Підказки

Як перенести системні папки користувача на інший диск у Windows 10?

Як перенести системні папки користувача на інший диск у Windows 10?

Зміст

За папками користувачів операційна система включає ті, які створюються за замовчуванням. Сюди входять режисери "Зображення", "Музика", "Документи" та "Відео", які в основному розташовані в системному диску в загальній папці під назвою користувач.

За замовчуванням всі програми звернуться до цих папок, щоб зберегти або шукати файли в них. Але зберігати їх на головному диску не завжди зручно, тому ви повинні знати, як перенести папки користувача на інший диск Windows 10.

Зміст

Ми використовуємо "системні параметри"

2. У правій частині вікна натисніть на посилання "Змініть місце збереження ...".

3. Буде список параметрів файлів, які можна зберігати на пристрої. Як місце для запису, вам потрібно вибрати другий диск, використовуючи список крапель (найчастіше він носить ім'я d).

Система автоматично після цього створить каталог на диску з іменем користувача, в якому будуть розділи для музики, фотографій та інших файлів.

Посібник

1. Через "провідник" відкрийте стару папку користувача на головному диску. Шлях до неї: C: Користувачі (користувачі) Ім'я The_Polizer.

2. Виберіть будь -яку папку в цьому каталозі, наприклад, "відео" та натисніть на неї за допомогою правої кнопки миші. У списку, який відображається, виберіть параметр "Властивості".

3. Відкрийте папку Місцезнаходження та натисніть кнопку "Перемістити".

6. Підтвердьте створення та рух нових режисерів.

Ця операція повинна повторюватися з іншими каталогами користувачів, після чого всі файли будуть зберігатися в тому ж місці, що і нові, записуються нові.

Як відновити місце розташування?

Працюючи з комп'ютером, користувач може випадково переміщувати папки всередині свого каталогу. Щоб відновити порядок, наданий системою, ви можете використовувати інструкції:

1. Відкрийте "провідник" та введіть в оболонку адресної лінії: користувачі Filesfolder. Потім натисніть кнопку ENTER.

2. Після цього ви побачите всі папки користувачів. Щоб повернути будь -яку з них на місце, надане системою, вам потрібно вибрати її та натиснути за допомогою правої кнопки миші. Потім виберіть рядок "Властивості" у списку, який падає.

3. У вікні, яке з’являється, натисніть на вкладку "Місцезнаходження" та натисніть на кнопку "Застосувати".

Система автоматично переміщує файли та закриє вікно властивостей.

Як перенести в каталоги OneDrive "Документи" та "Зображення"?

У десятому версії операційної системи можна перемістити папки користувача не тільки на інший диск, але і на хмарне сховище OneDrive. Для цього необхідно:

1. Клацніть на значок зберігання в лотку та виберіть елемент "Параметри".

2. Відкрийте вкладку "Резервне копіювання" та натисніть на кнопку "Управління резервним копією".

3. У вікні, що відкривається, позначте каталоги "робочий стіл, зображення, документи", якщо вони не позначені за замовчуванням і натисніть "Запустити резервну копію".

Вам доведеться обробляти папки та файли лише вручну, дотримуючись наведених вище інструкціями.

Тепер ви знаєте, як вибрати більш підходяще розташування файлів. Поділіться цією інформацією з друзями, щоб вони могли оптимізувати зберігання інформації на вашому комп’ютері. Якщо у вас є запитання, задайте їх у коментарях.

Сьогодні ми поділимося кількома простими способами переміщення папки з обліковими записами на інший логічний диск або навіть перевізник, в операційній системі Windows 10. Що примітно в цьому методі, це те, що не тільки існуючі рахунки будуть передані, але в майбутньому нові будуть створені тут. Тобто всі прив’язки будуть врятовані.

Після встановлення системи Windows 10, на диску можна знайти п’ять або шість таких папки (це залежить від розряду встановленої системи):

До речі, каталог ProgramData також може, якщо необхідно, перенести на інший диск. Хоча це не рекомендується, з огляду на цю можливість розробники не надаються, і це може спричинити за собою різні збої програмного забезпечення.

Але виконання папки програмних файлів суворо заборонено. Це пов’язано з досить складною системою взаємодії файлів та наявністю складних посилань у них.

Перш ніж продовжувати пряму передачу папки користувачів, рекомендуємо ознайомитись із такими обмеженнями:

  1. Папка може бути передана на розділ або диск лише за допомогою файлової системи NTFS;
  2. Не переносять папку на розділ, якщо там встановлена ​​інша операційна система Windows;
  3. Деякі посилання можуть продовжувати виконувати перенаправлення на старе розташування папки. Загалом, це не надто страшно - такі посилання, якщо на додатки впливають, то лише дуже старі версії, створені ще до появи "Vista".

Метод Перший: Ми робимо передачу папки користувачів під час процесу встановлення Windows 10

По пунктам:

  1. Під час встановлення Windows 10, коли система пропонує вибрати необхідні параметри, а потім нічого не вибирайте, а в той же час натисніть Hot Keys Ctrl+Shift+F3. ПК перезавантажить режим аудиту. Тепер ви можете керувати системою через побудований профіль адміністратора. Далі з’явиться вікно підготовки системи. Необхідно натиснути кнопку скасування, тим самим закрити це вікно;
  2. Створіть файл відповіді.

Ми передамо каталог з обліковими записами користувачів за допомогою вбудованої утиліти Sysprep та спеціального файлу відповідей для режиму автоматичного встановлення "Десять". У створенні такого файлу немає нічого складного, просто потрібно вказати два параметри:

  1. Відкрийте ноутбук та скопіюйте там наступне:

Д: Користувачі

Перш ніж зберегти цей файл, вам потрібно замінити свої параметри на цей код, а не виділений.

2. Тепер ми зберігаємо цей файл, замість розширення .TXT Потрібно вказати розширення .XML. Призначте ім'я Ім'я Переїхати.XML і виконати його збереження на корені абсолютно будь -якого диска.

3. На наступному кроці ми запускаємо системну утиліту Sysprep.

NET STOP WMPNETWORKSVC

%Windir%system32sysprepsysprep.Exe /oobe /reboot /untend: d: переїхати.XML

З цим ми надішлемо корисність Sysprep на відповіді за заданою адресою. Далі розпочнеться підготовка до першого запуску операційної системи.

Потім комп'ютер перезавантажиться, і ми повернемося до самого кроку, з якого ми розпочали. Після всієї установки Windows 10 ви можете відкрити потрібний диск і перевірити розташування папки за допомогою облікових записів користувачів.

Метод Другий: ми передаємо папку у вже встановленій системі

Цей метод є більш небезпечним порівняно з попереднім і може призвести до проблем у системі. Але загалом, при не тривалому тестуванні серйозних помилок не було. Перш ніж запустити всю роботу, поверніть систему та збережіть усі важливі дані на іншому середовищі.

  1. Далі ми запускаємо системну утиліту Sysprep. І це проводиться відповідно до першої інструкції, слідуючи за прикладом третього етапу.
  2. Потім ми завантажуємо систему в режимі аудиту. Тут головна функція - завантажити початкове налаштування для Windows, навіть незважаючи на те, що система вже встановлена.

Якщо тут, раптом і раптом, з’являється вікно з запитом ввести ключ, то ви можете ігнорувати його.

Це не буде працювати, щоб використовувати вже створені облікові записи, тому вам доведеться створити новий, локальний рахунок. Тоді, якщо це не потрібно, ви можете спокійно видалити його.

Як оновити систему після зміни розташування облікових записів

Користувачі, які використовують старші Windows, а також перші будівлі Windows 10, стикаються з проблемою оновлення їх системи, після відкладення папки з облікових записів. Нова версія системи просто не хотіла встановити після такої процедури. Ми пропонуємо простий спосіб впоратися з цією проблемою. Наприклад, це буде корисно при оновленні з "восьми" до "десяти", якщо користувачі перемістили папки. До речі, використовуючи те саме, ви можете повернути цю папку та в стандартному місці.

один. Ми переносимо всю папку назад на диск із. Для цього завершіть етапи, описані у другому методі. Тільки для параметра профілів С: Користувачі. 2. Тоді вам потрібно змінити деякі параметри в реєстрі:

Slmgr /dli

Після цих дій оновлення Windows має бути успішним. Коли завершення оновлення системи буде завершено, ви можете перемістити папку з користувачами в попереднє місце, як описано у другому методі.

Це все, якщо у вас є запитання, ви можете безпечно запитати їх у коментарях

Раніше ми писали про те, як перенести папки системи на інший диск. У цій темі ми розкриємо основні нюанси рухомих папок з обліковими записами користувача на інший логічний диск, знімний поспіх із збереженням усіх налаштувань. Це означає, що всі вказані параметри будуть активними, а документи будуть збережені в тих самих татах, які користувач раніше створив самостійно.

Зміст:

Читайте також:Ми переносимо профіль користувача з одного комп'ютера на інший у Windows 7

Перш ніж розкрити методи того, як перенести папку користувачів на інший диск на Windows 10, варто розглянути, де знаходиться цей каталог.

У всіх версіях Windows 10 на локальному диску є папка користувачів. Він зберігає дані облікового запису та особисті файли власника ПК. Однак, крім цього, щоб повністю передати профіль користувача, вам потрібно скопіювати наступні папки:

Забороняється носити папки папки ProgramData та програмних файлів, оскільки система взаємодії файлів буде порушена, що може призвести до невдачі.

Варто також розглянути наступні рекомендації:

Тільки якщо ви здійсните передачу папки користувачів на одному ПК з одного диска на другий, методи, які ми розкриємо, принесуть потрібний результат.

Під час встановлення операційної системи Windows 10 ви можете перенести передачу папки користувача. Для цього слід виконати такі дії:

Д: Користувачі

Тепер вам потрібно вставити свої рядки у цей файл:

Тепер ми зберігаємо файл, призначивши його на ім’я Резентуйте та розширення .XML.

Далі відкрийте командний рядок та вимкніть службу загальних мережевих ресурсів Windows Media. Для цього введіть команду: NET STOP WMPNETWORKSVC.

Після копіювання та встави наступних рядків, за допомогою яких ми надамо відповідь у файл відповіді: %WINDIR %System32SysPrepSysPrep.Exe /oobe /reboot /untend: d: переїхати.XML.

З'явиться невелике вікно, яке відобразить перший запуск операційної системи. Комп'ютер перезавантажиться, і розпочнеться звичайна установка Windows 10. Відкрийте диск D та перевірте наявність папки користувача.

Цей метод досить простий, якщо ви дотримуєтесь інструкцій.

Якщо після передачі папки ви стикаєтесь з помилками або вирішили повернути папку користувачів назад, вам слід виконати такі дії:

Після перезавантаження системи папка користувача повернеться назад.

Встановіть та встановіть FTP -сервер у Linux
Ми розповідаємо, як налаштувати протокол передачі файлів FTP в Linux. Що таке FTP та vsftpd Протокол передачі файлів - це мережева технологія передачі...
Як відновити завантажувач, перевстановлений Windows з захопленого іміджу з-під Livedisk від Сагітарія Сергія
Якщо коли комп'ютер увімкнено, замість логотипу Windows, на чорному екрані з’явилося повідомлення "Операційна система не знайшла" або "Немає завантажу...
Як сховатися з файлів опцій контексту меню Windows 10 для зашифрованих об'єктів EFS
Більшість версій Windows мають вбудовану функцію, що дозволяє шифрувати файли та папки за допомогою технології EFS. Цей метод шифрування є одним із на...