Метро

Клієнт -хмарний сервіс Metro Service Yandex.Диск Windows 10

Клієнт -хмарний сервіс Metro Service Yandex.Диск Windows 10

Хмарний сервіс Яндекс.Диск - Не наймірніший. Дітище найпопулярнішої пошукової системи в Руні пропонує просто 10 Гб безкоштовний простір на диску в "Хмара". В той же час Яндекс.Диск має багато переваг перед своїми конкурентами. Це єдині дані авторизації разом з іншими послугами Yandex. Це продуманий, зручний, зручний інтерфейс "Хмари". Це перехресний доступ до файлів, що зберігаються на Yandex.Диск не тільки у вікні браузера, але й через клієнтські програми для всіх популярних операційних систем, включаючи мобільний.

Це зручність роботи з файлами на веб -сайті Cloud Service: У вікні браузера ви можете переглядати зберігаються фотографії, книги, документи, відео, оскільки веб -інтерфейс Yandex.Диск оснащений глядачами популярних форматів файлів.

Для операційної системи Windows Yandex.Диск передбачає цілих двох типів клієнтських програм. Спочатку - Ретропічна, це звичайна програма Windows, яка інтегрує хмарне сховище в систему.

Друге - Це програма для інтерфейсу метро Windows 10, успадкована з Windows 8.1.

Можливості застосування метро Yandex.Диск Windows 10 буде детально розглянути нижче.

Клієнт -додаток метро Yandex.Диск можна встановити повністю безкоштовно в магазині Windows.

На відміну від програми робочого столу, що інтегрує Yandex.Диск в систему Windows, додаток Metro - це інтерфейс, який працює безпосередньо з веб -службою. Отже, при встановленні програми метро, ​​файли користувачів, що зберігаються на Yandex.Диск, не завантажуйте масово на локальному диску комп'ютера, як це відбувається під час встановлення клієнтської програми настільного ПК. Файли також не синхронізуються з хмарним сховищем, коли вони додаються до папки "Яндекс.Диск ". Оскільки, на відміну від настільного клієнта, таке метро -застосування Yandex.Диск не створює. Насправді принцип роботи програми метро не сильно відрізняється від вікна браузера. Під час роботи з програмою всі файли зберігаються в "Хмара", І робота з цими файлами відбувається, як у вікні браузера, за принципом завантаження даних на сайт та завантаження їх звідти, якщо це необхідно.

Як бачите, працюйте з файлами Yandex.Диск із застосуванням метро має свої мінуси та переваги. Ефективність доступу до хмарних файлів зберігання безпосередньо залежатиме від присутності та швидкості Інтернету, в той же час комп'ютер не буде взято на комп'ютері Yandex файли.Диск. Ну, ще один невеликий бонус із застосування метро - Він, як клієнтська програма Windows, не піднімається в навантаження на шину і не синхронізує дані з Інтернетом, ускладнюючи запуск системи Windows.

Додаток метро може відтворювати файли, що зберігаються на Yandex.Диск. Файли відтворюються за допомогою програмного забезпечення, встановленого на комп’ютері. Під час відкриття у вікні програми метро, ​​файли з Yandex.Диск негайно завантажується в папку з тимчасовими файлами, а звідти відео, аудіоплери, глядачі зображень, текстові редактори та інші системи системи відтворюються звідти.

Управління файлами Yandex.Диск у вікні програми Metro здійснюється кнопками, які з’являються під час виклику контекстного меню. Ви можете застосувати відображення до файлів зі списком або піктограмами, скопіювати, перемістити, видаляти, перейменувати. Ви можете створити нові папки, завантажувати файли, скопіювати їх посилання, налаштувати загальний доступ до папки.

Окремий розділ у додатку Metro представляє список публічних файлів та папок, де ви можете видалити статус публічності з них, видаливши їхні посилання.

Завантажте файл на веб -сайт Yandex.Диск може не тільки у вікні програми метро, ​​але й у провіднику Windows 10. Для цього відкрийте вкладку провідника "Поділитися". Вибравши файл та натиснувши кнопку за допомогою напису "Загальна папка", Ми побачимо систему системи системи, яка з’являється праворуч "Поділитися" з кнопками, встановленими в системі додатків метро, ​​які працюють з передачею файлів по мережі. Серед них - застосування метро Яндекс.Диск.

Після завантаження файлу на Yandex.Для копіювання публічного посилання на завантажений файл буде запропоновано диск на одній панелі системи праворуч для копіювання публічного посилання на завантажений файл.

Сторінка додатків у магазині Windows:
https: // www.Microsoft.Com/store/apps/9wzdncrfj435

Як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері або ноутбуці
Швидкість підключення до Інтернету - це досить важливий показник для комфортної роботи на комп’ютері. У договорі з постачальником ви можете знайти так...
Ми використовуємо телефон як модем, як розповсюджувати Інтернет з телефону
Незалежно від того, наскільки швидко збільшується висвітлення Інтернету нашої величезної країни, є багато місць, куди неможливо перейти до мережі чере...
Як автоматизувати клавіші та натиснути з мишею за допомогою TinyTask
Автоматизація звичайних завдань у Windows 10 - це чудовий спосіб заощадити час, в цьому плані не може бути запропонована лише операційна система, якщо...