Помилки та проблеми

Якими способами можна формувати флеш -накопичувач у FAT32 або NTFS у Windows 10?

Якими способами можна формувати флеш -накопичувач у FAT32 або NTFS у Windows 10?

Зміст

Часто такий процес, як форматування, дозволяє користувачеві ПК швидко видаляти непотрібні дані з приводу або впорядкувати його структуру. Джерело для форматування може бути як жорстким диска, так і флеш -накопичувачем. У будь -якому випадку, результат однаковий: дані стираються, формат змінюється, кластери звільняються від старих даних. Також під час форматування система перевіряє медіа на помилки, а деякі з них виправляють. Тому розгляньте, як форматувати флеш -накопичувач у FAT32 або NTFS у Windows 10.

Зміст:

Читайте також:Як вибрати правильний розмір кластера при форматуванні накопичувача?

Першим стандартним способом форматування флеш -накопичувача USB в NTFS або FAT32 є використання можливостей самої операційної системи. Для стандартного форматування вам потрібно буде виконати наступне:

Важливий! Вибираючи файлову систему FAT32, ви можете записувати інформацію до 4 ГБ на флеш -накопичувачі USB і більше не. Файлова система NTFS у Windows 10 дозволяє зберігати більше інформації, ніж FAT32.

Якщо стандартним чином ви не зможете сформувати накопичувач, варто використовувати можливості розділу "управління дисками". Форматування дій буде таким:

Важливо зазначити, що, використовуючи цей метод форматування, ви можете вибрати розмір кластера. Це дуже важливо, оскільки швидкість читання даних та заповнення приводу залежить від цього параметра.

Бувають випадки, коли флеш -накопичувач не хоче формувати. Для цього ви можете використовувати старий метод форматування за допомогою диска або спробувати наступний метод.

Також через командний рядок та утиліту Flashnul ви можете відформатувати привід. Для цього вам потрібно завантажити програму та розпакувати її на диск С. Далі ми виконуємо наступне:

Форматування виготовляється.

Майже кожен виробник накопичувачів має власне ліцензоване програмне забезпечення, призначене для форматування пристрою. У мережі ви можете знайти десяток таких програм. Ми вибираємо інструмент формату зберігання диска HP USB та інструмент відновлення Jetflash, і, наприклад, використовуємо перше.

Важливо зазначити, що якщо ваш диск не був відформатований. Варто перевірити його на продуктивність. Можливо, флеш -накопичувач або диск взагалі не працює.

Користувачі мають можливість форматувати карту пам'яті в будь -якій файловій системі безпосередньо на комп’ютері для управління операційною системою Windows 10. Тип файлової системи FAT32 встановлюється за замовчуванням для більшості карт пам'яті різних типів. Перед форматуванням не забудьте перенести всі необхідні дані на інший розділ комп'ютерного жорсткого диска.

Ця стаття розповість вам, як відформатувати флеш -накопичувач у файловій системі FAT32 у Windows 10. Методи форматування дещо збігаються з рішеннями, представленими в інструкціях: як форматувати жорсткий диск з Windows 10. Оскільки процес форматування розглядається лише за допомогою засобів самої операційної системи.

Як відформатувати флеш на Windows 10

Перш ніж відформатувати флеш -накопичувач, слід вибрати метод форматування. Яка різниця між швидким та повним форматуванням даних детально ми розглянули раніше. Тепер ми рекомендуємо звернути увагу на основні відмінності між швидким та повним форматуванням. Оскільки в процесі форматування користувачеві доведеться вибрати один із варіантів.

Важливий! Будьте обережні, оскільки форматування знищить усі дані на вибраному диску. Перед форматуванням не забудьте зберегти всі необхідні файли на іншому комп'ютерному диску.

Провідник

  1. У провіднику натисніть на флеш -накопичувач за допомогою правої кнопки миші, а в контекстному меню виберіть Формат…
  2. Далі у пункті файлової системи виберіть Fat32, і вибираючи метод форматування, натисніть кнопку Починати.

Після підтвердження знищення всіх даних розпочнеться процес форматування картки пам'яті. Після завершення форматування користувач отримає чисту флешку. Далі, якщо необхідно, ви можете створити завантажувальний флеш -накопичувач, щоб завжди мати засоби відновлення системи під рукою. На ньому ви також можете зберегти інші дані, не видаляючи файли файлів файлів.

Управління дисками

Інструмент управління дисками дозволяє створювати, видаляти, форматувати, змінювати, стиснути або перевіряти розділи жорсткого диска. Оскільки нам просто потрібно виконувати форматування, інструмент управління дисковим управлінням ідеальний. Користувачу достатньо вибрати флеш -накопичувач серед доступних дисків, а в контекстному меню виберіть елемент Формат…

Оскільки флеш -накопичувач вважається активним розділом, користувачеві доведеться підтвердити форматування розділу. Далі у вікні, яке відкриється, достатньо вибрати файлову систему Fat32, Залиште розмір кластера за замовчуванням і вказуючи метод форматування для натискання добре.

Командна строка

Використовуючи командний рядок, ви можете відформатувати флеш -накопичувач по -різному. Раніше ми використовували диск для форматування. Тепер ми виконаємо форматування дещо по -іншому. Обов’язковою вимогою є запуск командного рядка від імені адміністратора в Windows 10.

У вікні командного рядка виконайте команду: Формат /fs: fat32 h: /q. Після виконання команди необхідно підтвердити дію, щоб почати форматування флеш -накопичувача в FAT32, натиснувши У.

У наведеній вище команді файлова система вибирається в тегу /Fs: fat32. Якщо необхідно, FAT32 можна легко змінити на інший. Літера H: Позначає розділ, необхідний для форматування. Це може бути визнано в провіднику операційної системи. Мітка /Q вказує на те, що буде проведено швидке форматування.

Висновок

Операційні системи Windows 10 більш ніж достатньо, щоб повністю формальна будь -яка флешна накопичувача. Більше того, на відміну від форматування на мобільних пристроях, комп'ютер дозволяє вибрати не тільки метод форматування, але й потрібну файлову систему. Якщо у вас не вистачало системних можливостей, ви завжди можете завантажувати програми для форматування карт пам'яті. Дивіться також: Як видалити захист - флеш -накопичувач захищений від запису.

Як відформатувати диск у FAT32 у Windows 10

FAT32 - універсальна файлова система, яка існувала протягом декількох десятиліть. На жаль, Windows 10 не дозволяє користувачам форматувати USB або жорсткі диски в розмірі понад 32 ГБ у FAT32. На щастя, є способи обійти це.

Що таке fat32?

Жир розшифрується як таблиця розміщення файлів, і це архітектура комп'ютерної файлової системи. Не вступаючи в технічні аспекти, уявіть, що жир - це мова, якою написані ваші файли. Оскільки жир був представлений ще в 1977 році, він сумісний майже з усіма оперативними системами. Це означає, що комп'ютери MAC, ПК, Linux і навіть телефони можуть читати жирні файли. Завдяки Fat, близькому до універсальної сумісності, це ідеальний формат для зміни файлів між пристроями. Саме з цієї причини більшість USB -накопичувачів та карт SD відформатовані в FAT32 безпосередньо від виробника. Незалежно від того, який пристрій чи операційна система ви його використовуєте, оскільки він буде працювати відразу після встановлення без додаткового форматування.

Чому FAT32 відключений у Windows 10?

Незважаючи на те, що FAT32 настільки універсальний, Windows 10 не дозволяє формату для дисків у FAT32. Це може здатися дивним вибором, але це рішення є хорошою аргументацією.

Оскільки файлова система FAT32 застаріла, є два значні обмеження. По -перше, архітектуру файлів FAT32 не можна використовувати на дисках понад 16 ТБ. За загальним визнанням, це не велика проблема для більшості людей.Однак другий недолік FAT32 може бути великим головним болем: FAT32 не може обробити окремі файли розміром більше 4 ГБ.

FAT32 замінений більш сучасною системою exfat (розширений розподіл файлів). Exfat має більшу межу розміру файлу, ніж FAT32. Exfat - єдиний недолік, який він був розроблений Microsoft, і тому володіє всіма патентами. Це означає, що здатність маніпулювати структурою файлів exfat, такою як можливість читання, запису та відновлення, повинна бути ліцензована. На жаль, це означає, що при використанні Exfat може виникнути проблеми з сумісністю. Це полегшує роботу з FAT32, незважаючи на обмеження розміру файлу.

PowerShell (командний рядок)

Якщо ви хочете відформатувати диск у NTFS або Exfat, ви можете це зробити. Тож із звичайним інструментом форматування Windows 10. Однак ви не зможете використовувати інструмент форматування, якщо хочете використовувати файлову систему FAT32.

На щастя, є спосіб обійти його. Хоча ви не можете вибрати FAT32 у звичайному інструменті форматування Windows 10. Ви можете це зробити, не встановлюючи третє програмне забезпечення.

Перш ніж запустити, підключіть пристрій для зберігання даних, який потрібно форматувати в FAT32 на свій ПК. , Під час підключення накопичувача напишіть лист, призначений йому.

Примітка. Перш ніж продовжувати, переконайтеся, що ваші дані зберігаються. Форматування висуне всі дані, які зараз зберігаються на диску.

Щоб відформатувати диск у FAT32 у Windows 10, потрібно використовувати PowerShell. Щоб запустити командний рядок PowerShell, натисніть кнопку "запустити" за допомогою правої кнопки миші та виберіть "виконати" у меню. Відкриється вікно "виконати". Як альтернатива, ви можете натиснути Win + R, щоб запустити вікно команд "виконати". Введіть PowerShell і або натисніть кнопку ОК, або натисніть кнопку ENTER. Коли відкриється вікно PowerShell, введіть наступну команду, замінивши букву f букву диска, який ви хочете форматувати в FAT32:

Формат / fs: fat32 f:

Нарешті, натисніть кнопку Введіть клавішу. Ви побачите попередження про те, що всі дані на диску будуть стерті. Він попросить вас підтвердити або скасувати форматування, натиснувши клавішу Y або N. Натисніть клавішу Y, і процес форматування розпочнеться. Нехай ваш комп'ютер виконає свою роботу, і перш ніж дізнатися, ваш диск буде відформатований у FAT32.

Третя партія програмне забезпечення

Якщо ви незручні в командному рядку і віддаєте перевагу чомусь із графічним інтерфейсом користувача, ви можете вибрати стороннє програмне забезпечення. Доступно кілька варіантів, включаючи перераховані нижче (але не обмежуючись ними):

Чи використовуєте ви файлову систему FAT32 за допомогою ваших USB -накопичувачів, SD -карт та жорстких дисків? Якщо ні, повідомте нам, який формат ви віддаєте перевагу і чому в коментарях!

Як відформатувати диск у FAT32 у Windows 10

Як видалити порожні елементи автоматичного завантаження в диспетчері завдань у Windows 10
Відповідно в автоматичному завантаженні Windows, третім сторонні програми додають їх запис до одного розділу диспетчера завдань, звідки користувач мож...
Який портовий диска BaseLayer знаходиться в Windows 10 1903 і як його відключити
Відкриваючи обладнання для управління дисками в останній версії Windows 10, ви можете несподівано знайти базовий диск із файловою системою NTFS І позн...
Як заборонити зміну шпалер робочого столу в Windows 10
Так сталося, що політика більшості компаній передбачає використання єдиного стилю робочого простору корпоративних комп'ютерів. У той же час системні а...