідньої системи та встановити послугу KMS.

Інші активатори

Reloader також вважається хорошим безкоштовним активатором для встановлення Windows 10. Простий інтерфейс, в якому важко заплутатися. Reloader допоможе встановити ліцензію на ОС Windows 10 безкоштовно та назавжди.

Що робити, якщо система не активується

Якщо створена офіційна ліцензія, рекомендується скріншоти про помилки, що виникають, та відправити їх на службу підтримки. Фахівці Microsoft допоможуть усунути проблему активації.

Якщо відмова від активації сталася при встановленні ліцензії з активатором, вам потрібно повністю знести активатор і повторно встановіть її. Можливо, встановлення "піратських" ключів блокує антивіруси. Тому при повторному встановленні рекомендується тимчасово відключити його.

Висновок

Тепер кожен користувач знає, як активувати Windows 10 Pro назавжди. У цьому немає нічого складного. Активація доступна як досвідченому користувачеві, так і людині без додаткових знань про технології.

Оцініть статтю: [Загальна кількість голосів: 0 Середній: 0/5] Опублікуйте статтю в соціальних мережах:

Я автор цього блогу. Я можу замовити створення вмісту для сайтів. Мої контакти нижче. Весь мир! 😉

Як відключити неактивні вкладки з відсутністю пам’яті у Firefox 67
У версії 67 Популярний браузер Mozilla Firefox окрема функція відстеження споживання оперативної пам’яті, призначена для збереження останнього. Якщо о...
Як додати або змінити пошукову систему в браузері Microsoft Edge Chromium
Не так давно компанія Microsoft представила свою нову альтернативну версію браузера Обрізати, на основі вимаганого двигуна Хром. Спостерігач знаходить...
Як включити UAC для вбудованого адміністратора в Windows 10
Щоб забезпечити більше контролю над запуском виконуваних файлів у Windows, спеціальний механізм моніторингу облікових записів або скороченого Uac. На ...