Оптимізація

Який драйвер потрібен для мережевої картки (контролер Ethernet)? Завантаження та встановлення

Який драйвер потрібен для мережевої картки (контролер Ethernet)? Завантаження та встановлення

Зміст

Зміст

Автоматична установка

Нова операційна система автоматично визначає мережеву карту та встановлює драйвер контролера Ethernet Realtek Ethernet. Однак це може бути помилково і встановити будь -яке програмне забезпечення.

Веб -сайт розробників дошки матеріалів

Якщо ви знаєте модель системної плати, ви можете завантажити програмне забезпечення звідти:

 1. Перейдіть на веб -сайт материнської плати.

Відкрийте розділ з драйверами.

Виберіть операційну систему, розрядте та знайдіть мережевий драйвер.

Завантажте його та встановіть.

Деватний.Інформація

Ще один варіант завантаження Інтернету для Windows 10, щоб використовувати величезну програмну базу для різного обладнання:

 1. Зателефонуйте в менеджер пристроїв.
 2. Знайдіть там мережеву карту.
 3. Клацніть на нього PKM та виберіть "Властивості".
 4. Перейдіть на вкладку "Інтелект".

Оберіть "Паблики обладнання".

Відкрийте веб -сайт Devid.Інформація. Перейдіть на вікно "Властивості". Скопіюйте з поля по черзі "Значення" Рядки з символами. Введіть їх на сайт Девід.Інформація в рядку пошуку та пошуку.

Коли програмне забезпечення знайдено, виберіть версію ОС та завантажте драйвер.

Висновок

Якщо вам потрібні Інтернет -драйвери для Windows 10 X64, використовуйте вищезазначені методи. Ви також можете використовувати спеціальні програми, такі як рішення DriverPack.

 • Категорія:Водії
 • Операційна система: Windows 10
 • Російська мова: є
 • Ліцензія: Безкоштовно
 • Завантаження: 72791

Завантажте драйвер мережі безкоштовно

Часто оновлення ОС свого пристрою до Windows 10 пов'язане з різними видами проблем. Часто ці проблеми стосуються Інтернету, а саме після оновлення доступу до мережі немає. Все вирішується просто, просто завантажте мережевий драйвер для Windows 10, встановіть останню версію, і корпус перейде.

Особливості

Передбачається, що Windows 10 знайде всіх необхідних драйверів самостійно, через центр оновлень, а потім він їх встановить сам. На практиці система не завжди може знайти відповідних драйверів, а це означає, що вона повинна допомогти. Мережева карта Windows 10 працює так само, як і для Windows 8 або будь -якої іншої версії, єдине питання полягає в тому, що вам потрібен відповідний драйвер для Інтернету. Це дуже важливо, оскільки від цього залежить: у свою чергу, мережева карта працює не тільки для Інтернету, але і для загальної комп'ютерної мережі, якщо у вас є 2 або більше комп'ютерів. Тож ви розумієте, наскільки це важливо для правильної роботи, робочого драйвера для мережевої картки Windows 10. Найкраще, якщо ви завантажите драйвер, розроблений спеціально для вашої картки. Якщо цього немає під рукою, то подивіться, що водій принаймні такий же виділення, як і ваша ОС, тобто або 32-бітна, або 64-бітна.Поряд з цими драйверами, проблеми іноді виникають із звуковими драйверами, є проблеми з графікою, але тут все може вирішити простим Directx. Завантажте мережевий драйвер безкоштовно - це програма? Поділіться зі своїми друзями:

Рейтинг: (Голоси: 8)

Скріншоти драйвера мережі:

Щоб поскаржитися на зламане посилання або не працюючу програму, виділіть це повідомлення та натисніть Ctrl + enterba -free!уфілерПеревірятиОфіційний розподіл драйвера мережіПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте драйвер мережіЗавантажте драйвер мережі безкоштовно

Встановіть програмне забезпечення для мережевого адаптера в Windows 10

Тепер майже вся нова праска оснащена технологіями підключення та гри, яка дозволяє адаптеру використовувати адаптер відразу після його з'єднання, і необхідне програмне забезпечення буде завантажено автоматично. Ця стаття стосується операційної системи Windows 10, де все не так гладко зі старими моделями, а проблеми часто спостерігаються не лише з встановленням драйверів, але і з визнанням загалом. Тому ми радимо вам ознайомитись із доступними варіантами виконання вручну.

Наступні подані інструкції будуть присвячені мережевим адаптерам, які мають роз'єм Ethernet. Якщо ви зацікавлені у отриманні програмного забезпечення для дискретних адаптерів Wi-Fi, прочитайте інший наш матеріал на цю тему.

Дивіться також: Завантаження та встановлення драйвера для адаптера Wi-Fi

Окремо ми хочемо зазначити, що отримання драйверів для мережевої картки, вбудованої в материнську плату, трохи відрізняється від запропонованих нижче лідерів. Власникам таких компонентів рекомендується ознайомити статтю за посиланням нижче.

Дивіться також: Пошук та встановлення драйвера для інтегрованої мережевої картки

Метод 1: Офіційний веб -сайт виробника адаптера

Розробники різних комп'ютерних компонентів, які потребують звичайної роботи драйверів, встановлених в ОС, майже завжди завантажують усі файли на відповідну сторінку офіційного сайту. Тому цей ресурс вважається оригінальним джерелом, де ми рекомендуємо завантажити насамперед. Давайте розглянемо цю процедуру на прикладі веб -сайту d -зв'язку, одного з найбільших виробників дискретних мережевих адаптерів.

 1. Відкрийте головну сторінку сайту та перейдіть до розділу "Завантаження", "Підтримка" або "Водії та комунальні послуги" - Імена змінюються залежно від розробника.

За допомогою пошуку знайдіть модель, що використовується, або виберіть необхідні параметри у списку спливаючих вікна.

Перемістіть на сторінку продукту, натиснувши кнопку лівої миші за посиланням.

Знайдіть потрібну версію драйвера в розділі "Завантаження" і почніть завантажувати його.

Запустіть файл exe або завантажений архів.

У випадку виконуваного файлу встановлення буде автоматично здійснювати. Якщо ви стикаєтесь з архівом, вам потрібно буде перейти до кореня папки.

Там знайдіть каталог з Windows 10 і розпакуйте його в будь -якому зручному місці на комп’ютері.

Оскільки такі файли не встановлюються автоматично, вони повинні бути додані самостійно. Для цього натисніть кнопку "Почати" PKM і вибирайте "Диспетчер пристроїв".

Знайдіть необхідний мережевий адаптер або невідомий пристрій у списку, якщо його не було знайдено, натисніть PKM та знайдіть елемент "Оновіть драйвер".

Натисніть на "Пошук драйверів на цьому комп'ютері".

Потрібно буде встановити місце, в якому буде здійснюватися пошук.

У відкритому спостерігачеві виберіть Розпакований каталог.

Після вибору натисніть на "Далі" І очікуйте завершення установки.

Після встановлення драйвера будь -яким методом завжди рекомендується перезапустити ПК, щоб зміни були внесені для набуття сили, і адаптер починає правильно відображати в системі.

Метод 2: Допоміжна корисність від розробника

Великі компанії, наприклад, ASUS та HP, займаються створенням мережевих адаптерів. Такі виробники зазвичай мають власну власну корисність, відповідальну за підтримку роботи єдиної системи пристроїв. Функціональність такого програмного забезпечення включає пошук оновлень програмного забезпечення, яке зазвичай відбувається автоматично, але їх можна запустити та вручну. Власники мережевої картки ASUS, ми пропонуємо перейти до інструкцій на тему роботи в прямому ефірі.

Детальніше: Пошук та встановлення драйверів через оновлення ASUS Live

У вищевказаному пункті ми також згадували HP, ця компанія має помічника підтримки, який працює приблизно за тим же принципом, що і оновлення Asus Live. Власники продукції цієї компанії, ми пропонуємо ще один посібник.

Детальніше: Пошук та встановлення драйверів через помічника підтримки HP

Метод 3: Програми для встановлення драйверів

Якщо Метод 2 Він не підходить вам через відсутність програмного забезпечення компанії, прочитавши спеціалізовані третєпартійні рішення, головне завдання якого орієнтоване на автоматичний пошук та встановлення драйверів. Вибір досить великий, тому кожен знайде щось для себе, і допоможе в цьому нашому матеріалі, який ви знайдете за посиланням нижче.

Детальніше: Найкращі програми для встановлення драйверів

Користувачі, зацікавлені в цьому методі. Автор описав весь процес найбільш детально, тому навіть користувачі для початківців не повинні мати труднощів з реалізацією цього завдання.

Детальніше: Як оновити драйвери на комп’ютері за допомогою рішення драйвера

Метод 4: Ідентифікатор мережевого адаптера

Щоб виконати цю опцію для встановлення драйверів, вам обов'язково потрібно спочатку підключити мережевий адаптер до комп'ютера та переконатися, що він правильно виявлений ОС. Потім "Диспетчер пристроїв" Ви можете зайти у властивості обладнання та переглянути детальну інформацію про це. Серед усіх даних, безумовно, буде ідентифікатор, який допоможе в пошуку програмного забезпечення через онлайн -сервіси. Цей метод хороший, оскільки ви точно знайдете сумісне драйвери останньої версії, просто виберіть правильний веб -ресурс.

Детальніше: Шукайте водіїв для посвідчення особи

Метод 5: "Менеджер пристроїв" у Windows

Стандартний засіб в "Диспетчер пристроїв" Windows 10, це буде корисно лише власникам достатньої кількості старих материнських плат або мережевих адаптерів, які не підтримують технологію підключення та гри. Ось чому ми взяли цей метод в останньому місці, оскільки він не застосовується для нових пристроїв. Якщо ви використовуєте старий адаптер, зверніть увагу на це керівництво:

 1. ВІДЧИНЕНО "Диспетчер пристроїв" І через меню "Дія" Йти до "Встановіть старий пристрій".

У майстер -інсталяції натисніть на "Далі".

Позначте маркер "Встановлення обладнання, вибраного зі списку вручну" і перейти до наступного кроку.

Вкажіть категорію пристрою.

Зачекайте, щоб оновити список пристроїв, виберіть виробника та модель.

Переконайтесь, що правильний вибір та запустіть установку. В кінці перезавантажте комп'ютер.

Як бачите, кожен представлений вище варіант має власний алгоритм дій і буде найкращим у певній ситуації. Почніть з обладнання, яке використовується для вибору ідеального способу для себе. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Огляд програми сімейних посилань Як встановити, налаштувати або вимкнути управління
Не так давно серед багатьох корисних програм, доступних для завантаження з Google Play Market, з'явилося нове програмне забезпечення під назвою Family...
Встановіть камеру Google на інструкцію смартфона
Google Camera - це відмінна програма, яка може повернути вашу ідею зйомки фотографії на мобільному телефоні. Ми говоримо вам, як встановити його на св...
Як змінити фон вікна стандартних програм у Windows 10
Як і в попередніх версіях, колір фону віконних програм, списків та діалогів у Windows 10 білий, але ви можете змінити його. Можливість внесення таких ...