Налаштування

Komsauto lite portable 1.п’ять.5 - Опис активатора з прикладом активації Windows 10

Komsauto lite portable 1.п’ять.5 - Опис активатора з прикладом активації Windows 10

Зміст

Якщо ви лише нещодавно перейшли на Windows 10 з попередньої версії системи, то, мабуть, ви негайно зіткнулися з проблемою активації змінного струму (див. Як отримати Windows 10 після 29.07.2016). Ця складність також існувала в попередніх версіях ОС від Microsoft, але тепер, з випуском Windows 10, вона буквально перейшла на новий рівень. Як активувати систему після 29.07.2016 рік, Якщо ви не встигли, які найпопулярніші активатори на даний момент популярні, як вони працюють і як вони налаштовані. Я спробую описати відповіді на всі ці питання в цій статті.

Зміст статті:

З 2015 року система активації Windows 10 дозволяє активувати ОС до старого ключа 7, 8 або 8.1. З часу оновлення ювілею передбачалося, що активація з використанням такого рішення не буде доступна. Тим не менш, ключі все ще передаються до "першої десятки" з попередніх систем, навіть для нових розподілів версії 1607, встановлених на чистому жорсткому диску.

З 1 серпня 2016 року (після закінчення безкоштовного оновлення) в процедурі активації було внесено ряд змін, про які буде обговорено далі. Тепер ліцензія, яку ви отримали, використовуючи безкоштовне оновлення з попередніх версій операційної кімнати, пов'язана не лише з ідентифікатором апаратних компонентів, але і з інформаційним обліковим записом облікового запису Microsoft, якщо є.

Це рішення дозволить вам вирішити труднощі з активацією, впливаючи на серйозні зміни в апаратній базі ПК (наприклад, при заміні материнської плати).

Якщо Windows не вдалося активувати, у категорії Налаштування "Безпека та оновлення" - "активація" Буде варіант "Усунення проблем під час активації", Враховуючи свій рахунок, ліцензії, присвоєні йому, та кількість особистих вузлів, де використовується ця ліцензія.

Ліцензія додається до головного облікового запису Microsoft на ПК. Таким чином, у системі у наведеному вище розділі параметрів ви можете побачити повідомлення, яке стверджує, що це стверджує "Операційна система була активована за допомогою ліцензії цифрового типу, яка була прив’язана до вашого облікового запису Microsoft". (см. Як створити обліковий запис Microsoft).

У випадку використання локального облікового запису, у тій же категорії налаштувань вам буде запропоновано додати обліковий запис Microsoft, щоб отримати активацію до нього.

В результаті додавання ваш місцевий бухгалтерський облік буде замінений на обліковий запис Maykoosoft з прив’язаною до нього ліцензією. (см. Шар)

Значна дилема, яка цікавить багатьох користувачів:

Якщо мені потрібно замінити кілька ключових компонентів ПК (материнська плата або процесор), як функціонує активація, що додається до обладнання?

Відповідь проста: як я вже згадував вище, з 1 серпня 2016 року ліцензія ОС, яка була отримана під час безкоштовного оновлення системи, може бути додана до вашого особистого облікового запису Microsoft. Таке рішення було прийнято інженерами з метою полегшення активації системи, змінюючи базу апаратного забезпечення ПК. У поєднанні всі ці компоненти функціонують дуже успішно, прозорі та зрозумілі. Зв'язавши ліцензію на обліковий запис Microsoft, ви зможете перенести активацію до абсолютно нового, щойно встановленого праски без проблем із скиданням ключа або відсутністю обгрунтованості ліцензії.

  Як створити обліковий запис Microsoft на Windows 10

Але все це стосується ліцензованих, офіційно придбаних вікон. Або для тих, кому вдалося оновити до 29 років протягом року.07.2016 рік. А як щодо копії, завантаженої з Інтернету? На щастя, цілком можливо вирішити проблему активізації такої ОС, і рішення цієї проблеми - дія КМС. Про те, що це таке, і "з тим, що його їдять", прочитайте нижче.

У мережі ви можете знайти багато активаторів для кожного смаку. Деякі простіші та невибагливіші для попередніх установок, інші трохи складні в розробці та потребують практичного перевіреного підходу. На даний момент найпопулярнішим з усіх активаторів є KMS Auto Net Net. В Інтернеті ви можете знайти багато посилань на нього, але будьте обережні: замість активатора часто трапляються інший вірус або хробак, що іноді не так просто позбутися. Отже, довіряйте перевіреним джерелам. Ви також можете використовувати для завантаження наведеного посилання. Автор цих рядків перевірив посилання на продуктивність і може запевнити, що в цьому файлі вірусів немає, і це абсолютно чисто.

Отже, ви завантажили активатор Windows 10 2016 і готові його запустити. Що таке активатор KMS в цілому і як він працює? Активація КМ - це простий і доступний спосіб активації операційних систем, які зазвичай використовуються в мережі з корпоративними клієнтами. Основна перевага KMS-дії полягає в тому, що вам не потрібно отримати доступ до мережі або встановлювати телефонну комунікацію для активації системи. Все, що нам потрібно, - це підключитися до сервера KMS, який ми можемо забезпечити доступ до емулятора Auto Net KMS.

Методологія роботи KMS Akivator неймовірно проста: ви завантажуєте відповідну програму за посиланням, запустіть його, встановіть налаштування, встановіть послугу та активуйте офісні програми або системи. Ви дізнаєтесь про всі нюанси та деталі нижче.

1. Ми запускаємо програму для виконання в режимі адміністратора. Перше, що кидає вам погляд, - це форма запрошення та інструкції з readme (якщо ви з цим справляєтесь, згодом вам буде набагато простіше зрозуміти всі нюанси та деталі емулятора).

  Застосування Rainmeter для проектування операційної системи Windows

Ви також можете побачити дві кнопки "інформація" та "активація". Ви можете негайно активувати офісні програми або системи, не звертаючи уваги на будь -які налаштування. Цей метод полягає у швидкому подоланні всіх можливих варіантів, вибору найкращих з них, автоматичної активації програми та подальшого видалення послуги. Ви також можете встановити кілька налаштувань, які допоможуть вам успішно активувати систему у разі будь-яких непрофільних операцій з активацією.

2. Виберіть вкладку "Система". Тут ми маємо право видаляти або встановити послугу, надати перевагу автоматичним або ручним методам встановлення послуги, активувати юрисдикцію журналу, генерувати заплановане завдання в розкладі або встановити ключ GVLK програми. Більше того, ми також зможемо скинути параметри за замовчуванням. Вибравши Windivert, програма встановить послугу разом із спеціальним драйвером. Режим гачка передбачає встановлення служби та заміну ряду системних об'єктів. Торкніться наборів опцій KMS разом із допоміжним адаптером віртуальної мережі.

Вибравши автоматично, ви встановите установку сервісу, використовуючи один із зазначених вище варіантів або в ручному режимі (остаточний вибір залежить від того, в якій системі ви збираєтеся активувати). Використовуючи параметр Noauto, послуга просто буде встановлена ​​без будь -яких допоміжних змін та доповнень до ОС - ми вважаємо за краще, оскільки всі інші призначені виключно для Win 8.1 та редактори Server 2012 R2.

3. Отже, коли всі налаштування та параметри встановлені, код активації Windows 10 та ваш комп'ютер перетворяться на повноцінний сервер KMS. Ми знову переходимо на закладку "Система" та натисніть "Встановіть послугу KMS".

Коли процес встановлення завершиться, ви можете дізнатися про це з інформаційного повідомлення "У системі встановленої KMS-Service". Програма може бути закрита, встановлення послуги завершено.

Lite версія Auto Activator KMS для Windows 10 працює аналогічним чином. Тут ви можете знайти всі ті самі налаштування, що і в старшому редакції заявки. Сама функція активації знаходиться на першій закладці під назвою "головне вікно". Тут ви також можете використовувати планувальник для створення завдання автоматичної реактивації протягом певного періоду часу, або встановіть клавішу GVLK.

Усі інші параметри зосереджені на вкладці "Налаштування": Це встановлення послуги KMS для емілювання сервера, його порту, тимчасових діапазонів AI та RI, що дозволяє використовувати повторну реактивацію на сервері, а також ідентифікатор WinPID і необов'язкове поведінка журналу логіки активації. Основна відмінність між портативною версією Lite Activator KMS та його повноцінною детальною версією-це додаткові утиліти. Прямо у вікні Activator ви можете змінити редакційний офіс операційної кімнати на більш прийнятний для вас. Це може бути будь -яке видання Win 10 або 8.1. Вибравши редакційний офіс у другому полі в розділі "Зміна редакційного бюро Windows", просто натисніть на управління "Змінити редактори ОС", а публікація системи буде змінена.

  Windows 7 або Windows 10: Що краще? Чи варто оновити?

Також дуже корисним є інструмент для видалення невикористаних оновлень. Це виявиться дуже доречним, якщо вам доведеться очистити систему від тих оновлень, які не приносять великої користі в офісному наборі програм. Крім того, одним клацанням ви можете втратити статус операційної кімнати в Universal, якщо ви хочете експериментувати з різними параметрами, встановленими перед активацією. Більше того, використовуючи послугу Lite KMS, ви можете підтримувати статус активації та відновити його в будь -який час, якщо після завдання нових клавіш активації Windows 10 більше неможливо успішно активувати Windows, і при першій спробі все вийшло ідеально.

Хоча Комауто є найпопулярнішим серед усіх активаторів "десятків", ви можете знайти кілька інших програм у мережі, які впораються з призначеним їм завданням. Першим з них є Activator Re -Voader, автоматичний активатор будь -якої системи ліній Windows, яка також підходить для офісних продуктів. Це працює дуже просто і зрозуміло: достатньо, щоб запустити виконуваний файл EXE, а основна форма програми з’явиться на екрані. Виберіть продукт, який ми хочемо активувати (Windows або Office) та натисніть кнопку "Активація".

Це все, - як і годинник. Взагалі не потрібно змінювати налаштування, але якщо ви все ще вирішите побачити, які варіанти для нас є розробники, дискретна закладка служить для цього. До речі, програма використовує той самий алгоритм KMS, що і KMSAUTO, тому ви не знайдете особливих відмінностей у параметрах порівняно з вищевказаною Softina. Для роботи з активатором необхідний встановлений набір бібліотек .Чиста рамка 4.0, пам’ятайте про це.

Ще одним корисним повнофункціональним активатором є KMSPICO. У мережі ви можете знайти як портативну версію Activator, так і налаштування-дисплей. Основна особливість KMSPICO - це його яскравий привабливий дизайн. Наприклад, для запуску процедури активації є яскраво -червона кнопка, а інша піктограма з вигуком - це кнопка вигуку, показана на ній, натиснувши систему системи та інформацію про дійсність ліцензії.

Автоматичне обслуговування KMS сьогодні, безсумнівно, найкращий механізм активації Windows 10, інші операційні системи лінії Windows, а також офісні продукти. Ретельно розібравшись з усіма деталями та нюанси програми, ви врятуєте себе від маси проблем з активацією системи в майбутньому, і надасте собі багато часу, витраченого на стабільну роботу в ОС Windows будь -якого видання, крім Windows 7. На жаль, послуга KMS є абсолютно марною у семи, і якщо ви використовуєте цю конкретну операційну, вам доведеться знайти інший інструмент активації (наприклад, Chew-WGA). Інші активатори також стане в нагоді, якщо ви хочете забезпечити собі високу якість та повністю працюючу активацію останньої ОС з Microsoft.

Читайте також:

28 січня 2018 року

KMS Windows 10 Activator - це програма, яка допомагає активувати найпоширеніші продукти з Microsoft.

Ми говоримо про саму операційну систему Windows, а також офісний пакет офісу.

Насправді ця програма дозволяє обдурити найбільшу корпорацію, яка виробляє програмне забезпечення.

Як відбувається цей процес, ми будемо проаналізувати далі. Буде цікаво! Тож готуйте пельмені, чай і почніть.

Принцип роботи простою мовою

Якщо говорити якомога простіше, активатор робить операційну систему, вважає, що вона має ліцензію.

Справа в тому, що Windows має Функція регулярної перевірки її ліцензії.

Це відбувається так: він зв'язується з серверами Microsoft і вимагає, чи є його ліцензія дійсною.

Отже, СКМ змушує її вважати, що вона робить цю складну процедуру, хоча насправді це зовсім не так.

ОС ні з ким не пов’язаний з ними і нічого не перевіряє.

Цікавий? Продовжувати.

Щоб зрозуміти, як це працює, вам потрібно вивчити саму концепцію "Сервер управління ключами". Саме цей елемент системи відповідає за перевірку ліцензії. Орієнтовна схема його роботи показана на малюнку 1.

Рис. 1. Сервер управління ключами

Сервер управління ключами - Це ключова система управління. Він використовує архітектуру "клієнт-сервер". Зрозуміло, що клієнт ("Клієнт KMS" на діаграмі) - це ваш комп'ютер. Він асоціюється з сервером, тобто "KMS HOST" через DNS для перевірки ліцензії. Сервер має власну інформацію про правильність ключів - "Договір про ліцензію на обсяг". Він також асоціюється з спеціальною службою Microsoft, яка виконує найважливіше завдання. Йдеться про елемент "Microsoft Service Activation".

Якось неможливо замінити сервер. Перехоплення зв’язку також майже неможливо.

Можливо, хтось досягне успіху, але бажаний результат таких дій, безумовно, не буде.

Але розробники активатора придумали інше рішення - вони, як згадувалося вище, змушують систему думати, що вона пов'язана з цим дуже перевірним сервером.

Насправді цього просто не відбувається. Ось як просто.

Детальніше про те, як працює активатор

Насправді активатор KMS змінює сам алгоритм тестування ліцензії.

Як ми розглядали вище, запит на сервери Microsoft надсилається з комп'ютера клієнта.

Відповідь надходить від них - Позитивний або негативний.

Отже, програма, яку ми вважаємо, просто створює власний сервер, маскуючи його до тієї, яку має Microsoft.

Система, перш ніж надсилати запит, перевіряє, куди її потрібно надіслати.

Вона робить це, покладаючись на певні параметри.

Активатор створює той самий сервер на комп'ютері клієнта з тими ж параметром (майже з тим самим).

І система, надсилаючи запит на перевірку, знаходить найближчий сервер.

І це саме той, який створила наша програма.

Здається, що такий підхід ідеально підходить для обману корпорації Microsoft.

Насправді активатор KMS в деяких випадках може не працювати. Це пов’язано з тим, що система все ще падає на реальні сервери, які виготовляються Microsoft. І той сервер, створений активатором, чомусь вона не помічає. Трапляється, що ми повинні виконувати кілька разів ті дії, які ми розглянемо далі. ОС не в першій спробі підключитися до підробленого сервера.

У будь -якому випадку, програма дуже корисна, враховуючи надмірно високу вартість продуктів Microsoft.

Що може зробити активатор

Це повне Список можливостей відповідного програмного забезпечення:

1 Безкоштовна активація Windows 7, 8, 1 та 10. Вона не буде працювати на XP. Тобто неліцензована копія швидко перетворюється на ліцензію. Функція активації Windows Server також підтримує, що дуже корисно. Біт не важливий - це може бути 32x або 64x.

2 Змініть Windows 7, 8, 1 та 10 Home та Windows 7, 8, 8.1 і 10 корпоративних або Windows 7, 8, 8.1 і 10 професіоналів. Іншими словами, можливо, можливості операційної системи значно розширюються, додаються нові функції, з’являється доступ до попередньо прихованих можливостей.

3 Безкоштовна активація Microsoft Office 2010, 2013 та 2016.

Важливо зазначити, що при кожній наступній активації програма видаляє сліди всіх минулих спроб системи, незалежно від того, чи були вони успішними.

Це стосується як ОС, так і для офісного пакету.

Важливо також, щоб програма взагалі не завантажувала систему. Здається, що оскільки мова йде про сервер, який окремо створений на комп’ютері, навантаження повинно бути високим. Це зовсім не. Багато служб у Windows, таких як той самий календар, також є серверами. Інші послуги та програми звертаються до них. Тому ви не повинні боятися збільшити навантаження. 

Що потрібно для роботи програми

В основному системні вимоги.

Це версія Windows, починаючи з семи або версії офісного пакету, починаючи з 2010 року.

Крім того, Для роботи активатора вам потрібно буде встановити пакет на комп'ютер .Чиста рамка 4.п’ять.

Це необхідно для належної роботи програми, яку ми розглядаємо. Ви можете завантажити цей пакет на офіційному веб -сайті Microsoft.Com.

Цілком можливо, що ви вже встановили цей пакет, тому намагайтеся не завантажувати нічого додатково, а просто використовуйте CCM, як ми розглянемо далі.

Якщо є якісь проблеми або активатор просто не працює, ймовірно, проблема виникає .Чистий рамка.

Потім вже встановіть його і запустіть активатор знову.

У той же час не забудьте перезапустити комп'ютер після встановлення.

У деяких випадках це також не потрібно, але краще це зробити.

Використовуйте за кроком

Для активації Windows, Зробити це:

1. Після запуску програми натисніть велику кнопку "Активація", який розташований прямо посередині відкритого вікна.

Рис. 2. "Активація" в СКМ

2. Потім з’являться дві нові кнопки - "Активуйте вікна" і "Активуйте офіс". Нам потрібен перший варіант, тому натисніть на нього.

Рис. 3. Кнопка "Активуйте вікна" в CCM

3. З'явиться нове вікно. Потрібно буде ввести ключ продукту. Звичайно, у нас цього немає, але ми повинні звернути увагу на поле "Частковий ключ". Існує частина ліцензійного ключа, який необхідний. Формат необхідної клавіші: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Тобто 5 блоків з 5 символів. Введіть абсолютно будь -який ключ, але з частиною, яка відображається як часткова. Наприклад, у нашому випадку частковий ключ: PTMXQ. Ми можемо ввести наступний код: PTMXQ-PTMXQ-PTMXQ-PTMXQ-PTMXQ або PTMXQ-xxxxx-xxxx-xxxx-xxxxx або будь-які інші символи, а лише для того, щоб зробити там ptmxq. Клацати "Продовжуйте".

Рис. чотири. Введення ключів Windows

чотири. Майже те саме вікно з’явиться знову. Там у полі "Частковий ключ" Повний ключ вже буде показано, що вам потрібно ввести. Введіть його так само. Активація завершена на цьому!

Як бачите, все надзвичайно просто.

Активація офісного пакету відбувається таким же чином, лише на самому початку, на другому кроці списку вище, вам потрібно буде натиснути кнопку "Активуйте офіс".

Програма також має деякі налаштування.

Вони знаходяться на вкладці "Система".

Ми проаналізуємо їх детальніше:

Рис. п’ять. Вікно налаштувань CCM

Після вибору параметрів натисніть кнопку "виконати", щоб застосувати їх.

Де завантажити

Цікаво, що є сайт KMS-Auto.Pro, що може здатися офіційним.

Але архів там зламаний, тому з нього нічого не коштує.

Ось список сайтів, де ви можете знайти повністю робочу версію CCM:

В принципі, ви можете зайняти будь -який перевірений сайт (на якому ви впевнені, що вірусів немає).

Післясуд

Використовуючи це програмне забезпечення, варто розглянути кілька моментів, а конкретно:

1. Необхідно час від часу повторно активувати систему та офіс, тобто активуйте їх знову. Незалежно від того, як ви це робите раніше, ОС все одно "зрозуміє", що все це налаштування. У цьому випадку в активаторі є функція постійної реактивації - кожні 10 днів.

2. Через 180 днів максимум будь -якої активації перестане діяти. Тому його обов'язково потрібно буде виконати знову.

3. Не видаляйте програму, В іншому випадку всі ваші зусилля будуть обходитись стоком.

чотири. У деяких випадках для нормальної роботи вам потрібно вимкнути антивірус. Він може бути поганим щодо таких програм.

Готовий обдурити Microsoft? Потім вперед!

Джерело

6-12-2019, 12:12

Windows 10 - Не безкоштовна операційна система. Для мешканців СНД купувати ліцензовану копію б'є кишеню, а пробні версії ОС дуже вирізані функціональністю. Тому користувачеві іноді доводиться вдатися до піратства. Зрештою, зламана активація родини Windows не буде відрізнятися від продажу продукту в офіційному магазині Microsoft.

Навіть із добре захищеним 10 копіювання Комауто Літ. Програмована більш ніж одним поколінням Windows, програма стала улюбленою серед власного роду і здатна активувати будь -яку версію Windows 10 і повністю працює. Для його використання не потрібні додаткові знання. Якщо щось завжди може покластися на інструкції, які описують усі нюанси роботи активатора. ОС сервера та офіс також підтримуються програмою. Перейти до бізнесу. Отже, у вас є оригінальний Windows 10, який повинен бути активований. В той же час, біт не важливий. Метод працює з 32, і з 64-бітною версією. По -перше, переконайтеся, що ваше зображення не активовано. Умову можна знайти у вікні Властивості комп'ютер.Детальний крок -by -step інструкції для використання Komsauto lite портативний. Ця версія портативна і не вимагає встановлення.

Як активувати Windows 10? Елементарний!

1. Перш за все, вам потрібно завантажити та розпакувати архів у будь -якому зручному місці (наприклад, робочий стіл).Якщо в системах немає вбудованого архівника, то ви можете використовувати це.Клацніть правою кнопкою миші (ПКМ) Відповідно до архіву, виберіть елемент Витягти в (Екстракт С). Після короткого процесу Dearchivation на робочому столі з’явиться папка, в яку вам потрібно буде поїхати. 2. Знайдіть файл у папці KMSAUTO.Екзе. Клацніть на нього ПКМ і запустити від імені адміністратора. Програма отримає необхідні права на захист системи обходу. Відкриється невелике вікно, в якому покажуть три кнопки. Один із них, який ми будемо використовувати. 3. Далі ви повинні вибрати елемент Активуйте Windows. Для цього просто натисніть кнопку лівої миші один раз. Тепер утиліта зробить усе самі.Вам просто потрібно чекати завершення процесу. Це може зайняти деякий час. чотири. Напис Активація успішна розповім вам про завершення роботи та успішну активацію ОС. Щоб виправити результат, перезавантажте комп'ютер.Увага. Якщо процедура не дійшла до кінця, висить на записі Активація .. , Перезавантажте ПК і почніть з пункту 2. Вітаємо. Ваша копія активована, тепер ви можете використовувати всі можливості, не придбаючи ліцензію.

Завантажте Windows Activator 10:

kmsauto_lite_v1.3.один.Блискавка [2,48 Мб] (гойдалка: 3660636) Увага! Настійно рекомендується завантажувати готові збори системи з торрентських трекерів. Вони можуть спричинити нестабільну роботу системи. Крім того, є ймовірність наявності вірусів у зображеннях із неперевірених сайтів.Ця активація автомобіля через KMS Auto підходить для всіх версій Windows та Office!Хто не працював - ми намагаємось іншого:W10Digital.Блискавка [1,27 Мб] (гойдалка: 1802)

Як очистити зберігання ICLOD
Після першої реєстрації в службі iCloud ви отримуєте 5 ГБ місця безкоштовно. Використовуючи цю послугу, ви можете безпечно зберігати свої фотографії ч...
Виправте помилку 0x80096004 у Windows 10
Помилка 0x80096004 з'являється в процесі оновлення Windows 10. Причина - система не розпізнає справжність завантажених файлів. Помилка найчастіше вини...
Driftland Magic Revival - Magic врятує цей світ
Ігровий сюжет, пов'язаний із протистоянням розрізнених кланів, є досить типовим для стратегій у реальному часі, і для того, щоб уникнути докорів у шаб...