Помилки та проблеми

Класичне меню запустити Windows 7 у Windows 10

Класичне меню запустити Windows 7 у Windows 10

Зміст

28 листопада 2016 року

Classic Shell - це безкоштовна програма для повернення попереднього типу класичного меню «Почати» в операційних системах Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista. Програма змінює візуальний відображення елементів операційної системи Windows для більш зручного використання.

Багато користувачів незручні при використанні меню «Пуск» через те, що розробник Windows Microsoft постійно змінює параметри, параметри та зовнішній вигляд меню «Пуск».

Тому багато користувачів хочуть повернути класичне меню «Пуск» для операційних систем Windows 10, Windows 8.1, Windows 8. У операційній системі Windows 7 користувачі змінюють зовнішній вигляд меню "START" у стилі операційної системи Windows XP.

Безкоштовна класична оболонка повертає класичний тип "запуску", дозволяє робити широкі налаштування для відображення стилів, параметрів та дизайну стартового меню.

Класична програма Shell складається з трьох компонентів:

У цій статті ми розглянемо роботу компонента меню «Класичний запуск», яка дозволяє зробити попереднє меню «Пуск» в операційній системі Windows. Не всі користувачі потребують інших компонентів програми.

Класична програма Shell працює російською мовою. Ви можете завантажити програму Classic Shell з офіційного веб -сайту розробника. На сторінці завантаження виберіть файл Classic Shell X.X.x (російська) "для завантаження на комп'ютер.

Класичне завантаження оболонки

Класична оболонка встановлення

Встановлення класичної програми Shell відбувається російською мовою і не викликає труднощів. Послідовно передайте вікна Master Installation Classic Shell.

У вікні "Селективна установка" виберіть компоненти програми для встановлення на комп'ютері. За замовчуванням всі компоненти вибираються для встановлення.

Ми хочемо повернути класичне меню "Почати", тому вам потрібно залишити лише компоненти "Класичне меню запуску" та "Класичне оновлення оболонки" (для автоматичного оновлення).

Компоненти "Класичного дослідника" та "класичного IE" змінюють зовнішній вигляд Internet Explorer, і не всі користувачі потребують таких змін, і такі зміни потрібні. Тому відключіть встановлення цих компонентів.

Далі заповніть встановлення класичної оболонки на комп’ютері.

Класична оболонка для Windows 10

Після натискання кнопки лівої миші в меню «Пуск» ви побачите класичне меню «Пуск» у стилі Windows 7, встановленому в операційній системі Windows 10. Ось як виглядає меню «Пуск» з налаштуваннями за замовчуванням.

Класичне меню «Пуск» для Windows 8 буде виглядати так.1 або Windows 8.

Класична обстановка оболонки

Після встановлення програми вікно "Параметри меню" Класичне запуск "відкриються. Це вікно встановлює всі параметри програми.

Ви можете в будь -який час змінити параметри класичної оболонки. Для цього натисніть на меню "Почати" за допомогою правої кнопки миші, а в контекстному меню виберіть "Налаштування".

На вкладці "Пуск меню" ви можете вибрати класичний стиль для меню "Почати" у стилі операційних систем Windows XP або Windows 7.

За допомогою налаштувань за замовчуванням на робочому столі відображається стандартна кнопка "запуск". Замість зображення кнопки з операційної системи ви можете встановити зображення з класичної оболонки (два варіанти) або додати власне зображення, якщо у вас є подібне зображення.

За замовчуванням основні параметри в програмі зроблені на вкладках: "Початкові меню", "Основні параметри", Обкладинка "," Встановлення меню "Пуск" ".

Покладіть DAW навпроти елемента "Показати всі параметри", щоб налаштувати інші параметри в класичній програмі Shell.

Після цього стане доступні додаткові налаштування на вкладках: "Тип меню", "Кнопка запуску", "Панель проблем", "Параметри Windows 10", "Контекстне меню", "Звуки", "Мова", "Управління" , "Найголовніше меню", "Загальна поведінка", "Поле пошуку".

Хоча програма за замовчуванням оптимальна, користувач може самостійно змінити параметри програми для своїх потреб, експериментуючи з налаштуваннями. Для цього виберіть налаштування, подивіться, що сталося після їх зміни. Якщо виявляється, що ви трохи перестараєте його змінами параметрів, ви можете повернути налаштування програми за замовчуванням.

У налаштуваннях програми ви можете приховати непотрібні функції, змінити відображення елементів та піктограм, змінити порядок елементів, видалити елементи з меню "Почати".

Для цього виберіть елемент, виберіть команду та відображення. Після натискання правою кнопкою для потрібного елемента виберіть додаткові функції.

На вкладці "Cover" ви можете вибрати обкладинку для стандартного меню "запустити". За замовчуванням Windows 10 використовує обкладинку "метро". Ви можете вибрати інші обкладинки: "Windows Aero", "Metallic", "Midnight" або "Windows 8", мінімалістична версія "класичної шкіри" або варіант "без обкладинки".

Класичні налаштування оболонки можна зберегти у файлі XML, щоб завантажити налаштування з цього файлу, коли програма класичної оболонки нова. Для цього використовується кнопка "Архів параметрів", виберіть потрібний варіант: "Зберегти на XML" або "Завантажити з файлу XML". Щоб скинути налаштування програми за замовчуванням, виберіть "Скиньте всі налаштування".

Видалення класичної оболонки

Класична програма Shell видаляється стандартним чином. Якщо програма не видаляла правильно, або в процесі видалення є деякі проблеми, використовуйте спеціальну утиліту, яку ви можете завантажити звідси.

Висновок

Безкоштовна програма Classic Shell встановлює альтернативне (колишнє класичне) меню запуску в операційній системі Windows. Після встановлення програми на комп’ютері користувач може повернути класичний тип меню "Запуск у Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, внесіть інші зміни у зовнішньому вигляді та параметрах стартового меню.

Джерело

-> В -> -> ->

/ Windows / Desktop, робочий стіл / шпалери, теми, снаряди / меню запуску 10

Меню запуску 10 6.один

Меню «Пуск» 10 - Альтернативне рішення для поверненої кнопки «запуск» до операційної системи Windows 10, яка має додаткові зручні та корисні можливості для найбільш комфортної роботи для ПК. У Windows 10 меню «Пуск» складається з So -Colled Applications, для яких було використано класичне меню з Windows 7 із заміною деяких елементів плиткою. У цьому випадку відсутній доступ до системних папок.

Додаток змінює таке меню, що робить його більш функціональним та приємним для сприйняття. У вас буде можливість запустити будь -яку програму в буквально одному клацання. Ви не побачите нудних та монотонних жовтих піктограм папок - вони замінюються програмами програм, що полегшує пошук потрібних директорів. Щойно натиснувши на папку, ви негайно запустите необхідну програму. Якщо вам потрібно потрапити в сам каталог, то для цього достатньо, щоб принести курсор миші і зачекати кілька секунд.

Ще одним зручним варіантом є створення віртуальних груп. Вміст будь -якої папки може бути розподілений відповідно до віртуальних груп, тоді як самі файли дисків залишатимуться незмінними. Це скоротить час перегляду інформації та змінить її візуальний дисплей залежно від обставин.

Варто також відзначити розумний список вимаганих додатків, які містять часто використовувані програми, а також ті, які ви запустили нещодавно. Завдяки цьому алгоритму найпопулярніші програми завжди будуть під рукою.

Як уже зазначалося, посилання на системні папки були вилучені з системного меню в Windows 10, і тому дуже важко дістатися з такого меню до панелі управління. Використовуючи меню 10, ви можете повністю налаштувати список папок на ваш розсуд. Для цього пропонується широкий вибір системних папки та можливість додавання папки або програм - індивідуалізуйте меню «Пуск» як ви хочете.

Що ще варто виділити в додатку - це управління живленням за допомогою таймерів. Без додаткової утиліти безпосередньо з меню "запуск" встановіть таймер, щоб вимкнути джерело живлення або засинання. Такий варіант корисний, коли ви довго залишаєте ПК під час виконання складних завдань або просто не хочете витрачати час на ручне відключення вашого автомобіля.

Зрештою, варто згадати ще одне невелике, але дуже зручне вдосконалення - перелік існуючих програм відображається на повному екрані. Вам не доведеться постійно приховувати список ваших програм у пошуку потрібного - вміст папок використовує весь екран, а швидкість вибору програми залежить лише від швидкості очей. У поєднанні з функцією запуску одного клацання це дає просто дивовижні результати.

Взагалі, меню "Пуск" 10 зробить вашу роботу на ПК більш продуктивним, ефективним та швидким, що дозволить налаштувати меню "запуску" у вашій перевазі в будь -якій операційній системі Windows - від XP до 10.

Розмір 6.19 Мб (завантаження)
Статус Безкоштовний
Підтримувана ОС Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Інтерфейс Англійський російський
Рейтинг
Розробник Звичайний
Оновлений 08.06.2017 рік

Одним із часткових питань користувачів, які перейшли на нову ОС.

Ви можете повернути класичне (або близьке до нього) меню з Windows 7 до Windows 10, використовуючи третьої партії, включаючи безкоштовні, про які буде обговорено у статті. Існує також спосіб зробити «більш стандартне» меню запуску без використання додаткових програм, ця опція також буде розглянута.

Класична оболонка

Класична програма Shell -це, мабуть, єдина високоякісна утиліта для повернення до меню Windows 10, починаючи з Windows 7 російською мовою, що абсолютно безкоштовно. Оновлення: В даний час розробка класичної оболонки припиняється (хоча програма продовжує працювати), і як заміна ви можете використовувати меню Open Shell.

Класична оболонка складається з декількох модулів (під час встановлення ви можете вимкнути непотрібні компоненти, вибравши для них, "компонент буде абсолютно недоступним".

У рамках цього огляду ми розглянемо лише класичне меню «Пуск» з класичного набору Shell.

 1. Після встановлення програми та першого натискання на кнопку "запустити" класичні параметри Classic Shell (Classic Purst) будуть відкриті. Також параметри можна викликати правою кнопкою миші на кнопці "запустити". На першій сторінці параметрів ви можете налаштувати стиль меню «Пуск», змінити зображення для самої кнопки «запустити». 
 2. Вкладка "Основні параметри" дозволяє налаштувати поведінку меню "Пуск", реакцію кнопки та меню на різні натискання кнопок миші або комбінації ключів. 
 3. На вкладці "Обкладинка" ви можете вибрати різні шкури (теми дизайну) для меню "Пуск", а також виконати їх. 
 4. Вкладка «Меню« Пуск »містить елементи, які можна відображати або приховувати в меню« Пуск », а також, перетягнувши їх, налаштуйте порядок їх наступного.

Примітка: Більше параметрів класичного меню «Пуск» можна побачити, якщо ви відзначаєте «Здається, усі параметри» у верхній частині вікна програми. У той же час параметр, прихований за замовчуванням, розташований на "Управлінні" - "Клацніть правою кнопкою миші, відкрити меню Win+X" може бути корисним. На мою думку, дуже корисне стандартне контекстне меню Windows 10, з якого важко відлучити, якщо ви вже звикли.

Ви можете безкоштовно завантажити Classic Shell з офіційного веб -сайту http: // www.Класичний апарат.NET/Завантаження/

Startisback ++

Програма для повернення класичного меню «Початок у Windows 10 Startisback» також доступна російською.

У той же час, це одне з найкращих у функціональності та впровадженні продукту, щоб повернути звичне меню, яке починається з Windows 7, і якщо класична оболонка не сподобалася, я рекомендую спробувати цей варіант.

Використання програми та її параметрів такі:

 1. Після встановлення програми натисніть кнопку "Налаштування startisback" (ви можете потрапити в параметри програми в "Панелі управління" - "запуск").
 2. У налаштуваннях ви можете вибрати різні варіанти зображення кнопки запуску, квіти та прозорість меню (а також панелі завдань, для яких можна змінити колір), поява меню «Пуск». 
 3. На вкладці "перемикач" поведінка клавіш та поведінка кнопки запуску.
 4. Вкладка "Додатково" налаштування дозволяє вимкнути запуск служб Windows 10, які не є обов'язковими (наприклад, пошук та ShellexperienceHost), змініть параметри зберігання останніх відкритих елементів (програм та документів). Крім того, за бажанням ви можете відключити використання startisback для окремих користувачів (вкладаючи "відключити для поточного користувача", перебування в системі під потрібним обліковим записом). 

Програма працює без скарг, а розробка її налаштувань, можливо, простіша, ніж у класичній оболонці, особливо для початківця користувача.

Офіційний веб -сайт програми - https: // www.Startisback.Com/ (також є російська версія сайту, яку ви можете, натиснувши російську версію в верхньому правому правому місці офіційного сайту, і якщо ви вирішите придбати startisback, краще це зробити на російській мові версії the Сайт).

Start10

Та інший продукт Startock Start10 - розробник, що спеціалізується на програмах, спеціально для дизайну Windows.

Мета Start10 така ж, як і попередні програми - повернення класичного запуску меню у Windows 10, можна безкоштовно використовувати утиліту протягом 30 днів (ціна ліцензії становить 4.99 доларів).

 1. Інсталяція Start10 відбувається англійською мовою. У той же час, після запуску програми є інтерфейс російською мовою (хоча деякі точки параметрів чомусь не перекладаються).
 2. Під час встановлення пропонується додаткова програма того ж розробника - огорожі, марку можна видалити, щоб не встановити нічого, крім запуску
 3. Після встановлення натисніть "Почніть 30 -денну пробну пробірку", щоб розпочати безкоштовний пробний період протягом 30 днів. Вам потрібно буде ввести свою адресу електронної пошти, а потім натисніть на підтверджуючу зелену кнопку в цій адресі з листом, щоб програма починалася.
 4. Після запуску ви отримаєте в меню налаштувань Start10, де ви можете вибрати потрібний стиль, зображення кнопки, кольору, прозорість меню «Пуск» Windows 10 та налаштувати додаткові параметри, схожі на представлені в інших програмах для повернення меню "Як у Windows 7". 
 5. Додаткових можливостей програми, не представлених в аналогах - здатність встановлювати не тільки кольори, але й текстуру для панелі завдань.

Я не даю висновку відповідно до певної програми: варто спробувати, якщо решта варіантів не з’явилися, репутація розробника є чудовою, але щось особливе порівняно з тим, що вже враховувалося, я не помітив.

Безкоштовна версія Stardock Start10 доступна для завантаження на офіційному веб -сайті https: // www.Зоряна.Com/продукти/start10/

Класичне меню, що починається без програм

На жаль, повноцінне меню, яке починається з Windows 7, неможливо повернутися до Windows 10, але ви можете зробити його зовнішній вигляд більш поширеним та знайомим:

 1. Відкиньте всі плитки меню запуску в правій частині (клацніть правою кнопкою миші на плитці - "Відкрутіть на початковому екрані").
 2. Змініть розмір меню «Пуск» за допомогою його країв - правого та верхнього (перетягування миші).
 3. Пам'ятайте, що додаткові елементи меню «Пуск» у Windows 10, таких як «виконати», перехід на панель управління та інші системні елементи доступні в меню, яке називається при натисканні кнопкою запуску правою кнопкою (або за поєднанням ключа+x).

Загалом, цього достатньо, щоб комфортно використовувати існуюче меню, не встановлюючи третього партійного програмного забезпечення.

Тут я завершую огляд способів повернути звичайний запуск у Windows 10, і я сподіваюся, що ви знайдете відповідний варіант серед представленого.

Як змінити колір вибраного тексту в Windows 10
У попередніх версіях Windows з їх класичною темою користувачі можуть змінити колір тексту, повідомляючи не лише у ноутбуці та деяких інших редакторів ...
Що робити, якщо при натисканні клавіші виграшів у Windows 10, кнопка запуску не відкривається
За останні кілька років Почати Windows зазнала значних змін як з точки зору функціональності, так і з точки зору зовнішності. Робота над вдосконалення...
Що таке віртуальна машина?
Віртуальна машина (VM) - Це програмна копія фізичного комп'ютера. Іншими словами, це програма, яка функціонує як повноцінний комп'ютер. У той же час, ...