Драйвери та плагіни

Komsauto Net - Windows 7, 8 Activator.1, 10 та Microsoft Office 2010, 2013, 2016

Komsauto Net - Windows 7, 8 Activator.1, 10 та Microsoft Office 2010, 2013, 2016

Зміст

/// KMS Tools Портативний автор: Smaujier від 16.04.2017, 20:00

В 

Версія програми: 01.12.2019 рікМова інтерфейсу: Російська, англійська та іншіЛікування: не вимагаєтьсяОпис: Інструменти KMS - колекція програм від Ratiborus в одній оболонці, виберіть потрібну, і ви можете використовувати його негайно, без установки, все повністю портативне. Кожна програма має опис російської мови. Якщо є питання щодо програми, не знайте, чому це потрібно, натисніть право на питання та перегляньте піктограми поруч із іменами, натисніть на них та отримайте повну інформацію.

В 

У списку програм:

В 

Портативний: Портативна версія не потребує встановлення на комп’ютері

У пароль для архіву: 1111

Поділіться статтею в соціальних мережах!

Завантажити файл: W10Digitalactivation.Блискавка Розмір: один.26 Мб MD5: EA2C9B519D9DFAF6821A68DE43772EA Дата: 29-12-2019, 12:17Завантажити файл: KOMSAUTO-NET.Блискавка Розмір: п’ять.19 Мб MD5: DE444EA38D4C3EF9B8DB0277D83053335 Дата: 29-12-2019, 12:19383 Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо зареєструватися або ввести сайт під своїм іменем. /// коментарі до новин

Якщо активація Windows закінчується або термін його періоду закінчується, вам потрібно прийняти рішення про придбання ліцензованої версії або використання активатора KMS (Crack) KMS. Багато хто боїться другого варіанту, оскільки вони не знають, де завантажити мережу Kmsauto без вірусів, реєстрації та SMS. На нашому сайті ви можете ознайомитись із детальними інструкціями та завантажити останню версію програми для активації продуктів Microsoft.

KOMSAUTO NET: Яка це програма це

CCM Auto - це активатор програми для версій Windows 7, 8, 8.1, 10, які все ще знають, як активувати Microsoft Office 2010, 2013, 2016.

Як працює активатор

Програма створює на вашому комп’ютері віртуальний сервер, який представляє справжній сервер Microsoft для перевірки ліцензованих клавіш. Активуючи Windows або Office, надсилає запит на цей сервер, я вважаю, що він реальний і отримуйте підтвердження того, що ключ активації реальний. Сервер споживає дуже мало комп'ютерних ресурсів і не відображає зовні.

Можливості програми

Простий у використанні. Не вимагає встановлення, просто запустіть файл із розширенням .exe і натисніть пару кнопок. Весь процес автоматизований.

Створення "сервера" - це фоновий процес, який не впливає на продуктивність і не потребує участі користувача. Оскільки активація дійсна протягом певного часу, після чого ключ буде відлетіти, вона дає можливість створити завдання для періодичної реактивації в даний час.

Системні вимоги

Версії програми

Можна виділити три основні версії активаторів з розробника Ratiborus.

Точка відновлення

Перш ніж запустити будь -який активатор, необхідно створити контрольну точку для відновлення, якщо щось піде не так. Хоча KMS Auto зарекомендував себе з мільйонами задоволених користувачів, це не зашкодить в безпеці.

 1. Відкрити "почати".
 2. Панель управління.
 3. Виберіть "відновлення".
 4. Виберіть "Налаштування відновлення системи".
 5. У вікні властивостей системи натисніть "створити".
 6. Напишіть назву точки управління.
 7. Натисніть "створити".

Тепер ви можете безпечно почати активацію.

Завантажте KMS Auto Coms Auto | Як активувати Windows або Office за допомогою KMS Auto

Автоматичний шлях

 1. Запустіть файл із розширенням .EXE (виконайте правою кнопкою миші PKM миші та виберіть опцію запуску з правами адміністратора).
 2. Натисніть на кнопку "АктивізуватиЩо.
 3. Потім натисніть на одну з кнопок активації Windows або офіс.
 4. Зачекайте кілька секунд, поки вона виконує всі необхідні дії. Буде повідомлення про те, що система (або офіс) успішно активується (а).
 5. Після цього з’явиться вікно з пропозицією створити завдання для автоматичної повторної активації кожні 10 днів (це необов'язковий крок).

Ручний метод

Якщо з якоїсь причини автоматичний метод не спрацював, активацію можна проводити вручну.

 1. Для цього перейдіть на вкладку "СистемаЩо.
 2. Запустіть інсталяцію або перевстановлення км-сервісу.
 3. Потім у розділі "Установка ключ gvlk" - Встановіть ключ.
 4. У планувальній частині створіть завдання для системи незалежно активізації кожні 10 днів, якщо це необхідно.

Робота з командним рядком

Ви також можете активувати через командний рядок.

 1. Запустіть командний рядок (CMD), необхідно це зробити від імені адміністратора, інакше активація не буде завершена - у Windows 10 виконайте правою кнопкою миші на кнопці "запустити" та виберіть " У контекстному меню Windows PowerShell (адміністратор)). Або запустіть "менеджер завдань". і створити нове завдання.
 2. Спочатку вам потрібно видалити старі клавіші, якщо такі є. Для цього запишіть команду в консолі - Slmgr.vbs -upk
 3. Щоб встановити нову, вам потрібна команда - slmgr /ipk (ключ). Наприклад;

SLMGR /IPK W269U-JFGWX-Y5C9B-4J8V9-T87GX

Копіювання звичайним способом у командному рядку команда не буде працювати. Щоб вставити будь -який текст у командний рядок, використовуйте Hot Keys: Ctrl+C (скопіювати), Ctrl+V (вставте). Не забувайте про прогалини та коротку дефіс (-).

Ви можете перевірити стан ліцензії в системі властивостей системи.

Хвости для команди - slmgr.

Після кожної команди потрібно натиснути вхід (ввести).

Інші функції

Msactbackup - корисність для підтримки поточного стану ліцензії та її реставрації. Потрібно після оновлення ОС або Microsoft Office Package.

Аналізатор журналу - Веде логіка логіки, дозволяє експортувати та інтегрувати журнали з файлів XLSM. Для роботи встановлений EXEL вимагає.

Управління завданнями - Дозволяє тимчасово вимкнути та активувати завдання, додані до планувальника.

Провід - Сценарій відобразить усі встановлені клавіші для Windows та Microsoft Offic.

Коди помилок

Іноді, намагаючись активувати систему чи офіс, з’являються різні види помилок.

0xC004F074 - Помилка означає, що ключ, введений у систему. Це відбувається при оновленні на Windows 10. А також при роботі або запуску програмного забезпечення третього партії. Для сервера OS-це несумісність клієнта KMS та господаря комп'ютера.

0xC004F050 - Це відбувається з чистим перевстановленням ОС на комп’ютері з форматуванням системного диска. Вся інформація про ліцензії стирається з диска. Відповідно для версій Windows 7/8/8.1. При спробі ввести клавішу багаторазового використання. У Windows 10 ключ пов'язаний з обладнанням назавжди, і ця помилка не виникає.

0x8007007b - Відбувається з неправильними параметрами мережевих параметрів. При спробі активувати систему без підключення до Інтернету. При введенні ключа іншого видання. Наприклад: Якщо ви активуєте Windows 10 Homemade, ключ від Windows 10 Professional.

0x8007232b - DNS-DOG не існує. Не вдалося підключитися до блоку ключа (KMS). У цьому випадку вам потрібно звернутися до служби підтримки або спробувати активувати систему через командний рядок вручну, використовуючи декілька клавіші активації (MAC).

0x803F7001 - Під час оновлення до версії Windows 10, коли система не знайшла поточної ліцензії. Це відбувається при спробі оновити ОС до "десятків" з пірата "Сім".

0x803FA067 - Установка не має дійсної цифрової ліцензії. Це відбувається при спробі оновити не ліцензовану Windows 7 або 8 на "десятки".

0xC004F012 - Знайдено в Windows 10. Означає, що немає або пошкодженого ліцензійного супозиторія.

0x8007000D - При спробі звернутися до "Центру оновлення" до файлу диска, який відсутній або пошкоджений. Відсутні чи не поточні версії драйверів на комп’ютері. Знайдено в Windows 10.

0xC004F014 - На встановленому корпоративному "семи" або 8/ 8.1, коли намагаються оновити "десятки" безкоштовно. Корпоративні версії ОС не підлягають безкоштовному оновленню).

0xC004C060 - Використання недійсного ключа продукту.

Як видалити і чи варто видалити?

Сама програма не потребує видалення, оскільки вона не встановлюється як нерухома утиліта чи застосування. Це досить просто почати, він портативний (за винятком версії Helper Komsauto, яка працює на задньому плані). Оскільки антивіруси визначають це як шкідливе або потенційно небажане програмне забезпечення, доцільно видалити сам файл із розширенням .Екзе. Під час першого сканування антивірус буде знайдено як загроза.

KMS-Service не слід видаляти. Програма активує систему з заданою частотою. В іншому випадку з наступним оновленням безпеки (KB971033) поточна активація може літати, коли ключ не проходить перевірку на теперішньому КМ. У Windows 7/8/8.1 Такі оновлення постачаються з частотою раз на рік. На "десятій" з кожним великим масштабним оновленням (кожні півроку). Періодичне підтвердження активації відбувається непоміченим користувачем.

Антивірус та активатор KMS

Антивірусне програмне забезпечення дуже часто приймається Кмссууто за шкідливу корисність. Якщо ви використовуєте файл, завантажений з нашого сайту, то ми гарантуємо відсутність вірусів та троянців у ньому.

Для того, щоб без проблем використовувати Activator для Windows та Office, вам потрібно додати його до списку винятків, якщо у вас є антивірус Касперського або Комодо. В інших антивірусах цю функцію можна назвати по -різному.

Неправдива антивірусна робота пояснюється тим, що активатор містить складні утиліти, які змінюють системні файли Windows.

Якщо ви використовуєте вбудований антивірус у вікнах, дотримуйтесь наших інструкцій, представлених нижче.

 1. Відкрийте "Центр безпеки для Windows".
 2. Перейдіть на "захист від вірусів та загроз".
 3. Іди "Параметри захисту від вірусів та інших загроз".
 4. Від'єднайте "Захист у режимі реального часу".

Процедура додавання KMS AVTO за винятком захисника Windows 10:

 1. Відкрийте захисника.
 2. Виберіть "Параметри" у нижньому лівому куті.
 3. У розділі "Повідомлення про захист від вірусів та загроз" Виберіть "Параметри захисту від вірусів та загроз".
 4. Прокрутіть список і в розділі "Винятки" виберіть додавання або видалення винятків ".
 5. Клацніть на плюсик - "Додати виняток".
 6. Виберіть "Файл", "Папка", "Тип файлу" або "Процес".
 7. У провіднику, який відкривається, знайдіть необхідний файл або папку та натисніть "відкрити". KMS AVTO буде доданий до винятків, і антивірус не визначатиме його як загрозу.
 8. Або вимкніть антивірус на деякий час, повністю (не рекомендується).
 9. Процедура додавання програми за винятками або відключенням для різних антивірусів різна. Для кожного конкретного антивірусу інформацію можна знайти в мережі.

Аналоги

Видалити

Дозволяє активувати версії Windows 7 32 та 64-бітну програму, програма визначає вбудовану утиліту, що працює на активацію.

Жування WGA

Активація Windows 7.

Всі вікна активації

Повна колекція всіх активаторів в одному пакеті-All Activation Windows (7-8-10) від розробника Enter-Soft.- Російська мова інтерфейсу (RUS) та англійська (англійська). Колекція має 25 активаторів для всіх випадків. Розмір 508 Мб.

Aact 3.вісім.3 портативний

Універсальний активатор для всіх версій Windows та Office. Простий і зрозумілий інтерфейс, працюйте двома кліками та перезавантаженням.

Windows XP SP3 WPA Kill Patch

Activator для XP, одна з небагатьох програм, що працюють до цього дня, яка може діяти на застарілу операційну систему. Вам знадобиться завантаження в безпечному режимі за допомогою кнопки F8.

Відео

Завантажте за прямим посиланням

Важливий! Під час завантаження браузер може відзначити файл зловмисним, не хвилюйтеся, файл абсолютно безпечний.× Пароль до архіву: 1111

Комауто - Універсальний активаторне вікна та офіс

Перегляд: 166 589

Увійдіть у цей момент у мережі багато матеріалів та програм - Княков, пов'язаний з активацією Windows.Я не розумію, чому для кожної версії Windows або офісу шукати робочу ліку. Приклад активації Windows 10 -е цього рішення - KMSAUTO - Це найбільш рекомендована корисність, призначена для активації. Я часто сиджу на популярному веб -сайті питань та тем, пов'язаних з питаннями ліцензування 90% підказок, консультують цю програму.

Це дуже просто використовувати:

один. Завантажити, запустити;2. Ми вибираємо те, що хочемо активувати: Windows або Office;3. Натисніть "Активізувати", ми чекаємо кілька секунд;4. Готовий!Бізнес протягом 5 секунд, а результат назавжди! Коротше кажучи, ми беремо і використовуємо;)

Завантажити активатор COMS Auto:

KMSAUTO.Rar [1,3 Мб]

Категорія: додатково

Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо зареєструватися або ввести сайт під своїм іменем.

Відключіть Google Assistant на пристрої Android
Google Assistant - чудовий голосовий помічник, але навіть не всі йому подобаються. Багато хто просто дратується присутністю ШІ, хтось перейшов на дома...
Віддалений передача файлів за допомогою програми AnyDesk
Як передати в Інтернеті величезний файл ваги в Інтернеті? Дійсно величезний - файл Бекапа, Деякі вагомі база даних, каталог фільмів. Ви можете викорис...
Як видалити небажані рекламні сповіщення в Windows trea
Небажана реклама Штовхнути-сповіщення, що спливають у системному Дерево Windows, не завжди є результатом впровадження в систему троянських програм. Як...