Оптимізація

Якими способами можна додати програму до автоматичного завантаження Windows 10

Якими способами можна додати програму до автоматичного завантаження Windows 10

Зміст

Багато програм мають побудовану функцію автоматичного запуску разом з операційною системою - вона може бути включена в налаштуваннях. Але не всі програми мають. Що в цьому випадку робити, якщо ми хочемо додати програму до завантаження автомобіля Windows 10?

Як додати додаток до списку автоматичного запуску

Користувачі досить часто встановлюють невеликі програми або інструменти, які роблять, наприклад, зміну зовнішнього вигляду системи або додають інші корисні компоненти для комфортної роботи на комп’ютері.

Тим не менш, ці програми не завжди можна автоматично запускати за допомогою системи, і ви повинні їх перевернути після кожного перезавантаження вручну ввімкнути її. На щастя, будь -яка програма може бути додана до списку автоматичного запуску. Розглянемо кілька способів, як додати програму до автоматичного завантаження.

Метод 1: Додавання мітки до завантаження автомобіля

У будь -якій версії Windows є папка "автоматичне завантаження". Все, що в ньому, автоматично починається на початку системи. Ви можете додати там деякі утиліти, які ми хочемо увімкнути при запуску комп'ютера. У Windows 10 ця папка не так легко доступна, як у "Сім", але ви можете дістатися до неї кількома іншими способами.

Щоб побачити, які програми запускаються на початку ОС, вам потрібно перейти до диспетчера завдань за допомогою ключа набору Ctrl+Shift+ESC. Потім ми переходимо на вкладку "Автомобіль", де відображається їх список. Тут ви можете вимкнути їх, для цього натисніть на праву кнопку миші та в меню Drop -Down, виберіть відповідний елемент.

Сама папка в дорозі:

За замовчуванням ця папка в Windows 10 прихована, і для того, щоб ввести її, потрібно видалити атрибут "прихований".

Простіший спосіб отримати доступ до папки запуску через вікно "виконати". Щоб відкрити його, натисніть Windows +R, а потім представити його:

Shell: Загальний стартап (доступ до папки запуску для всіх користувачів) абоShell: Startup (Тільки для поточного користувача)

Після натискання на OK папка запуску відкриється. У ньому вже є програми, завантажені запуском системи.

Щоб додати нову програму, створіть для неї ярлик або перетягніть її (наприклад, з робочого столу) у папку автоматичного завантаження. Тепер він увімкнеться при завантаженні Windows 10.

Метод 2: Створення завдання для шин у планувальній частині завдань

Тепер розглянемо метод, як додати програму до автоматичного навантаження через планувальник завдань. Перейдіть до меню «Пуск» та наберіть у пошуку відповідного імені або виконати (Win+R) у вікні. Введіть команду TaskShd.MSC

Потім у вікні планувальника виберіть "Дії - створіть просте завдання". Після майстра створення нового завдання з’явиться після.

На першому кроці буде запропоновано представити ім’я для створеного завдання (наприклад, ім'я програми). По -друге, виберіть час, коли вам потрібно його запустити - встановіть "при запуску системи".

На третьому кроці виберіть вкладку "Дія" та встановіть прапорець "Запуск програми". Тоді ми вказуємо шлях до файлу exe. Після того, як програма буде автоматично виконуватися щоразу, коли комп'ютер увімкнеться.

Метод 3: Як додати до Autostart через редактор реєстру

Проаналізуємо інший спосіб додати програму до автоматичного завантаження через редактор реєстру Windows 10. Для цього зателефонуйте за допомогою Win+r Execute та введіть команду Regedit. Перейдіть до розділу:

Тут відображається список усіх утиліт, які запущені разом із системою. Щоб додати правою кнопкою, натисніть на порожнє поле, виберіть CREAT.

Для того, щоб він був завантажений з усіма користувачами, вам потрібно йти по самому вище шляху, але розділ не в hkey_current_user, а в hkey_local_machine.

У старих версіях операційної системи Windows У меню «Пуск». Його можна було б відкрити і помістити в нього етикетку програми, яку слід запустити на початку Windows. Але, у Windows 10, ця папка була видалена з меню «Пуск», яка створила труднощі для користувачів, які звикли її використовувати.

Папка "Автомобіль" у Windows 10

Насправді, автомобільна папка автомобіля не зникла з Windows 10 ніде. Її просто вилучили з меню "Почати", але якщо ви знаєте, де його шукати, то ви можете продовжувати використовувати його для програм автоматичного завантаження. У Windows 10 папка для автомобілів знаходиться на системному диску в папці:

Якщо у вас є англійська версія Windows 10, то шлях до цієї папки буде таким:

Але відкриття цієї папки вручну досить дорого в часі, набагато швидше використовувати меню "Execute" та команда "Shell: Startup". Для цього натисніть комбінацію клавіш Windows-R, у вікні, що з’являється, введіть команду "Shell: STARTUP" та натисніть на клавішу Введення.

В результаті виконання цієї команди ви відкриєте папку завантаження для свого користувача. Для того, щоб додати програму до автоматичного навантаження Windows 10, просто розмістіть ярлик потрібної програми в цій папці. Наприклад, ви можете просто скопіювати ярлик програми з робочого столу в цю папку. Після цієї простої процедури обрана вами програма буде запущена автоматично на початку комп'ютера та введення вашого облікового запису.

Якщо ви хочете, щоб програма розпочалася автоматично для всіх користувачів цього комп’ютера, то мітка програми повинна бути розміщена в наступній папці на системному диску:

Як і в попередньому випадку, ви можете відкрити цю папку за допомогою меню "Виконання" ". Для цього клацніть Windows-R та у вікні, що з’являється, введіть команду "Shell: Common Startup".

Автоматичне завантаження в Windows 10 через планувальник проблем

Ви також можете додати програму до автомобільного заводу Windows 10 за допомогою "планувальника завдань". Цей метод зручний тим, що він дозволяє додавати програми для автоматичного завантаження з певною затримкою з моменту запуску системи. Це дозволяє зменшити кількість програм, які запускаються відразу після запуску та скорочення часу завантаження.

Для того, щоб використовувати цей метод, спочатку потрібно запустити "планувальник завдань". Натисніть комбінацію клавіш Windows-R та виконайте команду TaskSchd.MSC ".

Після запуску "планувальника завдань" натисніть кнопку "Створити просте завдання", яка розташована в правій частині вікна.

Як результат, майстер відкриється, з яким ви можете створити нове завдання для "планувальника завдань". На першому етапі потрібно ввести ім'я завдання.

Далі вам потрібно вибрати опцію "при запуску комп'ютера".

Після цього виберіть завдання "Запуск програми".

І використовуйте кнопку "Перегляд", щоб вибрати програму, яку потрібно додати до автоматичного завантаження Windows 10. Використовуючи кнопку "огляд", ви можете вибрати як саму програму, так і її мітку ". Після вибору програми в рядку з’явиться повний шлях до файлу exe.

Далі, остаточний крок - перевірка всіх даних та підтвердження за допомогою кнопки "готовий". Після натискання кнопки "готовий" завдання буде створено та збережено. Тепер обрана вами програма буде запущена автоматично за допомогою Windows 10.

Якщо ви хочете додати затримку між запуском Windows 10 та впровадженням програми, тоді знайдіть створене завдання у "Плануванні завдань" та відкрийте його властивості. Тут, на вкладці Triggers, потрібно виділити тригер "при запуску" та натиснути на кнопку "Змінити".

Як результат, з’явиться вікно, в якому ви можете більш тонко налаштувати автоматичне завантаження вибраних програм. Щоб додати затримку, використовуйте опцію "Відкладіть завдання".

Автоматичне завантаження в Windows 10 через регістр

Реєстр - це ще один спосіб додати програму до завантаження шини в Windows 10. Для того, щоб використовувати цей метод, натисніть комбінацію клавіш Windows-R та у вікні відкрито, виконайте команду "regedit".

Таким чином, ви відкриєте редактор реєстру Windows 10. Якщо ви хочете додати програму до автоматичного завантаження лише для свого облікового запису, то вам потрібно відкрити розділ тут:

Якщо програму потрібно додати до автоматичного завантаження для всіх користувачів, то відкрийте розділ:

Після того, як ви відкрили потрібний розділ реєстру, натисніть кнопку порожньої миші в порожньому просторі та виберіть параметр "Створити - рядковий параметр".

Після цього відкрийте створений параметр і введіть шлях до програми, яку потрібно додати до автоматичного завантаження Windows 10

Після збереження параметра все готово, ви можете перезавантажити комп'ютер і перевірити, як запускається програма.

Додайте корисні програми до Autostart

Отже, як додати програму до завантаження автомобіля Windows 10 за допомогою спеціального інтерфейсу користувача - системна папка? Досить розмістити в ньому ярлик у потрібному файлі. Ми дотримуємося по порядку.

Ми шукаємо системну папку!

Знову ж таки, є 2 способи зателефонувати в каталог.

  1. Ми використовуємо командний рядок:

Ми відкриємо каталог, в якому ви можете додати програму до автомобіля Windows 10 для поточного користувача.

  1. Використовуючи провідник, ви також можете додати ярлик до потрібної програми або програми. Нижче наведено шляхи для різних типів користувачів, якщо вам потрібно зробити програму для програми в Windows 10.

Для поточного користувача:

Для всіх користувачів:

Ми розміщуємо етикетку для автоматичного запуску

Так що програма, яка нам потрібна, запускається щоразу після включення та перезавантаження комп'ютера, необхідно перенести мітку у виконуваний файл із копіюванням. Інструкції:

Давайте переконайтеся, що ми все зробили правильно. Абсолютно будь -яке безкоштовне програмне забезпечення для перегляду та редагування Startup'a допоможе нам у цьому. Розглянемо приклад авторів та cclener, які ми маємо. Ми запускаємо вищезазначені програми, а в розділах "Logon" та "автоматичне завантаження відповідно ми знаходимо, що ми знаходимо програму, розміщується, див. Скріншоти нижче.

Як бачите, додавання файлу до автомобіля Windows 10 від поточного користувача було успішним. Ми нагадуємо, що правильна робота ОС та продуктивності (хоч і опосередковано), але залежить від навантаження системи на початку. Багато хто ігнорує такі поради. Ми сподіваємось, що ви не один із них.

Використання системних інструментів

Тепер подумайте про роботу з системними інструментами. Звичайно, ви неодноразово чули, що редагування / видалення розділів реєстру може призвести до плачевних результатів. Не впадайте. Дотримуючись чітких інструкцій, буде простіше включити програму в автомобіль Windows 10. Отже, щоб піти до дерева реєстру Run, це випливає:

Знову ж таки, у системному розділі все не так однозначно. Поряд зі звичайною графічною оболонкою, ви можете поставити програму в автоматичне завантаження Windows 10 як для поточного користувача, так і для всіх облікових записів одночасно. Ми проаналізуємо приклад усіх користувачів. Ми слідуємо за ієрархією:

Не складна дія, ми додали до реєстру записів для всіх рахунків. Щоб ввести інформацію до запуску поточного користувача, просто перейдіть до реєстру:

Яка небезпека програм для автоматичного завантаження?

Акуратний та компетентний підхід до автоматичного запуску програм разом із завантаженням системи спрощує роботу, взявши частину завдань для себе. Але не забувайте, що шкідливі комунальні послуги також потрапляють у нього. Ви, безумовно, повинні знати, як відключити авторол програм у Windows 10 - докладніше про це на нашому веб -сайті. Що може призвести до проникнення небажаного в:

Однією з поширених причин постійного перезавантаження може бути вірус, який непомітно для вас підкрався у повітряний потік ОС. Тримайте ситуацію під контролем і періодично перевіряйте різними доступними засобами. Більш детальна інформація про те, де в статті на нашому веб -сайті розкривається папка Auto Laulus 10.

Найкращі редактори відео для Android
І хоча Android, на думку багатьох. Існують прості рішення для Storis в Instagram, і складніше для публікації роликів про хостинг є більш серйозними. М...
Як знайти загублений або викрадений телефон
Ми говоримо про те, як знайти втрачений телефон і що робити, щоб втрата не призводить до ще більш неприємних наслідків. Повна -годна гайд для Android ...
Що таке безпечний режим для Android та як його ввімкнути
Чим більше індивідуальних налаштувань виробляється користувачем на пристроях Android, включаючи встановлення сторонніх програм, тим більша ймовірність...