Програми

Caspersky Cleaner - безкоштовний очищувач вікон із захистом підтримки

Caspersky Cleaner - безкоштовний очищувач вікон із захистом підтримки

Відомий розробник антивірусного програмного забезпечення Касперський лабораторія Залучається не лише до звільнення захисту від вірусних загроз. Зовсім недавно перелік продуктів розробників був поповнений новою утилітою Касперський очищувач, Цього разу розроблений для очищення системи від цифрового сміття. Програма підтримує пошук та видалення файлів печиво, Історії відвідувань сайтів, кеш -браузера, очищення кошика та тимчасових файлів, створених системою, та деякі третьої партії.

Є в Касперський очищувач і свої власні, лише притаманні йому. На відміну від інших очищувачів, утиліта здатна відновити параметри, які впливають на продуктивність системи, а також запобігти збору персональних даних користувачів. Інтерфейс утиліти має зручний і приємний. Дві проблеми пошуку - повна автоматична та вручна, що забезпечує налаштування параметрів сканування кожної з чотирьох областей.

Модуль "Очищення системи" Дозволяє видалити різні тимчасові дані - вміст системної папки Температура, Кеш браузерів, Логотип, Пам'ять Дампова, Протоколи Windows UPDAATE, Планувальник завдань, Сем, Групові політики, Список останніх документів і Тимчасові записи деяких третій партійних програм.

Модуль "Відновлення параметрів системи" Розроблений для виправлення бродячих параметрів Асоціації файлів Windows Екзе, Com, Кажан, LNK, Рег і Scr-файли, Розблокування диспетчера завдань, Панелі управління, Меню «Пуск», командний рядок, Центр оновлення та інші системні інструменти, робота яких може бути порушена через невдачу чи дії вірусів.

Компонент "Захист збору даних" Наприклад, дозволяє блокувати деякі функції відстеження користувачів, наприклад, за допомогою його допомоги ви можете деактивувати послуги, які збирають інформацію про діяльність користувачів, забороняють додатки з доступом до параметрів облікового запису, відключити телеметрію, звіти про передачу в MRT, Запит на пристрої метаданих тощо.

Основна мета модуля "Видалення слідів активності" складається з очищення історії роботи в Інтернеті. Сюди входить чищення Кеш браузерів, Журнал помилок HTTP, Клемні з'єднання, Пошук запитів, Переходи для адрес URL -адреси, Видалення тимчасових файлів Adobe Flash Player, печиво та інші дані, пов'язані з роботою в Інтернеті.

Працювати з Касперський очищувач просто. Після запуску натисніть кнопку "Почніть чек" Після цього утиліта сканує систему та відображатиме список знайдених проблем. Природно, перед запуском чека користувач може вимкнути або включити перевірки, необхідні для нього.

Що стосується виправлення проблем, він виконується в автоматичний режим і від користувача не потребують жодної дії. Якщо процедура очищення включає блокування компонентів відстеження, для використання налаштувань може знадобитися перезавантаження комп'ютера.

Ви можете завантажити веб -інсталятор очищувача на офіційній сторінці розробника Безкоштовний.Касперський.Com/ru. Утиліта розповсюджується на безкоштовній основі, не містить реклами, російська мова доступна. Взагалі, очищувач абсолютно безпечний, але оскільки він представлений досі бета-версія, обережність при використанні не зашкодить. Але навіть якщо після очищення в системі виникають проблеми, всі внесені зміни можуть бути скасовані, коли корисність повторюється.

Основи роботи з Microsoft Word
Поява Windows "Windows" зробила справжню революцію серед користувачів комп'ютерів. Я пам’ятаю, як важко було освоїти використання миші. І як зручно бу...
13 програм для завантаження відео та музики з Vkontakte
Ми розповідаємо, як завантажувати музику та відео з VK на комп’ютер та мобільні пристрої. Vkontakte, будучи соціальною мережею, водночас є одним із на...
Ми створимо тему дизайну в Opera GX
Opera GX пропонує вдосконалені налаштування дизайну - користувач може вибрати кольори з палітри та додавати фонові зображення, створюючи індивідуальни...